• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci moje kámoška i ségra to taky dělají vysavačem a je to mrk frk...zkus si to pak někdy na sobě a uvidíš, že to nic není. Pokud má to mimčo opravdu rýmu, tak je to nejlepší a hlavně tím vysavačem je to opravdu okamžik. Při ručním se pak ta tuhá rýma dá špatně vytáhnout a hlavně to dítě se kroutí a řve. Opravdu nemusíš mít strach,kámošky dcera byla nastydlá a měla véééélkou rýmu a když se jí ucpal nosánek, tak pak sama chodila za mámou, že chce vysavač, už to znala od mimina a věděla, že se jí uleví. :slight_smile:

Lao, tak držíme palce a to, že berou krev z hlavy vím, dělá se to u malejch dětí častěji, páč tam mají jistotu, že něco napíchnou, na te malé ručičce to jde těžce a trvá to dýl a hlavně nemají ty žíly tolik vidět. Teda to mi říkala taky kámoška..a taky to prý nebolí i když to vypadá hrozně. :confused:
28. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Mili: to to fakt raději prvně vyzkouším na tom dítěti než na sobě :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Marti, jj, přesně, když vím, že brečí jen z nevyspání, tak ji nechám, dokud neusne, ale jinak ji vyndám.
Gucci, já myslím, že kvalifikovanost názoru nezávisí jen na zkušenosti, ale třeba i na inteligenci, empatii, vzdělání atd., takže i několikanásobná matka může propagovat ve výchově naprostý kraviny... :wink:
Já bych třeba neustupovala řevu dvouletýho dítěte, ale čtyřměsíční miminko brečí prostě proto, že se mu něco nelíbí, a přijde mi krutý ho nechat několik desítek minut řvát, dokud nerezignuje. :frowning2:
Marti, jj, na vysavač. No, jí to spíš přišlo srandovní, jak jí to "vcucávalo". :slight_smile:
Gucci, to má takovou redukci, a ten tah je strašně malinkej.
Tek, jj, s tímhle názorem souhlasím.
Lao, cože? Z hlavy??? :fearful: Tak moc držím palce, ať je to OK.
28. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Jani: tady objednávaj holky z koně janéčka http://www.o-baby.de/agr/Jane-Slalom-Pro-Sets_22503_3.html
28. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

dneska noc ze začátku nervozní, malou asi bolelo břicho, ale vždycky usla skoro hned jak jsme ji položila do postýlky, ted apoprvé dvakrát jsme šla nahřát termoforek a když jsme přišla, tak spala jak zabitá :slight_smile: a pak už jsme šla jen do koupelny.. a spala vždycky aspoň dvě hodiny..
Kojit teda budu jak bude potřebovat, jen si dám pozor jestli ještě pije nebo už jen dudlá.. bradavky mě bolí, jsme si říkala, že je mám asi citlivější i kvůli té mykoze.. .-( a v noci pila vždycky tak max 15 min.. teda jestli si to pamatuju :grinning:

tetesko, gratuluju k 31tt :slight_smile:

Pajdi no comment..

