• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No tak snad se zítra vyčasí, dneska to opravdu vypadalo pěkně a pak prd...
Tak ať se vám zítra jízda vydaří :slight_smile: .
14. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Diky, jsem na to zihadlo zvedava :slight_smile:
14. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
tak to tady bylo celýýýýý den krásně sluníčko,dokonce jsme ani netopili a měli po celém domě otevřená okna,to se tedy 14.listopadu jen tak nestává,prádlo mám krásně venku na šňůrách,takže luxusní den :wink:
dokonce jsem šla prádlo věšet v krařtáskách a tričku,bylo fakt teplo
14. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Leni tak to jen tise zavidim. Ale oni rikali, ze na horach bude krasne a v nizinach, ze bude nizka oblacnost. Vyplnilo se...
14. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojte,

teda milu, šup šup jakýpak štráchy, svatba jak na běžícím páse :grinning: svíčkovou já moooc ráda, ale jenom od maminky :grinning: teda tchýně má takový strach z tchá?

leni, na kolaudačce byla kamoška co má ve čtvrtek termín, tak jsme si na Tebe vzpomněla.. :slight_smile: taky jsem zvědavá jaké žihadlo to bude :slight_smile:

lao, no hornbach jsme si i užila, nad plán se mi povedlo do košíku propašovat jeden kobereček a nový pelech pro Bertíka, ikdyžten byl i na mě dost mastnej.. :sweat_smile:

a kolaudačka super, Stelinka byla teda nevyspalá a normálně ula u kamošky v ložnici na posteli a spala hodinu.. jsme sama koukala.. zvládla to perfektně.. ale i pak byla trochu uplakaná, asi tam bylo na ni moc lidí, sice skoro samý ženský, ale o to víc ukecaný :slight_smile:

šla bych spát, ale brácha se švagrovou jdou někam pařit a babička hlídá jejich momčo a já mám být prý na telefonu kdyby něco.. no tak jdu zase malovat, ať to můžu zítra konečně dodělat :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Kay jojo, on jí snad tchán honě bil a tak..nedával jí na jídlo peníze a ona si musela půjčovat..bylo to mezi nima těžký.. :unamused:
14. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
milu to je teda tchý dobrá že to zvládla... to je děs takový chlapi.. a H. a jeho brácha s ním jako vychází v poho?
14. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
No kluci si to nepamatují. Můj H. se snaží k nikomu nepřiklánět ani nikoho nesoudit ani nikomu nedávat vinu. Byl malej a nepamatuje si to, jeho brácha má podle mě raději tchána a to proto, že mu dává peníze.
Ale zase musím říct, že tchán je jako táta moc dobrej, udělal by pro ně první poslední. On prostě není typ, co by měl celej život jednu ženskou. On je prostě takovej...
14. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dneska jsme byli v bazénu a dobrý, Honzík se nebál, jupí, tak snad to bude příště zas ok a tamto dvakrát byly nějaký výkyvy, asi si potřeboval zas zvyknout.
Jak čtu Gucci a 1,5 roku nevychovanej chlapeček, tak o tom tak přemýšlím, mám někdy taky pocit, že zatím moc nevychováváme a necháváme Honzíka dělat dost věcí, achjo, snad ale ne, snad když o tom přemýšlím, tak dobrý. Pít a jíst z našeho nedáváme, když Honzík loudí, dostane svoje. Ale třeba ho hodně necháváme sahat na věž (mačká jemně tlačítka, nic vyvést nemůže, ale stejně je to asi nevýchovné?). Dřív jsem měla na výchovu jasné názory, teď v praxi už mi to někdy tak jasné není.
Gucci, s tím skákáním střemhlav všude a chytáním je to teda síla, tyjo, těžká situace, myslíte, že se to dá v dětech nějak vypěstovat? A jak proti tomu bojovat? V roce dát dítěti na zadek, že se vrhá odněkud? No nevim, podle mě Honzík ještě určitý věci moc nechápe. I když co se týče návštěv, tak to ho hlídám, aby někde něco nevyvedl, někomu aby něco nevadilo, snad jo.
Gucci, pleny házím normoš do koše, máme malej a vynáším ho skoro denně, někdy smrdí při otevření, ale většinou pohoda.
Milu, to muselo být pro tchýni strašně stresující to setkání s tchánem, koukám, že máš tchána fakt vola!
Kay, tak jdi spát, v nejhorším tě probudí telefon, ale snad si babička poradí. To je občas překvapivý, kde dokáže dítě usnout, viď?
14. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Bré ranko,
prý moc dlouhé spaní škodí zdraví. :dizzy_face: Jdu tudíž přebalit tu naší prdelku a ulovit snídani, mám hladíka.
15. lis 2009 v 06:08  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen v rychlosti pozdravit. Rozhodli jsme se, že vyrazíme na výlet do Františkových lázní. Tam se mi moooc líbí a musím poděkovat Frantíkovi za mimi :wink:
A hlavně pořádně otestujem nové staré autííí :slight_smile:
15. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Jani, tak né že nám porodíš ve Františkovejch jo? :grinning:
15. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Mel jasan, i když místo narození Fr. lázně, no není to pěkný :wink:
15. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Jani, ale jo proč ne. . . I když asi by se pak jednou Kubík ptal a mami proč jsem se nenarodil v Praze, když bydlíme u porodnice? :grinning:
15. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahoj holky,

