• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
přestalo pršet jdeme trošku ven vím že je tma ale se nestratíme ne. :grinning:
10. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
Ähoj holky,

Gucci, pěkně poroď 19.12. ajako já a na vánoce už budete doma :grinning:
10. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
lao. a kdys měla termín?
10. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
Jééé, Kay, super fota i komentáře!!! :grinning: Týý jo a ten škleb, co jste jí to dávali??? :grinning:
10. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
pudly běžte, my se právě vrátily když pršet začlo :slight_smile: a šípková růženka zatím spí, ale jdu ji už budit..

jo vlastěn tady se přece holky rodí 19.tého :slight_smile:

lao díky :grinning: raději byhc ale najezené dítě :slight_smile: byla moc šikovná, škoda že se nejí rukama :grinning:
10. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
NO, Stefi já to skoro myslím vážně,kdopa to má pak prát :grinning:
Jako Kay je mi to jasné, navíc Kačka rukama a nohama máchá takřka neustále, takže to bude asi fakt masakr :sweat_smile:
jo, já zapoměla pochváli Puzziovku jaká je dobrá s tím tlumočením, jako to je fakt super, nezapomene slovní zásobu,vypne od Honzíka. A hlavně, že na to prostě má,když si vezmu jakej je ze mě tupoun,co si obléká dvě podprdy... :confounded: :grinning:
U nás už to spí oni od šesti začnou být neuvěřitelně protivný a přetažený (ještě jim stále nedošel posun) a já za chvilku vyrážím na bazén. Z tý posilky včera mi pěkně bolí kyčle,tak doufám, že to trochu pomůže.
10. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Holky mám tady jedny 2jakosti ne celé balení plínek nebyly špatné ale Edi nám s nich vyrostla jsou do 9kg na takové to denní přebalování dobrý a druhé to jsou ty hrozné tescové takové ty pogumované z venku ty jsou tak dobré na nějaké placatění nechcete to někdo řekněte si dneska jinak to vezu do kontejneru :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahóóój :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , jsme všichni doma!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
jééééééééééééééé ahoj jaká? co holky :grinning:
10. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Spinkají a já odsávám :grinning: .budu psát jako trotl jednou rukou :grinning: :grinning: .jsou úžasné. už se konečně začínají chytat i prsa, ale zatím je to slabota- max. 20-30ml.ještě nemají oc síly tahat, tak snad se to zlepší. teď je to celkem záhul- co 3hod. přikládám, pak je musíme dokrmit stříkačkou do 60ml a pak ještě 40min. odsávám. takže mi zbývá půl hodiny do dalšího krmení a přebalování. ale jsem přešťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .už se to budí, takže jdeme koupat a pak zase baštit :grinning: . večer ještě písnu :wink: .
10. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
ahoooj pajdiiiiiiiiiiii
jak se mate super uka holky jak se maj a jak jsou uz velike ????
10. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
tak kontejner, nedá se svítit holky pááááááááááááááááá
10. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky co Mijunka??????? :confused:
Ahoooooj Pavli, tak to je parada, to jsou holky sikovne, ze uz jste doma. PARADA!!!!
Pavli nevyslo to :frowning2:
Teri- super, už máme 2 kila! :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
Pajdi to je super, tak hlavně abyste si to už všichni jenom užívali :slight_smile: jsem moc ráda, že už můžete být doma, všichni pohromadě :dizzy_face:
10. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Já jsem se bála, že to napíšete. tak jsem se za to modlila :cry: :cry: :cry: . to snad není možné :frowning2: . a má mrazáčky???
Pavli nadhera! Holky krasne pribyvaj. Ale teda tvuj kojici maraton, uff jsem rada, ze cekam jen jedno :slight_smile:
Pavli jojo 2 mrazacky na 1 KET.
10. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
pajdi ma a urcite to z nich vyjde..
velka gratulace k bobinkam jsou to sikulky..
mam strasnou radost zte doma
10. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Jé Pajdi, vítej. . . . Návrat ztracený dcery, vlastně pardon dcer. :dizzy_face:
Pudly, hm 9kg? Jo na příští dítě. :dizzy_face:
Jani, 11.11. je náhodou moc krásné datum. Ale nech Kubíka ještě chvíli v pupíku ju? :wink:
Gucciová, nechápu že furt žiješ v přesvědčení že budeš rodit v roce 2010!!!!!!!!!!
No co se týká, kdo tady navrhoval to nechat z igelitu ven jenom nožičky?? Já bych zabalila celé ditko při příkmu do igelitu, pak ještě sebe a okolí. Dneska na sebe čumím na AJ a zjistila jsem, že mám brambory na kalhotech!!!!!!! Prostě jak miláček na začátku jídla prskal hlady, tak ohodil vše, musím se zeptat babí jestli ještě nemá jídlo třeba na sedačce. :grinning:
Jo Lukýno to bere s vývojem za opačný konec, začal se "plazit" jenže jaksi prdelce utíkají hračky a kupředu to nejde, takže u babí za cca půl hodiny zvládl třičtvrtě kruh. :sweat_smile: Začíná mi ho být líto, vždycky když v úterý a ve čtvrtek usne než jdu na AJ tak má mámu a když se vzbudí tak je tam někdo "cizí". Ale evidentně je mu to fuk, začíná mě to mrzet. :pensive: Čekám vždycky telefonát od mamky, že se mám okamžitě vrátit, protože miláček beze mě nemůže být a ono nic. :confused: Jo a umí si vrátit dudlík!!!!!! Jenže proč by to dělal, když je lepší aby jsme mu ho dali my! :grinning: :sunglasses:
Jani, jé zabaleno. No super. :wink:
Pajdi, jé holky už jsou teda "kusandy". A teda maraton slušnej.
10. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Tak to je super, určitě to teď vyjde. Kdy půjde na KET?
Jani- no zatím je to fakt děsné, ale až se chytnou a budou pít jen z prsa, tak to bude super. Kojení obou najednou zvládáme celkem dobře, tak jen aby začaly pořádně sát a bude fajn. Jen dnewska Eli při kojení kopala pořád do Majdy a ta se samozřejmě vztekala, co do ní kope :grinning: :grinning: :grinning: .No sranda. Ale jinak jsou moc hodné.
10. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Pajdi, já myslela, že se kojí dvojčata "hlavou k sobě". :astonished:
10. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Pajdi krásně přibývají a rozpijí se sami, jen musí nabrat síly, ještě to jsou drobečci malincí :slight_smile:
Mel Vojtík si taky nedává dudlík sám, možná by to uměl, ale on ho okusuje a prostě si ho v pusince sám nenechá, já to neřeším, prostě mu ho tam dávám sama, no snad přijde doba kdy nebudu muset
Plavání dnes úplně super, rovnou velký bazén, ale Vojta byl nadšený, nebál se a úplně dováděl, kopal a stříkal, ale krásně spolupracoval, nevadilo mu nic, na zádech ani na břiše - nakonec nám instruktorka pustila vířivku a to byl úplně hotový jak s emu to líbilo. Jsme ve skupině 4 což je taky na pohodu - bazén je dost velký
10. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Mel 11.11. je super datum a hlavne ve ctvrtek prijedou tchanovci se svagrovou a jak ja bych si prala byt v porodce, kam za mnou nepujdou...ale asi to neklapne :unamused: Ne ze bych je nemusela, ale naprosto bohovsky me s*re, ze se na me jedou podivat, jak na cvicenou opicku :-/
Mel To je super, ze Luky zacina lezt, neboj on za chvili prijde jak dopredu a pak se nebudes stacit divit :slight_smile:

Pavli dneska byla na krvi a v pondeli jde za Rezacovou.
10. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Mel- jj, to je nejjednodušší poloha, ale dneska Majda ještě spinkala a Eli už brečela, tak jsem si ji přiložila a za chvíli už se vzbudila i Majdi, tak jsem nechtěla Eli odtrhávat, tak jsem si ji přiložila v poloze tanečníka nožkama dozadu a taky to šlo a celkem to bylo i pohodlné. Jen kdyby ji Eli furt nekopala do hlavy :grinning: .
10. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Pavli to je takova krasa, kdyz mas u jmena 2d. Uplne me to dojima :slight_smile:
10. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Pajdi, aha. . . Ještě že mám to jednočče. To bych asi "nedala".
Musím souhlasit s Jani, ty 2d vypadají moc hezky. :dizzy_face:
Jani, hm kupředu. . . sakra, to asi abych konečně dodělala ty polštářky pro dvojčátka a uklidila bordel ve stolku. :grinning:
10. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.