lao z hlavy? jako někde ze zýtylku? já bych teda asi byla vyděšená :-O

jinak dopis jsem napsala, v rychlosti, ráno jsme se pozdravili, teď M. nestíhá, bo má koncert, tka já padám nahoru budit malou na jídlo.. :slight_smile: ale jinak to není tak že by nepomohl s ničím, spíš pomůže nakoupit, přivézt, odvézt, atp.. ale dom. práce nebo něco iniciativního tam není. jenže to nebylo nikdy no.. nemůžu chtít, aby se změnil ze dne na den.. nebo jo? :grinning: nějak to dopadne..
28. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
Zatím jsem dočetla do str.- 45
Dočítám, ale reakce fakt jen na něco, skoro 20 stránek bych zareagovat nezvládla.
Facebook neznám, ale podřídím se většině, tady mi to nevadí. Možná jen mi přijde nereálné, že tam budeme ty příspěvky nějak členit na příkrmy, prdy, těhu problémy atd., na to asi nebudu mít chuť a čas, mně vyhovuje psát takhle příspěvky vše dohromady, ale nevim, neznám to tam, třeba je to fakt primitivní. Jinak soukromé diskuze jdou např. na emiminu, pokud chcete. Jo, soukromě by to bylo asi fakt lepší, i když nevadí mi to ani takhle (ale všechno nepíšu, to je fakt).
Fotky: Mel - Luky je krásnej a fakt velkej, Evi - na vítání ti to moc slušelo a Majda super zarputile kouká, Campi - Ladunka rozhodně není tlusťoška, ale já mám ovlivněné vidění Honzulákem :sweat_smile:, sluší jí to.
Tek, super míry, pro srovnání H v 6T cca 4 kg a 56 cm, to byl ještě kojenec vyhublej :sweat_smile:
Rio, super s M., jedna noc jen pro tebe :slight_smile:
Kay, noc versus den - přes den po kojení na stelinku mluv, blbosti atd., v noci přítmí, nemluvit. S vykládáním si hlavu nelam, nebo zpívej, to je snazší a nemusíš o tom tak přemýšlet. Já taky u krmení čtu koně a mlčim :sweat_smile: Je fakt jak píšou holky, že při jídle je nerušit, po jídle na ně mluvit a zpívat, to jo, ale ne vždy to jde, nedělej si z toho hlavu.
Tek, ty brďo, oli a překulení mega šikula, v půlroce bude chodit? :grinning:
28. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak já to mám jednoduchý, těžko budu moc jedno dítě vyndat z kočáru a druhé vézt, nejsem chobotnice a zase mi to ušetří dilema jestli je to správně či ne, prostě to nepůjde.A zase já bych asi ani nechtěla mít úplně takového toho rozmazleného smradečka, co knikne a já se budu moc zbláznit a podle mě to půl roční dítě už celkem statečně zkouší,co mu projde a co ne.Ale počkám na realitu, ono to pak třeba budu vnímat úplně jinak.
Lao:Víteček je statečnej kluk :dizzy_face:
Toho vysavače se bojím, on ale musí být výkon toho vysavače nějak jenom do 1500 w nebo né?
28. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
puzzi:na emiminu jdou soukromé diskuze?
28. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
tet: myslím, že jo, říká se jim soukromé zprávy, SZ
Kay, zkus používat aspoň na čas klobouček - to mi pomohlo, když jsem měla prasklou bradavku... M. to sice moc nešlo, ale za 2 dny užse to dalo i bez kloboučku...
Tetes, v půl roce nelze mluvit o rozmazlování.
My máme dost výkonej vysavač, ale musí být na to odsávání nastaven na minimum.
Teri- já právě zase myslela na Tebe a pořád jsem si opakovala, že musím být stejně silná jako Ty a Ty už tam jsi tak dlouho a tak bezvadně to zvládáš :slight_smile: . To mě drželo nad vodou. No a s tou zítřejší kontrolou je to blbé, protože H. nedostal ani hodinu volno, takže se mnou sice pojede babi, ale odřídit to musím sama :confounded: . A navíc od toho parkoviště je to ještě 10-15 min. cesta pěšky, nedá se tam zaparkovat blíž. :confounded: Vůbec netuším, jak to zvládnu. Ale budu muset! Jé Ty budeš mít zase UZ a uvidíš tenisáčky, určitě zase hodně přibrali :dizzy_face: . To bude krásné.
Já když jsem pracovala na infekční JIP, tak jsme miminkům brali krev jenom z hlavičky. Z ruky to většinou nejde, protože když jsou nemocní, tak se jim i ty pidi žilky úplně ztratí. Bylo to hrozné, proto jsem pak odešla. Nemohla jsem to dělat. To dítě se muselo nejdřív něčím rozrušit aby začalo řvát a naběhly mu ty žíly na hlavě a pak se začalo píchat. No strašné :frowning2: .
28. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Emimino - do jedný soukromý tam chodím, takže to jde, zjistila bych jak, kdyby byl zájem.
Další reakce do strany 51:
Tetes, UTZ super a nohy mě pobavily!
Hurá, Pajdu pustili domů a vše ok, jsem ráda moc :slight_smile:
Marti, ty dny doma a tak fakt někdy neutíkaj, ale je to lepší a lepší, mám podobný pocity.
Kay, prdy jsou fakt blbý, vydrž, bude líp!
Mili bude muset čekat 3 měsíce na vyšetření? Čtu nějak rychle, snad to pochopím z dalšího. Takže 25.6. super a povzbuzení Řezáčové taky. Takže IVF třeba září?
Tetes, P. toho císaře zvládne si myslim, podle toho, co o něm píšeš.
Anippe, "dneska vstávačka v 8.00, hrůza!!!" Co tím chceš říct? :grinning:
Tek, Oli smějící a koukající v 6N je fakt výjimka, je hrozně šikovnej! Hyperaktivce se neboj, to se projevuje jinak a až mnohem později.
27.6. sraz nevim, jsme donmluvený na návštěvě P. tety s holandskejma příbuznejma v náchodě, ale asi až 28.6.
28. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Z toho FB jsem nějaká zmatená, nechce se mi, jak vás tak čtu. jsem pro zůstat tady.
28. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj,

