• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak to je paráda...hlavně jestli to máte přověřené i přes počítač a hurááá do ježdění a ať vám dobře slouží :slight_smile: .
13. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Jojo je to proverene. Diky za prani, snad bude. L. uz je na ceste domu.
13. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
tak jsem zpět
už mi chybí koupit jen kojo podrpdy a zbytek Bübchen kosmetiky a je to
a ještě jsem objevila pro malou boží ušničky v jednom zlatnictví, sice nejsou nejlevnější, ale jsou přesně takové jaké jsem chtěla

Mili: já teda moc nechápu jak si někdo může koupit sedana a ne kombika s rodinou
13. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Čau, dopo posilovna 3+1 (jakože já, P., táta a Honzík), teď Honzík spí a pak jedu k babi a jestli to stihneme, tak jdeme k její kamarádce, která hlídá vnučku starou jako Honzík. Musim babi nějak rozveselit, její Bobina (ratlík, 16 let) od rána vůbec nežere a jen leží, chudák babi, sice její smrt čeká už pár let, už je Bobča fakt hodně stará a hluchá a blbě chodí, ale babi jí hrozně miluje, achjo, Bobiny mi líto není, to je hajzlík uštěkanej odjakživa, ale babi mi je teda líto dost.
Tetes, ten škvorec zní výborně, to teda není nějaká vaše chata, ale možno rezervovat? Navrhuju jarní sraz této diskuze tam a to včetně Milu a všech, Milu, símtě, ani nepřemejšlej, že bychom tě někam nebraly!
Gucci, debilní noc, Steffi, skoro debilní noc, tyjo, čtu dál, že ti tvrdne břicho atd. Buď brzo začneš rodit anebo to jsou poslíčci a znám holky, co takhle poslovaly i dva tejdny, takže jsem fakt zvědavá a já furt hlasuju pro 20.11.!
Gucci, jak píšeš: Jani: já se čučala do alba a bud ... Tak já čtu: Jani, já čůrala do alba :grinning: :grinning: Hrabe mi?
Chacha, pan Gučák je mírně vystreslej z porodu, ne? :sweat_smile:
Steffi, kupujete Passáta? Haha, Passaty mají policajti a chytaj s nima na D5 rychlojezdce :grinning:
13. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Můj vzorový graf :grinning: :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/Puzzi
Taky se vám někomu stává, že máte něco jako bílek víckrát za měsíc? :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
puzzi: jako snažili jsme se dlouho, ale bílek šel nějak mimo mě :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
tjo tak to vypadalo na klidný den a zase prd :grinning:
musela jsem letět pro kupní smlouvy k developerovi na náš byt, pak si nechat ověřit podpis, ted jsem dojela domů a musela jsem si dát kinder vajco na uklidnění :sunglasses:

Janička se nám ještě nevrátila?
13. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Gucci, to víš že jo jenom si pospi, musíš to naspat do zásoby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Holky, fakt vám přijde, že josu nám dvojky podobný? Mně totiž ani trochu,vůbec tam žádnou podobu nevidím :zipper_mouth: :frowning2:
Jani, jj velkej kufr je super věc. NO, já nejraději francouze renaulty, peugeoty... :dizzy_face: a hlavně velký!
Dneska jsme byli na rehábce, oba mají jeden základní cvik z Vojtovky, M. že má ještě ručičky v pěst a je zaťatej a línej a Kačka,že je trochu šikmá a má jí to pomoct na kyčle.Ale já s tím počítala,tak to neberu nijak tragicky.
Gucci, kojo podprdu jedině tu anite, fakt bezvadná a pěkně drží, vyplatí se si připlatit a navíc má takovej posuvnej jezdec mezi kozama a ten si vždycky šoupneš,aby jsi věděla z jaké jsi kojila. A byť ti to teď musí přijít dost divné, věř mi, že se ti to stane,že zapomeneš jen to hvízdne.
Milu, už jsi mluvila s tou Řezáčovou?
Puzzi, já to právě poprvé od porodu dostala, takže bílek netuším.
13. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
ahojte,

tk já zase maloval.. na oběd jsme byli u babičky, Stelinka ještě spí, ale už se asi bude budit.. ikdyž dopo skoro nespala.. Jinak dneska jsme zkusila na příkrm brkaši s trošinkou mrkve, ještě máslíčko jsme jí tam dala (no byla to taková lepivka) i pár kapek MM jsme ze sebe vydolovala.. a prd velebnosti.. Tvářila se na to jako předchozí dny.. zksuila jsme jí zpívat ona e u toho vždycky usmívá.. tak jak se chuděra dycky usmála, šupla jme jí tam trochu, ale stejně to všechno vyplivala zpátky :frowning2: ještě zkusím zítra brkaši a pak třeba skleničky a pak dám když tak pauzu.. :frowning2:

tetes fotky krásné :slight_smile: a ten barák super..

