• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
tak jsem byla na nákup a dělala si obídek :slight_smile:

Lao: je mi to strašně líto a doufám, že se z toho brzy oklepeš a zase se na snažení vrhnete :dizzy_face: , moc ti to přeju a Viťula je boží :dizzy_face:
Jani: to je fakt tak vidět, že je to břicho níž?
ze mě si pG dělá konferenčák, včera mi postavil na břicho jogurt :grinning:
12. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Kay, dík, taky ti přeju lepší noci atd. :wink: Asi zuby, a sakra, kdyby to tak člověk poznal... Já se po delší době dokázala Honzíkovi kouknout dolů a má už tam 3 nebo možná 4, nevim, nahoře 4 vidim a vedle asi nic.
Jo, Gucci, jsem zapomněla na tebe reagovat a to jsem chtěla vlastně! Hele, ty mi kazíš radost, že ráno pozdě vstáváme, nestíhám Tůůůůpy a Binůůůů a zřejmě bych měla převelice litovat!!! :grinning:
12. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
puzzi: chceš říct, že si to nenahráváš, aby ses na to mohla podívat později? :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Lao: je mi to líto :frowning2: Ale Víťula Ti snad zlepší náladu, co by za něj některý holky daly :wink: Fotky jsou boží, s těma dýněma, úplná Anne Gedes, nádhera.

Kay: je to blbý s tím UM, M. měla trochu to samý, ale během týdne se to podalo, přišl ana novou chuť a od tý doby jí cokoli, co je sladký a je to v láhvi, začali jsme pak nojí první kašičkou od Nestlé rýžovou naředěnou do láhvě, aby tekla, udělali jsme i větší díru v savičce a kaše jí zachutnala, pak už i mlíko bylo v pohodě a zeleninu jsme postupně míchala s mlíkem od láhve, to vypila cokoli. Teď už něco lžičkou sní, když ne, tak to ředím buď mlíkem nebo vodou. odpoledně jí míchám v mixéru takový koktejly s mlíkem, mango, avokádo, banán, daj se do toho přidat ï dětský piškoty, to je dobrota. Musíte se s tím nějka poprat, uvidíš, že to časem půjde.

Předevčírem jsme byly nakonec se švagrovou na koncertě Toma Jonese a včera měl V. celej den volno, tak jsme se po dlouhé době dostala z postele ve čtvrt na dvanáct :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpoledně jsem vygruntovala celej byt, když byli s M. venku, šla cvičit a večer s kamarádkou do sauny.
Pak jsem ještě zvládla nákup jídla v Tescu a sobě jsem si pořídila podprdu a pyžamo. Prostě skvělej den.

M. se budí, tak jdu na odpolední šichtu, už přeleze během minuty celej byt, je to veselý :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Terky, parádní den včetně úklidu, není nad to být sama doma a pořádně si zauklízet - a to myslim vážně :sweat_smile:
Gucci, nenahrávám, jsem debil, nojo, ale to už asi nemá cenu, když mi utekly první díly, ne? Nebo mi napíšeš, o čem to bylo, v čem je zápletka?
12. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
puzzi: první díl byl dneska, takže od zítřka to klidně nahrávej...čéče a nevím, jestli se to dá nějak popsat o čem to bylo :grinning: , bylo to o bábovce a tak různě :grinning:
12. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Tak jo, Gucci, dík za tip na kvalitní televizní pokoukáníčko :grinning:
12. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
no fakt tě to určo obohatí, hlavně slovní zásobu a tak, gor když ten Binů nemluví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Terky: super den :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Chachá :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky,
Lao, mrzí mě, že to nevyšlo, neboj Víteček se sourozence ještě dočká, ted už není kam spěchat. Fotky jsou krásný :slight_smile: přiznej se, kolik jsi zhubla?