Leni,třeba se o prázdninách zadaří normálně, občas to přijde, když už vůbec nedoufáš, jako u nás :wink: A pokud ne, tak IVF je jistota.Holky mají pravdu, všechny jsme se miminka dočkali

myslím, že já teda vydržím dost, ale zalikající se dítě v kočáru už ne.Už tak musel A. vydržet než jsme sjeli kopeček, protože bych to s ním v náručí nedala.Na nějaké to nespokojené pobrukování nereagujem a kolikrát se to dá ještě proměnit v lepší náladu třeba jen zpěvem nebo povídáním.Takhle byl nespokojený na nedělní procházce a jeho brblání jsme prostě ignorovali, občas jsem mu nabídla dudel, pití, hračku.Asi i takhle malé dítě si dokáže vyšpekulovat co brekem může získat, ale tohle kočárkové řvaní je jenom zvídavost a přece nebudu ve svém dítěti potlačovat tuhle vlastnost :confused: až se bude vztekat v obchodáku,kvůli blbině, bude to samo něco jinýho.Pro mě z toho plyne jedno...příště beru i manduku....jak tohle ovšem řešit s dvojčatama nevím :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Pajdi:no,ale já tu mám celkem pohodu, pěkné prostředí apod. Hele, s tou televizí to mi ale fakt dostalo. Jsem to říkala P. a ten říkal, že je to úplně neskutečné, že si tam určtiě nějakej kamarádíček pana ředitele udělal dobřej kšeft :angry: tohle je fakt hnus, takový vydírání.
Anipp:prosím tě,aby to nevyznělo jako kritika, já v tom spíš tápu,co jakoby je správné a co ne. Víš co se má dělat a co nemá. A právě třeba u tebe to beru jakože "jsi normální" ženská, tak mi to právě zajímá,jak to řešíš nebo reaguješ,když dítě takhle vyvádí. No,já to určitě nebudu řešit mandukou, prostě budou řvát no, to se nedá nic dělat, budu se snažit zabavit je, ale když to nepůjde tak nevím. Vůbec právě nechápu,jak si někdo může pořídit ten dvojčatový kočár za sebou, vždyť na to druhé dítě ani nevidí, nemůže mu dávat dudlík, rozptylovat ho.....Jinak já jsem docela přesvědčená o tom, že kolikrát to mimčo prostě zkouší, co si brekem vymůže a co ne a vůbec není ani trochu divu, že se mu to leckdy povede :grinning:
28. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj holky,
já teda Ed nechávám vyřvat, né sice, až se zalyká, ale nechám ji. Pak jí třeba kojnu, ona usne jako špalek a když jí nemůžu kojnout, tak jí něco zkouším vykládat a ona se chytí, nebo ječí a ječí a ječí.A můžu říct, že jak je bez toho dudlu, tak někdy telefonuju a segra mi říká no budeme končit ona ti ječí a já jí říkám ječí??? né to si brouká a neudělám s tím nic. :slight_smile: prostě je to na matce a na dítku jak se sehrajou a vždycky je to jinak.
28. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Pajdi, to je blbý, že musíš jet sama...Tak snad to bude v pohodě. Držím moc palce!
Puzzi, Ty stíháš nás, prosincovky a ještě diskuzi na emiminu??? Já jsem ráda, že stihnu tohle... :sweat_smile:

Já jsem prostě přesvědčená (na základě toho, co jsem vystudovala i co jsem četla), že miminko se nemá nechat vyřvat - že mu to prostě škodí, rezignuje a hůř se vyvíjí... Je mi těch dětiček docela líto. Zdůrazňuju, že mluvím o pláči, ne o kníknutí, broukání apod.
28. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Puzzi, uvidíme jestli na podzim to září výjde...já pořád doufám že jo a že tady rozjedu další kolo těhu..já teda poprvé, ale vy mamky, které chcete druhé se přidáte. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky,
puzzi a lao super že jste si víkend užili
puzzi nic si z toho nedělej že potřebuje Honzík víc pozornosti, prostě je takový a třeba se Ti to pak v dobrém obrátí že bude víc šikovný
lao Vítek je fakt šikovný že ten odběr tak zvládl, já se obávám že u toho budu trpět víc než Vojta, když mu v porodnici brali tu krev z patičky a očkovali ho, tak jsem málem brečela s ním :sweat_smile:
Evi tak já souhlasím s Tebou, myslím si že rozhodně takhle malý děti - i v půl roce, se vybrečet nechat nemají, nemyslím si že brečí jen tak, ale prostě že něco potřebují a opravdu věřím, že by se pak staly nebo mohly sát pasivní, já teda taky Vojtu neberu z kočárku hned, ale když víc pláče tak jo - až se uklidní, zase ho tam vrátím - no někdy je to navíckrát, ale prostě ho plakat nechat dýl nemůžu - a včera jsem úplně chápala Anippe protože Alex taky plakal víc a dýl - no a jak pak byl spokojený když se nesl, ale chudák Anippe se pronesla, Vojtík je fakt proti němu pírko :slight_smile:
Anippe tak nutila jsem Tě šlapat do kopce,jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no a kdo chtěl kočárkovat, no? jo hold u nás to jinak než do kopečka nejde :sweat_smile:
jinak Alex nebyl tak hrozný, i se smál a něco povídal, je to šikula
Tetes teda TY dvojčata rostou asi hodně rychle že to je tak vidět na břichu, to je skvělý - a hrozně to letí, za chvilku budou venku, jsem na ně strašně zvědavá.A od manžela je dojemné jak se těší :dizzy_face:
Pajdi je mi líto, že sis musela užít takové spolubydlící, to fakt jednomu nepřidá, ale neboj, Pajduláci to zvládnou
omlouvám se, ale víc reagovat nezvládnu, už nevím co kdo psal :sweat_smile:
jinak my jsme dnes byli na fyzioterapii ukázat se jak na tom Vojta je - moje iniciativa a překvapivě dobrý, myslela jsem, že protěžuje jednu stranu a prý to ani nevypadá, jen je nedozrály, hodně rozhazuje pořád rukama a nohama a je takový neklidný, to už by být moc neměl. Ale taky se narodil o 2 týdny dřív a říkala, že taky se tak musí brát, že musí prostě dozrát. Tak že tomu máme dát tak 3 týdny čas a pak se ukázat doktorce a případně jít na neurologii, pak už by to být fakt nemělo. A taky s těma prstama říkala, že nebude stačit to masírovat ale že by to chtělo spíš Vojtovku, že to má taky souvislost i s tou nedozrálostí, tak počkáme za ty 3 týdny
no a zítra jdu do poradny a doufám, že už dr, bude nějak řešit to jeho kakání protože to je děs, už tam měl i krev z toho jak tlačí tvrdé bobany - pořád jen s trubičkou a jak mu to nejde, fakt to je hrůza :frowning2:
28. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: spím :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Holky,já se teď byla podívat na miminko spolupacošky, to je tak nádherné, fakt je krásnej chlapeček, vážil 3 kila,ale stejně to je tak maličké,kouzelné. Fakt krásný, úplně jsem z toho rozhozená a vůbec se mi nechtělo zpátky na "moje" oddělení. Strašně se těším až je budeme mít na světě. :dizzy_face: :dizzy_face: Akorát jsem jela ještě s jednu spoluležící výtahem a přistoupila k nám sestra z novorozeneckého s maminkou s miminkem a ta sestra říká jé čekatelky, jste se byly podívat a my že jo. a ona na mě koukla a říká vy čekáte dvě? No a na čele jsem to napsané neměla :sweat_smile:
Pajdi:snad bude kontrola v pohodě a vše bude v pořádku a pak upaluj rychle zpátky do postele.
Rio:tak snad to nebude za ty tři týdny na kontrole nic náročného.A třeba to Vojtík ještě z části dožene.
Rio: v jakém týdnu jsi rodila? v 36.tt?
28. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Teri- u nás je to tady s tou TV v Havířově, ale i v Ostravě. Nějak se to tady začíná rozmáhat. Loni když jsem ležela ve fakultce, tak jsem platila ,, jen,, 10kč na 2hod, ale teď to zvedli stejně jako v Havířově :angry: . Uvažovala jsem, že jestli bych tam musela jít znovu, tak by mi H. koupil TV kartu do notebooku a snažila bych se to nějak zamaskovat. Snad by to sestřičky přehlídly, kdybych tam musela být nějak dlouho.
Teri- jak to budeš dělat po kojení s odbrkáváním? Kojení dvojek jde najednou, ale jak je obě najednou nechat odříhnout když tady budu sama?
Miluško- určitě to další kolo rozjedeš :wink: , s ničím jiným ani nepočítáme :dizzy_face: !!!
Rio- Vojtík to určitě dožene :wink: .
Teri- mě už teď při vizitě dr. hned říkali, to jsou ty dvojčátka, že? :sweat_smile: Vedle mě totiž ležela paní v 17tt a neměla vůbec žádné bříško oproti mě :sweat_smile: . Hold dvě děti se ukážou :slight_smile: .
28. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Pajdi, no když budou maličké,tak se stejně musí kojit v zavinovačce,aby s nima byla snadnější manipulace,když nedrží hlavičku a myslím,ale nejsem si jistá, že se dá dát mimčo odříhnout i na bok a navíc asi nedopijou obě nastejno. Ale taky to ani teoreticky nemám ještě vychytané, budu se na hodně věcí muset zeptat, těch poradkyň přes kojení co jsou na šestinedělí.
Jako nevím, ale normálně do toho bych šla s tou televizí docela na tvrdo, protože to je určitě příjem do jejich kapsi.....nevím prostě mi t opřijde hodně nemorální......No, hlavně snad tam nebudeš muset!!!!!Já o tomhle vážně nikdy neslyšela :angry:
28. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
tetes, neberu to jako kritiku a ani nechci, aby někdo jiný to co píšu já, vztahoval na sebe, je to otřepaný, ale každý si musí sám zažít na vlastní kůži.Každý to vnímá jinak.Já souhlasím s Evkou a s Rioko a doufám, že se mi to jednou vrátí, i když on mi to Alex vrací už ted :sweat_smile: vždyt většinou jakmile se mu začnu věnovat, dá najevo jak je spokojený, povídá, víská, řehní se ...to je pro mě dostačující motivace.Čím dřív Alexe uklidním, tím lípší nálada následuje.Mě úplně fascinuje jak rychle se dítě vyvíjí, ještě před 14 dny stačila A. ke štěstí hračka v kočárku a trocha pohoupání, ted už ví, že venku je spousta zajímavých věcí a chce je vidět.Nebo třeba už na něj přestalo fungovat křesílko, páč ví, že ho do něj odkládáme, takže ted do něho zuřivě kope.Bude to ted náročný období, on zvědavej, kolem tolik věcí a on ještě nemůže sedět.Ale od toho má nás a ono to utěče, vždyt co je to půl rok! Doufám, že že jakmile nebude mít podepřenou hlavičku v manduce, tak se bude rád nosit a koukat kolem sebe, ted si ještě netroufnu bez podpory hlavy a on tím pádem moc nevidí.
Ted je prostě miminko a nemůžu mu vysvětlit, že jsem unavená nebo mám jiné povinnosti.Ted jsem jeho ruce a nohy, tak nebudu sobec a pomůžu mu k tomu co chce, vždyt to nejsou kraviny, ale pro něj důležitosti.Nějak moc nevím kdy budu schopná vysvětlit dítěti, že ted musí vydržet, počkat, ale když se zamyslím a vezmu případy z okolí, tak nějak kolem dvou let?možná dřív? no vím že tříleté dítě už moc dobře chápe co se kdy hodí !a určitě taky záleží na povaze.Extrémě zvídavé dítě často přehlížet je asi cesta do pekel

