• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu všichni,

jak se máte?
teď jsem k tomu sedla,takže jsem ani nedočítala,to mjusím napravit ......
no a mé shrnutí,v nemocnici jsem ve středu dopadla jakž takž,strávila jsem tam čekačku přes 4 hodidny,jsem myslela,že mě mrskne,tak mi to rozdělala,ještě to nebylo zatažené a hnisalo to pořád,tak to vyčistila,ale tentokrát jsem to zvládla bez kolapsu,i když měla jsem na mále,ale to bylo z hladu a toho vzduchu,bylo tam snad 150 lidí,místo na sezení žádné a já ke všemu ráno vyrazila bez snídaně a sebou jsem neměla ani tyčku :angry:,tak jsem byla opřená o zeď,ale chvílema se mi udělalo tak zle,že mě tam jeden chlapík musel rychle skočit pro vodu,pak jsem šla na vzduch a apk už to bylo dobré,dala jsem si akfčo z automatu a dál vyčkávalka frontu,no po 4,5 hodinách konečně zaznělo moje jméno,mají tam hrozný nábuch,to je nemocnice specializovaná přímo na plastiku a chirurgii ruky,takže těch úrazů tam je požehnaně,stojíte na chodbě a třeba vidíte,jak tam vezou chlapa s amputovanýma rukama,kolikrát je to děsný pohled :pensive:
no a t+ěch ženských,co sie objednávalo na plastiky,liposukce,zvětšení nebo zmenšení prsou,to člověk fakt čumí. :astonished:
no,ale abych to teda dokončila,tak mi to vyčistilimještě fmě to stáhly proužkam,aby to srůstalo a pokračuju dál v dlaze ještě prý cca 4 týdny určitě,protože nemám ještě hybné prsty,tak se ty šlachy a nervy musí hojit pomalu,kdybych sundala dlahu,tak mi to může srůst tak,že budu mít ohnuté prsty a nenarovnám je,jenže taky zjistili,že se mi na dlani pod kloubama dělá boule,takže má obavu,jestli ta šlacha nesrůstá špatně a nezkracuje se a u malíčku nemám vidět pořádně kloub,což by mohlo znamenat,že ta šlacha to stahuje dolů,což znamená,že za 14 dní jdu na kontrolu a pokud to bude horší,po novém roce bych si tam šla lehnout a museli by mi to řezat a prodlužovat šlachy z nadzápěstí-
No,ale já doufám,že to je ještě jen zatuhlé a rehabilitace pomůže,uvidíme za 14 dní.

No a teď z veselejšího koutku,dnes mi přišel ten posilovač LEG-MASTER :slight_smile:,no a holky,to je něco,jsem si říkala, to bude brnkačka,jen na to stoupnu a budu šoupat nohama a ono prdlajs,dostala jsem k tomu DVD se cvičením na lekce,jsou to pěti minutovky a úplně to stačí,jsem to jela podle dývka a když to skočilo,nemohla jsem po schodech,hned jsou cítit vnitřky stehen a zadek a spodek břicha,je to fakt luxus,,takže takhle buduc vičit 2x denně,ráno před prací a večer a to by bylo,aby nebylo :grinning:
13. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jejda, Jani, já viděla ten monitor a už bych tě hnala rodit :grinning:
13. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
brééééééééééééé rááánko

