• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci koukam, ze je dobre, ze cekate holcicku :slight_smile: Ta bude mit pG omotaneho kolem prstu :grinning:
Tjoo od peti vzhuru!

Leni drzim palce, at je prevaz ok.

Pudli copak se s tebou deje? Takove noci...
11. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
jj Jani, já se toho trochu děsím, páč mé výchovné metody půjdou v niveč :grinning: , pG už má ted jasno kdo bude u nás hodnej a kdo zlej :grinning:
11. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Pekne vam to rozdelil :grinning:
Ale Gucci neboj, par prorvanejch noci a pG nebute tak hodnej :grinning:
11. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Pajdi, no nazdááár, to je super, že jste doma. :dizzy_face: Pak je to najednou takové opravdové, taky jsem se strašně těšila až jsme si jeli pro Kačku.
Až se naše děti naučí nahazovat si dudlíky, budu mít o polovinu méně práce, už se na to fakt těším. A L. se na tebe určitě těší, než přijdeš z AJ.
Jani, ta postýlka je moc hezká, krásné povlečení :dizzy_face:
Ty bláho tak křeče se mi teda vyhly,zaplať pán bůh.
Odpo musíme k dr. Kačce se rozšířila vyrážka po pusince,měla jí jenom na tvářích a tdď už to má pod krkem a stěhuje s ejí to i na hrudníček. Já se z toho fakt už poseru! :angry:
Včera jsem si v bazénu parádně zaplavčila celý 1 km jsem uplavala (já vím není to zrovna mnoho), dneska jde P. na fotbálek tak tu budu na racochejly sama, k večeru jak sjou utahaný už to bývá značný nářez......ale zase usnou jako když je do vody hodí.
11. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Týýýý voeee Tetes já uplavat kilometr, tak je ze mě mrtfoula :sweat_smile: .
A ať to s Kačenkou dopadne dobře a vyrážka jí co nejdřív zmizí.
11. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Tetes, jé chuděra Kačenka. Furt ji něco trápí. :pensive: Kdy že si to budou umět nahodit ten dudlík sami? Čekám na to jak na smilování boží, zatím zvládá v postýlce perfektně zahodit dudlík mezi matraci a zeď, pět minut ho v noci ošmatávám a pak mi dojde, že mám odtáhnout postýlku. Udělám dřep, pololeh, zvednu se, nahodím dudlík. . . Jdu do postele, dítě se ozve, jdu zpátky. . . :grinning: Ikdyž začíná se to lepšit, teď asi tři noci nebylo takové to 10ti minutové pořvávání. :dizzy_face: Hm těší? Včera spal u mamky v náruči když jsme přišli a pak na nás koukal jako - rodiče co tu chcete. :sweat_smile: Je to prostě prďolínek, ale zase jsem ráda jak perfektně to zvládá, že mu máma mizí.
11. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
tetes: tjo chudák Kačka, ta si fakt všechno vyžere
11. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Tetesko to uz snad neni mozne, ze vsechny neduhy jdou na Kacenku. Tak at rychle zabere nejaka masticka a K. ma klidek.
Hele kilak zaplavat, to zas neni tak malo, obzvlast kdyz ho das v tempu :slight_smile: Ty jsi zase na sebe moc prisna vid.
Dekuji za pochvalu postylky, je fakt moc pekna, porad u ni stojim a koukam na ni a uz v ni vidim K. :wink:
Koukam, ze nejzboznejsi prani vsech matek je, at si ditko umi vratit dudlana :slight_smile: nebo at ho vuubec nepotrebuje :wink:
11. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Mel, ty nemáš u postýlky manťáky? Já je tam nemít, tak neustále lezu po podlaze a lovím dudlíky. To neměli v té nemocnici a jak tam byly ty šprušle,tak v noci vždycky ráda, jak spadl dudlík na zem a vzbudilo to všechny tři děti :dizzy_face: :angry: , paráda.
Už se zase blíží ta nemocnice jak tam má Kačka jít, půjde tam s ní P. páč neví jestli by měli místo i pro M. a navíc je to tam s těma dvěma fakt masakr. Doufám, že pro P. najdou místo, páč samotnou jí tam nenechám ani omylem, to bych to raději přesunula. Ale najednou si vůbec nedokážu představit, že jí nebudu mít doma přes noc, samo tam budu celé dny,ale stejně jenom ta představa a je mi smutno.
to jo, M je úplně v pohodě a Kačka má snad i nadměrnou kudrnatost vln :frowning2:
Milo, kilák není nic to je za třičtvrtě hodinky jen to fikne a navíc mi to pomohlo na kyčel.
Smraďoči teď spí a já bych měla jít zdolávat K2 nevyžehleného prádla a tak mi napadá Gucci poslední dobou se podle mě dost nudíš, nechceš přijet??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Tetesiová, tu poslední větu jsem chtěla Gucciové napsat taky, já teď tu K2 peru - no možná je to jen Sněžka, nevím jak Tvoje K2 je vysoká, takže počítám zítra nebo v pátek ji budu žehlit. :grinning: A nee, mantinely Luky nemá. No jo vlastně, Kačka má jít příští týden do nemocnice viď? No snad budou mít pro P. místo.
11. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Teri vubec se nedivim, ze ti je smutno jen pri predstave, ze K. nebudes mit doma. Ale je to jen na chvilicku a snad uz pak bude vse OK.
11. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
tetes: já a nudit se :grinning: , já ráno vstanu, udělám si seznam úkolů na celý den a odškrtávám :grinning: , navíc dnes už má svoje dvě hodky žehlení za sebou :grinning:
nejlepší je nemít kde to vyprané prádlo skladovat jako já, to vás pak donutí žehlit hned :grinning:
11. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Hmm zehleni, ja mam v kosi 2 osusky a triko a vuuuubec se mi do toho nechce, jeste ze to povleceni jsem vyzehlila vcera :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
gucciová, já žehlím hned!!!!!!!! Jenže prostě si k nám dává prádlo asi celej panelák či co, jinak nechápu kde se to bere. Vlastně chápu, např. včera si P. klasicky čte u jídla, takže najednou šup, nůž na ubruse, který tam byl daný celé 3 dny!!!!!!!!!!
11. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
mel: já to znám, pG je schopný za týden zrušit 4 džíny :grinning:
11. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
KOukam, ze ty chlapi jsou vsichni stejny. L. takhle likviduje tricka, zasadne vim, co mel na obed a vetsinou i na veceri :grinning:
11. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
gucci, hm a přidej pak k tomu ještě hG. . . například Lukýno je schopný za den zrušit i 3 bodýčka. Nejdříve od ovoce, pak od oběda a poté klidně jen tak. . . Nejraději, když si takhle ublinkne čerstvě převlíknutej po mrkvi a vrazí si ruce do pusy a následně do toho čistého bodýčka. . . Načež pak ještě je nejlepší ublinknout při přenosu na mě. . . A hle najednou je prádla. . . :grinning:
11. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
mel: no možná byste měli nosit bryndáčky celá rodina :grinning:
11. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
gucci asi jo . . . :grinning: Vždyť jsem to tady včera psala o těch příkrmech ne? Obalit dítě celé, okolí taktéž a pak teprve krmit!!!!!!!
11. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
tak Lukynovi dávej příkrmy jen když budete malovat, to je všechno přikryté igelitem ne :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Ke všemu, teď Lukýno už hodinu zaspává svačinu, takže to bude úžasný řev a vztekání než pochopí, že to co mu dávám do pusy je jídlo. :dizzy_face: A já si zrovna dneska vzala čistý tričko. :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
gucci, takže jako jednou za pět let příkrmy? To snad už bude umět jíst ne? :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
no aspon nebude tak těžký :grinning: :wink:
11. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
gucci, mám obavy že po mléku přibejvá víc jak po příkrmu. Takový příkrm ovoce má 74 kalorií, zatím co dávka mléka 132!!!
11. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahojky,
holky vy jste teda šikulky, mě ani narvanej koš prádla netankuje :grinning:
Mel za chvilku ubrus stejně nebudeš z bezpečnostních důvodů používat :wink: tak potom budeš lítat jen s hadrem a utírat po manžílkovi a Lukáškovi následky.

