• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi:a jak se ti jezdí s kočárem? asi dobře co :wink:
18. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Pajdi, holčičky jsou úžasný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mel, gratuluju k mrše-se ti rapidně zkrátil cyklus, co? :wink:
18. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Gucci no mě nenapadlo, že si u vašich :grinning: . Ale stejně by sis to měla pořádně rozmyslet :wink: .
Jo a kontrola na očním :grinning: :grinning: :grinning: .
18. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
přidala jsem nějaké fotky z dnešní prochandy Edi se hrozně líbí hnědý sníh :grinning:
Pajdi Holky super :grinning:
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
jj Mili, jsem u našich :wink: , to pG taky prskal, ale naši mu slíbili, že mě ohlídaj, tak pak povolil, ale furt mi volá a ptá se co dělám a at nikam nechodím a na psa se mám koukat jen z dálky :grinning:
18. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
pudly: hnědý sníh :grinning: , krásné fotky :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Pudly moc hezký fotky :slight_smile: .
Gucci :grinning:
18. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
holky taky je u vás takové teplo? :dizzy_face: to je úplná paráda, kéž by to vydrželo až do jara :grinning:
18. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak jsem zpět z evidence vozidel, konečně máme naše staré nové auto přihlášené :slight_smile: Ale je to tam masakr takhle před koncem roku...
Ještě v pátek defend lock a autíčko je připravené na cestu do porodnice :grinning:
Gucci v Praze krásně svítí sluníčko, ale moc teplo není, fouká dost silný vítr. Ale na podzim paráda.
Gratuluju k úspěšné kontrole na očním a nákupům.
Pudli nádherné podzimní fotky!
18. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
autor
Mel, takovej krátkej cyklus, i ty Brute? Já dnes 30DC a do mrchy asi ještě tak týden, kéž by 9 měsíců, ale dávám si naděje tak 5%.
Gucci, oční :grinning: Takže blbě vidíš s brejlema, páč jsou na hodně dioptrií?
Pudly, fotky super! Honzík venku už chodí, občas spadne, tak ho rychle seberu, ať není moc mokrej a špinavej, ale baví ho to hrozně si chodit, kam chce.
Jo a dík ještě jednou za komentáře k videu, dudlík se vám líbil, jo? To už je stará věc, jídlo většinou vyhraje :grinning:
18. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj holky,Pajdi krásné holčičky máš, fakt moc :dizzy_face:
Pudly fotky taky super, Editka roste do krásy čím dál víc a vypadá spokojeně
puzzi Honzík je šikula, u nás udělal pár krůčků a nejistě a teď tak krásně chodí, fakt šikula největší
Vojtík má nějaké potíže zase, včera vyblinkal celou večeři - i s dávením, kaši, dnes zase celý obě - špenát, udrží v sobě trochu jen mlíko....psala jsem mail doktorce a máme prý ještě počkat zítra jestli se to nezlepší.Doufám že jo.Ještě mi napsala že mu mám dávat mrkev, rýži, jenže to on taky vyblije...ach jo, ale jinak je v dobré náladě, dnes byl šíleně ukecaný a vysmátý
Jo a dostali jsme krásné oblečení po chlapečkovi od m. sestřenice, ona kupuje fakt jen značkové věci, to my bysme si nemohli dovolit, tak bude Vojtíšek fešák :dizzy_face:
18. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Rio, to je mi líto, že má Vojtík zas nějaký trávicí problémy, zřejmě ho ale břicho nebolí, když je v pohodě vysmátec, to je zvláštní, ale je to dobře, že i když blinká apod., tak je v pohodě! Oblečení paráda, to se hodí!
Mimochodem, Honzík od včerejšího dne nosí velikost 92 neboli 18-24 měsíců, je mu to dobře včetně délky rukávů a všeho :sweat_smile: 86ku ještě obleče, ale už jí pomalu začnu vyřazovat.
18. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Rio, teda chuděra Vojtík. Ale jak píše Puzz asi není zase tak zle, když je vysmátej. Nemá on špatně vyvinutou záklopku do žaludku?
Puzz, teda Honzík je už chlapák, hele já myslela, že mu bude 12 měsíců a né 18!!! :grinning:
Nic asi půjdu spát, dítko chrní tak ho napodobím. Zítra počítám kolem půl desáté nám přijede domů P., už se na něj oba těšíme.
18. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Mel, pro Honzíka by bylo potupné nosit velikost dle věku, aspoň v něčem je vždy napřed, ne? :grinning:
Tak přeju dobrou poslední noc bez P.!
my jsme u tchýně, zítra po o jedeme domů. Dneska jsme chvíli hrabali zahradu a trávu, ale debilní listí a debilní práce, jsme to celý neudělali, fyzicky bychom to asi zvládli, ale psychicky ne :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Puzz, jo pro Lukyho by zase bylo potupné nemít zuby. Aspoň v tom je napřed. :grinning:
18. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Jů, Mel, to je už velkej kluk a takovej výtuh, jo? Tenhle dudlík má Honzík taky :grinning:
18. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahojte
pajdi holky jsou moc krásný :dizzy_face: ježiš to kojení obouch si neumim představit,já ztěží udržim jednu kolikrát co u toho vyvádí :sweat_smile:
Rio snad to neni nic vážnýho když má jinak Vojtík dobrou náladu :unamused:
puzzi Honzík kráasně dupká,a tu velikost neřeš...to je špatnym číslováním :wink: :grinning:
Mel,lukášek umí usnout v každý situaci :grinning: :grinning: už je to taky kus chlapa :slight_smile:
gucci ty voe cos to o víkendu vyváděla?koukej vydržet a nepředbíhej,teď je na řadě Jani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
steffi co tendle víkend???já myslim že už by to mohlo bejt když máš čim jet do porodky :wink:

