• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
lao :slight_smile: :dizzy_face: kuju..
17. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
juu super stolecek tak az prodam choditko tak za to koupim stolek a taky jsem chtela sedatko do vany ..a doost zvazuju ochrannou helmu

kay super to mi radila i doktorka kdyz nebude chtit tak pockat..kdyz nema naladu tak do nej taky nic nenacpu...

juu jsem cetla ted gucciovou .....si magor bych tam pelasila jak kdyby mi horela koudel u prdele...zvlastni stav teda fuuuj fuuj
doufam ze to de ok..
jani koukej psat hned jak se neco zacne dit asi ted nebudu zase par dni
17. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
tak my jsme na tom snad hůř než v 6N, už jsem zase kojila, nejdelší pauza, krom jedné spánkové odpo, 3 hodiny.. :rolling_eyes: jdu spát, ať spím aspoň 2 hodiny v kuse.. :unamused:
17. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Kay, když si tak vzpomínám, tak to u nás bylo to samý.... V noci zázrak, když se vzbudil po 5 hodináchl....
17. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Super typy,ještě zvažuju jak má Honzík takové to sedátko do vany, užijete ho Puzzi?
17. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
Bré ranko,
kay pejsek je pro děti od 6+. . . .
Jo sedátko chceme kupovat s P. pro Lukyho, jsem zvědavá kdy do nějakýho krámu vyrazíme. :angry:
Kay krteček je úžasný. :dizzy_face:
18. lis 2009 v 06:01  • Odpověz
brééé ráánko holky

tak jsem u našich, všechno je OK, všichni mě hlídaj, dostala jsem opět přednášku o schodech :grinning: , nesmím jít sama se psem ven páč tahá, no hrůza

jinak na svou obranu musím říct, že zase nejsem takový magor, abych riskovala, že by se něco stalo s naší holčičkou...ale mě ta bolest po těch 20 min úplně odezněla, bylo mi teda ještě trochu na zvracení, ale než jsme dojeli do porodky, tak jsem se cítila úplně normálně....a já prostě nepočítala s tím, že si mě tam nechaj, myslela jsem, že na mě a malou juknou, a když bude vše ok, tak pomažu zpátky domů, proto mě to tak rozhodilo, že si mě tam nechali i když všechny výsledky byly naprosto v pořádku...ale ted zpětně samo chápu i je, že když jsem tam přijela v 35tt a vypadala jsem na porod, že mě asi jen tak nepošlou domů, gor o víkendu, že jo, kdy na tom rizikovém byl dr. z jiného oddělení

a cítím se opravdu dobře, už mám teda oteklé ruce, takže prstýnky leží na stolku, objednala jsem se na kosmetiku a ke kadeřníkovi, takže si to tady hezky užiju a v neděli se vracím domů...vzala jsem si sebou dokonce knížky o těhu a budu studovat :grinning:
18. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
Mili: tjo, fkat to není jednoduché, ale asi bych taky počkala na všechny možná vyšetření a pak až šla do KETu, i když ono se zrovna může zadařit když to nejmín čekáš
Lao: tjo maso s tím šmírováním, já nikomu o konovi neříkám, pG ví, že si tady s někým píšu, ale vůbec neví na jakých stránkách nic :slight_smile:
Tet: fůůůj hoviša z ponoškyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mel: a není ta horní dvojka nakonec jednička? to má hodně dětí mezírku mezi předníma zubama u těch mlíčnáků ne?

toho mluvícího pejska maj známí a klučíka to dost baví, takže doporučuju
a mají i to sedátko do vany a taky dobrý :wink:

Jani: co porod? zatím nic? jsem to vzala o víku chvilku za tebe, ale s radostí předávám štafetu zpátky :grinning: :wink:
18. lis 2009 v 06:51  • Odpověz
puzzi: ted jsem koukla na to video, fakt super a Mili má pravdu, s tím piškotem a dudlíkem je to nejlepší :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky,

