• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, no to množné číslo je hrozný. . . . A asi bych taky klidně odpověděla svůj věk. :grinning: I když zase když jdeš teda s obouma tak množné číslo určo, ale to jsi asi byla jen s Kačenku, když se tě ta paní ptala na věk? I když asi bych se spíše zeptala na dvojky - kolik jim je.
12. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
ahojte,

jen jsem vás prolítla..

mysky jo, Stelouch zatím nechce nic kromě MM.. :sweat_smile: snad si to časem rozmyslí..

jinak se omlouvám, že nereaguju, měly jsme děsnou noc, resp. já čekala takdlouho dokud se S. nevzbudí na kojení, chtěla jsme zjistit, jestli ji fakt budíme nebo ne.. no vzbudila se v půl dvanácté což není tak špatné oproti půl desáté.. pak jsme zalehli, jenže S. měla nějaké divoké sny takže kromě 2x kojení se furt budila.. jestli byla přespaná nevím, ale já nespala skoro vůbec.. naštěstí M. ráno hodinu pohlídal a já si ještě schrupla.. a teď šla S. spát, tak jdu za ní a pak budu malovat ten obrázek na zeď.. :slight_smile:

tetes, no tak to je fakt vtipný :grinning: já už to množné číslo vzdala, protože jsme právě zjistila že to blokuje komunikaci s některýma lidma.. takže jsme se přizpůsobila.. :sweat_smile:
12. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
tak kdyby se mě někdo zeptal kolik vám je, tak taky řeknu svůj věk a ne věk malé
12. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
tak jsem měla namířeno jít s A. na kyčle a bylo tam tolik lidí že jsem to vzdala takže příští tejden pokus č.2 :sweat_smile:
tetes taky bych odpověděla svůj věk a na vysvlečte se bych asi začla odsvrškovávat sebe :wink:
gucci bolest kyčlí musí bejt děsná,neumim si představit - neznám,ale snad to brzy přejde,i když asi až po porodu :unamused:
Kay,teda Stelinka má nějaký bouřlivý období :unamused:
12. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
tak já už mám trochu depku.. dneska to bylo ještě horší než včera.. a to jsem jí tam zkusila dát trochu UM, pak to zkoušel Martin, pak jsme ji nakojila, ale to už bylo úplně o ničem.. jestli ztratím mlíko tak asi umře hlady.. :pensive:
12. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
kay a zkoušíš jí dávat MM ve flašce??
12. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mel, byla jsem jenom s kačkou a i kdybych byla s obouma tak já bych se tře ba zeptala o kolik jim je nebo jakpa jsou starý. :sweat_smile:
Kay, já se právě přizpůsobit nedokážu, mně to přijde tak blbý, že mi to nejde přes pusu. :sweat_smile:
To jako když byla Puzzi těhotná, tak se jí někdo ptal kolik vážíte? a ona odpovídala v tom smyslu, že malej dvě kila a ona šedesát. :grinning:
Kay, no vidíš jak se M. činí a alespoň tě nechal chvilku pospat. To sám od sebe? To by bylo na vekou pochavlu. :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Tak jsem zpet z navstevy v porodce. Mala kolegynky je naaaadherna, ja uz se taaaak tesim, az budu K. drzet v naruci. Uz aby to bylo.
Tetesko otazku dle vahy, bych odpovedela uuuplne stejne. Se maji ptat jasne?
No a u pediatricky by mi snad doslo, ze mam vysliknout maleho :slight_smile: I kdyz mliko na mozku se projevuje uz ted :wink:
12. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky,

moc všem děkuju za podporu!!!

Před chvilkou jsme se vrátili z nemocnice. Na ambulanci mi udělali sono, v děloze už není ani náznak dutinky, chtěli mě hned brát na příjem(kyretáž), ale přemluvila jsem je, že pokud mi nic nebudou dnes dělat, zda by nestačilo přijet až zítra ráno.
V noci jsem spala cca od 3 hodin, teda jen díky tomu, že jsem měla malého u sebe :dizzy_face: Bolesti šílený a krve jak z vola, takže mi bylo jasný, že už se nic nezachrání...
Dr. mi řekla, že se jednalo o "špatně založené" těhotenství. V našem případě už druhé, takže začínám mít fakt pocit, že s náma asi není všechno v pořádku... Když už se podaří tak to takhle dopadne... Uvidím, co a jak, pak proberu alternativy s mojí Dr. Včera dokonce ze mě vypadlo, že už se snad o další ani nebudem snažit, protože mám hrůzu z toho prožívat toto znova... Ale co je tohle proti tomu, co zažívají některé jiné....

Jani, no a já myslela, že už si tě v té porodce i nechají :wink: jak se cítíš?

Tetes, s vyslíkáním :grinning: :grinning: No a na váhu odpovídám: šmankote, ani se neptejte :grinning:
12. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Lao to je mi strasne moc lito :cry: Ale nevzdavej to, podivej se na Vitulku, jak se udrzel a je z nej krasny klucik.

