• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
jo Puzzi video bezva Honzulák je teda šikulka :grinning:
18. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Gucci no vidíš, L. ani nebyl na kurzu. Sice teď se mě pořád ptá, jestli neměl jít a já mu říkám, že čím míň ví, tak tím líp. Třeba by si to ještě rozmyslel :slight_smile:
Ale teď v pátek zaplatím už poplatek za otce u porodu a odevzdám formulář se jmény :wink:
Pudli dneska je mi fajn, nic nenasvědčuje vylodění. Včera večer, když jsem uklidila celej byt, včetně skleniček v obýváku a knihovny, tak se malej opřel tak do čípku, že jsem myslela, že se po. Nemohla jsem se ani hnout, ale rychle jsem to rozdýchala a on se uklidnil :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
Jani: no já doufám, že to bude na tom kurzu jen o povídání a o tom, jak má ten chlap pomoct ženě, aby se jí ulevilo a tak...jestli nám tam budou pouštět na videu porod, tak já odcházím mezi prvníma :grinning: ... ale já když jsem ho viděla v tu sobotu chudáška vystrašeného, tak jsem si říkala, že by mu ten kurz možná pomohl, že by už trochu věděl co a jak....formulář se jmény už máme taky doma, je to teda spíš taková kartička, jsem si říkala, že to bude lejstro jak blázen a vono nic
18. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Gucci v Podolí pouští porod :slight_smile: A myslím, že hned ze startu :wink:
Tak u nás je to A4 a musela jsem si na to vytáhnout oddací list..
18. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
no já tam budu teprve volat a to bude první na co se zeptám, jinak tam nejdem :grinning:
tak my dostali jen takovou pidi kartičku a tam je jméno holčičky a kluka a pod tím podpisy rodičů i s r.č., oddací list musím donést kopii k porodu
18. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
To já taky, ale stejně jsem to včechno musela vypsat na ten formulář..ale nevadí, tak hrozné to nebylo :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
ježiši, ted mi volala kamarádka z Ostravy, co jsem za ní měla dneska dorazit, že přijede za mnou odpo sama, páč má pocit, že už bychom to do porodu nestihly, že si myslí, že budu rodit dřív :confused:
18. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Gucci :slight_smile: Hele to mi říkají všichni a řekla bych, že nakonec bude mít pravdu Teteska, že to prosinec jistí :wink:
18. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
no já jsem právě myslela, že pojedem s našima v pátek ještě na Slovensko za babi a dědou, at se ještě vidíme před porodem, jen na jednu noc a v sobotu bychom se vrátili

já tě taky vidím až na prosinec :wink:
18. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Gucci uvidíš, jak se budeš cítit. My jsme třeba byli ještě tento víkend na celodenním výletě ve Fr. lázních. Jako v autě to už není ono, ale zvládla jsem to.
Já bych ráda prosinec, byl by to střelec jako já :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
no včerejší cestu jsem zvládla naprosto v pohodě, jízda autem mi vůbec neva a zase kdyby mě to tam chytlo, tak by to bylo takové tématické, že by se malá narodila ve stejné porodnici jako já :grinning:
18. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Gucci kam na Slovensko byste jeli?
18. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
no do Popradu
18. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Noo tak to není nejblíž, ale asi bys to zvládla :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
no není no a pG bude nasraný, no uvidíme ještě
18. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Gucci nediv se mu, on má o vás strach. L. už taky nechce, abych jezdila někam sama a to jsem nebyla v nemocnici a vše probíhá tak jak má...
18. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Teda Gucci ty si koleduješ...Slovensko - Poprad, to je cca 6 hodin jízdy. To je masakr. Nevím jestli je to po téhle příhodě co si měla dobrej nápad holka moje milovaná. Něco jiného je výlet jako měla Janča, to je proti téhle štrece celkem nic i když už je to taky na pováženou..
No budu mít o tebe stracha jako sviňa.. :frowning2:
18. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
ahoj holky,
Milu,takže já ještě 1 IVF a jdu taky na imuno jo? :frowning2: ,tak třeba mi tam taky na něco příjdou,už začínám být taky pesimista
18. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
normálně,včera u nás byla ségra se Sárinkou,no tak zas vyrostla :slight_smile:
tak mi hned povídala:"Lenko,co to máš na ruce,nějaký bebí jo?a bolí tě to?" a pak mi řekla,tak neplakej,já pofoukám jo :grinning:
a pak dodala:"tak já se takhle bouchnu a ,budu mít stejný bo jako ty"
pak jsem jí dala plátek sýra,protože chtěla sýr,tak ho držela v ruce a pak se na mě podívala a zeptala se mě:"je v tom tuk?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
po kom to asi má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Leni neblbni, ty nemáš žádné problémy, máš plno mrazáčků, takže kdyby náhodou nevyšel KET, tak 2.IVF vychází skoro vždycky. Podle mě se neřiď, zdaleka nemáš takové zdravotní problémy a neprošla sis tím čím já. Tak nepanikař. :wink:
Hele být na tom jako ty, tak jsem vysmátá... :wink: :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face: .
Přidala jsem pár fotek holek do alba. Omlouvám se, že tady vůbec nejsem, ale nějak nestíháme. Snažím se, vytvořit si nějaký režim, ale zatím mám pocit, že jen jíme a jíme a jíme :grinning: . Ale už jsme se konečně dostali jen ke kojení, jen v noci ještě stříkačkujeme a občas musím odsát, co holky nezbaští. Pořád mám nalité prsa jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Guci- co to čtu- Ty jsi byla v nemocnici? :fearful: Co se stalo???? Doufám, že ještě chvíli vydržíš 2v 1!!
