• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Teda Leni teď čtu co jsem napsala a namlátila bych si hubu :angry: . Samozřejmě, že nechci, aby si měla MS pořád, ale jako,že když už nááhodou MS bude muset být, tak takhle pěkně...doufám, že se nezlobíš, bych si teď dala nejraději do držky, asi se půjdu vomlátit vo zeď :grinning: .
Jo a co tvoje ruka?
16. lis 2009 v 06:31  • Odpověz
Bré ranko,
teda Jani vidět dvojky naživo závidím. . .
S tou výchovou jsem na štíru a jsem zvědavá jestli nějakou vůbec zvládnu. :grinning:
Jinak noc očistec a to mám před sebou 3 dny bez P.
16. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
Dobré ránko,
Milu jsem zvědavá, co dneska řekne a vymyslí Řezáčová. Vzpomněla jsem si na to hned, co jsem se ráno probudila.
Leni to je paráda, že ms pravidelná, že s největší pravděpodobností zmizela cysta...
Mel kampak se P. chystá?
16. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
Jani, no letí do Luxemburku. . . Teď už je asi skoro na letišti, v 9,10 či nějak tak letí letadlo.
16. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Aha tak at si to pekne uzije :slight_smile: A ty to v pohode zvladni s Lukym.
16. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Jani, no budu to muset zvládnout, nic jiného mi nezbývá, že. :wink:
16. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
No Jani já jsem taky zvědavá, no hlavně jestli to bude chtít nějak řešit...jestli to nebude brát tak jako že normálně...
16. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Mel to máš pravdu, budeš to muset zvládnout :slight_smile:
Milu já si myslím, že to řešit bude, ona je taková hodně cílevědomá. No jsem zvědavá.
16. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
No Jani uvidíme...
16. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Jojo jsem zvedava :slight_smile:
ty jooo tak ted mi mama psala, ze babicka mela vcerazase pres 38 teplotu a hur se ji dycha :frowning2: Chjooo ten kolotoc nemoci snad nikdy neskonci :frowning2:
16. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
To je mi Jani líto, držím palce, aby to bylo jen krátké onemocnění a babička se rychle zotavila a mohla se těšit na pravnoučka.
16. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Jani, nebuď blázen žádné blbý, byla jsem děsně ráda, že jste přijeli. :dizzy_face:
Leni,když já mám obavy, že bych se doma prostě nedonutila, jsem hrozně líná. :angry:
Milu, voe nemlať se vo zeď, vona to Léňa pochopí. Budeš s Řezáčovou probírat i to imuno? Jsem zvědavá s čím přijdeš.
Mel, zase se budeš na manžílka těšit a určitě to s Lukym zvládnete.
Jo, to už se snažil mi P. nadhodit, že by jako v lednu na 4 dny soustředění s fotbalem. Musím přiznat, že nadčená jsem z toho teda nebyla. Teď s prominutím s jedním by mi to bylo úplně fuk, to je pohoda podle mě,ale s dvojkama.....nic moc od rána do večera. V noci oba teď se budí už nastejno, takže krmení nářez, večer koupání......NO, řekla jsem mu ať si představí, že by byl 4 dny v kuse s dvojkama sám a podle toho ať se rozhodne.
:sweat_smile:
Jani, to je mi líto s babi,ale snad to je obyčejná chřipka a nic z toho nebude.
16. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Holky díky. Jsem zvědavá, co to bude. Chřipka by to neměla být, jelikož babbička je naočkovaná, i když chápu, že to očkování neni 100%.
Teri tak to jsem ráda, že jsi měla radost. Ty jsi totiž takovej pohodář, že tě nic nerozhodí :wink:
Jo a jak jsi psala, že mám kila jen v břiše, tak jsem si říkala, no naštěstí, jelikož já a vůle cvičit je na bodu mrazu :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Tetesko, ty voe :grinning: se Řezáčové na to imuno jako zeptám :grinning: . Teda uvidím jestli mě pustí ke slovu, ona je někdy jako předem sama se sebou dohodnutá jaké bude pokračování a tak to prostě bude, ona nedává moc šancí na nějaké kolem a kolem :grinning: . Což je na jednu stranu fajn. Uvidíme.. :wink:
16. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Tetes, no nevím jak tvůj P., ale můj by si to představil a jel by pryč. :grinning: Dvojky nedvojky. . . On si to totiž představuje jak Hurvínek válku. :dizzy_face: Bez rozdílu počtu malých capartů v domácnosti. :sweat_smile:
Janí jé, snad se babí brzy uzdraví.
16. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak holky já se lúčám, za chvíli vyrážím..jak přijdu dom, tak dám vědět.
16. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Milu :grinning: ,doufám,že ses o tu zeď neotloukla :grinning: ,neboj,já vím,jak jsi to myslela :wink:
Tetes, neboj,donutila by ses,já jsem si taky myslela,ale že mám k tomu to dvd s lekcema,tak je to hned o něčem jiným :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Steffi, za pohodáře dík, nicméně by mi hodně rozhodilo,kdyby jsi volala, že dorazíte za 20 minut, páč z toho bordelu bych se musela hambou propadnout :sweat_smile:
Steff, někdy právě jako reakce na očkování proti chřipce bývá buď chřipka jako blázen, nebo takhle jenom jednodení jakoby prochladnutí. Babi moje to tak taky měla.