Nene to byla jina porodnice, ja chci rodit v Podoli. Ted jsem byla jen v klidku na navsteve.
Ale prvni co mi kamoska rekla, jezis tobe od toho pondelka kleslo bricho, to mas za par :grinning: A ted mi tvrdne bricho, poprve za cele tehu.. Ale jinak jsem v poho, pripravena na vse. Diky za optani...
12. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Lao, tohle je mi vážně líto. Co na to říct, snad je tvé oblíbené, "dokud dýchám, doufám...." a taky čas se z toho zase oklepat. Tak se drž. :pensive:
12. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Lao taky je mi to moc líto, ale věřím, že najdeš sílu to zkusit znovu a vyjde to :wink:
12. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
lao je mi to líto :cry: ale koukej Vítek jak se udržel a jakej je z něj krásnej kluk.Určitě to nevzdávej.Drž se,snad to budeš mít rachle za sebou a brzy bude líp :frowning2:
steffi tak už by to brzy mohlo být?? :wink: sem na Kubíka zvědavá,příští tejden už bude donošenej tak si ho neschovávej jenom pro sebe a koukej ho ukázat i ostatním :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky, děkuju, jste zlatý :dizzy_face: Jj, Víťulín se povedl, tak snad se to další taky povede :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jani, no jo, břicho dole, tvrdnutí, že byyyy? :wink: :grinning:
12. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Lao urcite, i kdyz po takovych zkusenostech, clovek ztraci nadeji...
Mysky dobre, ja si ho pristi tyden uz nebudu schovavat a nechavat jen pro sebe :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Lao, ten je pro tebe na zvednutí nálady:
Maminka pripravila k obedu králíčka.
Malému synkovi oběd náramně chutná a ptá se tatínka:
"Tati, co je to vůbec za maso?"
Tatínek hrdě odvětí: "No, hádej - dám ti typ. Občas
mi tak říká i maminka."
V tom dcerka vyplivne sousto zpátky do talíře a s
hrůzou říká bratrovi: "Proboha, nejez to, je to čurák!!!!!"
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
12. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tetesko :grinning: jeste ze jsem dostatecne dlouho po obede..
Lao teda ty fotky s tema dynema jsou bozii a ty spolecne taky, strasne vam to tam slusi!!!
12. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Haha, prý: nikdy bych Vítečkovi nedala vánoční obleček... :grinning: A lup ho, už má křídla :grinning:
12. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Lao Víťulka je nádhernej :dizzy_face: fakt jak andělíček,jenom oproti těm kostelním nemá ty správný faldíky :grinning: a na těch společných fotkách vám to moc sluší :slight_smile:
Tetes :grinning: :grinning: kam na to chodíš???
12. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Lao tak Vítek se vám povedl strašně moc, je nádherný a fotky taky, s těma dýněma je to úplně vymakaný ale i ty s křídlama jsou krásný a jste moc hezká rodinka :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
Kuju za chválu :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
To říkám furt, že se paní doktorce povedl :grinning:
12. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Lao, :frowning2: Ale určo to příště vyjde. :wink:
Jdu kouknout na odkaz.
12. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, Honzík spí poslední dobou už jen jednou přes den, dnes až od půl jedný, tak snad ještě dlouho! Noci máme možná i díkytomu super, dnes mlíko v 6 a spaní do 7,45, šli jsme pro něj až skoro v 8.30.
Kay, nechci tě tím naštvat, musíš věřit, že se taky dočkáš, u Honzíka to funguje, že spí líp a líp, asi jak se víc přes den hýbe, nevim, uvidíte, že všechny blbě vyspané se brzo dočkáte, přeju vám to!
Tetes, na mateřský plurál si taky nikdy nezvyknu, vytáčí mě to, přijde mi to přiblblé, ale hodně lidí to používá a většinou to nekomentuju, jedině že schválně odpovídám na "Už chodíte?" "Jojo, už chodí" nebo "Honzík už chodí", o sobě nemluvím, to pak viz reakce tvého okolí, ale aspoň se nenechám strhnout k tomu jejich :sweat_smile: Záleží, někdy zavtipkuju, ale ono to právě ne každýmu přijde vtipný :grinning:
Kay, jedna holka na prosinci kolem půlroka málo mlíka, holčička hodně brečela, budila se, flašku vůbec vůbec, hrozný, trochu jak teď stelinka možná. Chci tě povzbudit, nakonec když už fakt v prsou nic nebylo, tak sice byly tři strašný dny asi, už nevim, ale pak si holčička zvykla na flašku, začala pít UM a spokojenost a noci bezva a všechno. Tím nechci říct, přestaň kojit, ježiš, do toho nikomu nechci kecat, chápeš, ale kdyby náhodou tvoje mlíko nebylo, tak neboj, Stelinka hlady neumře, nakonec se z flašky napije a bude.
Lao, už jsem ti psala na Prisincovkách, je mi to hrozně líto kuwa :frowning2:
Steffi, kleslo břicho? Se těším na KUbíka Kubikuláka!
Ty fotky Vítečka jsou fakt nádherný, teda hlavně Víteček je nádhernej!
Vtip super!
12. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky
Lao fotky krásné :grinning:
12. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Steffi že by bříško dole a taky tvdnutí tak to už se Kubík pomalu klube :grinning: se těším :grinning:
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
lauš :frowning2:
jinak andílek Vítek je krásnej :slight_smile: a podle fotek čím dál hezčí a podobnější na maminku :slight_smile:

puzzi, nenaštveš mě tím, já Ti to přeju :slight_smile:

teď stelinka zase usla, ono to budou asi i zuby.. rve si ruce do pusy, ale ne jako dřív, spíš si je tak jako žvejká. tak jsme jí trochu masírovala dásničku a držela..

steffi teda že by? :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kay, podobnej na mě? :confused: :slight_smile: Děkuju, to by měl slyšet hrdý otec, by mu trochu sklaplo :grinning:
12. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.