Jani, užij si výlet a s porodem fakt raděj počkej až na "doma" :grinning:

Puzzi, super, že se plavčo vydařilo, jsem si to myslela, že to byl jenom nějakej výbrk... :wink: S výchovou je to u nás taky tak, zatím moc nevychovávám. Zatím mu dovolím všechno, jen tam, kde by se mu mohlo něco stát, se snažím zakročit a opakovat mu, že to nesmí, protože by si ublížil apod... No RABR to rozhodně není... MMch, ještě jsem nepřečtla ani zbla... :astonished: :grinning:
15. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak Jani pozor pozor ať tam fakt neporodíš a užijte si výlet. Františkovi lázně jsou nádherný :dizzy_face: .
Puzzi asi v roce nejde říkat dětem na vše, že to nesmí, ale třeba to pití a jídlo jak děláte je myslím super. Určitě jste vzorní rodiče. A super plavčo, Honzula měl prostě své dny..hele i chlapi je mívají :wink: .
15. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Lao, no tak to už ale vychováváš, ta první výchova asi spočívá v tom bránit jim v nebezpečí. Jo, to asi dělám taky, ale není moc příležitostí, máme to tu doma v pohoda, že může víceméně vše, co ho napadne... RABR jde mimo mě :sweat_smile: Můj problém je, že jsem šťastná, když Honzíka něco baví, takže mám tendence dovolit mu např. hrát si s ovladačem, což by zrovna nemusel neboť to není hračka a tak. Nebo ho nechám chvíli v koupelně, i když vím, že bude toaleťák na cimpr campr, ale jsem ráda, že je klid. Tohle je blbý no...
Steffi, hezkej výlet, ve Frantovejch je moc krásně!
15. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Jani,užijte si výlet :wink:

holky,normálně dorazila mi MS za 32 dní :slight_smile: ,což by znamenalo,že tam není cysta :slight_smile: ,jsem byla až překvapená,že to byla takhle brzy,na to nejsem zvyklá :grinning:
15. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
no holky,kde jste všeechny??? :frowning2: :cry:
15. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlasim, ze jsem neporodila a vylet byl super. I kdyz se odpoledne zase zatahlo. Ale krasne jsme se ve Fr. laznich prosli a pak jsme jeli na navstevu k Tetesce a dvojkam. A to bylo uplne super. Strasne rada jsem je zase videla.
A dvojky neuveritelne porostly a jsou vic a vic sikovnejsi. A dneska nam dokonce ukazali, ze umi krasne jecet dvojhlasne :wink: Ale jsou k zulibani, uz se strasne tesim na toho naseho raubire...
15. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj kočeny,
včera poprvé byli dvojky hlídány babičkou, když spinkali a my šli do hospody na dokopnou z fotbalu. Ale uložila jsem je a v 22 hod už jsme jeli domů, P. tam byl teda od 16 hod, takže mu to stačilo. A zjistila jsem,že on v té hospě o dětech mluví snad víc než já. Já v klidu karbaničila a on tam s někým rozebíral jak dvojky spí a nespí... :sweat_smile:
Co se týče výchovy si sice myslím, že to co psala Gucci nebo Steffi je hezká věc,ale ono to roční a starší dítě musí něco dělat a nemůže podle mě dostávat jenom zákazy a příkazy. Pokud má to NE! k něčemu být nemělo by s ním podle mě být plýtváno. Mně třeba vůbec nepřijde blbý, co píšeš Puzzi jakože necháš roztrhat toaleťák, no tak necháš,no to dítě si nemůže uvědomit, že to stojí peníze....ale trénuje si jím manuální zručnost, zkoumá co to dělá apod. RABR už je dle mého názoru hnané trochu moc do extrému, nicméně leckdy se tam dá najít lecos k inspiraci. Např. proč neříct dítěti místo NEšpalej do té louže, raději pojď obejdeme tu louži, nebo proč kolikrát dostane vynadáno dítě za to, že zvrhne skleničku s pitím, když dospělému na to řekneme, to se nic neděje, to dítě to taky nezvrhne schválně! Co se týče chtít napít od hostů, to v tomhle věku podle mě není nevychovanost,ale zvídavost, ovšem místo ne,ne, a ne bych se snažila dítěti vysvětlit, že mu můžu nalít to samé......A ke skákání okolo těhotné, no podle mě těžko můžu čekat, že dítě bude chápat, že teta má v bříšku mimčo a že kdybych jí praštil, tak jí můžu ublížit.....tohle si musí ohlídat ta těhotná. Prostě nemůžu čekat, že dvouleté dítě bude jenom tiše sedět, respektovat,že mají rodiče návštěvu a bude si pěkně v klídku hrát a nijak se projevovat. Samozřejmě nemá skákat návštěvě po hlavách!Já jsem taky pro mít dítě vychované,ale myslím si, že ty kritéria pro vychovanost se tak nějak dost mění před dětma a po dětech.... :sweat_smile:
Jinak Janině to strašně sluší, bříško mi přijde,že má z menších,ale optimální, na fotce mi přišlo daleko menší. A je to potvora,kila má snad jenom v břiše,takže z ní bude taková ta pěkná šik mamča. Dvojky byli utahaný tak to je vždyky chvilkový masakr,ale nemají velký problém zabrat, tak to jde. Jenom jsem asi trochu vykolejila Janiny L.,když jsem dala na usínání dětem plenu přes hlavu. ale oni to fakt mají rádi. :sweat_smile:
15. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Teri to musim s tebou souhlasit, ze je urcite jiny pohled na vychovu deti pred a s detmi. Jako vymotanej toaletak by me nechal chladnou a ani bych necekala, ze deti budou poslusne sedet, jelikoz nekdo prisel na navstevu. Ja to asi brala vic v globalu, ze pokud dovolujes opravdu vse a nemusis jen rikat NE NE, ale treba vysvetlit nebo presne jak rikas, pojdme obejdeme to, tak pak to dite nema vychovu vubec. Proto jsem davala za priklad USA nebo Italii, kde opravdu tem detem nikdy nic nereknou a jsou pro ne neco jako bozi a pak ty deti terorizuji rodinu. Jako zazila jsem nekolikrat, ze dospeli museli odejit z navstevy, jelikoz dite chtelo a k tomu bych se fakt dopracovat nechtela...
A moc diky za pochvalu, se uplne cervenam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak dvojky i kdyz byli unaveny, tak je Terka krasne uspala behem par minut a pak to byly ty nejhodnejsi deticky a krasne se usmivali. No jsou to zlaticka.
A jinak si myslim, ze jsi L. spis inspirovala, ze plena pres hlavu pomaha :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Steffi,tak super,že jste si užili výlet :wink:
já jsem koukala na fotky od Tetes a dvojčátka jsou úžasný,takový k pomuchlání :slight_smile: a jsou nádherný a krásně povyrostli :wink:
15. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jani, no tak to je samozřejmě šílený extrém do kterého bych taky v životě nechtěla spadnout. To muselo být něco pro tebe, tohle zažít. :angry:
Inspirovala,jo? Tak aby jsi vůbec někdy viděla Kubíkovi do tvářičky, aby neměl přoád plenu přes hlavu :grinning: L. vůbec neví co má čekat, viď? Nebo mi tak jenom přišel? Takovej trochu nejistej a vyjukanej? Ale,né že mu to hned řekneš! To je moc fajn, že jde k porodu. :dizzy_face:
Leni, jak ten stroj cvičíš??? Bude z tebe bárbína?
15. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
To jsem ani nevěděla, že Steffi navštívila Tetes, to jste si užily! Super Steffi, to byl možná dnes tvůj poslední takhle delší výlet před porodem, nebo plánujete ještě někam?
Tetes, dík co jsi napsala o výchově, potěšilo mě to, protože takhle nějak to dělám asi, ono se to fakt nedá trávit den nenene na všechno, by byl akorát Honzík vzteklej a zpruzelej. A to skákání a běhání je hodně o temperamentu a myslim, že výchovou to člověk blbě ovlivní. Já byla minulej tejden v práci a jedna koleggyně povídala, že nedávno tam byla na návštěvě jedna se dvěma holčičkam 4R a 1R a obě hodný a hrozně vychovaný, ta roční seděla a klidně čekala, až si maminka vyřídí. Hm, mně to bylo líto, že teda Honzík nesedící v klidu je pro někoho nevychovaný? Jak mám vychovat v ročním dítěti, aby nepovykoval a nelezl a nechodil?
A je možný, že jednou budu na návštěvě a Honzík bude chtít domů a já mu vyhovím, fakt už nedokážu říct jako dřív, co bych určitě ne!
určitě bych ho nenechala mlátit jiný děti nebo dospělý, určitě bych ho nenechala na návštěvě sahat po nějakých vystavených parádičkách apod., to je jasný, ale jinak za sebe neručim, to záleží vše na situaci.
Leni, 32 dní cyklus závidím :wink:
15. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Puzzi, ona ta návštěva byla jaksi neplánovaná, Janina zavolala a nám se to zrovna hodilo, takže to klaplo. A alespoň jsem jí mohla vrátit ten babyvak za který ještě jednou moc děkuju.
Mně se třeba líbí ta moje kamarádka, Elišce je rok a čtyři měsíce je to moc šikovná holka, snaží se celkem mluvit a kámoška jí už naučila děkovat, s tím, že malá říká tak roztomile dík a jenom tím, že kámoška jí taky poděkuje,když jí něco podá apod., takový nedrastický způsob a je to moc hezký. Amyslím, že je dobře, že povykuje,leze a chodí,prostě normální zvídavé dítě......všechno má své rozumné meze na obě strany. :wink: Právě co třeba píšeš o tom sahádí po parádičkách, samozřejmě nenechat sahat,ale spíš se snažit zabavit něčím jiným než nesahat, NE NE NE či notabene plácat přes ručičky. Za co? V mysli dítěte si neuvědomí, že by to mohlo rozbít,ale něco ho zajímá,chce to poznat, osahat a nechápe proč mu to zakazují???? Nechápe, že by to mohlo rozbít, přijde si hrozně šikovný a dle mého názoru ho to jakoby "sráží" v rozletu.
15. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jojo, souhlas, srážení v rozletu se chci právě vyhnout, na to občas taky myslim. Chce to najít tu správnou hranici výchova x zakazování zkoumání. Upoutání pozornosti k něčemu jinému je momentálně asi moje nejčastější výchovná metoda.
včera mi říkala návštěva: mají dvouletého synovce a ten když něco nesmí, tak ho plácají po ručičce (proč ne, samozřejmě nic velkýho proti, asi taky někdy budu dělat, dneska jsme to zkoušeli u našich 3x, když lezl do květináče, ale prd úspěch, no nic). Ten dvouletej prej eze furt na video a něco tam mačká a plácali ho přes ruku a on si to nějak vštípil, takže vždycky zahlédne video, plácne se přes ruku a jde na to! Možná to dělal v roce a půl nebo dřív, dvouletý dítě už možná na video neleze? Teď nevim, to je jedno, je to vtipný :grinning:
Děkování učím taky, Honzík umí poslední dny dej, tak já vždy hlasitě poděkuju. Dneska mu říkám "Honzíku, dej mi dudlíka" a on si ho vyndal z pusy a strkal ho do mý :grinning: Samozřejmě ho pak pustil a dudlík blbě nasměrovanej, tak jsem připomohla a dudala a za pět sekund si ho vzal zase zpět, ale umí to. Ostatní věci jako např. míček taky už umí dávat, asi dva tejdny, tak dokola děkuju.
A dneska ráno mu P. dal míček v misce a on si ho vzal a vrátil ho tam a radostí u toho vejskal a ruce vzhůru, jak je dobrej. :grinning:
15. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Puzzi, cyklus 32 dní je dle mého náhoda,to ani já neznám :grinning:

Tetes,cvičím každý den jak ďas,ráno a večer a můžu ti říct,že pěkně cítím vnitří stranu stehem jak blázen a spodek břicha,kéž by mi to vydrželo tak do konce ledna :grinning: :grinning: ,ale budu se snažit nezpomalit,podle toho dvd je to fakt super :wink:
15. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Teri nevim, jestli L. vi, co cekat. Ale jeho segra mela deti, kdyz mu bylo 12 a trochu se o ne i staral, tak asi nejake povedomi ma. Ale to vis, ze tam strach je, ale ten mam i ja :fearful:
Puzzi to byla naprosto neplanovana navsteva, az mi bylo trapne, ze jsme je tak prepadli...
Leni jsi sikulka, ze takhle cvicis denne, preji at ti to co nejdyl vydrzi a ma to kyzeny vysledek :wink:
15. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni super, 32DC to je přímo úžasný :slight_smile: a přeju, aby to tak bylo pořád.
Jani, tak paráda, že jste si tak užili výlet a ještě k tomu návštěva u Tetesovic, tak to byla super tečka za celým dnem a zavidím ti, že si viděla dvojky :slight_smile: .
K výchově nemám co dodat, máte všechny pravdu. :slight_smile:
No a já jdu dnes ve 13:00 hod k Řezáčové, tak pak dám vědět jak to dopadlo.
16. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.