• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Ahoj holky :slight_smile:
V Praze v práci bylo super, překládala jsem přímo pro moje kolegyně, naše práce se teď změní trochu, tak přijela Němka to školit, bavilo mě to, úplně je mi líto, že se tam do práce nevrátím z důvodu přestěhování se z Prahy do Plzně. No co, bude jiná práce, zatím hurá užívat MD! Spala jsem u kolegyně, super noc bez buzení, ráno budík a oblíct a snídaně, úplně hroznej nezvyk ráno jako dřív.
P. byl s Honzíkem sám a dle telefonu a teď vyprávění to skvěle zvládal, Honzík spokojenej, když jsem přijela, tak úsměv od ucha k uchu. Jsem ráda, že Honzík P. bere jako mě, že můžu klidně na den jet někam a Honzík v pohodě.
Koukám, že napsala Evča, čau, zdravím! Símtě s odsávačkou žádnej stres, ale vidět bych tebe a Majdu chtěla, nechceš někdy přijet? Třeba by mohla i Tetes časově, nebo uděláme srazů několik, vždyť to máme blízko! Příští týden nemám čas, až pak koncem listopadu.
Dobrý, že se přišlo na tu alergii na mlíko a že ty bolesti bříška přešly. Chození kolem nábytku bomba!
11. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
tetes máš to tam, měli různé velikosti..
11. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
puzzi, nazdarek, tak to je fajn, že jste to oba vlastně všichni tři zvládli tak dobře :slight_smile: a doufám, že sis odpočala.. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Kay, super díky. A není ta krabička moc velká? Já vůbec nevím jaké velikosti by právě byli dobré? Kolik toho tak sní? No, budu to muset vychytat.
Puzzi, koncem listopadu bude K. v té nemo a pak bude hexa, takže bychom se domluvily podle aktuální situace.
Super,že jsi si to užila. :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Alex taky dělá skokový pokroky, u Honzíka je to taky tak, furt jede vpřed a chodí líp a líp, je to super!
Cuketa Honzíkovi chutná :sweat_smile:
Leni, dobrý rozhodnutí zůstat pár dní doma!
:grinning: :grinning: Stelinka a mrkev :grinning: :grinning: Mňamká!!!
Haha, Tetes, na příkrmy dvojek se těším! Kačka rádá máchá rukama? Hm :sweat_smile: Dík za uznání za tlumočení a tak, bavilo mě to, takže to beru spíš jakože firma dělá něco dobrého pro mě, že mi umožní změnu a tak :wink:
Pajdinka s holčička jsou doma, ježiš, gratuluju, to jsem ráda, že jsi doma :slight_smile: Holčičky očividně hodný a rozpíjejí se víc a víc. To je paráda, že jste doma a budeš psát!
Mel, otáčení kolem dokola je super, jen tak dál, Luky je šikula! hele buď ráda, že Lukyho můžou hlídat v průběhu tvé Aj i vizí, to nelituj, na tom není nic špatného, my mámy jsme pro ně stejně jedničky, ale je super, když naši manželé jsou jedničky mínus a né žádné dvojky trojky, ne?
Pajdi, ty seš megašikulka s kojením obou najednou!
Steffi, příští týden má Honzík narozky, opět navrhuji tento den na tvé rozenní :slight_smile:
Gucci, ty a tvoje ranní ekšn dost dobrý!
Tetes, co kačka a vyrážka u dr.? Snad to dočtu, jak to dopadlo... Jak dlouho bude v nemocnici? Dobrej nápad, že tam s ní bude P.
Mel, převlíkáš Lukyho po jídle? Zbytečný... Já když není Honzík vysloveně mokrej, tak fleky neřešim -N
Pajdi, souhrn asi nemožný, ale to všechno časem doženeš :wink: Jojo, Honzík chodí a jsem na něj za to moc pyšná, je to krásný ho vidět chodit :slight_smile:
Tetes, 9 kg ve 4M je hustýýýý :grinning:
Ty voe, to jsou vždycky ťafky ohledně Kačky a porodu, humus, ještě že to dobře dopadlo...
Pajdi, Eli a zkřivená páteř :frowning2:
Honzíkovo váhu den před porodem odhadli plus minus 100 gramů.
lao, kuwa, snad se to krvácení sakra zastaví! Sračka nejsi, bych byla na prášky.
Tetes, termoobal mám, už nepoužívám, moc nefunguje, ale špatný to není, v zimě v tom budu nosit čaj na ven, člověk to tu a tam využije.
Příkrm Honzíkovi v průběhu nepřihřívám, vystydlé mu to neva.
11. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
puzzi, taky fleky neřeším :slight_smile:

tetes, no představ si to jako když máš třbe aty aventky, tak tam se vejde tak těch 140ml podle mě přesně.. momentálně z toho sní stela asipůl lžičky,ale omrkni to v reálu, mají i větší, tyhle byly nejmenší.. já sjem to brala podle toho, že když udělám mrkve a brambory a třeba broko, tak si každé dám zvlášť do krabičky a zamrazím a můžu to pak kombinovat.. mám jich zatím 8..
11. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
bréééééééé rááánko

