• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jani postýlka krásná :slight_smile:

pajdi ahoooj, to je super, že jste všechny už doma.. taky čumím jak kojíš? myslela jsem že hlavama k sobě :sweat_smile: snad holky brzo přidbudou, Stela taky při těhc 2kilech moc nesála.. ale to se bude jen lepšit a lepšit :slight_smile:

mel no vidíš, jak je Lukynek šikovnej, leze úplně první z IVFek snad :slight_smile:

rio a kam chodíte plavat?
10. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Kay, on neleze, jen plazí - špatným směrem. :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mel pockej, to bude ze dne na den a ty budes cubrnet :slight_smile: Jo a ten bordel uklid nebo ti ho uklidi nekdo jinej a to teprv bude :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
no to jsem myslela.. vidíš stelinka zatím jen otáčí hlavu
10. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
No nic, jdu si lehnout jinak prijdu o zebra!
Tak Pajdi uzivejte si domova a at se vam dari a tesim se, az tady budes s nami casteji a hlavne se tesim na fotecky...
10. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jani to by asi bylo, hlavně co jde to vrazí do pusy už teď, takže ta vlna s příměsí jeho slin a zbytků stravy. . . Hm, asi by už nebyly použitelné co? :confused:
10. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
No hlavne by asi mohlo byt Lukymu pekne spatne, v tom lepsim pripade. Tohle pak budou veci, ktere jsou nebezpecne!
10. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jani, to vím, proto rotoped půjde prozatím z domu - do Veltrus. Bojím, že by na něj mohl nějak pak padnout či se praštit o šlapky.
10. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
No to jo...az zacne fakt lezt, tak se budete stehovat do vyssich pater :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
No nic, jdu cucet na bednu a odpocivat..dobrou
10. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Brou. . . Na to "stěhování" se těším, hlavně řeším co s počítačem. :angry:
10. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj Pajdi,

to je super, že už jste všechny doma!!!! S tím mlíčkem to bude lepší a lepší, neboj!!! Já byla ze začátku na prášky, furt se mi zdálo, že malej málo pije...

Jani, postýlka krásná!!! :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
kay chodíme do Slůněte na Polní a fakt spokojenost, i instruktorka to s dětmi umí
Ty chodíš taky někde ne? mě překvapilo že v neděli to jsem nevěděla že něco bývá
10. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
rio, mi chodíme na Lesnou do Filie.. taky velká spokojenost.. byli jsme 2x - poprvé jsme tam byli 4, ale jedna paní s malým musela odejít, protože hrozně plakal.. a minule jsme byli taky 4 a ty dvě děti taky hrozně plakaly, takže jenom Stleinka a Denis od švagrovky to zvládli dobře, ne že by nezabrečeli, ale jen chvilinku při těžších polohách..
a díky té neděli tam chodí hrozně moc tatínků, asi mají čas na děti, tak chodí třeba i sami.. to jsme čuměly.. budeme muset vzít ty naše na "kukačku"
10. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Pajdi, super že už jsi s holkama doma. To je paráda, už si vás taťka všechny užívá :dizzy_face: . A co kočičáci???
Kay, fotky jsou perfektní :slight_smile: .
Jani dobře, že už máš sbalenou tašku, pže co kdyby to nááhodou přišlo, hele lepší být připravena :wink:.
Gucci, z tebe já se jednou potento... :grinning:
11. lis 2009 v 06:50  • Odpověz
Dobre ranko,
Milu presne z toho duvodu jsem vcera tu tasku sbalila, i kdyz je mozne, ze tam treba 4 tydny bude stat :slight_smile: ale nedovedla jsem si predstavit, jak by L. vsechny ty veci nasel a sbalil :slight_smile:
Ale dneska v noci jsem si uz vazne prala, at porodim. Uz vic nespim nez spim a to me jeste ve 3 chytla takova krec do lytka, ze jsem musela vyskocit z postele. L. si samozrejme myslel, ze rodime a pak nespal az do rana. No a me ted to lytko boli tak, jak kdyby me do nej nekdo nakopal :-/
11. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Bré ranko,
a jé Jani. . . hele ať si L. zvyká. Nebo bude startovat auto pokaždé, když půjdeš v noci na záchod.
11. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Mel zachody zvlada, to ho vetsinou ani neprobudi. Ale jak jsem zacala knucet v postali a vyskocila, tak byl uplne paf. Coz chapu :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Jani, no P. taky zvládal, ale pak najednou. :grinning: I z gauče jsem se nemohla zvednout aniž by neplašil.
11. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Jani téda L. je chudák, možná je z toho víc na nervy jak ty..no já myslím, že to na tebe přijde ve chvíli, kdy tě ani nenapadne, že by si jako mohla rodit. Prostě přijdeš a řekneš, praskla mi voda jedem..a v klídkua pohodě si tam dojedete porodit. :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Jojo je to pro ne taky narocne obdobi :slight_smile:
11. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
brééé rááánko

tak jsem dvě hodinky žehlila a dala prát, takže ted vás jdu dočíst...
11. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Milu no to bych rada. Jako ze by L. byl v praci a na me to prislo, ja mu zavolala a jeli bychom. At je co nejmin vystresly..

Gucci ty jsi strasne aktivni takhle po ranu :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
ahooooooooooj Pajdíííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to je super, že jste už všechny doma, to je bomba zpráva po ránu
Jani: krásně to máš připravené :dizzy_face:
mel: gratulace k plazení :wink:
Rio: to je super jaký je Vojtík "plavec" :slight_smile:
Jani: s tou křečí je to chnuš fialový, já jak dostala před dvěma dny křeč do toho lýtka, tak mě to ted dva dny už bolí a mám místo lýtka šutr :angry: , ale pG dostal dnes v noci křeč do ruky, tak my si nemáme co vyčítat :grinning:
njn Jani, tak nějak se musím od pěti zabavit :grinning:
11. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Guzzi,ty máš ale elánu po ránu,to bych potřebovala

Steffi,já myslela,že už rodíš :grinning: ,jsem to četla od konce :grinning:

já za chvilku frčím na bus a jedu na převazy,doufám,že tam sebou zas neseknu,dnes bych nerada,beztak nebudou mít vytřeno a há jedu v těch nových 3/4 riflích a kozačkách,bych se nerada umazala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ne samozřejmě to je ranní vtip.oblečení vem čert :grinning: :grinning: :grinning: ale bojím bojím
11. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
včera večer jsme byli u kamarádů na chvilku, co bydlí tady vedle ve vchodě a maj tříletou holčičku....já dycky úplně čučím, jak ty holčičky na toho mojeho pG děsně letí, mě si ani nevšimla :grinning: , pG se hned vrhala kolem krku, nosila mu všechny hračky, tulila se k němu a koukala s ním na TV, neskutečný
11. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Leni: ty jsi prdlouš :grinning:
11. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
jo a taky jdu dnes ke kadeřnici,kooooooooooooooooooooooonečně :slight_smile:
tak já frčím,držte pěsti páááááááááááááá
11. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky jsem dneska celá oteklá cítím se jako v posledním měsíci těhu od třech hodin vzhůru no děs spaní nikde no by mně zajímalo kdy to skončí :angry:
Leni :grinning: A neboj
A s panem G holčičky taky cvičí co??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
jdu si dělat snídošku :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.