Jani- co Ty, zatím dobrý?
Mili- jaká další laparka? :confused: Proč?
18. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Jé Pajdi, holky jsou super. A nevím proč se omlouváš, je logické že s dvojkama nemáš čas vysedávat u koníka. :wink:
18. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Pajdi, holky jsou úžasný, no prostě to jsou takový bobánci, že bych je samou láskou uňuňala :dizzy_face: .Ani mi nepřijdou nějak malý, prostě krásný holčičky :dizzy_face:.

No a já, byla jsem v pondělí na UTZ 10DC kvůli KETu, vše ok, sliznice 9mm, 2 dominantní folíky na levém vaječníku a bohužel opět na levém vaječníku endometriom velký 2,5cm. Ten mi i teď při OPU píchali, ale on se zase zacelil a roste. Já to měla i na pravém vaječníku a musel se nakonec taky odstranit laparkou a od té doby mám pokoj.
Takže já jdu 6.1. na imuno a na konci ledna až budou výsledky jdu za Darebákem a dohodne se dál, kdy operace a tak...takže když už mi začno tělo samo fungovat, tak zase tohle... :frowning2:
18. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj Pajdi,
to je jasné, že s dvojkama moc nestíháš, ale je fajn, že občas koukneš. Moc ráda tě vidím.
No a holky jsou boží a jak je kojíš najednou, paráda. A tobě to strašně moooc sluší.
Já dobrý, uvidíme v pátek na kontrole co a jak..
18. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj Pajdi,
holčičky jsou krááááásný :wink:
dobrá fotka,jak jsou u kojení :grinning: obě pěkně naráz :slight_smile:
krásně vyrostly,jsou to šikulky a prosímtě,to,že nestíháš je normální,ty jsi mamča a máš 2 malý mimča,takže úplně v poho :wink:
18. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Teda přísahám, že jsem Lukymu nedala makový odvar. . . Měl kolem deváté svačit, místo toho od 8,45 stále chrní. . . Ale myslím si, že je to hlavně tím, že za á) usnul včera až po půl deváté ale budíček byl pak před šestou a za bé) ještě nestihl ztratit dudlíka. :grinning:
18. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Tetes, to sedátko do vany jsme používali asi měsíc, max. dva, pak už Honzík v pohodě seděl sám a momentálně 80% času ve vaně stojí, takže sedátko už jsme vyřadili.
Gucci, ty seš jak malý dítě, vaši to s tebou myslí dobře a po tom incidentu, jaks byla noc v porodnici, je jasný, že ven se psem na vodítku nebo schody není fakt dobrej nápad. tak hezky poslouchej, aspoň vaši mají rozum :sweat_smile:
Nojo, my to víme, že nejsi magor, u mě máš rozhodně velký plus za to, že nebereš těhotenství jako nemoc a děláš, co se dá atd., ono to chce najít střední cestu, ale tvůj přístup je asi lepší než přehnané pozorování a hypochondrie, jako jsem měla já :sweat_smile:
Mel, některým dětem vykouknou fakt dvojky dřív, se to stává, Luky bude upírek :grinning:
Kay, zažíváš teď hrozný noci, na nahazování dudlu a podobný snad rady není, jen na to častý kojení prostě vydržet a nekojit třeba dřív než po 2-3 hod., ať to není zlozvyk. Ale vydrž, žejo, unavená, nespící, Stela řvoucí, se to nedá, já vím...
Steffi, nojo, ty vlastně za dva dny rodíš :grinning:
Milu, jestli se z toho začneš psychicky skládat, tak dej vědět a my ti pomůžeme se zase psychicky rozebrat či rozbourat nebo co je vlastně opak skládání :sweat_smile: :grinning:
Gucci, na Slovensko bych nejezdila být tebou, dlouhá cesta autem tlačí na břicho, nepohodlný a troškiu riskuješ.
Pajdi, ježiš, to jsou krásný fotky teda hlavně holčičky krásný a pidi, jak je máš na rukou. Máte krásnej holčičáckej kočárek :wink:
18. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Puzz, začínám se domnívat, že Lukýno bude mít nedříve plnou pusu zubů a pak se konečně začne hejbat. :sweat_smile: Prdlísek můj malinkej, no vlastně se vyplnila moje předpověď, že si další zuby nechá až bude P. na služebce, teda tu blbou noc si vybral na noc před jeho odletem. :sweat_smile:
18. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
A kdopak nám to přišel na návštěvu nečekán nezván??? No přeci mrcha 28DC! :angry: :grinning:
18. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
zdáááár ženy, jsem zpět z města
Mili: na to Slovensko je to cca 2,5 hodky tady od nás :wink: , ale budem se ještě s našima domlouvat, jestli jo nebo ne, možná se na to spíš vyprdnem
jinak jsem byla na kosmetice, koupila jsem si jednu kojo podprdu, zbytek kosmetiky pro malou, byla jsem i na očním páč se mi zdálo, že se mi zhoršil zrak a von se mi zlepšil :grinning: a ted odpočívám :wink: , odpo by měla dorazit ta kamarádka, tak zajdem na kafčo pokecat, se těším
Pajdi: ty fotky jsou úžasný a taky nevím proč se omlouváš :wink: a neboj, já budu rodit až v lednu :wink:
18. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.