• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mili: kecáš? :grinning:
28. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Já jdu na chvíli spinkat a pak mi přijde babi s obědem a se zákusky :slight_smile: . Teď volala, že mi koupila paříž a takový ten velký ovocný s želé :slight_smile: . Je zlatá. Mňam mňam. Tak zatím papa
28. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
28. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
jee to mate stejnou jako Guciiovi :grinning:
28. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Aaa tak koukam, ze ne :slight_smile: Ale taky pekna :wink:
28. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Pajdi dobrou..
28. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
A rozměry máme cca 2m x 2,30 tuším...máme tam tu vanu jak je u noh vykouslá-jako zúžená od Ravaku a vedle u toho vykouslého umyvadlo, pak máme takové sešikmení a za ním wc a vedle pračku.
A poličky budou teda z mramoru a to tak, že nad vanou máme schod a tam bude police rovně a na té straně kde je umyvadlo bude až jako šikmo přes roh, pak polička za vanou, tam máme ještě místo, a pak dvě rohový a jedna nad záchodem. :grinning:
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Čau holky, jsem doma, dojeli jsme včera v 11, teď nebudu dočítat, jdu vybalovat a uklízet bordel. Honzík pokračuje v brzkém vstávání, dnes 4:15. Kňučí, dostane dudlík, za dvě minuty škrundání v chůvě, zvuky, jdem tam, on pase a hraje si s chůvou, megaoči, prostě ráno. Přitom venku je tma, klid, jsem z toho vstávání 4:xx fakt na nervy, to je prostě hrozný, já se s tím neumím smířit, ale budu muset. Ještě že se s P. můžeme střídat.
Sraz super, ale z mý strany fakt zjištění a následně mírná depka, že moje dítě je fakt náročný. Záviděla jsem holkám poklidné děti ležící na dece, v kočárku, hrající si, spící v kočárku, bylo tam i pár aktivistů, ale i tak šli zabavit líp než náš Honzík. Ale asi mu nesedlo i tolik lidí najednou, potom na pokoji si se mnou bezva hrál, už se snaží zvedat zadek, otáčí se na břiše kolem dokola a tak. A fakt je akční, jiné děti se položí na záda, dostanu hračku, zkoumaj, Honzík začne funět a kopat a povztekávat, prostě masakr. Na ty dny už jsem si teda zvylka a hledám si na tom pozitiva, jakože bude šikovnej a ctižádostivej, sice se to nedá takhle říct, ale uklidňuju se tím. Na ty rána si ale teda asi nezvyknu.
Dočtu, ale nevím kdy, určitě dnes, závislost mi nedá. Honzík teď spí, jdu na ty věci.
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Pajdi papa :slight_smile:
Mili si mě totál zmátla, taky moc hezká :wink:
28. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska spánek do půl devátý. :slight_smile: Ale M. má nějakou rýmu - strašně chrochtá a často kejchá. :frowning2: Odpo jdeme k dr. na čtyřměsíční, takže očkování se asi zase odloží...

Anip, na Michala Davida??? :confused: My jsme dneska chtěli jít na Psí vojáky, ale je to venku, takže asi nic...
Terky, gratulace ke kyčlím. :slight_smile:
Leni, je mi to líto, ale jak psaly holky, IVF to jistí.
Gucci, máte fakt skvělý noci! :grinning: Já to s tím kočárem myslela právě tak, že těch Jané je hodně, což nemluví úplně pro to, si ho pořídit. :wink:
Mili, zítra na Tebe budeme moc myslet!!!!!
Pajdi, tak to je naprosto příšerný s tou holkou! :angry: :confounded:
Koupelny jsem nestihla dočíst... Dočtu vás později.
28. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky díky, tmavá se mi taky líbí jak máte vy Gucciovi, ale do tak malého prostoru co máme my to nejde, to bych si připadala, že na mě všechno padá a ještě je opticky menší. Ale vy když máte tak pěknou velkou koupelnu, tak to joooo, to bude moooc hezký.
Jani, tu co jste si vybrali vy, tak nad tou jsme taky uvažovali :sweat_smile: . Ale na poslední chvíli jsme to předělali, jinak bysme měli stejnou :grinning: .Ale je taky moc hezká a hlavně k ní mají i ručníky :wink: . To se mi moc líbilo.
28. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Mili: no ono to fakt vypadá na živo mnooohem světlejší, podlaha je čokoládová a jinak stěny šedobéžové a dole dva čoko pruhy
evi: jj to mi taky vadí, ale zase v PCE fičí spíše Gessleiny, Janeček tam moc nejni :wink:
28. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Milu no to byly asi jedine obklady na kterych jsme se s L. shodli a hlavne tim, ze ta koupelna je mala a temer cela zastavena, tak nam prislo zbytecny davat tam obklady x krat drazsi :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Evi:právěže,to asi moc nikde samozřejmost není, jinak by si holky nestěžovaly,že jo :frowning2:
Lao: pokoj už mám dávno vymalovaný a ten předchozí posirupovaný šel jako jeden z prvních :grinning:
aha, no to je fakt,že ona tam asi žádná lesba nebyla,co? :grinning:
anipp:hele, a nepíšou právě v těch chytrých knížkách, že by se v tuhle chvíli nemělo to mimčo vyndat z kočáru a chovat,aby si tu pozornost nevyřvávalo????? Jenom mi to zajímá, jaká by měla být správná reakce, je mi jasné,že realita je jiná...........
Leni:je mi líto, ale až se oklepeš,tak IVF určitě vyjde....