Včera jsme byli na This is it, zajímavé ! Alex měl u kamarádky poprvé borůvkovou přesnídávku, ona má dítě nejedlíka, měla s dcerou děsný problémy, malá všechno odmítala,Alexovi samo děsně chutnalo a kamarádka z toho byla tak hotová, že neposlechla mých rad dát jen polovinu skleničky a Alexovi dala celou.Prý tak krásně otvíral pusinku :sweat_smile: ...no výsledek toho celýho? byl najezenej a nechtěl večerní mlíko, takže se nám vzbudil kolem 22.00 hod při převozu a spustil hladovej řev. Ale přežili jsme to, večer to byl pěknej :slight_smile:

...já se tak těším až se vyklubou A. horňáky, kolikrát ho z ničeho nic začnou bolet, trvá to klubání ale nějak dlouho,Puzzi jak s ostatníma zubama, už to není nijak dramatický, ne?

holky a nemyslíte, že by stálo u Kay vyzkoušet i nějakou jinou UM? já nemůžu posoudit, Alex sní všechno, ale vím ,že třeba Sunar je sladší než Nutrilon
12. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Anippe, celá přesnídávka je přece normální :sweat_smile:
Honzík je od začátku na Nutroši, slyšela jsem, že je Sunar chutnější, těžko říct, si myslim, že větší problém je zvyk na flašku, páč jestli nechce Stelík z flašky ani MM?
Honzíka zatím opravdu potrápily (ale nic hroznýho, žádný horečky atd.) jen horní jedničky, to měl nateklý a bolelo ho to a dvě blbý noci.
12. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz
puzzi ale jo, je normální celá sklenička, ale ne hodinu před večerním mlíkem, víš, já to tak s ním dělám, dostane hodku před spaním ještě ovoce s kaší, nebo přesnídávku s piškotama, aby byl na noc dostatečně zasycený.

tak třeba zkusit jinou flašku, já zkoušela Aventku a mě se s ní dusil, MAM má placatej dudel a jinej nechtěl.Samozdřejmě je to hlavně o prsu, je mi to jasný :unamused: Třeba Terka nad tím hezky vyzrála!
Ale po jednom krmení není důvod vzdávat to! Stelinka na to určitě dojde
12. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Anipp, díky :dizzy_face: Za dva měsíce se podařilo cca 7kg... Ještě 8 a budu na předtěhu váze... :grinning:
Večerní mlíko na prdlačku, ale hlavně že jste si večer užili a jedno probuzení navíc se překousne :wink:

Gucci, jogurt na podnose :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
tak mám obtáhlého krtka :grinning: (malovala jsme Stele na zeď do pokjíku). zatím jen tužkou ale už se to rýsuje.. jsme moc ráda.

jinak já si nemyslím že by byl problém s flaškou, ikdyž ji stela nikdy neměla, hned ji strčíla do pusy, ale až když ichutnala,tak si dala klapku a teklo jí to všude, pak už ani nechtěla lahvičku.. :frowning2: možná ji nutím zbytečně brzo, ale je fakt, že mám strach ze ztráty MM, někdy večer je to fakt už ždímání z posledních sil.. nemám MM na odstříkání takže jsem ani nezkoušela dát z flašky.. mám jedno zamražené v mrazáku, a to tam nechávám jako KPZ.. :sweat_smile:

zítra zkusím brambory s trochou nutroše a když nic, dám pár dní pauzu a třeba zkuím koupit tu rýžovou kaši bez příchuti, nebo zkusím zase s tou příchutí.. já si spíš myslím, že jí to nejede bo to není MM. jak taksleduju, tak děti co jsou zvyklé na lahvičku nebo UM s příkrmama nemají problém.. :frowning2: ikdyž Olik taky byl jen na UM. Jestli ona Stela nebude po M. ten prý jako dítě taky nic nechtěl až zkončil v ozdravovně :rolling_eyes: no moje nervy..
12. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Lao, fotka s dýní na hlavě, je skvělá,tam je V. k sežrání. A ty černobílé,kde jste splečně jaou hezké moc a hrozně pěkně se směješ. Sluší ti to.
Ty jo jsem koukala,že je Stelince už přes půl roku :astonished: to tak strašně rychle uteklo.
No, je fakt, že Nutrilon je oproti MM poměrně hořkej. Já už teď Nutrilon na noc dávám M. páč už prostě není tolik mlíka na odstříkávání K., tak jsem se domluvila s dr. a ona říkala, že když je kojenej celej den, že prostě to MM je pro Kačku důležité, že můžu malýho jednou jakoby "ošidit",aby měla Kačka. A je fakt, že podstatně déle spí, tj. od 19- max. do 4 někdy ve dvě apod. takže z toho nemám výčitky.
12. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Kay, jak jsi psala, že máš obtáhlého krtka, představila jsem si kdovíco :grinning: :grinning: :grinning:
Tetes, děkuju :dizzy_face:
12. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
lao, no proto jsme to raději doplnila :grinning:

tetes, no já si právě myslím, že když ji kojím vlasně celý den a večer byhc jí dala trochu UM, že se nic nestane.. možná zkusím ten sunar..
12. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Gucci no je to docela videt, ze ten pupek je niz :slight_smile:
Jinak tvrdnuti preslo asi po hodine, takze to jen tak nebude :slight_smile:

Terkytko tos mela moc prima den :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Anippe, jasně, Honzík to má večer taky tak, v 6 kaše, pak koupačka a potom ještě mlíko, ale vypije většinou jen 60-90. Dneska dostal místo krupicový ovesnou, krupička došla.
Lao, to seš teda dobrá s hubnutím!
Kay, ještě neházej flintu do žita, ty příkrmový začátky jsou těžký, třeba se ještě budeš divit, jak se Stelík rozjí.
Tetes, jedno UM Míšovi určitě pohoda, jj, to za to stojí, aby měla Kačka MM a jestli pak Míša líp spí, no tak to je ideál situace!
12. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Lao, ty fotky jsou krásný, nesmutni, určitě se to zas podaří.
Kay, myslím, že bys mohla zkusit ten sunar, kamarádky holčička nechtěla nutrilon a sunar zvládla.
S tím jídlem jsou to starosti, náš Martík zase nechce kousat a vše polyká celý a zakuckává se. Jediný co dokáže jakžtakž kousat je chleba, dávám mu ho, aby trénoval žvýkání. Jinak mu zeleninu s masem k obědu musím dávat furt dost najemno, jinak by se nenajed.
Obtáhlý krtek :grinning: :grinning: :grinning:
Steffi, se už moc těším na Kubikulu! :wink:
12. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
brý fešer
měla jsem tady kamarádku na návštěvu, dostala jsem dvě kytky v květináči (doufám, že už mi nikdo kytku nedonese, páč tady máme trochu překytkováno :slight_smile: ) a disney chrastítko Tygřík pro malou

Jani, prosím tě, na kolik si prala ty plyšáky v pračce?
12. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Potřebuju zkusit jestli se to zobrazí http://picasaweb.google.com/home
tak mi pak řekněte
12. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
tetes: mě najela hlavní stránka
12. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
Tetes, zobrazí se hlavní stránka.
Marti, zajímavý, viď, Honzík chleba taky rozkouše v pohodě, ale oběd musím mixovat. Dnešní mix domácí oběd konečně chutnal, Honzík měl dobrou náladu a tu a tam si s plnou pusou zaprděl (pusou), takže gejzír jídla, děsně se tomu smál a já blb se smála taky, to je teda výchova :sweat_smile:
Já peru plyšáky na 30.
12. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak já nevím jak vám dát odkaz na web s fotkama...
12. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tetes, vlez si na hlavní stránku, kde máš zobrazené všechny fotky a ten odkaz vlož
12. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
marti to musí být taky teda, když se zakuckává..
ještě to nevzdávám, dyť ani nemůžu :grinning: musí se to holt naučit, jen asi musím přijít na něco co jí bude chutnat a pak to postupně měnit no.. a zkusím ten sunar..

krtka vám pak vyfotím :grinning: :grinning: :grinning:

plyšáky peru normoš na 40 s oblečení :slight_smile: teda spíš ty kočičáky co mám od šapito. a tyk takový ty šustící knížky.. některé lyšáky jsme jen omyla pod vodou s mýdlem..

steff to byly teda poslíci :slight_smile:

lao, no fakt dobrý těma kilama..
12. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
12. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
už to jdeee :wink:
12. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jé, koukám na fotky, dvojky jsou už ták velký a úžasný a trochu jsou si podobný a tobě taky, ježiš, to je bombá, jdu prohlídnout všechno, beru to od konce. Ten škvorec - to je nějaká vaše chata nebo hromadná akce?
12. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.