• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ženy fičím na nákup a pro změnu zařizovat něco kolem bytu :grinning:
tak zatím
11. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Achjo,Lao to je v řiti, že prostě nemůže být to těhu v našem případě taková ta bezstarostná pohoda. Né, že by špinění bylo něco vážného,ale stejně má člověk obavy. Tak se drž, hold bude výročí bez sexu.A zkus se v rámci možností šetřit.
11. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky, holky mohl by mi prosím někdo udělat aspoň trošku souhrn novinek za posledních 9 týdnů? :sweat_smile:
:astonished: :astonished: :astonished: Lao je těhu, jé gratulujiiiiii!!!!!!! Teda to čučím, už se jede další kolo a já to prošvihla :sweat_smile: .
11. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Pajdi, vše nej holkám k prvním měsíčninám. :wink:
Souhrn za devět týdnů. . . Tak to je asi téměř nemožné. Jen si pamatuju, že Honzík už chodí jak čamrda a to je asi vše. :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Lao tak na sebe dávej pozor, určitě to bude v pořádku
Vojta byl dnes na 8 měsíční prohlídce a má 74 cm a 7360 g :slight_smile: očkování nám zatím odsunuly na pátek je trošku nachlazený tak jestli se něco nerozjede
jo a podali jsme žádost o byt, kamarádka říkala, že jí tam řekli že čekací doba je tak 3 roky - a to není vdaná, nemá dítě a trvalé bydliště nemá v Brně - to jsou jedny z podmínek pro dřívější šance - no a mě dnes řekli, že máme počítat minimálně 8 let :confused:
11. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
mel- kují :wink: , právě baštíme. Majdík už se vzbudila, tak už sosá a Eli ještě spinká. Jsem zvědavá, kolik toho vysosá. Už aby se do toho pořádně daly, to bude úleva!
Jé Honzík už chodí?
A co zvířátka tetesovic? Proč musí Kačka do nemocnice?
A Guci a malá guciová?
A co Ty Jani, jak je?
A jéje budí se druhá savice :grinning:.
11. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Holky, děkuju moc!!!

Pajdi, prý savice :grinning:

Riuš, krásný míry. Jj, lepší s očkováním počkat. Tý jo, 8 let, to je masox...

Jani, tak co, 11.11.09 bude ten pravý termín? :wink:
11. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Pajdi, Kačenka měla zánět močáku. Musí teď do nemocnice na nějaké kontrolní vyšetření a teď už přesně nevím čeho. . .
Gucci už bydlí v novém a místo odpočinku furt někde lítá.
A Janča na jednu stranu chce rodit v prosinci a na druhou už teď. :grinning: Kubík má náběh na čtyřkiláčka. :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
jsem zpátky

Pajdi to je super, že jste už doma fakt a že jsi tady zase s náma :dizzy_face:
u nás nic nového...teda vlastně hromada novinek :grinning:
už bydlíme v novém, jsem už na mateřské, malá je hrozně velká takže jdeme za 10 dní znovu na velký UTZ na převážení
11. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mel, takže vyřiď Lukymu, že je slabej odvárek. :grinning: Právě jsem byla s Kačenkou u té dr. a vedle na přebalováku byl chlapeček a paní mu říkala, no taky jsi byl takhle malinkej a ptala se kolik je K. a já, že 4.m a paní no to nám taky a vážíme 9 kilo! :astonished: :astonished: :astonished: Jako nářez,taky chlapeček vypadal, že by si dal naší Kačku k snídani :sweat_smile:
Ad. kyčle dr. je z toho nějaká hotová,páč jí se nelíbí levá kyčel a navíc má K. levou nožičku hubenější,jakože nemá svaly a panu doktorovi se nelíbí pravá kyčel a už vůbec nechápe,proč má to široké balení,když píše,že jádro je ok., nicméně máme jít na neurologii a pak,že se uvidí. Jsem říkala,že je mi jí líto,že si všechno vyžírá a M. že je úplně v pohodě a ona na to: to se nedivte s tím jejím začátkem můžete být ráda, že jí vůbec máte.....a následně už asi jako třetí dr. mi řekla, že je prsotě přesvědčená o tom, že měli císaře dělat okamžitě,jak ta placenta praskla.....a nečekat na žádný vylačňování. Kdybych na to měla povahu,tak se s nima snad i soudím. :frowning2: :angry:
Rio, no tady dostat byt je šance takřka nulová. 8 let je masakr,ale lepší než nic.
Pajdi, Kačka musí do nemocnice,páč měla zánět močáku (už jsme v nemocnici byli) a teď musí na kontrolní vyšetření,zda má dovyvinutý reflux a nevrací se jí moč zpátky do močového měchýře a tím pádem se tam nemnoží bakterie.
Hoď potom holek aktuální foto.
11. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
Pajdi koukla jsem ted na fotečky holek, jsou nádherné :dizzy_face: už se těším na další

