• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tetes já se z tebe po..., si zase v pátek na poradně vzpomenu na koukání na femura a budu červená až na prdeli :grinning:
16. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
16. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Tetes, nojo, uznávám, já když tak o tom přemýšlím, tak složitých dvojkových situací je x, to jako ne že ne, ale když to jedno u oblíkání řve a v noci se budí, tak to není pohoda, i když je jen jedno, ale to ani tak nemyslíš, vím, každá to myslíme v jiných situacích, ale snad si rozumímě :wink:
16. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky včera jsem to viděla a opravdu technicky jsou dvojky podstatně složitejší. Jako Tetesovic to zvládají na jedničku s několika hvězdičkama, ale je to neuvěřitelného přehazování a koordinace a to jsme neviděli koupání, krmení apod. Fakt mají můj a L. neskutečný obdiv.
A včera dvojky předvedli, že když řve jeden přidá se druhý a je z toho nádherný duet :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Steff, tak to červenání na prdeli bych si rozmyslela, vzhledem k tomu,že jdeš na gynekologii raději bych červenala ve tváři tam máš větší jistotu,že si toho D. nevšimne,páč tam nebude koukat. :grinning:
Puzzi:určitě není, ale zjednodušeně řečeno jednoduší jedno řvoucí hladové dítě než dvě. Alles. Jinak taktéž chápu jak to myslíš. :wink:
16. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Puzzi to je luxusní video, to je neuvěřitelné, jak Honzík nádherně běhá. Paráda, fakt mu to nedělá velké potíže. Šikulka to je...
16. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tetesko u Darebnýho ne, on mě vyšetřuje a kouká mi do očí :wink:
16. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Pak tedy nechápu jak zjišťuje délku tvého čípku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ježiš, Steffi, u vyšetřování kouká do očí? Tak jo, můžeš bejt červená na prdeli :grinning:
Jojo, dvojčata na mě, třeba mě čekaj příště a pak se z toho poseru :sweat_smile:
Dík, Steffi za Honzíka :wink:
16. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Pohmatem :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
No já se nikdy dvojčatům nebránila, ale teď jsem nesmírně ráda, že čekáme jen jednoho :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Steffi, tak tak, já dvojčata kdysi hrozně chtěla :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jojo člověk si to houby umí představit...
16. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Puzzi, Honzík je běžec velikej :dizzy_face: bomba jak se nenamáhá vzít dudlík z pusy kvůli piškotu,ale rovnou ho vyflusne na zem, se s tím nemazlí :grinning:
Hele, všimla jsem si tam té jídlení židličky, zrovna to aktuálně řeším k Vánocům chci objednat ty klasické dřevěné kvůli stolku apod.,ale ta vaše jde taky později rozložit,že?
Jo, Jani děkuji za pochvalu,ale dneska už jich bylo až dost jsem z toho na rozpacích. :sweat_smile:
HOlky,jinak já si nestěžuju jsem šťastná, že je máme na druhou stranu je krásné sledovat,že na sebe reagují sahají, K. bere M. dudlík je to směšné, mají relativně stejný režim, takže oba většinou i najednou spinkají (což považuji za zázrak),jak fakt si myslím, že jsou z těch hodnějších dětí. Třeba usínání našich dvojek večer je naprostá paráda,takže věřím, že usínaní jednočete,kterému se moc nechce je pak horší než u dvojek. Zároveň mi ale přijde už pak trochu přehnané,když na srpnovkách jedna holka psala, že bez manžela malou nekoupe,že to nezvládne, tak to už mi právě přijde moc,když zvládnu vykoupat a nakrmit dvě sama. Takže když říkám, že jednoče pohoda, beru v tu chvíli v potaz, že mít jedno z našich dvojek by člověk musel zvládnout s prstem v nose,ale mít jedno náročnější může být (vyjma technických věcí) ještě náročnější než hodné dvojky. Snad jsem se z toho vykroutila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jo,jak jste dávaly příkrmy,když dítě ještě nesedělo? V autosedačce nebo v tom lehátku?
16. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Bré ranko,
Luky tuhle noc napravil svou reputaci a spal docela hezky, teď ještě chrní. A hrozně jsem se zastyděla co tady psala Tetes, tak musím vylézt z noční košile dřív než v poledne. :grinning: Žerete mi to hrozně, že jo? :sweat_smile:
Tetes, krmila jsem malýho v lehátku a pak jsem zjistila, že lépe a jako člověk jí v lehu na puzzleti. :confused:
17. lis 2009 v 06:25  • Odpověz
bré ránko ženy moje

