• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Kay- Stelinka je nádherná, taková malinkatá, další vlasáček. To bude kočka až trochu povyroste :dizzy_face: .
16. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
pajdi no snad jí to nevypadá moc brzo :slight_smile: a děkujeme.. :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
kay,Stelinka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: takovej drobeček vlasatej :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
holky všem děkuju ještě jednou,že jste na mě myslely...

jsem si četla jak jsem 4. 5. psalaže se mi zdálo, že je Stelinka venku a jsme všcihnidoma a pěkně to zvládáme a puzzi napsala, že to bude určitě věšteckej sen

nic jdu vyvařit avent sklinky a odsávačku abych mohla večer zkusit kolik mám mlíka.. pan doktor říkal, avych věděla kolik toho malá zhruba vypije..
16. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
mysky díky, je fakt malinká.. :frowning2:
16. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Kay,neboj....ona to brzy dožene.Za chvilku bude velká jako ostatní mimča jejího věku
16. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky,
tak dneska jsme byli na plavču i s tatínkem, leč nejdůležitější věc jsme zapomněli... Dudel :frowning2: Takže pět minut před koncem už Vítek ječel jak najatej... ale potápění bylo dneska v poho
Pokusím se dočíst
16. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Teda Kay, Stelinka je nádherná, ale tak moc a jak tam zívá no to je úžasný. A ta má vlásků, to je prďácký. A čoveče mě vůbec nepřipadá tak malinká, vždyť ona má takové buclaté tvářičky, že mě přijde jak tříkilové mimino. :dizzy_face: No je to nádherna holčička. :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Kay, Stelinka je úžasná, nádherná, prostě moc krásný miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Úplně mi jdou slzy do očí :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Holky to jsou super data narození v květnu :

5.5 Stelinka
15.5. Lukášek

:dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky díky, no mi jdou slzydo očí, pokaždé když si to zpětně všechno vybavuju.. ale když se zakření, je to naprosto dokonalé.. uff...

mili, jo tvářičky buclaté má.. :slight_smile: to je tím, že je celá já prý a já jsem buclatá celá :slight_smile: ale ono je to taky ze začátku focené jak bylaještě napuchlá poporodu a pak zhubla na těch 2100g,ale tEďuž se zase zakulacuje..

lao děkuju.. :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Kay:Stelinka je krásné miminko, takovej vrabčáček a na té jedné fotce v inkubátoru,jak tam má nožičky křížem, to je hrozně roztomilý. :dizzy_face: :dizzy_face: Ale musím říct, že jsi mi trochu překvapila, já ještě nikdy neslyšela, že by se někomu udělalo špatně :sweat_smile: Malá je vážně hrozně roztomilá. :dizzy_face: Kay, ale nemáš strach,když je takhle maličká k ní takhle brzy pouštět psa? Nebo to je v pohodě a nemůže nic chytnout?
Lao:sakra na co ty myslíš, zapomenout dudel, no jsi normální matko jedna!!! :grinning: Určitě máš v hlavě to jak se zase budeš na plavču vysvlékat a na dudel zapomeneš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Holky,já tu teď měla Steffi s manželem a dvojky dostali strašně pěkný kompletky tričko a kraťásky, a je to už na trochu větší dvojky, takže se budou muset v tom břiše fakt dohřát, to jsem právě rozhodla. Jsem měla z návštěvy velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Kay,Stelinka je nádherná a taky má spoustu vlásků,je roztomilá :slight_smile: :wink:

Tetes: tak to je fajn,že tě navštívili :wink:,však neboj,oni do těch kompletků ty tvoje dvojčátka dorostou :wink:
16. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Pajdi,četla jsem,že je ti špatně :frowning2: ,tak snad ti to brzy poleví
16. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
tet, děkuju :slight_smile:
na psa jsem se speciálně ptala primářky, říkala, že jestli je odčervenej a očkovanej, takv pohodě.. Navíc ji nenechávámolizovat, jen si ji očuchal. je z ní dosthotovej :slight_smile:furt se klepe :sweat_smile: aezatímje na ni hodnej, měla jsem velký strach, ale snažíme se mu věnovat i když jsme se Stelou jako třebana něj mluvit a tak.. a Stelinka s náma v posteli třeba nespí, kvůli monitoru,tak se pro něj zas tak moc nezměnilo zatím :slight_smile:
Ty jsi nikdy neslyšela,že by se někomu udělalo u porodu blbě? :sweat_smile: jako chlapovi nebo ženské? podle mě je normální,že se Ti dělá u porodu blbě, dyť i rio mylsím psala, že zvracela atp.. no a M. to měl holt hrozně rychlý na něj, navíc ho navlíkli do toho neprodyšného mundůru, měl na sobě ještě mikinu a byl tam hrozný vzduch a držel mě za ruku když mě šili a udělalo se mu blbě no.. :confounded:

leni díky :slight_smile:

nic jdu se pokusit usnout, malá se tam nějak ale vrtí, tak snad to půjde.. :rolling_eyes: vnoci chtělabýt vzhůru od půlnoci do dvou auž jsme ot mocnedávala..jsem se vté porodce vůbec nevyspalaa doháním jak můžu.. :frowning2:
16. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz
Tet, super, že za tebou byla Jana s manžou a kompletek se bude hodit, dvojky do něj dorostou :slight_smile: .
Kay opravdu ti je malá podobná a moc :dizzy_face: .
16. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Tak Mel zatím lepší fotku Lukyho neposlala, tak vám sem dávám tu rozmazanou, ale i tak je tam moc krásnej :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
A už je tam i Meggie :slight_smile: .
16. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Psala Mel, že už má venku cévku a je na porodním oddělení a zítra jí vyndají drén.
Jo a Tetes vzkazuje, že když leze do sprcháče, že si na na tebe vždycky vzpomene, když si psala o úzkém vchodu :grinning: .
16. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Tak koukám, že si tu píšu sama :grinning: .
16. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Milo,děkujeme za fotku Lukáška :slight_smile:
16. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
kay, krásná :dizzy_face: fakt celá maminka i P. říkal :grinning: a to většinou chlapi v miminech nic nevidí.Já říkala hned, že Stelinka nevypadá tak malinká, ale je to díky těm tvářičkám.Já dneska viděla v CA vel. 47 neuvěřitelně malilinkatoučký, jak jsi to vůbec vyřešila s oblečením, předpokládám že jsi měla nejmenší vel.56!někdo nakoupil?

...za to Lukášek je už kus miminka :slight_smile:

mili fenečka pěkná, jakou má vůbec barvu váš pejsek? ...to víš jsem zvědavá jaký budou jednou asi dětičky :grinning:

Tetes jak s pejskem od babičky, zjistili na veterině něco?
16. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Ani Monty má barvu zlatohnědou a náprsenku, bříško a vzadu nohy má bílé a fenka by měla být hnědá s černým. Uvidíme jak se vybarví. No a jestli budou dětičky...to asi nééé :wink: .

Mám už další foto Lukyho a to sem dám večer až mi to manža opět stáhne, mě to přes můj mobil nejde, tak to pošlu manžovi a on si to hodí do noťase.
16. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Jo Tet, co pejsek babi? :confused:
16. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
kay:já to právě pochopila tak, že se vám jako udělalo špatně z toho jaký ten porod byl a jak jste viděli tu krev atak., já jsem to pochopila úplně špatně :sweat_smile: , tak prototo mi to právě překvapilo. Jinak jako špatně jo, to je jasný. Hele, a byl M. ze Stefinky unešenej,když jí poprvé viděl? Dostala jsi za Stelinku něco, nějaký dárek?
:slight_smile:
Mílo: taky mají u Mel úzké vchody? Dneska tady říkal Steffi L., no to je úplně normální sprcháč,jenže mu asi nedošlo, že mi nemáme tak úplně normální rozměry :grinning:
Lukáš vypadá jako děsně velkej a dospělej. :dizzy_face:
Zato Megí, to je tak roztovilý, taková myška....
Anipp:vzali jí krev, a dala nějaké prášky na snížení tlaku nebo co a že se ještě uvidí. A říkala doktorka, že to opravdu může být i psychické. Oni jsou na sobě teda obě enormě závislé.
16. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
mili, no Lukyn je teda asi fakt kus chlapa.. :slight_smile:
a psí miminko je taky moc krásný :slight_smile:

anip, no trošku průšvih s oblečením, 56jsemanimoc nekupovala, resp. jsem toho moc nekupovala, že uvidímjaká bude, a i ta 56 je velká.. Tak jsem včera chtělazaúkolovat M. aby něco pokoupil, ale mamka mi napsala, že koupila 4 dupačky a že mi je dneska doveze.. no to že mě vzbudilazvonkem sotva jsemusla mě naštvalo :slight_smile: a koupila teda jedny 50 dupačky a košilku, to jedobrý, ale jinakkoupila 56, takže na nic.. M. byl dneska dokupovat tu odsávačku a tak, a tak jsem mu řekla, ať opblečení teda nekupuje, když koupí mamka.. No a měl.. On si ji nikdo moc nedovedepředstavit, mamka říkala, že se a ni dívali divně když to kupovala, aže podle níjí to musí být, že to už je pak na panenku..takjsemjí říkala,že je velká jak panenka.. jenže když ji nikdo neviděl je to těžký vysvětlit.. ataky ty tvářičky klamou co :grinning:
16. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
tetes, jo s tím sprcháčem jsem na Tebetakymyslela.. :slight_smile:malinkatá cimérka, a sprcháč půl metru x půl metru :grinning: moje nervy.. jsem s emuselai přes bolest smát, když mi dulapo telefonu radila na ty zatvrdlý prsa, ať si ve sprše kleknu na všechny 4 a sprchuju si záda :grinning: nebo ať si sednu ve sprše na míč.. :slight_smile: :slight_smile: člověk si čupnul a už otíral zadkem druhou zeď nebo závěs :grinning:
16. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
L. má na to holt chlapskej pohled :grinning: .
To je dobře, že pejsek babi něco dostal a snad to pomůže a pejskovi bude dobře. Musí to být pro babi šok, když pak tak najednou padne :cry: . Jinak já jsem taky závislá na Montym, když ho dám k našim před dovčou, tak když se s ním loučím, tak jen tak tak držím slzy a naši říkají, že Monty první dny pořád čeká až přijdu. :slight_smile:
No prostě láska nebeská...jak říkám, máme spolu lásku :grinning: .
Jj Tet, vypadá Meggie jako myš :grinning: .
16. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
tet, no to víš že byl.. je fakt super, teď mi nahoře pomáhala já úplně učurávala, kdybych nebyla tak nervní.. A když mi ji dali ve špitále na pokoj aon za ní nemohl, protože ona zase nesměla na chodbu, tak jsme se málem rozbrečela, když jsem viděla,jak je mu to líto.. :cry: dostala jsem čokoládové srdíčko.. :slight_smile: na M. romantický výkon :slight_smile: ale jsem moc ráda, důležitější je, jakse chová a ne co mi dá :slight_smile: na pokoji pakse mnou na konci ležela koc, co si vzala myslím Ázerbajdžánce, tak se pochlubila, že dostala auto... :grinning: no.. nevím..
jo s tím porodem to bylo na rychlo, takono to bylo fakt nanás hodně i psychicky.. a jáse neviděla jak mě šili,ale myslím, že M. to stačilo co viděl a zažil v předešlých 5ti minutách :slight_smile:
16. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
kay troufám si říct, že si dovedu představit jak asi Stelinka vypadá,když jsem byla v porodce, vedle na pokoji byl podobnej případ jako ty.Taky holčička kolem 2kg, v inkubátoru a mamina ji krmila stříkačkou.Neměla ovšem karanténu a všechny maminy se chodili koukat na krmení :sweat_smile: :confused: Navíc mám doma oblečení po bratráncích, jsou dvojky a to oblečení je fakt minipidi :grinning:

tetes snad to na veterině pořeší a pomůžou :wink:

Taky máme doma závisláka, ale naštěstí je to závislák na P....přitom nechápu proč, já ji krmím, já ji venčím :angry: Když byla štěně, několikrát mi utekla z procházky domů, nebo se zasekla na schodišti, když zjistila že jdeme jen spolu...hrozný psycho, P. jde na záchod a ona sedí za dveřma a hlídá ho :grinning: a to ji za to fakt kolikrát nechutně seřve, jemu odpustí, ale když ji seřvu já, týden se mnou nemluví

taky se mi udělalo po porodu šoufl, sestra mi donesla čokoládu a raději mě na pokoj odvezla na křesle.Klepala jsem se jako ratlík.
16. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.