tet: no to s tím císařem je určo pravda :unamused: , je to vopruz, doufám, že se z toho Kačka brzy dostane
11. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tetes, tak to je teda Lukýno fakt hubeňour proti takovému 9ti kiláčkovi ve čtyřech měsících. :grinning:
A s tím císařem asi na tom něco pravdy je, ale věřím, že se to všechno spraví. :wink: Jen to asi bude chtít čas.
11. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
Holky v čem zamražujete příkrmy?
11. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
11. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Teri- tak to je mi moc líto s Kačenkou. :frowning2: Snad už to bude brzy všechno dobré.
U nás má problémy teď zase Eli. na neurolce ji našli, že má páteř strašně vykřivenou do luku, takže nás čekají rehabky a cvičení a cvičení :frowning2: . bude to šílené, páč ji ta jedna strana strašně bolí. stačí, když ji na ni položíme, tak strašně pláče, natož cvičení. :cry:
Až bude chvilku čas, stáhnu fotky do PC, zmenším a hodím do alba :wink: .
11. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Pajdi: bobinka :frowning2:
11. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
no neuroložka nám říkala, že se to snad cvičením spraví, ale prý to bude záhul :frowning2: . zítra jdeme poprvé k dětské, tak uvidím, co nám řekne. potřebovala bych půjčit ještě váhu, tak doufám, že ji dr. bude mít na půjčení.
11. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Lao no na porod dneska to nevypada, ale nikdy nerikej nikdy :slight_smile:
Jedina zmena je ta, ze mi spadlo bricho, L. prisel domu a rika mi, ty mas to pricho strasne dole a pak jsem si to uvedomila i ja :slight_smile:
Tetesko bobek Kacka. To je des, jak se kazdemu dr. zda byt v neporadku jina kycel, to je na zabidi. A co se tyce tveho cisare, tak to urcite zapinkali. Jsem to rikala sve kamaradce kardiolozce a ta se jen chytala za hlavu a nechapala na co cekali. A hlavne co ji neslo do hlavy, ze si to nechavali na sluzbu. Rikala, ze to by si nikdy nelajzla, ze to je o kriminal...
Pavli chudak Eli, ale snad cviceni rychle pomuze a bude to krasna zdrava holcicka.

Jo a 9kg ve 4 mesicich, tak to je nepredstavitelne maso :astonished:
11. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
holky mě je zle

jedna holka na prosincovkách je v 34tt jako já, byla ted na kontrole, její holčička má 3kg a 26/11 jde na císaře, možná i dřív :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
11. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Gucci klidek!
ale reknu ti, ze teda holcicka bude obrik, teda pokud se dr. nepletou na UTZ.
11. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
mě se normálně udělalo šoufl, jsem si představila do skladiště místo dětského pokoje, všechno v igelitech, věci nevyprané, všechno nenakoupené :rolling_eyes:
11. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
to jako těm dr. nevadí, že bude rodit o měsíc dřív kua?
11. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Gucci po 35tt jim nevadi vubec nic a v 37tt je dite brano jako uplne donosene.
11. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
holky já nevím ale mě přijde, že ty odhady váhy fakt úplně nesedí, mě taky těsně před porodem řekli o půl kila víc než Vojta měl
Tetes chudák Kačenka, to je hrozné že nedokážou poznat co má teda za problém s kterou kyčlí a neřeší to :unamused:
Pajdi cvičení určitě pomůže - a neříkali vám že budete cvičit vojtovku? kamarádka co měla dvojčátka větší než ty, ale taky nedonošené, musela cvičit s oběma i když jim jinak nic nebylo
11. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Gucci to se mi udelalo soufl, kdyz ta prvni tehu kolegynka porodila o 3 tydny driv, tak jsem si rekla kurna, musim hejbnout zadkem a pripravit to, uz mi moc casu nezbyva :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
jani: ják nevadí vůbec nic, ale mě to do prčic vadí :grinning:
11. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
no to já bych hejbla,ale nemůžu
zítra příjdou zaměřit tu šatnu, asi ho znásilním, aby mi to tady v pondělí udělali :grinning:
11. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Gucci hmm, ale myslim, ze na tobe az tak zalezet nebude :grinning:
Ale ja bych se nenervovala, ja uz tomu mereni taky moc neverim, protoze kdyz vidim, jak je tam K. stocenej, tak vubec neverim, ze ten prurez kterej meri udelaji dobre. a pak to lita...
11. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Gucci oni to vsechno stihnou a kdyz ne, tak pG vypere a vyzehli kdyz ty budes v porodce :slight_smile:
no nic, v pátek jdu nakupovat i kdyby se chumelilo kua
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.