Pajdi, super že jste doma, kójo teda masakr, ale to se zlepší brzo, ten čas letí jako blázen, za chvilku bude holkám půl rok, ani nebudeš vědět :slight_smile:
teda já nestíhám po jednom uklízet,co píšu, stihl vyházet ponožky v ložnici a igelitky v kuchyni, jsem zvědavá na popisky dvojčatovek až začnou mrnousci lézt.

Tak včera na rehabce jsme dostali všichni pochvalu a to i přes to, že Alex neukázal vůbec nic, babička Evička mu
totiž tentokrát vůbec nesedla a jen na něj koukla, spustil řev :sweat_smile: a to na něj dělala opičky jak jen mohla.Ale je to člověk na svém místě a i z těch málo pohybů poznala co se děje, tak jsme dostali jistá doporučení čeho se vyvarovat a jak stimulovat.Přijít máme až začne obcházet nábytek, nejlépe až po novém roce....tak na to jsem zvědavá!

Alex se konečně zbavil rýmy a ted se budu léčit já, začala jsem chrchlat :angry: do toho jak jsem vysadila AP tak mě bolí vaječníky, budu muset na gyndu, ale vůbec se mi nechce. Možná je to jen bolestivá ovulka, kéž by to nebylo nic horšího. Dnes večer pro mě připravil P. překvapení, :confused:tak snad to zvládnu. Alex bude u kamarádky na hlídání.

Alex ted opět nahání kocoura, ten si s ním už i hraje "přetahují se o igelitku :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Annipe, teda Alex je prostě šikovnej kluk. A dík za "podporu". :grinning: Jinak hlásím dítko se vzbudilo, po příkrmu jsem kupodivu stále čistá já i dítě. :dizzy_face: Obešlo se to i bez řevu poté co jsme došli na konec. Nic jdu ho mučit.
11. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem ráno začala špinit... Tudíž jsem MM zkur..ila plány na celej den a jeli jsme k Dr. Prohlídla mě, na utz dutinka, naordinovala mi Duphaston, nic těžkýho netahat a klid, nechala vzít krev a kontrola v pondělí.... No super, dnes máme výročí tři roky od svatby, to jsou dárečky....
MM má dnes spoustu zařizování, pak jede k našim-přiveze mamču, takže aspoň trošku mi pomůže s malým...
11. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
lao. tjo tak se opatruj a dávej víc bacha
11. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Lao hlavne se setri, i kdyz s malym to asi neni jednoduchy. Ja v tom 7tt taky jeden den zaspinila, ale vse bylo OK. Pry je to hodne bezne.
11. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Lao, tak na sebe dávej pozor. Snad to bude dobrý. A vše nej k výročí svatby. :wink:
11. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.