Gucci, to je fajn, že jsi pod dohledem:wink: Je nám jasný, že bys neudělala nic, co by malé mohlo ublížit!!! Ale je fakt, že ty jsi pořád v pohybu, no a pak když se stane něco takovýho, tak to člověka vyděsí....
Jj, šmíráci mají hody, nejdřív sestřenka, ale za to si můžu sama, viděla u mě na pc, že tady mám svoje album... Ale ta druhá.... Fakt nevím. Se tu s tím roztrh pytel. Vlastně jsme kvůli šmírákům odešly i z Prosincovek-tam se to stalo několika holkám.... No ale kdyby se kámoš neprokec, tak to ani nevím....
18. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Lao: ale já to prostě jinak neumím....mě to i v tém nem. úplně deptalo, jak jsem ležela v posteli u okna, venku nádherně a já vzpomínala co jsem měla všechno na vík v plánu a prd (to už jsem ale věděla, že jsou všechny výsledky ok, že si mě tam nechávaj jen na pozorování)... ted mě tak napadlo, jestli naše malá nebude hyperaktivní spíš po mě :grinning: :grinning: :wink:
s tím šmírováním je to humus, ještě, že jsem tady inkognito :wink:
18. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Gucci byl to asi pro všechny šok a dost velkej, ale jak píšeš, sama by si holčičku nikdy neohrozila a to víme, jen to prostě bylo překvapení. že se něco takového stalo a víceméně ihned odeznělo. Tak zaplať pán bůh, že to tak dobře dopadlo :slight_smile: .
No a se mnou, KET i kdybych ho chtěla, což nechci, tak by mi ho stejně díky tomu endometriomu neudělali. Prostě já jsem teď ve stavu, kdy se nemůžu do něčeho po hlavě vrhat. Takže hezky imuno a pak laparka, aspoň mě před KETem zase očistí od endošky..tak aspoň něco na té laparce pozitivního. teda pokud mi ten endometriom sám nepraskne..pak už to bude akutní laparka :grinning: .
18. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Mili: šiš to je humor :angry: :grinning: , s tou imuno je to super, kdy že na to jdeš...6.1.?
18. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
Gucci, tak na to, aby to Lukymu rostla jednička tak za prvé by pak měl mezeru mezi zubama asi tak jako fotbalové hřiště a za druhé, by měl tu čelist pěkně posunutou! :grinning:
18. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
Kurňa, Mili, z tebe by se jeden fakt složil... :angry: :grinning: Nic ti praskat nebude, bereme tu první variantu, ju :wink: Cholko, cholko, ty seš stejně úžasná, že jsi pořád veselá!!! :dizzy_face: Já bych byla určitě zahořklá sebelítostná pipina.... :grinning:
18. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
ahojte,

gucci, je jasné, že nechceš malé ublížit, ale jak píšou holky no, člověk se lekne.. a když to tady furt píšeš jako že s enic neděje, tak je to takové všelijaké no..

s tím šmírováním, no myslím, že nemusím připomínat jak si o mé fetoredukci povídaly ženský v práci při obědě :confounded: je to hnus, ale zase na druhou stranu, jsou to veřejné stránky a je opravdu na nás co sem napíšeme.. ale nepříjemné to je.. a na třetí stranu si říkám, že jsou to holt ubožávi, kteří budou raději řešit cizí problémy nežz svoje vlastní.. chudáci no..

a u nás noc naprosto příšerná, jem ko, vůbec nevím co se děje, furt jsme jenom kojila a od 2 do 4h jsem nahazovala dudel, řvoucí Stele, až jsme s ebála co se faktjako děje a pak jsem zjistila, že je posrajděná.. ikdyž jsem jí "ošahávala" jestli není počůraná, tohle mě nenapadlo bo to nebylo ani cítit, a navíc se to nestalo už asi 4 měsíce.. :frowning2: jak jsem ji přebalila hned vytuhla, teda jen do půl šesté, ale to stačilo nahodit 3x dudela a pít chtěla "až"v půl edmé, od té doby tu prská na dece.. stejně nevyspalá jako já.. to bude den.
18. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
mel, no já osobně koupila jednu rybičku od 4+ a do teď je to na Stleu moc velké těžké a zbytečné :grinning: takže mě to značkování od kolika měsíců už moc nezajímá :grinning: židličky jsou taky od 6+ ale málokterý dítě v 6M amo opravdu sedí.. a díky za pochvalu.. :slight_smile:

milu, no jo černý humor... :grinning: :angry:
18. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
kay: teda to byla noc :unamused:
18. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
já se jen divím ža posílají na IVF bez imuna to je přec nesmysl to jsou pakoši dyť to je základ imuno,genetika,hormony,laparka nechápu zapoměla jsem na něco ???Pak člověk vypatlá pokusy za dara teda rádo by za dara a je to v čudu a přitom by stačilo tak málo :angry: Udělat základ :angry:
18. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
jo a dobré ráno :grinning:
18. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
pudly :grinning: dobré dobré.. máš pravdu...

gucci, jj, odpočívej dokud můžeš :grinning:
18. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
jj taky bych imuno zahrnula do základního vyšetření, ale třeba v Pronatalu ho dělaj až po dvou neúspěšných IVF :rolling_eyes: , my jsme si na něho zašli z vlastní iniciativy do Podolí a dobře jsme udělali
18. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
jo všichni máme problémů málo a proto pojďme řešit od sousedů :grinning: já mám lidi v paži a můžou mi líbat víte co :sunglasses:

Super noc :slight_smile:
18. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci to je jen dobře, že jsi doma pod kontrolou. Vaši tě srovnají do latě :slight_smile: Vydrž ještě 2 týdny a pak můžeš začít blbnout, jelikož malá bude donošená. U mě by už nikdo porod neřešil.
Jinak díky za vrácení štafety, ale u nás to prozatím na porod nevypadá. Milu se netrefila. Teď je nařadě tip Puzzi :slight_smile:
Kay teda copak to ma teďka Stelinka za období, takové uplakané, nevyspané. No tak snad to zalomíte přes den, ať obě spánkový deficit aspoň trochu doženete...
18. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
ahoj Jani,
já jdu teprve za dva týdny s pG na kurz Otec u porodu :grinning: , takže to rodit ještě nemůžem :grinning:
a v pondělí jdu do porodky na kurz o kojení
a od příštího týdne mi ve čtvrtky začínaj předporodní těhu cvičení

fšímáte jak se vzdělávám jo :grinning:
18. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
gucci jen aby jsi to všechno stihla :grinning:
18. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
pudly: no právě :grinning: , já jak jsem tam ležela na tom příjmu a dělali mi ten monitor a dr. se radili co se mnou, tak jsem si hned vzpomněla na Janču, jak jsem se jí ptala, jestli to stačí, až se vrátím od našich, že bych začla prát ty věci pro malou a chystat si tašku a ona, jojo to stačí :grinning: a já si říkala, jestli to není brzy ještě :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
jo imuno do základu jednoznačně pokud je nějaká vada v imunu tak samo sebou IVF nevýjde :angry:
18. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
ha ha ha když tak manža vypere načančá :grinning: vyžehlí :grinning:
Jo a Jani jak se cítíš jako nic jo koukám na hodinky už je skoro čas :grinning:
18. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Holky no jestli mám ještě pořád humor nevím, ale určitě se z toho psychicky nesložím..teda snad :grinning: .
To imuno taky nechápu proč nedělají a je pravda, že na imuno tě posílají až po 2.neúspěšných IVF. A to skoro ve všech CARech.
Jinak na imuno jdu 6.1. do konce ledna budou výsledky a s nima pak jdu k Darebákovi a koukne na endometriom a pak se rozhodne kdy laparka..takže to bych pak s tím doporučením šla za tím doktorem co mě operoval v červenci, ten je fajn a mám k němu důvěru.
18. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.