Lao: jsem ráda, že to máš už za sebou a že to byl jen malý zákrok, PA fakt kravka, taky jsem to nějak nepochopila co tím chtěla říct :angry:
Jani: já ti to říkám furt, dojed do PCE na návštěvu a budeš rodit jedna básen :grinning:
Tek: tjooo Oli je dobrej :dizzy_face:
14. lis 2009 v 07:11  • Odpověz
včera večer jsme byli u známých, maj rok a půl starýho kluka, to je neskutečný šidlo, furt se mlátil hlavou o zed, padal, vylezl na sedačku, dal ruce podél těla a padal a čekal až ho někdo chytne, skákal mi kolem břicha...no hrůza
a vrchol všeho bylo, že nám nalili pití a on je taková vysírka, že chce dycky jíst nebo pít to co má někdo jinej (ale to maj asi všechny děti že), tak místo toho, aby mu dali svoje pití, tak ho nechali pít to naše, teda pG vyměkl a nechal ho se svojí sklínky pít, ale já byla drson a svoji jsem mu nedala :grinning:
no a ti známí se hrozně smáli mojemu břichu, že vypadá jak umělé :grinning:
14. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobre ranko,
Lao no mi by az tak nevadilo, kdybych rodila, tak me klidne hon :slight_smile: Ale ja uz to vidim tak, ze 11.12. budou vyvolavat :wink:
Gucci pekna sada kosmetiky :wink:
A navsteva drsna, ja bych klucinovi taky nedala napit ze sve sklinky :slight_smile: Je treba trochu vychovy...
14. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Jani, to jsem ráda, že to píšeš s tou výchovou, já si u nich dycky připadám jak debil, protože oni ho nechaj všechno dělat co on chce a já už bych mu flákla dávno přes prdel :grinning:
14. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Bré ranko,
tak Lukýno dneska spal do sedmi, v MÉ posteli. . . . . Za odměnu se na něm vyřádil komár. :frowning2:
Gucci, a jéje ty budeš ale přísná matka. :wink: I když no ono nesmí dítko skákat rodičům po hlavě, že?
Leni, teda tvé zážitky s rukou. . . Snad se to spraví samo bez nějakých operací.
14. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Gucci to ne, ja nezastavam nazor, ze dite muze vsechno. Ja bych mu dala pekne pres prdel...
Tohle jsem nesnasela treba v USA nebo Itosce, kde ti deti lezly po hlave a vsichni se smali, jak je to super...
14. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
jani: jj takhle přesně to maj oni, on jim skáče po hlavě a oni se tomu smějí :rolling_eyes: ...a ten klučík je takový nevyzpytatelný...on se furt kolem mě motal na gauči a oni mu říkaj, at udělá mojemu bříšku mojamoja, že je tam mimi a on se tak koukal a už na očích jsem mu poznala, že to jako mojamoja nebude a najednou vyskočil a chtěl mi hodit wrestlerský skok na břicho, naštěstí jsem ho zachytila, jinak by si rozmlátil hlavu o konferenčák a oni zase HAHAHA....jsem myslela, že mě picne

mel: no sama jsem na sebe zvědavá jak budu vychovávat :wink:
14. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
S tou volnou výchovou, teď jsem si vzpoměla jak nám lektorka na AJ v rámci jednoho testu co je v anglických zákonech říkala, že děti opravdu do 12ti let nesmí zůstat sami doma, rodiče si je musí vyzvednout u školy. Vede to pak k tomu, že děti ve 12ti letech najednou jsou puštěny ze "řetězu" a hned jsou z toho drogy, alkohol a velice mladé matky.
14. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
MEl: ty voe, tos mi vzpomněla :grinning: ... když jsme byli s bráchou malí, to mě mohlo být tak 8 a bráchovi 4 (už přesně nevím), tak naši nás nechali doma a jeli nakupovat vánoční dárky a jeli vlakem (nevím proč nejeli tenkrát autem) a ten vlak jim ujel, tak se zdrželi a byla už tma a nás s bráchou nenapadlo nic jiného, než volat telefonem na cajty (měli jsme napsané číslo na telefonu) a brečeli jsme tam asi 20 min. tomu policajtovi do telefonu, že se nám jako nevrátili rodiče a tak :grinning: :grinning: :grinning: ... naštěstí jako cajt v poho, nás utěšoval, pak se naši vrátili a museli na tu policii volat, že jako jsou doma, že jim jen ujel vlak, tak cajt se naštěstí smál :grinning:
no stát se to dneska, tak nás už bere sociálka :grinning:
14. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
gucci jo, to už by vás asi brala sociálka. . . Já snad ani nebudu počítat kolikrát jsme dost malí zůstali sami doma. . . Jenže jsme bydleli na vesnici. . . A nebylo tolik kriminality. A dobrý že jste měli telefon, to my nee!
14. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, já myslím, že se to rozjede samo :wink: Můžete vyzkoušet sexuální vyvolávací metodu atd. :grinning:
Jo, holky těhule, jedete v těch malinících, lněných semínkách, masážích hráze a tak? Si vzpomínám, že u mě to teda nemělo žáden efekt :grinning: Ale některé si to naópak moc chválily...