á tady se zase spí a Guciiová už má vyžehlené a vykomínkované povlečení ve skříni :sunglasses: :grinning:

a ted mám jednu špatnou zprávu a jednu dobrou...

špatná je, že už ve Snídani s Novou nedávají raníček Červený traktůrek
a dobrá je, že dnes bude opět Tůůůůpy, to jsem já a můj přítel Binůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
Jani: pG byl Kojak až do roku, takže já si bohužel naděje na vlasaté mimi nedělám :grinning:
kay: tak držím palce s těma příkrmama teda
Lao: držím moc palce s dutinkou a s tou sestřenkou je to maso teda
taky se chystám ke kadeřníkovi ještě před porodem :slight_smile:

ááá už je to tady Tůpy a Binů, tak za chvíli fa :sunglasses: :grinning:
12. lis 2009 v 06:46  • Odpověz
Dobrý ráno,
Milu :pensive: :pensive: fakt mě to sere,tentokrát jsem tomu věřila.....
Tetes chudák Kačka si to taky vyžírá :unamused:
Lao sakra :frowning2: snad to bude v pohodě a nic to neznamená
Gucci,to je blbý že ti přidali další prášky,a malá Gucciová to vůbec nemusí mít po tobě,štítku určitě zdědí po tatínkoj zdravou :wink:
steffi,eště nic???? :sweat_smile: Co ti vůbec řekli na tom poslednim utz kvůli tý váze?Zatim to nechávají nebo ti dali termín?
Kay,stelinka odmítá všechno ostatní krom MM???
Pajdi jéé ahoj,jsem ráda že tě tu vidim,holčičky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: Chuděrka Eliška s tou páteří :frowning2: to bude trápení se cvičením,ale hlavně když to pomůže

Omlouvám se na koho jsem zapoměla,víc nestíhám pže čekám kdy se vzbudí tygr na jídlo aby pak ještě vytuhla ....
U nás byl víkend u tchánovců masakr,v sobotu večer jsme se vrátily domu a mě začlo bejt neskutečně blbě,během hodinky jsem blila,s***a,motolice hlavy a absolutní necitlivost v rukou takže jsem nebyla schopná se ani postarat o Aduláka,ještě že tam byl A. s tchýní protože já padla na hubu a probudila jsem se až někdy v 5ráno a nevim co se dělo do tý doby,jen mi manžel řek že mi malou přikládal k prsu když měla hlad :astonished: nechápu co to bylo a už snad nikdy víc!!!!
12. lis 2009 v 06:47  • Odpověz
Gucci ty voe ty si střevo :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Bré ranko,
teda Mysky snad se to už fakt opakovat nebude.
Gucci, přijeď zítra prosím k nám ju? To už bude prádlo suché, tak že by jsi se do toho pustila, no a pak si ještě prý můžeš udělat výlet k Tetesovým. :grinning:
Začíná být nebezpečné nechat Lukyho chvíli osamotě, to plazení do kolečka zvládá s nějakou větší rychlostí. :astonished: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 06:49  • Odpověz
konec, tak zase zítra :grinning:

Mysky: tjo :confused: co to bylo?
12. lis 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky,

