• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci oni si najednou uvedomi, ze jako fakt to muze byt kazdej den a zacnou panikarit :slight_smile:
Auto: VW Passat v kombiku, naftak, 2,5L, 6ti valec..a je tmave modrej, to je vse co o nem vim :grinning:
13. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Milu no doufam, ze to nebudu potrebovat :wink: Ale moc diky za nabidku...
13. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
jj ta barva je důležitá :grinning: , já miluju VW a gor v kombíku, strašně ráda jezdím v autech co jsou velké jak pohřebák :grinning:
13. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Jani já jsem kdytžtak taky doma a mám i auto :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Gucci VW mam taky moc rada a s velkym autem rada jezdim, ale nerada parkuju :slight_smile:
Tak vis jak, zenska, pro me je barva to prvni co si zapamatuju :wink:
Gucci to je fakt a ty jezdis jako drak :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
ježiši :grinning: ted jsem si představila obličej pG, jak mu říkám, že jedu do Prahy odvést kamarádku do porodnice :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
:grinning: Gucci nevim koho by zabil driv, jestli tebe nebo me, ze to po tobe vubec chcu :grinning:
13. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
jo, příští týden jedu v úterý k našim do neděle, stačí když začnu prát věcičky a chystat si tašku do porodky až pak že? to budu na začátku 36tt
13. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Gucci jo staci, ja zacala v 35tt a vidis porad jsem mela cas :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
jj supa, jsem si říkala
dneska jedu do města dokoupit ještě zbytek věcí, at to mám aspon doma a pak už budu jen prát a chystat :wink:
13. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Jojo Gucci, je to moc pekne :slight_smile:
Ja jeste vcera vyprala ten mininest a fusak. Puvodne jsem je nechtela prat, ale nakonec jsem to vyprala :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
jdu si dát sprchu, doufám, že nebude pG volat :grinning:
13. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jani tak to bude brko, škoda že o tom nevíš něco víc, já jsem takovej automobilovej maniak :grinning: .
Zrovna teď moje kolegyně prodává auto a můj švagr by měl o něj zájem, tak jsem se jí ptala na různé věci a smála se, že vůbec neví co to je a jak to vím já :grinning: .
Jinak pokud je to ten novější Passat, tak to je doooost dobrej materiál :slight_smile: .
13. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Milu je to ta starsi verze, ma vetsi kufr nez ta nova :grinning:
13. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Jani a ta fabka zůstane tobě?
13. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
můj muž je těhotný místo mě...
včera jsem mu udělala super sváču do práce, dneska ráno mu ještě připomínám, at si ji nezapomene a co myslíte?
tento týden už se 3x vracel po návratu z práce domů do auta pro mobil :rolling_eyes:
13. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
To jo kufr je větší u té starší verze, tak je to i u Octavií. :slight_smile:
A co ta fabie? Budeš mít svoje soukr fáro? :wink:
Gucci :grinning: :grinning: , tak to můj manža je těhotnej pořád, páč ten zapomíná ale úplně všechno :grinning: . Teda pokud se to netýká IT :sweat_smile: .
13. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Gucci nene tu prodame, nam bohate staci jedno auto. V tom VW je moznost vypnout airbag u spolujezdce, tak bych mohla vozit maleho i v predu.
Ty joo pG je nejaky mimo :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Milu jako ta nova verze se mi libi vic, ale zase tohle je praktictejsi, velky kufr je proste k nezaplaceni :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
to jde vypnout i v té mojí fábce, už jsme se na to ptali :slight_smile:
to já bych byla bez auta nahraná
13. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Gucci u nas ve Fabce to jde vypnout jen natvrdo.
Hele ja auto pouziju 1x tydne, kdyz jedu do Podoli :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
jak natvrdo? jako sami si to vypnout nemůžem, vypnou nám to v servise a pak zase zapnou až se to nepotřebuje
13. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
GUcci no presne takhle. V tom VW je to na klic, otocis a tim vypnes airbag, otocis a zapnes :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
jj tak to je lepčí :wink:
13. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
No ono se to dalo u te Fabie objednat extra, ale na to jsme tenkrat fakt nepomysleli :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
aha, tak to nám nikdo neřek, se musím poinformovat, jestli to fakt musí udělat jen servis, anebo prostě někdo kdo tomu rozumí, nějaký mechoš
13. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
tak já se jdu dát dokupy a jdu na ty snad poslední nákupy :wink:
tak zatím, venku krásně svítí oskar :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Gucci no ale nekdo, kdo tomu rozumi. Ted mi rikal nas znamej, ze si to nechal udelat v servisu a pak to chtel znova zapnout a uz to nefungovalo :frowning2:
Uzij si nakupy, ja si dam brokolicovou polivku, na chvili se natahnu a kolem jedne vyrazim do Podoli :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Jani, jojo on ten novej Passat je hezčí. Pravda kufr je u toho staršího větší, ale jak znám plno kolegů, kteří přešli ze starého do nového, tak říkají, že až takový rozdíl to není a že i přes to, že mají dvě děti, tak se v tom novém v poho vejdou i s kočárem a báglama. Můj švagr teď skončil s Octavií kombi a šel do sedana,že to bohatě stačí i když jedou na dovču. Ono se to do těhle typů aut vždycky nějak narve. Myslím, že když to někdo narve do malé fabie, tak do tohodle kufru co budete mít byste celou malou fabii narvali taky :grinning: i s kočárem :grinning: .
Takže určo dobrá volba :wink: :slight_smile: .
13. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Milu ten kufr neni asi o moc mensi, ale jak jsou zakulacene dvere, tak by se nam tam nevesel neslozenej kocar :slight_smile: Detaily :wink:
Jinak ja jsem spokojena, ten kluk co to prodava, nechal pred mesicem udelat komplet servis, vcetne vymeny remene, brzdovych desticek apod. A hlavne, ma to na zimnich a dava k tomu letni. Takze ted to koupima a zadna investice navic :slight_smile:
13. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.