• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
o víku už asi vyperu, at mám aspon tohle
11. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
aaaa uz i Gucci vynervovala :grinning:
11. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
no přiznám se, že mám trochu v kalhotách ted :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
no nic, jedu na tu kontrolu na endokrinologii, cestou to snad vydýchám :grinning:
tak zatííím
11. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Gucci no jo blizi se to :slight_smile:
At kontrola dopadne dobre..
11. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Gucci,ale tak to určitě nejde kvůli váze,né? to je hovadina, vždyť pak bude lítat s dítětem po doktorech páč bude nedonošené a navícváha může být dobrá,ale ještě se všechno vyvíjí....tomu fakt nevěřm,že by jí udělali dřív císaře kvůli váze...
Steff, to není pravda donošené berou až po 38.tt, 37.tt je stále lehce nedonošený kojenec a vždyť si vzpomeňte jak jsem prosila o dřívější ukončení a to už jsem měla za sebou jeden krvácivý atak a hrozilo riziko ani ťuk, pokud není nějaký závažný problém,který by matku nebo plod ohrožoval, tak císaře jen tak pro nic za nic neudělají.
Ty Jani, tobě už se to fakt blíží!!! Musím ti poslat ten babyvak.
11. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Tetesko ja ted cetla nejakou studii a tam prave psali, ze donosence zacinaji povazovat od ukonceneho 37tt. Mozna se spletli, ja v tom mam bordel. Pamatuju si 35tt dokonceni vyzravani plic a tim jsem skoncila :slight_smile:
Tetesko vak posilej az porodim, ono se to muze blizit jeste 4 tydny :slight_smile: Pekne ho jeste pouzivej...
11. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Tetesko, na příkrmy používám avent via pohárky. To co máš odkaz vypadá hezky, ale. . .
Pajdi, jé chuděrka Eli, ale hlavně že se to spraví.
Jani, že by už? :grinning:
Jsem přišla od holiče, zase chvíli budu vypadat jako člověk. :confused:
11. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Jo a s tím odhadem váhy - třeba u Lukyho se trefili až moc dobře.
11. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
tak jsem zpátky

nová endokrinoložka super, fakt pečlivá, dělala mi i UTZ, nicméně mě moc nepotěšila, zvedla mi dávku euthyroxu a prej s nějakou vizí, že bych ho po porodu přestala brát se mám rozloučit :pensive: a prej je to dědičné a dědí to samozřejmě více holčičky, takže až bude malé cca 5let, tak s ní jít k dětskému endokrinologovi a pak každý rok na kontroly....další kontrolu mám v půlce února

tak jsem se nasrala a fičela nakupovat mimi věci, takže už mám skoro vše, až na věci z DM drogerky :grinning: , tož jdu odškrtávat
11. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Mel no pokud jo, tak nejpozdeji do 22., at rodim v Podoli :slight_smile:
Jezis kadernik, ja se tak tesim az pujdu po porodu :slight_smile:
Gucci to je fajn, ze je dr. pecliva. To ze po porodu se leku nezbavis, blby ale co nadelas..
A doufej, ze to mala nezdedi.
Sikulka s nakupama :wink:
11. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
no úplně mě ty nákupy uklidnily :grinning: , takže leden to zase jistí :grinning:
11. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Jani, kupovalas K nějaký sprcháč?
11. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Gucci chapu, taky se mi ulevilo, kdyz jsem mela vse doma :slight_smile:
Mam od SebaMedu: detsky sprchovaci sampon extra jemny, detsy sampon, detsky olej a detske mleko
11. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
tak já jdu do Bübchenu a mám zatím olej, tak etě sprcháč, šampon zatím myslím není třeba na tři chlupy :grinning: a pak ubrousky
11. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
no nic, pro dnešek končím, bylo toho zase hodně
tak fááá a brou
11. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Gucci ja koupila vsechno. Ja i L. jsme byly vlasata miminka, tak se u nas uplatni i sampon :slight_smile:
papa
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
ahojte,

tak koukám, že předporodní přípravy vrcholí, holky já se na ty vaše miminka taaak těším :slight_smile:

tetes, já si koupila v tescu takové malé plastové krabičky, mají těsnící gumu, dají se dát do mrazáku myčky i mikrovlnky, obsah 140ml a jsem s nima zatím moc spokojená.. jestli chceš vyfotím.. jo a prodávají se po 4ks za 100,-..

lauš teda kočko drž se, určitě to bude všechno v pohodě.. hlavně odpočívej, ať mamka pomůže a bude líp..