Mel, no ale tvůj jel pryč pracovně,né? Tak to nemohl ovlivnit. :slight_smile: A sory,sory,sory vím, že mi ukamenujete,ale já si to s jedním taky představuju jako Hurvínek válku :sweat_smile: Zrovna včera jsem to říkala Janině, jak tady byl nedávno ten odkaz na článek ve kterém psali, že jako třeba v poledne budete ještě v noční košily apod.....tak to je pro mě klišé a blbost. Teda pokud není jedno megauřvané dítko,ale zase pláč vyčerpává,takže jistota,že jednou usne tu prostě je. :grinning:
Leni,když já jsem hrozně líná,takže se obávám, že opravdu ne, možná v první chvilkové euforii,ale pak by byl gaučink...
16. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Teri, jo určo dvě jsou větší záhul to naprosto souhlasím. A jj jel pracovně, to fakt ovlivnit nemohl a to že zrovna ještě je to tentokrát o den delší služebka než minule taky ne. :unamused:
16. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Jee tak už nám kůň zase funguje, jupííí :slight_smile:
Tetesko to chápu, že by tě rozhodilo, kdybych ti zavolala, že stojíme přede dveřmi, ale to bych neudělala :slight_smile: A bordel, to neřeším, takže příště nemusíš vůůbec uklízet.
Tetesko babču už očkovali před měsícem, to už je pozdě na takovou reakci. Ale došla k té dr. a ta ji napsala panadol, že to je jen běžné nachlazení, tak snad bude mít pravdu a bude to tak. Mě trochu štve, že si ta doktorka nedává víc pozor a neudělá ji ani krevní testy, když viděla, jak to minule dopadlo...
16. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Jo a kdybyste nevěděly, tak zítra rodím, protože Milu řekla :wink:
16. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Zdarec palec.

Tak jsem z Podolí zpět, teda já byla hotová už v půl 2, ale musela jsem se jít vypovídat k Jani. Mimichodem to Janii mooc sluší i když jsem jí teda mezi dveřma řekla, že vypadá jako tučňák :grinning: .
No a já ...
u Řezáčové jsem nebyla, objednali mě k Darebnýmu :grinning: . Tak jsem tam přišla, pročetl si všechno o mě a řekl, takže bude ten KET a já na to, že teda jeho oboru nijak nerozumím, že jsem přes komíny :grinning:, ale že jsem měla embrya vždycky oukej a jestli teda nemůže být imunoligickej problém. Na to, že samozřejmě pokud tohle vyetření chci, tak že není problém a uděláme ho. Načež řekl, že se to stejně řeší prednisonem a vzhledem k mému přirozenému početí a testům, které mi dělali nic takové tomu nenasvědčuje. No tak jsme se dohodli, že se na mě podívá a uvidíme jestli by teda šel ten KET, já mu ale říkala, že sliznice mi nikdy nerostla, takže pochybuju, ale proč ne.
No než došel k UTZ tak mi říkal, že samozřejmě pokud ani tenhle KET nevyjde, tak imuno bude určitě, aby se vyloučilo naprosto všechno.
Takže UTZ, sliznice 10DC už 9mm, cože je krásný a opravdu to, že mi nerostla v GESTU!!!! sliznice bylo prolaktinem. Takže huráá, pak levý vaječník dva dominantní folikuly už teď 14mm velký, takže hurááá, ale :unamused: ...23mm velká endocysta, kterou mi při OPU sice píchli, ale opět se naplnila. Tak jsem se slezla, on si znovu o mě všechno proštudoval a řekl, já bych nejdřív vyřešil tu endocystu a pak uvidíme. Odpověď jak se taková endocysta řeší bylo...laparoskopické odstranění. Což jsem se zděsila a řekla mu, že už mám během 3 let za sebou 5 laparek, teď se vyděsil on :grinning: .
Takže závěr, po asi 10 minutách kdy nevěděl co se mnou...půjdete na imuno a až budou výsledky, tak přijdete ke mě, když bude endocysta tak operace, když nebude tak KET, samozřejmě podle i výsledků z imuna.
Tak jsem se šla objednat na imuno a jdeme tam 6.ledna a na konci ledna budou výsledky, takže v únoru se uvidí.
Vidím to jednoznačně...bude laparka, odstraní stejně jako na pravém vaječníku celou tu cystu tedy včetně i toho obalu, který i přes propíchnutí se stejně opět u mě zacelil a mezitím se buď budu léčit na to imuno nebo po této operaci hned KET..