Gucci, story s polišema dobrá :grinning: To je stejně síla, jak si dítě ve své nevinnosti neuvědomí, že může rodičům pěkně zavařit... :grinning:
14. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Lao: maliník mám doma, ale zatím jsem na něho ani nešáhla :grinning:

chtěla jsem se zeptat mamin, do čeho dáváte posrané plíny? myslím jednorázovky?
a nemáte nějaké odkazy na dekorace do dětských pokojů? já něco našla, ale mám asi zase divné nároky nebo co
14. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Gucci-malinik :grinning:
Posraný jednorázovky jsem dávala normálně do koše s počůranýma, stejně se vyhazovaly každej den, bo ten náš poklad toho vždycky vyprodukoval vela privela... :grinning:
14. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
no to jo a dávalas to do nějakého vonavého sáčku? a tos měla spešl koš na pleny?
14. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
no nic holky, jedu pro změnu do Hornbachu, pG jel na kolo a sejdeme se u tchánáků na chalupě
tak zatím fáááá a hezkou slunečnou sobotu
14. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojte,

dneska je konečně krásně.. :slight_smile: stela teda noc nic moc, v půl druhé jsme musela přebalovat bo měla počůrané oblečení a pak samozřejmě nemohla usnout.. ale spala pak až do 6:45.. já šla spát kupodivu před 21h resp. jsem i usla.. :slight_smile:

holky no tak s tou výchovou to bych liskala jednoho fracka vedle druhého. fakt nemám ráda děti, co můžou všechno a mají individuální výchovu.. Jsou určité meze, které přece musí znát i dítě.. gucci ještě že Ti nevletělk na to břicho, mě úplně běhal mráz po zádech jak jsi to psala..

co se týče nějakých dekorací jsme to řešila až teď a sice tím malování z predlohy.sk.. víc nic se mi taky moc nelíbilo.. ještě taková ty dřevěná zvířátka a kytičky na zeď to jo.. ale nevím kde to prodávají..

gucci, no maliník si myslím, že funguje..resp. já ho příště raději budu pít až od 36tt :grinning: a švagrovka ho taky pila a rodila na prvorodičku krátce mylsím do 5ti hodin.. když nepočítám to kino ve kterém seděli a kde to rozdýchávat ještě zvládala :slight_smile: ale stejně museli jet 20min před koncem harryho pottera a to ji štvalo :grinning:

a pplíny dávám normálně do sáčku, mám takovej kyblík s víkem, ale nějak to nestíhám ani zadělávat, někdy ani házet do něj, takže pytlíky to jistí.. nijak extra to zatím nesmrdí..

gucci, dobrá storka :slight_smile:

jinak my jedeme taky odpo do hornbachu a pak má kamoška kolaudačku bytu tak na chvilku tam.. :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak my uz mame nastesti nakupy za sebou. L. si konecne koupil ten kabat a jeste manzestraky. V C&A jsou super slevy :wink:
Lao malinik piju a masaz hraze delam, tak jsem zvedava, jestli to k necemu bude :slight_smile: A mas pravdu, on ten porod zacne sam, driv nebo pozdeji :wink:
14. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Gucci, mrskala jsem je do normálního pytle na odpadky - měla jsem ho v kýblíku od pracího prášku... Ten koš s těmi voňavými pytlíky mi přijde zbytečnej... Zase tolik smradu z toho není a stejně se často vyhazujou...