Gucci:jsi si jistá,že si pan G. nedává na noc nějaké houbičky???? :grinning:
Mílo:jsem ti neskutečně vděčná, že nebudeš rozebírat svojí stolici nijak detailně :grinning:
Pajdi:no to je úplně strašný ten tvůj zážitek se spoluležíčí. To se vůbec nedivím, že tě muselo takhle rozhodit, to je vážně hrozný. To nechápu s tou televizí, že ti tam nedovolí svojí, takhle je to vážně žrout peněz a myslím, že to bude i proti nějakým předpisům či zákonům vybírat poplatky za telku v nemocnici. :angry: No, snad už se tam nevrátíš!!!!! douvám, že zítra na kontrolu tě manžel veze????? Já na tebe taky myslela a úplně se cítila trapně jaké podmínky mám já tady a jaké ty tam.... :frowning2:
Steff:tak snad vám tu koupelnu pěkně udělají :wink: :grinning:
Puzzi: ve 4.15???????
:astonished: tak to si z tebe snad ani nebudu dělat srandu....
Od čtvrtka mi paní doktorka každé ráno kouká na břicho a mačká ho jestli je měkké a dneska na mě ráno kouká a říká, vám snad to břicho roste vážně každý den!!!! a to jsem v leže!!! a prý to je dobře, tak ve středu nebo ve čtvrtek uděláme další utz, jak pěkně rostou,ale podle břicha určitě. :sweat_smile: Jsem říkala o utz P. a ten by zase chtěl být prý u toho, že se na ně tak těší,že je chce vidět alespoň na utz, jako blázen. :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
Tak a jdu se kouknout na dvojčatovku na miminka. :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Tetesko tak o to nemam strach, se toho ujal strasne fajn chlapik :wink:
Jee to je tak dojemne, jak se P. na dvojky tesi :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Puzzi, teda 4něco je příšerný! :confounded:
To je blbý, že H. nejde moc zabavit... Ale líbí se mi, jak z toho vytvořila pozitivum. :wink:
Tetes, no já ve svém okolí mám samý "fungující" chlapy. :sweat_smile:
Podle mě nejde ho nevyndat. Já bych prostě nedokázala nechat dítě vyřvat... Navíc jsem přesvědčená, že to není správný!
28. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
holky k řvaní a neřvaní se vyjadřovat nebudu, páč nejsu matka
28. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Gucci, to se klidně vyjádři.
28. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
ee, matky to nemaj rády, když jim "radí" nematka :grinning:
28. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Gucci, tak já tohle třeba vůbec nechápu... Podle mě je to jedno. :wink:
28. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Hele, já normálně teď poprvý vyzkoušela tu odsávačku hlenů. Já vystresovaná - úplně se mi klepala ruka - a M. se tomu hrozně smála. :grinning: A už nechrčí. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
No ono nic jinýho někdy nepomůže než ho vyndat.
Ovšem někdy taky řve, když nemůže zabrat a to bych ho vyndáním ještě víc rozdráždila, tak ho nechám chvilku řvát a on nakonec usne. Ale už to trochu poznám, kdy je to ten řev před usnutím, kdy je nervozní únavou a to je lepší ho nechat.
Puzzi, ve 4h to je teda mazec, tě lituju, zkrátka máš aktivní dítě, to je teda útěcha,co? Za pár měsíců bude lézt a chodit a zabaví se sám. Snad................. :wink:
28. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
evi: tak to jsi asi výjimka, já bych nikdy matce v ničem neradila, mám dycky pocit, že by se na mě dívala jak na debila, že jí poučuje někdo kdo nemá zkušenosti - což je fakt
já to beru tak, že je jasný, že úplně malý mimi nechat vyřvat je asi blbost, ale kdyby mi ve třeba 4 měsících mimi řvalo v kočáru ( a já bych věděla, že je to jen tak, že mu nic nechybí), tak ho asi nechám, ale jak říkám, nevím, možná se na to u svojeho budu koukat jinak :wink:
28. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Evi, a dáváš to na vysavač? Majda chytrá holka tušila, že se jí uleví :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
to se fakt dává na vysavač? já myslela, že to je kec :grinning: ... bych měla strach, že jí to vytáhne i vnitřnosti :grinning:
28. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
hele vcera i na tom kurzu rikali ze kdyz se nechava vyrvat tak se dite stane pasivni...ze to vzdycky brzo vzda ....kdyz prestane rvat to neznamena ze se uklidnilo ale ze to vzdalo ....takze uz je u me v satku :slight_smile:) a ja makam je to parada
vidis evi jak jsi statecna a vy mate tu na vysavac? my mame jen ustni a to je pohoda ale olik ji nenavidi
tetesko jupiii takze kdy je zase UZ?
puzzi hhmmm mazec 4 neco me ho zase dneska uklidnoval M.ale pak stejne skoncil u nas v posteli
28. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
gucci, já když to u kámošky prvně viděla, tak jsem se na to ani nemohla dívat.
Čau holky,
Milu díky za částečné shrnutí :dizzy_face:
Leni, to je mi líto :frowning2:
Gucci, pG už z toho magoří, ne? :grinning:
Pajdi, ta minda v té nemocnici byla totálně blbá.... :angry: :angry: :angry:
Tetes :grinning: JJ, žádná lesba v dohledu :grinning: Paní Gucciová i Milu strašily tady :grinning:
Dneska jsem byla s V na krvi-braly mu to z hlavy-normálně ani nehlesnul :confused: :confused: :confused: Tak snad budou výsledky ok - anémie...
fuuj jak z hlavy
pajdi teda to byla normalni pipina nad pipiny ....
28. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Z hlavy se ta krev bere dětem líp než z ruky. Vítek je teda statečnej. No on už je to taky velkej kluk..........držím palce na výsledky.
28. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.