jinak já budu fakt asi do smrti kojit, dneska jsem zkusila večer po kojení dát nutroš 2 a stelinka se u toho tvářila zhruba jako u té mrkve :angry:
11. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Tak prcka jsem kolem šesté uložila, doufám, že bude spinkat aspoň do té doby, než přijede MM...
U mě to moc nadějně nevypadá, dost dobře mě bolí břicho a do špinění se přidaly i kousky sliznice, už to není špinění ale krvácení, nevzpomínám si , zda to tak bylo i při Vítkov, spíš ne... . :frowning2:No uvidím, zobnu další paták a uvidím zítra...
Omlouvám se, že vás tu s tím otravuju, ale potřebuju se z toho vypsat...
Ani nevím, zda jsem vám to sem psala: 17ti letá sestřenice bude za necelý měsíc rodit-doma to oznámila před měsícem (bydlí u přítele, takže nikdo nic nepozoroval)... Jak už bylo xkrát řečeno, je to paradox, kdo chce nemůže a kdo nechce -může ani neví jak...
11. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Lao to mě moc mrzí, ale třeba to ještě není ztracené, já jsem taky na začátku krvácela a to fakt hodně -i kusy, taky jsem myslela že je to jasné a nebylo, tak držím pěsti aby se to zlepšilo
11. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Lao moc drzim palecky, aby to dobre dopadlo..
ja teda jen spinila, takova hneda krev, ale bez kousku sliznice...
Tjoo sestrenice dobra, v 17ti ditko..hmmm
11. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Riuš, děkuju!!! Se tu utápím v sebelítosti... su sračka... :frowning2:
11. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Lao to je uplne normalni, spis by bylo nenormalni, kdyby ti to bylo jedno..ale to dopadne, musis verit
11. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
lao nejsi všechny bysme to prožívaly stejně, to je úplně jasné že se cítíš blbě, klidně tu piš, od toho tu jsme ne?
11. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
lauš, nejsi sračka, dyť my víme jak je to těžké, ale opravdu ještě neztrácej naději ju? doufám, že V. brzo přijede a obejme Tě..
11. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Steff, však ukončený 37.tt je vlastně 38 tt. respektive 37+1 je 38.tt, ale tak ten týden nehraje roli. :wink:
Tak děkuji a pak hned posílám. Dneska jsem šla k dr. jenom s Kačkou tak jsem jí do něj dala. Je to fakt úžasná věc. Snad se v něm bude Kubíkovi líbit.
Mel, co je ale....., myslíš jakože je to zbytečné? Já právě nevím, tak potřebuji poradit od zkušenějších.
Steff, ke kadeřníkovi jdu být tebou před porodem ono pak ta aklimatizace vážně chvilku trvá a vlasy rostou a rostou....
Já kupuju tu kosmetiku DM Babylove a naprosto bez problémů a moc hezky voní.
Jo, Jani to jsem ti chtěla říct, jak máš sbalenou tu tašku do porodky a ty vložky do podprdy johnson, že mají v DM jejich za polovic a řekla bych,že jsou i lepší a lépe drží.
Kay, to by jsi byla moc hodná,kdyby jsi krabičky fotla. Díky.
Lao, sakra tak to je mi vážně líto. :frowning2: Sice nic není ztracené,ale je jasný, že máš strach. Jakápak sračka z tohodle by nebylo dobře nikomu.
11. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Tetes, no ale .. . . já bych to nevyužila. Luky dostal třeba k svátku od rodičů jídelní soupravičku s krtečkem a ještě jsem ji ani nevybalila, je to hezké, ale z hrnečku nepije, výživu dávám přímo ze skleničky a oběd přímo z pohárku. Až bude větší tak to bude super. Zase je to možná dobré na upoutání roztěkaného dítka, že kouká po obrázku, ale Luky hlavně vidí lžičku a už mává rukama a vyplazuje jazyk, obrázky fakt nejsou třeba. :grinning:
11. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Lao, :frowning2: Ale určo ještě není nic ztraceno.
Nic jdu potichu umřít do postele. . . Luky se i přes večerní utahanost přestal vztekat večer u jídla. :dizzy_face: Dneska jsme ho položili do postýlky a během vteřiny tuhej. :grinning:
11. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
mel:tam spíš jde o to, že je to termo a že to ohřáté jídlo vydrží déle teplé. Což si říká, že bych u dvojek mohla dost využít,pokud je budu krmit oba najednou,tak aby jim to nevystydlol.
11. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
tetes jdu fotit, ale ono stejně to těm dětem dáváš vlažný,takžezatím to fakt podle mě nemá cenu.. a ze začátku toho sní trochu.. a když budeš krmit venku stejně koupíš asi skleničku, pokud ne, tak podle mě nemůžeš ohřát jídlo a strčit to do těch termosek a jíst to třeba za 3 hodiny.. ale to nevím určitě jak to je..

jinak mi došly předlohy co jsme obejdnala na predlohy.sk, ale místo třé došly jen 2 a to ještě z toho jedna byla jiná.. čekám na to tři týdny těšila jsem se jak malá, že Stelince udělám krsáný pokojík a prd, tak jsem to i obrečela.. su blbec no :sweat_smile:

já spát nejdu bo se Stela bude asi tak za hodinu budit :rolling_eyes:
11. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.