• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes, fotky super!!! :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
tetes: dvojky jsou už mega velký teda, to je síla, krásný fotky :wink:
12. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
Gucci plysaky na 40 a pohoda.
Jdu juknout na fotky :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Vítání super, sladění rodiče do bílých košilí, hmmm. Tyjo, z těch fotek čiší pohoda, ze všech. Šikulkové už parádně pasou...
Fotky z vany taky moc pěkný, za chvilku se tam fakt nevejdou, rostou jak z vody!
Fotky z nemocnice jsou moc pěkný, smutný to prostředí a Kačka chudinka, ale je vidět, že i tam dokázaly být děti spokojené.
Tyjo, babi Anča je stopro tvoje máma, seš jí hrozně podobná, hrozně!
12. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
nejlepší je fotka se strejdou Gustavem :grinning:
12. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Fotky jsou uuuzasne... Jsou to nadherni smudlici...
12. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
jdu si asi pomalu hajnout
brou noc přeju :slight_smile:
12. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ten Škvorec je kamarádky objekt, zařízený přímo pro děti, je tam 6 pokojů herna a celkově je to dělané (ještě to teda není úplně hotové,ale již provozu schopné) na pobyty s dětmi. Jestli se někdy uskuteční nějaký velkosraz,tak tam to bude přímo ideální. No a hlavně jak se ta naše sporotovní partička rozrůstá, tak my už se můžeme scházet jenom tam. Asi tam budeme i na Silvestra.
Díky za pochvaly fotek. Teď když si sama prohlížím ty 0-4 týdny, tak mi přijde, že už to není ani možné.
Gucci, ty se pěkně inspiruj u fotek břicha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Puzzi, sladěný rodiče jsou protože matka je tlusté prase a nic jiného slušného jí momentálně není.
Babi Anča je 100% moje babička, pokud tedy nemám obdobně pohnuté dětství jako Jack Nicolson :grinning:
Zase pak dodám aktuální foto až stáhnu z foťáku. Snažím se to dělat často, páč pořád mám v hlavě Pudlynu jak je vymázla z foťáku.
Gucci, jo jo na mýho bráchu obě děti reagují fakt zvláštně :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak to musíme co nejdřív v tom Škvorci naplánovat, vypadá to tam moc dobře..
12. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
bré ránko :rolling_eyes:

tak dnes jsem to dopracovala opravdu k super spacímu výkonu....šla jsem spát kolem desáté a jsem vzhůru od 2,30 hod. :rolling_eyes:
13. lis 2009 ve 04:59  • Odpověz
Breee ranko,
Gucci tak jsem dneska zkusila tvuj rezim, nespat od pul ctvrte a teda nic moc, se asi vratim k tomu svemu :slight_smile:
Aaa koukam, ze tys mela taky hodne blbou noc...
13. lis 2009 v 06:20  • Odpověz
Ahoj holky,

Lao je mi to líto :cry: , ale věř, že to vyjde..taky pořád věřím...
Jo a fotky super a konečně jsem tě taky viděla, jsem si tě čéče představovala ouplně jinak a musím říct, že jsi jako kočka a manža je jako veeelkej sympouš jako :wink: :slight_smile: .
Týjo Jani už ti tvrdne břicho joo, šmankote ono to fakt už tady za chvíli bude, já to fakt vidím na toho 17.11. :wink:
Tetesová, ty fotky jsou božííí, někdy jsou ti tenisáci strašně podobný někde jsou po tátovi, no je vidět, že jsou fakt vaše :slight_smile: . Jo a Škvorec vypadá moc dobře a pokud mě na sraz i když netěhu a bezdětná vemete, tak tam jedu, páč to mám kousek :sweat_smile: .
13. lis 2009 v 06:33  • Odpověz
Milu jak se muzes takhle ptat, jestli te vezmeme. Odpoved je samozrejme ANO ANO ANO!!!
Jinak s tim porodem, no dneska jsem si uz prala, aby to bylo. Od te pul ctvrte mi tak ruzne tvrdne bricho a krecuje mi zaludek :-/ Jsem zvedava na dnesni monitor...
13. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
Bré ranko,
jsem musela zkouknout fotky dvojek. . .
Jani, jo křečuje žaludek jo??? Tak dobrý. . . Aby jsi zůstala přes víkend vůbec 2v1. . .
Nic jdu za tím mým Lukýnem, nebo se z toho pořvávání naučí lézt a to by bylo neštěstí. :dizzy_face:
13. lis 2009 v 07:00  • Odpověz
Žoova Jani, aby si fakt přes vékend vydržela :confused: ... no ale zase asi lepší to mít už za sebou než tohle čekání, když víš, že každý den je to horší a horší..
No jsem na tebe na monitor dneska zvědavá.
13. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Jo a musím pochválit dvojky, jsou úžasné. :dizzy_face: A u fotek z nemocnice se mi až chtělo brečet. :cry:
13. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Milu myslim, ze vikend bude jeste OK :slight_smile: Sprcha ted pomohla, takze jsou to jen poslicci :slight_smile:
13. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
dobrý ráno
tjo steffi sem normálně napnutá kdy to přijde :sweat_smile: schválně co dneska monitor
gucci to už je docela extrem to vstávání,to jako už trénuješ??? :fearful:
Mel jako hlady že by začal líztjo???By to nebylo špatný aby si tu flašku připravil už sám :grinning:
tetes fotky jsou moc hezký a dvojky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně Kačenka mi přijde celá po tobě,ježiš to letí,ty tak rostou :dizzy_face:
13. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Mysky hlady nee, najezenej byl. Ale on pořvává protože ty hračky mu furt utíkají. . . Místo aby po nich chňápl tak si je odstrkuje. :grinning:
13. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
mel :grinning: :grinning: a ty jako musíš podávat??Pán je pěkně vyčůranej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Mysky podávat ne, jen takhle nohou přišoupnu. :grinning: Aby je zase mohl odstrčit. . ., snažím se mu to vysvětlit, že stačí zvednou ručičku, ale jaksi to ještě nepochopil. :sweat_smile:
13. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
nazdár