koukám, jste toho moc nenakecaly, všechny trajdaj po výletech :slight_smile:
jen jsem vás v rychlosti proletěla...
Milu, včera jsem na tebe večer moc myslela, ale už jsem nechtěla otravovat s sms a odpo nešel kůn...myslím, že to imuno je dobrá volba, i když od Darebného mi to vyznělo jako, že tě tam poslal, aby získal čas na vymejšlení co s tebou, ale rozhodně to není nic proti ničemu, takže super :wink: , zase ti dali celkem rychlý termín na Podolí :wink: , takže mooooc držím palce, aby to bylo ok :wink:

jinak já tady nebyla celou dobu, páč jsem si bohužel byla prohlídnout oddělení rizikového těhotenství v Pardubické porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem si tady s váma v sobotu ráno krásně psala a povídala, pG vyrazil na kolo s kamarádem a já měla jet autem na chalupu tchánovců a tam jsme se měli sejít. On vyrazil v 9, já se pomalu doma chystala, že kolem půl desáté vyrazím...no a jak jsem se připravovala tak mě začlo být nějak divně zle, jakoby od žaludku, takové divné tlaky z vrchu břicha, to trvalo asi pět minut, tak jsem to ani neřešila, normálně se obklíkala....jenže pak to začlo najednou sílit a už to bolelo jako kráva, seděla jsem na gauči, dýchala nahlas jak u porodu, bylo mi na omdlení, potila jsem se, musela jsem ze sebe servat triko, páč jsem měla pocit, že mě škrtí či co, pak jsem se to snažila rozchodit, ale došla jsem akorát k ostovu v kuchyni, tam jsem se opřela a dýchala, ale nic nepomáhalo, tak jsem taktak zavolala pG, že se bude muset asi vrátit, dosedla jsem zpátky na gauč a trpěla a ukecávala malou, at ještě neleze, že je brzo, břicho se mi zdálo, že je strašně strašně zvětšené...do toho mi volal švagr, že mu volal pG, že už jede, já přemýšlela komu bych zavolala nějaké kámošce co už rodila, ale totálně mi vypl mozek....no a asi po 20 min to přešlo...akorát mi mravenčily ruce a nohy, bylo mi pořád jakoby na zvracení a pořád jsem to musela vydýchávat...

Sjela se u nás pak půlka rodiny, i pG to stihl, jel asi chudák 100km rychlostí zpátky na kole, nikdo se mnou nediskutoval, nahodili mě do auta a jeli jsme do porodky (já se nechtěla hnout z domu, že jo), tam nás přijali, první co chtěli byla taška a prohlášení o jméně :grinning: (nic jsme samo neměli), pG nechali na chodbě a mě natočili monitor, vyšetřovali mě, radili se 2 dr. a po hodině mi řekli, že si mě tam nechaj na pozorování...což jsem se tam složila, že to ne, že at si mě vyšetří a všechno a já si zítra zavolám na výsledky, tak to nechtěli ani slyšet, nenechali mě ani jet domů se sbalit a že neví přesně co by to mohlo být, ale že to může být něco vážného, ale že zase jiné příznaky toho vážného nemám, takže neví. pG už si chudák myslel, že tam rodím, pak za ním šla dr. a vysvětlila mu to všechno, takže mě odvezli na rizikové, pG jel domů pro věci a propustili mě až v pondělí v poledne. Každý den mi dělali 2x monitor, brali krev, moč, vyšetřovali, včera jsem byla na UTZ na screeningu, všechno naprosto OK. Takže jsem včera ukecala dr. aby mě už fakt pustili, že tam jsem omylem, že se prostě manža lekl a že slibuju, že už mě tam uvidí akorát na porod.

pG si mě včera teda vyzvedl, mám mít klidový režim, včera přijeli naši a dneska si mě odvezou domů, zrušila jsem všechny návštěvy mimo domov, tak uvidíme. Myslím, že to byl nějaký úlet nebo co, vůbec to nechápu co se stalo, akorát nás vystrašilo, že to trvalo tak dlouho (pokud to byla falešná kontrakce).

Jinak naše malá už je zase malá :grinning: , váží krásných 2,5 kg, což je úplně akorát, měla jsem fakt radost, dr. říkala, že klidně můžu rodit až v lednu :sunglasses: . všechny monitory jsme měly ukázkové, sice místo toho obdélníčku co tam ukazuje pohyby mimi, jsme měly skoro souvislou čárku, ale dobrý :grinning:

Můj pobyt v porodce měla ale dvě výhody, jedna, že jsem tam stejně chtěla jet na obhlídku :grinning: a aby si mě tam nacvakali do PC, at to pak nemusím hlásit u porodu, tak to mám splněno, lidi tam jsou taky super, tak jsem ráda, je to tam hezké nové, takže dobrý.... a druhá výhoda je, že mi asi fakt konečně došlo, že jsem těhu a že budeme mít mimi :dizzy_face: , teda já jako věděla, že jsem těhu :grinning: , ale pořád to šlo nějak mimo mě a když jsem tam ty dva dny ležela a byla vlastně pořád "v kontaktu" s malou přes monitory a UTZ, tak já už se na ní ted fixla, pořád si hladím bříško, mluvím s ní...prostě jsem dostala takovou facku, že by se s ní mohlo něco stát :pensive:

NO a včera mě přivez pG domů a první co, tak jsme šroubovali a vrtali botniík a věšák v chodbě, že jo :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 06:27  • Odpověz
Gucciová tě čtu a zastavuje se mi srdce!!!!!!!! Koukej více ležet a přestaň dělat kraviny, nebo naložím malého do Manducy a přijedu Ti dát na prdel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. lis 2009 v 06:35  • Odpověz
jo ještě jsem chtěla říct, že mám celý čípek a jsem totál zavřená, takže k porodu se fakt nechystám :wink:
naši si mě dnes odvezou a vracím se v neděli, určo se tady objevím :wink: a v pondělí 23/11 jedem do Prahy na ten velký UTZ (pG si bere dovolenou páč mě nechce nechat jet samotnou, tak ho ještě nějak zpracuju, aby se tak moc nestrachoval)
17. lis 2009 v 06:38  • Odpověz
jo a máme od pátého dr. potvrzenou holčičku :wink: , stále pindík nenarostl a prej už se to asi do porodu nezmění :grinning:
17. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
jo a taky jsem tady chtěla vysmeknout obdivnou ódu pro tetes a pajdu a všechny kdo byly dýl v nemocnici, jste fakt dobré holky, já tam trpěla jak kůň, každý den jsem všechny prosila na kolenou at mě pustí, že jsem tam omylem, že mi nic není....prostě děs a hrůza, a to je tam přitom fakt hezký prostředí a moc hodní lidi, ale já to prostě nedávám....jako kdybych věděla, že malé nebo mě něco je, tak to přijmu nebo kdybych už rodila a měla malou u sebe, tak všechno dobrý, ale ten pocit, že mi nic není a já tam trávím zbytečně krásný slunný víkend mě fakt deptal
17. lis 2009 v 06:44  • Odpověz
tak fááá :wink:
17. lis 2009 v 07:15  • Odpověz
ahojte,
jsme nějak vyfluslá, tak ani an koně nechodím.. :frowning2:

milu na Tebe jsme myslela, no žádné velké závěry neudělali, ale to imuno bude podle mě opravdu dobré udělat..

tetes máš pravdu, že máš asi dvojky fakt hodné, každé miminko je smaozřejmě někdy uplakané nebo tak, ale někdy dá zabrat i jen to jedno.. určitě si ale nemyslím, že by se nedalo jedno mimčo bez manžela vykoupat :grinning: to by stela byla chudák asi špinavé dítě :grinning: je paráda že maí dvojky stejný režim.

Puzzi, no tak to je honzík fakt vtipnej s tím dudlíkem :grinning:

jinak u n docela dobrý, akorát bych dala nevím co abych s ev oci prostě vyspala.. to jediné mi chybí ke štěstí.. nevím jestli jsem něco nezvorala já, když jsme jí dala v noci vždycky napít, ale ze začátku to šlo ošidit dudlíkem a teď to prostě už nejde.. včera jsme zkoušela zase na večer dát nutrilon a odkonce jsme měla připravenou i hodně zředěnou kaši ve flaštičce, dala jsme jí to před kojením, ten nutroš chvilku sála, ale ai to teklo moc rychle, a jak ucítila tu chuť tak to vyplivovala.. ale měla jsme pocit že mlíka mám docela v pohodě.. přesto budíšek v půl desáté.. a od té doby asi 4 nebo 5x.. myslím na kojení. a když nekojím tak s emi v noci poslední dobou zdají sny o tom, že Stelu někde nechám.. že jsme třeba v práci a pak jedu domů a v autobuse si vzpomenu že zůstala v práci.. nebo dneska se mi zdálo, že jsme byla u kamaráda a že stela je doma v autosedačce na posteli.. :unamused: takže si vlastně ani tak neodpočinu :sweat_smile:

gucci, teda tak jak jsi to popisovala, přesně takhle mi bylo asi 5 min před porodem.. seděla jsme na monitoru a udělalo s emi tak blbě, musela jsem ze sebe sundat mikinu, a lezla po zdi.. je fajn že jsi ok, ale nevím jestli je tady na místě si furt hrát na hrdinku.. máš v sobě miminko a možná by sis pak mohla hodně vyčítat, že Tě pG neodvezl do té Prahy nebo že si neodpočívala a pod..
17. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Gucci teda je mi úplně špatně. Ale hlavně že to byl falešný poplach a je vše ok. Ale teď už vážně přestaň blbnout, není to legrace a snad sis konečně uvědomila, že nejde jen o tebe.
Jinak gratuluju ke krásné váze a že se na porod nechystáš.
Tetesko vůbec nebuď v rozpacích, fakt máš můj obdiv.
Mel ty a v poledne v pyžamu, tak to bych ti nevěřila, ani kdybys nevím co :grinning:
Kay to mě mrzí, že máte tak špatné noci a přeji, aby se to brzy zlepšilo.
Holky nestrašte, že se porod hlásí nevolností, já dneska od 3 nespala, jak mi bylo blbě. V pět jsem už musela vstát, protože to nešlo vydržet. Ale přišlo mi, že je to spíš tím, že mrně má nohy v mém žaludku. No uvidíme, Milu včera řekla, že dneska rodím, tak třeba se jí to splní :wink:
17. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
Gucci, no hlavně že je vše ok.,dávám ti tak max. týden než zase začneš vyvádět, no ale každý svého štěstí strůjcem. Nějak nechápu,jsi vyjukaná,ale stejně se budeš dohadovat jestli tě hospitalizují nebo ne. Jak malá holka. :angry: Tak teď už jsi se na hG fixla, tak snad by ti z ní mohlo jít sakra trochu rozumu! Hlavně, že je fakt vše ok. To je dobře. A to jsem včera zvažovala,že sem napíšu jestli náhodou nerodíš. :zipper_mouth:
Kay, no M. taky není na noční spaní zrovna vzorové dítě, první vzbuzení tak o půlnoci a pak po třech hodinách a když se vzbudí v šest,tak už má zmeteček pusu od ucha k uchu jakože už je vyspinkaný. Jenže to ho zmermomocním do postele a do půl osmé ho dusím polštářem. :grinning: Kačka už druhý den první budíček od 19 hod až v 5!!!!! ráno. :dizzy_face: Zlatá holka moje.
Jo,vlastně prd velebnosti. Mrcha proradná prodejná to je. Včera hodinu a půl řvala a to už jsem s ní šla skákat i na balon, přišel P. a ona najednou jak když mávneš kouzelným proutkem samý úsměv. Já vyždímaná a ten vůl si myslel,že je hrozně vtipnej,když pronesl něco v tom smyslu, že co jako s těma dětma dělám, jestli voni se mnou náhodou nechtějí být.....No, ještě chvilku by pokračoval a z dětiček by byly sirotečkové. Ale pak jsem z toho fakt chvilku byla nějaká špatná než jsem si řekla,že je to hovadina. :grinning:
Gucci:dík za odu,ale člověku nic jiného nezbylo pokud nechtěl zbytečně riskovat......To z tebe museli mít radost z toho prosení,chudáci jako kdyby tě tam drželi schválně. :sweat_smile:
17. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Tetesko to P. včera hodně zariskoval :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,

teda Gucci bejt tady v Praze, tak ti dojedu dát na prdel!! Celou dobu ti říkáme, že by si se měla šetřit a ty vyvedeš tohle!!! NO tfuj ještě, že to dopadlo nakonec takhle. Takže ženo má rozmilá pěkně odpočívej.

No endocysta je cysta naplněná krví. Je blbý, že mi tak rychle vyrostla i přes to, že mi jí při OPU píchli. Prostě se mnou je to těžký, kdyby asi nebyly vánoce, tak mě žene na operaci hned, takhle i díky tomu imunu, uvidíme, jestli třeba zázračně nezmizí.
Abych řekla pravdu, nevím čemu to přesně vadí, ale mám pocit, že v případě těhu, by to byl velký problém a taky nechci jít do KETu dokud nebudu mít to imuno a to už jsem chtěla před tím, než jsem k Darebnýmu šla. Takže i kdyby nebyla cysta, tak by stejně asi ke KETu nedošlo, pže to vyšetření jsem prostě chtěla. Uvidíme...se mnou to není jednoduchý..
17. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Tetes, teda P. si fakt dovolil. :grinning:
17. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,

teda,Puzzi, video je super, Honzík je mega šikulák!!!!

Gucci, osobo, dávej na vás majzla sakrblé!!!!!

Tak jsem včera zjistila, že mě tu vyšmíroval další člověk-nevím, jestli jen album nebo i to co tu kvákám, si musím dát sakra majzla na tlamičku....

Jani, no jak už je ti i blbě, tak to povalíš :grinning: A Milu je taková vědma, že je to klíďo možný :grinning: :wink:
17. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Puzzi, to video je super. Honzulák suprově chodí a nejlepší je to s tím piškotem. V puse dudlík, vidí piškot a flus dudlík z pusy ven a hurááá na piškot :grinning: .
Tetes, tak to si teda P.dovolil dost :sweat_smile: . No ale vzhledem k tomu, že jsi moudrá žena nedošlo k tomu, že by děti byli na půl siroty :grinning: .
Kay, tak ať se ty noci co nejdřív zlepší a ty sny ať zmizí úplně.
17. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.