Kay, užijte si hornbach i kolaudačku :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni teda ty máš zážitky s tou rukou to ti povím :confounded: . No hlavně, aby to za 14 dní bylo ok a nemusela si na operaci. Cvíčící stroj super, ale opatrně na tu ruku, ju? :wink:
Gucci, týý foléééé já se tu řežu smíchy :grinning: .
Jinak výchova, udělala bych to stejné. Taky nemám ráda ty nevychovaný fracky :angry: .
Lao nebuj, mimoděložní to určo nebude, prostě jsem řekla a tak to bude, takže ať to hezky pěkně klesne a po novém roce vzhůru do toho. :slight_smile:

No a já byla na tom svatebním obřadu H.bráchy. Ty vole to byl fofr. To se ani jinak nedá napsat.
V půl 12 začátek a ve 12 už jsem seděla v autě. Skoro žádný focení, teda cca 10 minut, ale musela sis říct, žádná společná fotka, prostě nic. Hudba se jim na té radnici 3x po_rala, takže to jen bzučelo, tak tam dávali pořád jeden kousek dokola. Seděla jsem v první řadě a stejně jsem oddávajícího neslyšela. No a tchýně podělaná z tchána, viděli se naposled na naší svatbě a před naší svatbou se 20 let neviděli. Chudák se klepala strachy, mačkala mi ruku, no bylo mi jí chuděry líto...No a tchán dnes asi pochopil, že se mám s tchýní hodně ráda a myslím, že mě bude nesnášet ještě víc než teď :grinning: .
H. teď jel na Orlík na hostinu a bude tam spát, já jsem doma, Meggie ještě hárá a neměli bysme jí kam dát. Tak jsem ráda, že jsem tam nemusela.
14. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Milu tak jeste zes to zvladla i pres napjatou atmosferu. A koukam, ze to byla rychlosvatba.
14. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Jani zvládla...já jsem si prostě řekla, že už musím konečně myslet i na sebe a nenechat se vyprovokovat...
A jinak to byla svatba mrk frk,tak snad ta hostina bude lepšejší..
14. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
No jasne, proc se nervovat...
To ti H. urco rad popise, jak se nadlabl :slight_smile:
14. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Jj určitě, k obědu stejně měli svíčkovou a tu já nerada, takže jsem o nic nepřišla...spíš jde o to, že jsou v hotelu, který u vnitra rekonstruoval tatínek, takže se samo i kouknou jak to udělal krásně.. :sweat_smile:
14. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Jo taaak, bude povinna prohlidka :slight_smile: Ach ta jesitnost :grinning:
Hmm to ja bych si svickovou dala :slight_smile: Ale my dneska taky meli dobry obed, kralika se spenatem a br. knedlikem :slight_smile:
14. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
No Jani co na to říct, tchána si jednou viděla a myslím, že si pochopila :grinning: .
Tak to si taky vařila dobrotu, to má Mijunka mooc ráda :dizzy_face: .
Joooo a co autí? Jsem ráno Honzovi říkala, že máte new car :grinning: a říkal hmmmm tak to je dobrej materiál :slight_smile: .
14. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Milu myslim, ze naprosto chapu :wink:
Noo L. si auti nemuze vynachvalit, prijel uplne unesenej. Ja v nem jeste nejela. Vcera jsme ho zaparkovali v akademii, jelikoz jeste nema defendlock. Ale zvenci vypada mooooooooc dobre, uz se tesim, az se svezu :wink:
14. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak to je paráda, že je L.nadšenej, jen aby tvoje první jízda nebyla do porodky :sweat_smile: .
14. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Milu i to je mozne, to bych si ji asi ani neuzila :wink:
Nee zitra chceme nekam vyrazit, pokud bude slusne. Dneska dopoledne to vypadalo na pekny den a odpoledne se to nejak pokazilo...
14. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.