rio :grinning: kdepak já byla ráda za ten kopec, aspon jsem hejbla se špekem, horší už bylo to neplánováné posilování rukou :sweat_smile:Taky jsem byla malinko nervozní z P. vždyt víš, neměl moc dobrej den, když musel p.Ego přiznat vlastní blbost :grinning: Neboj s Vojtíkem všechno doženete, hlavní je, že nemá nějaký zásadní problém.A až dostanete cvíčo, tak se všechno rychle upraví, když je člověk poctivý jde to opravdu rychle znát!
28. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
jako děs, za chvilku přifrčí máma na hlídání a já mám tady bordel neskutečnej ....a to jsem si myslela, že jí něco uvařím, aby se mohla věnovat A. :sweat_smile: Tak doufám, že si něco doveze :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
holky já mizím
venku prší, chnuš fialový :rolling_eyes:
tak fáááááááá zítra
28. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
pajdi s tou telkou je to teda blbý, slyšela jsem že v Brně je to takhle udělaný taky ve fakultce v Bohunicích.. ale nevím kolik se platí.. když jsem ale ležela na té gyndě, tak tv byla to jediné co mě tam zachraňovalo pschicky a nedovedu si představit co bych bez ní dělala.. vlastně jsme se kvůli ní nechala přeložit do jiného pokoje..