Tak co na to říct... :unamused:
16. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
jejda Milu,noc o na to říct no :confounded: ,cysta zatracená,takže koukám,že jsi z těch informací taky celá tumpachová,takže stejně nakonec proběhne tak nějak všechno,jak imuno,tak KET,no ale alespoň,že to imuno budeš mít,ale čekačka je to teda dlouhá :frowning2: ,ale neboj,ono se to přehoupne a výsledka budou na to tata :wink: a únor to jistí,zkrátka já jdu na konec ledna až začátkem února na KET,takže ty půjdeš se mnou,jasný :grinning: :wink:
a ta cysta uvdiíš,že zmizne sama,třeba se umoudří :wink:
16. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Leni, ani z těch informací nejsem ťumpachová, prostě se uvidí co ta cysta a imuno. Tahle endocysta většinou nezmizí, takže se smířím s tou laparkou. A KET na únor nevidím už vůbec, spíš někdy na jaro..A jinak ta čekačka není dlouhá, sestra mě chtěla ještě nacpat někam do prosince, ale já říkala, že klidně v lednu, že stejně přes svátky to bude všechno zdržené, tak proč nezačít nový rok něčím co mi třeba k mimi pomůže.
Spíš byl pro mě šok, že zase laparka..už šestá... :confounded:
16. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
co na to rict super ze tvoje telo aspon funguje jak ma krasna velikost sliznice a jeste lepsi dva folici
a mas je na strane ze ktere se da otehotnet?
16. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
jo a endocysta brani poceti????
16. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnešní postřeh k výchově. Honzík sahal na video a mačkal to a vypínal atd., tak jsem nejdřív nenene, se smál, tak jsem ho plácla přes ruku, smál se ještě víc, tak jsem ho plácla fakt hodně a na zadek a on se tomu smál jak největší srandě. Dobrý no :grinning: Nedávno jsme to plácání zkoušeli, když mlátil do skleněný skříně a taky se tomu smál, na něj působí jedině odvést pozornost, tyjo, doufám, že to není masochista :sweat_smile:
Leni, s cvičením jsi borkyně!
Mel, já když jsem někdy výjimečně sama pár dní doma, tak nejsem a jedu k našim, nechceš taky jet na návštěvu k vašim třeba i na noc? Sice ti s Lukym v noci asi nepomůžou, ale ty večery člověk není sám a tak.
Tetes, 4 dny vkuse sama s Honzíkem..., stačil by mi jeden jako jednoče a měla bych dost! Dvojky se budí v noci najednou, tzn. že se vzbudí navzájem?
V poledne v noční košili nechápu, oblíct se a vyčistit si zuby je pět minut, to stihne každej. A znám lidi, co jsou v poledne v pyžamu a děti nemaj, asi to s dětma nesouvisí :sweat_smile:
Tetes, moc neprovokuj s řečma typu, že jedno dítě je pohoda největší, se mě to trošku dotýká :wink: :sweat_smile:
Milu, k posrání, sakra, ty to nemůžeš mít snadný, to vypadalo nadějně ta sliznice atd. atd. a pak debilní cysta, takže řešení neřešení imuno neboli oddálení řešení :confounded: To mě taky zajímá, čemu vadí ta endocysta? Jsem to nikdy neslyšela.
16. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Milu a jaký je rozdíl mezi endocystou a cystou? Když to je taky, co já slyšela tak laparka dobrý,ale stejně zase po ní můžou vzniknout srůsty,takže jako furt dokolečka... :confounded: Takže prostě další čekačka. A koukala jsi alespoň tentokrát Darebnýmu na femura? :grinning:
16. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Tetes, ty vždycky občas tady někomu píšeš, ať neporovnává schopnosti dítěte s ostatními, můžu já tě poprosit, ať neporovnáváš jednoče a dvojky? Páč to je neporovnatelný a záleží na povahách těch dětí a pomoci rodiny a přístupu matky atd. atd. A tím rozhodně nechci říct, že dvojky jsou pohoda, ano, kdyby byly 3 stejný děti a jedna matka měla 2 z nich a jedna 1 z nich, tak ta se dvěma to má určitě složitější. A jasně, koupání, krmení najednou, to je k posrání, uznávám uznávám, ale nepiš, že jedno je pohoda, ne vždy :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Puzzi,ale když podle mě koupání a krmení jednoho dítěte prostě fakt pohoda je, protože ti tam to druhé mezitím neřve. To nemá s povahou dítěte nic společného, tohle jsou věci technického charakteru a ty prostě porovnatelné jsou.Stejně tak oblékání jednoho dítěte, tahání jedno kočáru,možnost si dát jednokočár do výtahu,jízda jednokočárem v MHD.....Jinak jsem výše psala, že pokud to dítě není megauřvané.Jinak určitě máš pravdu,možná někdy jednoduší v něčem dvojky než mimčo trpící kolikama, nespavé,uplakané, ale stejně tak to může být v double podání...... A jo už se navzájem v noci vzbudí, většinou prostě vstávají stejně a chtějí hned jíst a teď si našli novinku, že pokud začne békat jeden, tak ten druhý spustí taky asi,aby ho nenechal ve štychu. :grinning: Jo, moc se mi líbí tvůj termín vždycky občas :grinning: :grinning: A jinak budu se snažit,ale neslibuju, každopádně nepíšu to moc často,abych neprovokovala. :wink:
16. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.