Gucci, ty si ééérrrooo :grinning: :grinning: :grinning: .
A s tou endokrinologií je to tak nějak prd, ale budeme doufat, že to malá nezdědí.
Lao...drž se holka :slight_smile: .Myslím na tebe.
Puzzi tak fajn, že sis užila práci a věřím, že je fajn se tam občas vrátit.
Já mám dnes celý den setkání ekonomických oddělení a pak jdnání ohledně fúze, takže tu nebudu. Chovejte se tu slušně a zítra pa. :slight_smile:
Jo Jani a kdyby něco, tak piiiiiiššššš.
12. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
mel kde se couráš?Tě nechal Lukášek tak dlouho spát jo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gucci k nám taky,už mi přetejká prádelní koš :grinning:
12. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
jo, včera mě ta moje endokrinoložka ještě potěšila při odchodu....prej:
Tak Vám držím palce při porodu, ať je všechno ok...já: díky moc, ale přežily to ostatní tak to přežiju taky... a ona: no díváte se na to pozitivně, to je vidět, že jste ještě nerodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
Mysky, mě a Luky nechat spát??? Od pěti se tam šmrdolil, v 5,50 jsem ho už vyprostila a dala najíst. By totiž chuděrka jinak umřel hlady. :grinning:
12. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
ahoj Mili, tak se dneska drž a zítra se na tebe těším :dizzy_face:
12. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobre ranko,
Tetesko jeste k tem donosenym detem, vcera jsem na to koukala a zjistila jsem, ze neni divu, ze v tom mam bordel :slight_smile: V jedne knizce je, ze donosence povazuji od ukonceneho 36tt (36+0) a v dalsi od 37 (37+0), tak kdo se v tom jako ma vyznat :slight_smile:
Ja taky doufam, ze v babyvaku se K. bude libit. Prijde mi to prakticke.
A diky za doporuceni prsnich vlozek. Tyhle jsem koupila taky v DM, tou dobou jine nemeli, ale zamerim se na ty DM vlozky.
Gucci teda tobe takhle po ranu pekne hrabe :grinning: To mas z toho, ze vstavas tak brzy :wink:
Mysky brr, to muselo byt hnusny. No jeste ze to tak rychle preslo a uz jsi fit! A jinak ja jeste nic a snad jeste chvili vydrzim, se K. nemusi narodit tak brzy.
Naposledy na UTZ rekli, ze je o 2 tydny vetsi, ale pohoda. A Darebak po vysetreni rekl, ze stejne do prosince nevydrzim, tak to neresim :slight_smile:
Aaa Mel Lukasek zacina byt torpedo, parada :slight_smile:
Milu uzij si vsechna jednani a kdyby neco, tak urco dam vedet, nebuj..ale dneska jeste ne :slight_smile: L. rikal, ze zitra, je patek 13 :grinning:
12. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
Jani: 13 je moje štastné číslo :slight_smile:
12. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
Gucci hmm, takze mam K. premlouvat na zitrek :slight_smile:
12. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Jani, 13 je taky moje šťastný číslo, tak se holka snaž. :grinning:
12. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
Holky co ja, na me to nezalezi :grinning:
12. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
téda, se ted probírám pytlama s oblečením od švagrové po neteřích, jako některé kousky stojí fakt za to :grinning:
12. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Gucci koukam, ze mas o zabavu postarano :wink:
12. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
už to mám hotový, bylo to rychlý :wink:
12. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
teda dneska mě slušně bolí kyčle :angry: , možná bych spala dnes i dýl, kdyby mě ta bolest nevzbudila
12. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Gucci to mam stejny, ja uz rano musim vylest z postele, jelikoz nemuzu vydrzet, jak me boli kycle :frowning2:
Tak jsem ted narvala mininest do autosedacky, ale byl to tezky ukol :grinning:
12. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
je tam těsný jo?
12. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
jojo je to hodne na tesno..ale aspon v tom bude K. pekne drzet

Jupiiii slunicko, parada, krasny den :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Mé drahé úplně jsem vám tu zapoměla napsat mé dvě historky, takže kopíruji ze srpnovek a přidávám na pobavení:
No,já zažívám dost trapasy ohledně mn.č., třeba dneska ta paní na mě: kolik vám je? a mě to fakt vůbec nedošlo a já na ní no 29 a ještě jsem si říkala, že je trochu voráchlá a že nevím proč se mi ptá.....Musím si zvyknout, že tak prostě některé maminky mluví. Páč za trapku jsem pak já. Třeba jsme byli na ko u dr. s Kačkou a dr. říká, tak se vyslečte, no já chtěla být hrozně vtipná a ukázat jaká jsem "normální" nepoznamenaná matka a říkám, jako obě jo? Ha,ha,ha a dr. se na mě tak podívala a řekla, tady jste na dětském takže jenom miminko a místo toho abych byla vtipná jsem vypadala jako ten největší debil. :grinning: :grinning:
Mysky:ty bláho, co se to s tebou dělo? :astonished:
Steff:aha, tak to je fakt boršus v těch týdnech...ale u nás v 37.tt stejně máme ve všech zprávách lehce nedonošený kojenec,ale hold třeba v Ostavě už jsou donošený. :sweat_smile:
Kyčle mi bolí jako prase a nejsem těhule koulovitá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.