o hnusu fialovým bych mohla vykládat.. :grinning: ale vtiný bylo když jsem tugenciánku patlala malé do pusy a v duchu si říkám, to je hnus fialovej.. jsme se musela začít smát nahlas.. :slight_smile:

tetes, co jsme ležela na šestinedělí s dvojčatovkou, tak té sestřičky říkaly, že když jedno mimčo nakrmí a nestihne idříhnout, má ho položit na chvilku na bříško... to odříhávání je pro mě osobně dost děs, protože se nám to nedaří, tak dávám malou spát jenom na bok, jenže ona se pak většinou ublinkne.. a teď je to ještě k tomu fialový :grinning:
28. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Gucci neprsi, leje jako z konve, tady po silnicich tecou potoky vody :astonished: Diky za odkaz na kocarky :wink:
Jinak jsem vas procitala, ale nemela jsem silu reagovat, dneska je mi nejak blbe, asi nizkej tlak :frowning2:
28. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
ahoj,
dneska bylo i u nas vstavani 4:xx, nastesti si ji vzal F., v 6 mu usnula a za chvili jsme ji budili, protoze dnes mela kontrolu na hematologii. A vic nez po mesici ji brali krev. F. zustal v cekarne a pry bylo jeji rev slyset urcite i na ulici! V pondeli budou vysledky. Doktorce upírce se zdala bleda, pry bude asi anemická. Resite nejak takovy ty zluty supinky na hlave? Jste psaly, ze kdyz je to namoceny, vycesavat a ze je krem od Biodermy.. Dr. prý, ze to mame odloupavat!, ze se to bude rozsirovat - no, to je zase blbost.

kay: i kdyz zastavam nazor na chlapy moc netlacit, tak v tomhle si myslim opak - dite podávat, rozdelit ukoly.. Je pravda, ze jim vztah k diteti dojde i tak, az zacne dite reagovat, ale zaroven se pripravujou o radost z pokroků, o kterych psala Anippe a ktery jsou i v tech prvnich mesicich obrovsky. A nejde jen o peci o dite, ale o celej ten cirkus kolem, musi to delat on a ty jenom koj a spi. Az se doma zastabilizujes, tak se muzes starat o psa, uklid, zahradu, ale ted na to nemas kapacitu, musi to delat M.
28. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
Teri- aha, já pořád uvažovala, jak to udělat. Napadlo mě dát je do autosedajdy nebo lehátka do klubíčka, ale nevěděla jsem, jestli si takhle dítě odbrkne nebo ne :sweat_smile: . Jinak kdyby bylo nejhůř a já tam musela znovu, tak to s tou TV asi zkusím.
28. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.