tak si představte, do půl sedmé jsem se zabavila na PC, posílala pG něco mailem na tisk a tak, pak jsem si řekla, že to zkusím zalomit na gaučíku, tak jsem se odpojila, dala jsem si mobil na ticho...ještě mě napadlo napsat pG sms, že zkusím usnout a pak jsem si říkala, že mu to asi bude jasné, když jsem od půl třetí vzhůru....no nebylo :grinning: , dřímla jsem asi na 45 minut a slyším zvonit mobil (mám ještě jeden Vodafone, ze kterého volám jen našim), tak to vemu, tam pG celý vystreslý co mi je, že mi x krát volal, psal maily a já nic, tak mu říkám, že jsem usla a že jako v poho, tak to minutu vydýchával a že volal mojí mámě, páč neměl to Vodafonácké číslo :grinning: ... tak jsme domluvili, já šla hned volat mámě, aby nestresovala ještě ona...ta totál v klidu se smála, že si myslela, že spím, ale že pG si to nedal vymluvil a že si s ním ten měsíc a půl ještě užiju :grinning: :grinning:
a to jsem šla ještě ráno ve tři na wc a on vyskočil z postele a že co je, co mi je, co se děje, tak mu říkám, že nic, že jdu čůrat :grinning:
13. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Gucci pG je horsi nez L. :slight_smile: A to mam do porodu bliz :wink:
Dneska odjizdel v sest na nadro a jel vlakem do Olmiku pro nase nove stare auto a porad mi jen opakoval, at jako dneska nerodim :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Jani: já se čučala do alba a bud jsem slepá nebo to nepoznám, že je to bříško níž...co bych dala za to, kdybych spala dneska do půl čtvrté :grinning: :wink: ... jak se poznaj posly? to asi poznám co až to příjde :grinning:
13. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Jani: a to mi pG napsal prvně sms "spíš?".... tak když jsem mu neodpověděla, tak asi dělám co? spím, ne? :grinning:
13. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
gucci to byla kovbojka :grinning: :grinning: takhle ho stresovat chudáka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
steffi ať to neřiká ani nahlas nebo zafunguje zákon schválnosti :zipper_mouth: já taky tenkrát tvrdila že tudle noc ani náhodou že sem tak utahaná že bych porod nedala a ono zrovna :grinning: takže máš číslo na taxika??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Gucci na tech fotkach to neni moc videt. A ono rano je to brisko vis nez vecer :slight_smile:
pG je trochu plasan, co?
Mne tvrdne bricho, normalne najednou je jako kamen a taha to a lehce boli...
13. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Mysky si kdyztak zavolam sanitku :slight_smile: Ja bych to zvladla, ale L. by mozna nedojel celej :grinning:
13. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
já nevím ženy co blbne....celou dobu byl v poho a ted tak stresuje
jani: a co jste nakonec vybrali za auto?
13. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jani kdyby něco tak volej, dneska auto máme a H. je doma :wink: .
Jo a jaké auto teda budete mít?
Gucci, teda pG je éro, ale zase je hezký, že je tak starostlivej i když nám to přijde prdlý :slight_smile: .
13. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.