• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
brý ráno holky,

ááááááááááááááá cvičme v rytme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a raz dva tři čtyři,povolit,áá raz dva tři čtyři,povolit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Milu, víš co hlavně by mi chyběly ty prachy :grinning: :grinning:
Drobná fekální, právě jsem to Míšánkovi vylévala z pravé ponožky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Tetes, tak hlavně, že to šlo vylít :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Tetes, to je přece jasný, že jde o prachy, žeeeeeee????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Fekální story..nechápu jak to tam dostal :astonished:, to se musel snažit jak blázen, aby to vyprodukoval až do ponožky :grinning: .
No holt je to kluk jeden šikovnej :grinning: .
17. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Mišu je táááák šikovnej chlapeček :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Tetes, no super, Míša je borec. :grinning: Po tomhle se mi fakt stýská. . . Po příkrmech už má Luky super hovínko . . . Sklepneš akorát do záchoda a máš čistou plínu. :grinning:
17. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Mel, jestli se ti po tom tak stýská,klidně na chvilku jedno dítko zapůjčím ať si užiješ. :grinning:
Už spinkají na balkonu,tak uvařím,vyžehlím a půjdu s nima ven odpo, to je taková pohoda,že je položím do kočáru a oni jsou v tu ránu tuhý.
Milu, a napadá tě snad ještě něco jiného než prachy? Mě teda néééé. :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Tetes, čéče zase takový stesk to není. . . :grinning:
17. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
HOLKY, Luky si špatně přečetl návod o zubech a místo horních jedniček mu roste horní dvojka!!!!!!! :grinning:
17. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
mel no jen aby neměl tu sexy mezírku mezi jedničkama moc velkou :grinning:

tak krtek dokončen a vyfocen v albíčku... :wink:
17. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Kay moc pěkné, jsi šikulka.
Mel to je zajímavý s těma zubama :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Kay, jsi šikovná.
Mel: ty jo to bude velkej zubatec :dizzy_face:
Hele, co si to vlastně úkolovala vaše a bráchu co mají koupit k L. k Vánocům? Já totiž vůbec netuším,co dvojkám kupovat, jakože co budou do budoucna potřebovat.
17. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Tetes, já ani tak neúkolovala. . . Nějak tak to vyšlo, mamce se v nějakém katalogu líbil hrající šnek a mě už dříve se líbil mluvící pejsek. . . :grinning:
17. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
hoď mi prosím odkazy,díky
17. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
tetes taqk já Ti asi taky neporadím, já budu asi chtít pro Stelu sedák do pokojíku a matračku na zem.. to už asi máte zařízený.. a záclony. :slight_smile:

tak Stela uložená, neska to bylo nějaké náročné i s jednočetem :sweat_smile: taky byl další pokus s bebou a dopadlo to ještě hůř už jen stačilo vidět flašku.. :frowning2: tak jsem zvědavá kolikrát budeme dneska v noci vstávat.. :rolling_eyes:
17. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
cusky fusky
kay ty davas bebu?
tetes porid neco co sviti a hraje to olouse bavi doted ...jo a taky ma hrozne rad piskaci hrajdy
mluvici pejsek od fischer price?
jsem zvedava dneska na spani vcera uplna luxuska
pul 12, pak v pul 4 a pak v 7..idealka kdyby to tak bylo vzdy kurna
oliver ted bude fotit vanocni kolekci zase do prace jsem zvedava bude to prca :slight_smile:))
akorat nenavidi oblekani bodycek tak schvalne jak to dopadne..ale je to uz lepsi jak sedi
17. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Tetes - beru kterej mi přijde pod ruku odkaz ju?
http://www.kasa.cz/baby/koupit/802323/fischer-price/fischer-price-mluvici-pejsek/
http://www.nej-kocarky.cz/fisher-price-mluvici-snek/ Ten šnek je buď písmenka a nebo čísla. Luky bude mít písmenka. . .
17. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Kay, "obtáhlej" krtek je ve výsledku naprosto dokonalej!!! :dizzy_face:

Tetes, já jsem kupovala hračky od Lamaze-klokana, páva, ještě se mi zamlouvá ten duhovej míč... Teď jsem pořídila V. hrací stoleček a odrážedlo (narozky, Vánoce) Jako klidně by vám rodiče mohli pořídit něco na pozdějc, pokud vám nebude vadit, že to bude na dvojky chvilku čekat někde schovaný... :wink: Ještě jsem si říkala, že řeknu našim, ať koupí pískolviště-to se bude hodit....