puzzi, já mám bílek furt jak kojím :grinning:

holky těhulky, tedA NOCI NAPRD.. gucci tak M. teda takhle nikdy nestresoval... :frowning2:
13. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
tetes: já to bohužel nepoznám na koho je které mimi podobné :unamused:
kouknut na tu Anite podprdu, díky :wink:
13. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Milu jde k řezáčové v pondělí tuším
13. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
JO, puzzi chtěla jsem ti říct, vyser se na měření BT :grinning:
Ten Škvorec by pak určitě šel zařídit včetně nějaké dobré ceny za ubytování,právěže se tam budou pořádat cvičření pro děti a hlídání dětí jsou tam herny, pak je tam stodola třeba na bruslení, ping-pong apod. A v našem případě by určitě šlo zařídit lecos v tom smyslu, že si to jakoby můžeme pronajmout celé a uvařit si najednou,využívat kuchyň či jakoukoliv místnost. Má to tam opravdu moc hezké.
13. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
Já jsem se teda dneska vyspala, v. byl zase dopo doma, tak jsme byla taky v posilce a odpo s M. v solný jeskyni. Zkusíme teď párkrát za sebou a pak jen udržovat, docela to lidi chválej. šla jsem tam tak, aby M. v Manduce usnula, protože jsou tam na zemi takový krystalky soli jako písek a děti si tam můžou hrát jako na písku, maj tam bábovičky a hrabičky a kyblíky, ale M. ještě sama nesedí, tak jen cestuje po dece a pak tu sůl strká do pusy, tak jsem radši, když na mě usne a je v klidu.
Dneska k svačině mi udělala velkou radost, snědla celou skleničku jogurtu s jahodama od Hippu a k tomu ještě malou přesnídávku a to prosím lžičkou :dizzy_face: Nevím, čím to, ale otvírala pusu, že jsem to tam nestačila házet :grinning:

My teda kombíka nemáme a je to někdy věda se tam poskládat...
13. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Gucci proč ne kombi, ale sedana..pže u sedana má kufr skoro 600litrů a to bohatě stačí. My měli sedana a v poho tam ségře narvali kočár a ještě bylo plno místa. Pokud někam moc necestuješ jako mojí známí, tak to bohatě stačí. Jasan, pokud někdo pořád někam s dětma jezdí a tahají plno báglů, tak je asi lepší kombi. Ale jak říkám, my tam dali v poho i dvě kola a ještě bágly a pohoda džes :grinning: .

Tetes k Řezáčové jdu v pondělí ve 13:00 hod, pak dám vědět jak jsem dopadla...

Jo Puzzi super graf, ale prd tomu rozumím :grinning: . Jo a bílek nevím, já to až takhle nikdy nepozorovala, ale je pravda, že poznám kdy bude ovu a tuším, že 2x za sebou se mi to nikdy nepodařilo
:sweat_smile: .

A Jani psala: monitor ok, malej řádil a já mám jen malé nepravidelné kontrakce.
13. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj cholky,

tak jsem doma! Nebylo to prý nic velkého, většina už mě asi opustila předevčírem a včera. Příští týden musím ke gyn.Dr. na krev. Jak jsem si myslela, že když je něco vidět v děloze, je vyloučené mimoděložní,tak mě dnes Dr. vyvedla z omylu, že prý to může být tzv. pseudodutinka a může jít o mimoděl. Takže budou odběry na hcg. No doufám, že už všeho stačilo a hcg klesne a bude to ok.
Víteček to s babičkou, nebo ona s ním:grinning: zvládl(a) na jedničku!!! Od MM jsem dostala krásnou kytku k nevydařenému výročí
Jinak na příjmu byla PA, ke které jsme chodili na předporodní kurz a docela mě hned na začátek odrovnala otázkou: Copak, nelíbí se vám to?
No nevím, jak to myslela, ale přišlo mi, že si snad myslí, že jdu na potrat schválně, či co...

Co se dnes událo?

Jooo, Víteček dnes udělal pidikrok-nevím, zda to považovat opravdu za první krok, ale každopádně to bylo hezký!!!!
13. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Puzzi, graf super!!!

Janča už se válí v porodce???? :confused: :wink:

Jo, kámošovi se dnes narodil chlapeček 4070g :confused: :grinning: 50cm, no nevím, jestli to byl normál porod, ale teda jeho manželka je pidimini, takže to musel být mazec, pokud jo :confused: No a vždycky měl šťastnou třináctku, takže dneska -pátek třináctého má superšťastnej den :grinning:
13. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Lao neee nevalim se v porodce, ale doma :slight_smile:
Ba ne, z Podoli jsme jeli rovnou do pojistovny, pojistit nove auto, pak nakoupit a v pul seste prijel tata, ktery byl v Plzni. Takze az ted chvilka klidu.
Jak uz psala Milu, tak na monitoru ok, samozrejme mi ani bricho netvrdlo, takze tam mam takove 3 pidihrboly. No tento vikend proste nerodim :slight_smile: Ale Kubajs se tam posouval, az mi trikrat musela upravovat sondu, protoze zdrhal :slight_smile:
Puzzi 20.11., jako ze bych si po monitoru, diabetologii, utz a poradne hodila jeste porod :slight_smile:

Lao super, ze to byl jen malinky zahrok, aspon rychle budes fit. A teda preju, aby mimodelozni nehrozilo a hCG slo krasne dolu...
13. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
cau holky tak jsem se prisla podivat
jeziiis chjoo lao to je mi lito tak snad se to pusti a nebudes mit zadny vetsi trable
vitecek je nuninek a je ti desne podobnej
puzzi to je krasnej grafik jen tak dale..kdy byla ovu?
a teda super ze to takhle jde s honzulakem...se na vas dosdt tesim :slight_smile:)
jani ty jooo no ja ela tyhle psolicky asi tri tejdny fuuuj ...snad nam brzo porodis :slight_smile:))
milu ty si fakt prdla to vis ze te vemem vsude
jeee te skvorec zni fakt dobre cece :slight_smile:)
13. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Tetes, jak kdy mi přijde ta podobnost dvojek, na jednu stranu jsou úplně jiný, ale asi jsou si podobný tou velikostí a tak, to bude ono, co mají společnýho a na mě to dělá dojem podobnosti :wink:
Tak ať to jde ta vojtovka!
S bílkem dík všem za rady nerady, taktéž dík za chvály grafu a děkuji velice Tetes za radu na vysrání se na BT, myslíš, jo? :grinning: :sweat_smile: :grinning:
Jak píše tetes o jezdci a zapomínání, ze kterého prsa jsem kojila naposledy, to už jsem úplně zapomněla, se mi to teď připomnělo, to byly po porodu moje největší myšlenkové pochody, ježiš, to bylo vždycky náročný si vzpomenout z jakýho prsa :grinning:
Kay, to nemáš snadný s příkramama, kdyžtak dej pauzu, jak píšeš...
Terky vy si užíváte :wink:
Lao, tobě už jsem psala na prosinci, to je schíza, že vždycky nevim, jak ti odpovědět, aby si holky nemyslely, že tě ignoruju :sweat_smile:
Steffi, 20.11. si roď klidně od brzkého rána a na ty UTZ, dia atd. se vyvíšco! :-
13. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
oliver uz se snazi chdit po 4 cim dal tim castejc to tak dela ..ale porad pouziva meresjeva
a stavi se
dneska jsem si psala na skypu a on hucel tak jsem si rekla ze si neco dopisu a pak ho vemu a on se mezitim vysrabal na nohy a stal a koukal na me :slight_smile:) jsem cumela jak blazen
13. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Tek, ty voe, tvůj dotaz "kdy byla ovu", teď nevim, jestli je to fór či nefór, ale kuwa to by mě právě zajímalo žejo s tou ovu :grinning:
Se taky těšim za necelý dva tejdny na tebe i campi!
13. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
ja bych taky rekla ze vam jsou dvojky na stridacku podobny :slight_smile:) jsou to nunici .-))
13. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Tek, Oliver je hrozně moc šikovnej, ten bude chodit v 10M! Tyjo, se těšim hrozně hrozně na ten sraz, už ho chci zas vidět šikuláka! A Ladunku jsem neviděla ani nepamatuju, to taky budu zírat.
13. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
voe nefor meris teplotu dvakrat za celej cyklus tak snad cca musis kuwa vedet kdy byla ovu neee?
bo co jako..nejhorsi je ze ja uz nemam hesla do fertility
ladunka je prdelka je strasne krasna jsem z ni uplne odvarena :slight_smile:)
13. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Tek, jen pro tebe: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning:
13. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Puzzi no to se mi nedavno zdalo, ze jsem toho 20. obehla cele Podoli a kdyz me Darebak vysetroval, tak mi prdla voda a on se na me usmal a rekl, ze me teda rovnou posila do 4. patra na porodni sal..a ja byla uplne hotova, jelikoz tam nebyl L, nemela jsem tasku..no schiza...tak ne at se to vyplni :wink:
13. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
:slight_smile:)))) kujuuuuuu moc krasne :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Tek no Olik je veeelka sikulka, on fakt za chvili bude behat a to je nedavno, co jsem si ho hladila pred IVFkem pres bricho :slight_smile:
To mi dneska L. rikal, pamatujes se, jak jsme byli hotovi z te prvni malinke dutinky :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
vid :slight_smile:) uz se desne tesim na kubajze to bude prdelka krasna
no jasny a za chvilku bude venku .....to ja si furt vzpominam na ten test co jsem si delala odpoledne jen diky naky intuici :slight_smile:)) a jak jsem se tlemila jako debil :slight_smile:)))
13. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Já když si představím, že před rokem jsem na tom byla cca jako Steffi, týden před porodem (což jsem nevěděla), to je scifi dávno a přitom nedávno. Holky, mně to nedochází, že Honzíkovi bude za tejden rok, síla! Ale je to fakt znát, poslední dobou zas posun dopředu nejen fyzicky ale i psychicky, už je to fakt skoro dítě a ne mimino.
Včera prskal oběd a smál se vlastnímu fóru, jak to lítalo všude okolo :sweat_smile: A taky mě baví jeho bojovné vystrčení bradičky, vždycky se někam zakouká, něco vymyslí, jakože tam jde nebo leze, udělá svůj pro mě hrozně vtipnej ksicht a maže. :grinning:
Steffi, právěže musíš začít rodit ještě před obíháním!
13. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.