Tek, jakou vánoční kolekci? :confused:
17. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
tek ahojda, ne nedávám, zkoušela jsme různé UM, abych Stelu na noc zasytila a nebudila se tam, ale nic jí nechutná.. :frowning2: těším s ena fotky :slight_smile:

hračky asi musíme koupit nový, aspoň pár, bo Stelu už ty staré nebaví, ikdyž je střídám a schovávám.. šnek vypadá dobře, pejsek je asi až pro větší....
17. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
jo tak to jsem si myslela to je dobre
lao ja chcui asi taky stolecek ..jakej mate?
http://www.tutta.com/ ..dej si kolekci
kay krtek je bomba si sikula
hele olive¨ra nezasytila ani kase..dala jsem ji jednou a naposled
oliver dostane tohle dam vam to do alba
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
17. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
díky za pochvaly :grinning: :wink: ¨

fakt by mě zajímalo co jste si představily pod pojemm obtáhlej krtek :grinning:
17. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
holky,Milu,Puzzi,kamarádka mi poslala dokaz na medík,který je na podporu ženských hormonů :slight_smile:
http://www.nadeje-byliny.eu/Medy-/329-API-WOMEN-mesicek-malinik-ostruzinik-ptaci-jerab-.html
17. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Jů, Tek, to jsou krásný dárečky pro Oliho, odkud je to úžasný body? A stojič a sedič, zírám, úžo!
Gucci, četla jsem tvou story se zatajeným dechem, docela chápu, že dokud ti bylo ok, taks zařizovala atd., člověku to nedá, chápu. Ale nechápu, žes pak nechtěla jet do nemocnice a být tam, to já bych se bála hrozně a hned bych tam jela a chtěla všechny vyšetření :sweat_smile:
KAy, obtáhlej krtek? No ani nechtěj vědět, asi něco jako navlíklej kondom na "krtkovi" :grinning: :sweat_smile:
Tetes, souhlas s holkama, nejlepší dárky jsou svítící a hrací, na stoleček budou dvojky ještě malý, ale Oliverovi bych ho stopro koupila, jakmile se dítě postavuje tak stoleček nejlepší věc, pak když už chodí, tak už to nemá takový grády, takže doporučuju všem vychytat ten správnej okamžik.
17. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
tek, no dneškem jsem to taky vzdala.. budu kojit.. ale ona nechce ani příkrmy, s těma jsem přestala.. počkám do prosince..

teda to bude mít Olik bohatýho ježuldu.. :slight_smile: moc pěkný.. a když stojí vypadá úplně jinak :slight_smile: šikulka.
17. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Tek, mám objednaný tento: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26947906
No už by mi ho baba měla konečně i poslat!!! :angry: Myslím, že ho má i Puzzi...
Jééé, tak to budou teda super prémie, když poskytneš fotomodela, ne? :wink: A budete mít určitě i nějaký fotky jen pro vás, ne? To je bombaaa!!! :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Jes jes, já mám totožný stoleček jako Lao! :slight_smile:
Kay, počkat s příkrmama dobrá volba, když to nejde, tak to nejde. Snad to půjde!
17. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kay, neboj, dá se to do normálu. Já jsem taky asi po měsíci příkrmů musela přejít jen na mlíko, páč ten náš prťavec nechtěl nic- jen mlíko. A teď dlabe všechno... Prostě vyzkoušej, co vám bude vyhovovat :wink:
17. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
jj, holky, počkám, však byla taky dřív že.. apak zkusím skleničky, prý jim to šmakuje víc.. aspoň pro začátek než se rozjí.. bylo mi to líto, ale nechci v ní vyvolat nějaký odpor k jídlu..

lao fakt? po měsíci? Ty jo.. a pak zase začal baštit?

stoleček vypadá skvěle :slight_smile: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jj, začal blbnout, jak mu rostly zuby, tak už jsem taky měla deprézi, že bude mlíčňák, ale pak jsem ho nenásilně převedla na normoš stravu... Teď už teda kupované skleničky nedávám, vařím mu svoje "matlámo patlámo" a to baští jak nedovřenej :grinning: takže fakt nehaž flintu do obílééé a vydrž, Prťka, vydrž!!! :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.