dál reagovat nestíhám,dítě mi tu slintá do klávesnice :sweat_smile: u nás novinky takový,že adulák se začla otáčet ze zad na bříško takže jinde než na zemi pro ní už neni bezpečno.....
18. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Adulák je šikulák, nevim, paměť moje už je chabá, ale otočky začal Honzík myslim až ve 4 měsících. Né, nesrovnávám, nebojté, já nikdy! :grinning:
18. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak jsem pekla Honzíkové buchty a jsou hrozně dobré se musím pochválit jsem dobrá fakt jo :grinning: :grinning: :grinning:
Puzzi teda Honzík se mi zdál velký ale takhle to se nedivím že tak krásně chodí s jeho stavbou tělíčka :grinning: chlap jako hora.Já, Edi teda dneska oblíkla a šla ven jen na prochajdu ale jak bylo tak hezky tak jsem jí vytáhla z kočárku a nechala jí se válet v listí a to jí dělalo radost metala tam s těma větvema no byla moc šťastná :grinning:
Adeluš je šikulka šikovná a docela brzy :grinning:
Mel Lukášek začal mít to fajné období usnu všude a za všech okolností :grinning:
Riuš Vojtík fakt nemá chvíli klídek.
18. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dočtu a budu reagovat zítra,dneska už jsem grogy.
Pajda, holky jsou úžasné. :dizzy_face:
Mysky, tentokrát teda i já jsem koukal kolik,že to té Adélce vlastně je. :slight_smile: Šikula no. U nás jsou jakože náznaky, že K. už sáhne na bříšku pro nějakou věc a M. tu hlavu občas udrží chvilku zvedlou aniž by byli šušně po gauči a on se mohl uřvat. :grinning: :dizzy_face:
Tak jsem vybrala tyto hračky + toho mluvícího pejska. Prosím o komentáře a případné připomínky,ještě to nemám objednané.
http://www.babyshopdino.cz/fisher-price-myska-vibrujici-k7883/d-71473/
http://www.babyshopdino.cz/fisher-price-cd-prehravac-p5961/d-71451/
http://www.babyshopdino.cz/fisher-price-senzoricky-zvonici-micek-h0683/d-71587/
18. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz
brééééééééééééé ráááánko

ted budu psát jako matka mimina....dnešní noc byla příšerná :grinning: :grinning: , spát jsem šla asi v 21 hod, vzbudila se v 22,30 totálně čilá, tak jsem si ještě pustila TV, nějak se mi podařilo usnout, pak jsem vstala v 2,30 hod., páč naše malá měla zrovna hodinu aerobiku (takhle šíleně akční jsem jí v noci ještě nezažila teda) šla jsem na WC, napít se, bolely mě kyčle, kolena, ramena, v pokoji jsem si pak četla...pak, že si teda lehnu a zkusím usnout, hG opět protestovala a dělala si tam diskošku nebo co, tak jsem vstala, chodila po pokoji, zase si lehla, usla jsem až někdy kolem páté a od šesti jsem vzhůru :rolling_eyes:

a včera jsem byla s tou kámoškou na kafi a začlo mě tam dost bolet břicho jako na MS a ke konci mě začly bolet i záda, tak jsem si říkala sáákryš, na to Slovensko se asi fakt radši vyprdnu :grinning:
19. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
jani: tady je právě úplně božsky, teplo, žádný vítr, slunko svítí, paráda :slight_smile: a super, že už máte vyřízené papírování kolem auta :wink:
puzzi: já vidím blbě na dálku, ale nosím brejličky jen do auta, nemám na brýle ksicht :grinning:
rio: tjo chudák Vojtík, ale je to pohodář, že je mu zle a stejně se směje :slight_smile:
mel: Luky má číro, že by mohl děla reklamu na nějaký gel na vlasy :slight_smile: :wink:
19. lis 2009 v 07:09  • Odpověz
Zdarec palec,

Rio, to je mi Vojtíška líto, tak snad se to zlepší a nebude muset nikam k doktorům.
Gucci, no konečně tě napadlo, že fakt těsně před porodem výlet na Slovensko není ten nejlepčí nápad :wink: .
Mysky teda Aduš je šikula koukám :dizzy_face: .
19. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
jéé ahoj Mili, ženo má jediná :dizzy_face:
19. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Bré ranko,
Mysky, Adélka je šikulinka šikulovitá. Jsem to teď říkala Lukymu a on na to, že on musí takový krok nejdříve dobře zvážit. . . :grinning:
19. lis 2009 v 07:30  • Odpověz
Gucci :grinning: .

Jsme včera s manžou vydedukovali, proč jako nemůžeme mít normálně mimi (samozřejmě ve srandě, pže víme proč to nejde).
Já mám totiž dva dominantní folikuly a H. má submisivní spermie a ty jak se k folíkům přiblíží, tak je ty folikuly umlátí a proto z toho nic není :grinning: .
19. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
ahojte,

pajdi, no holčičky jsou nádherné :dizzy_face: to je jasné že to chvilku bude trvat než si najdete režim :slight_smile:

mysky teda Adelka je fakt šikulka.. ale pro Tebe teda docela brzo starost :grinning:

gucci, :grinning: tak to jsi už připravená matka s takovýma nocema :grinning:

puzzi, teda Honzík je fakt kus chlapa, ani to tak nevypadalo když jste tu byli :slight_smile: užij si zbytek dne u tchý :wink:

a my noc docela ok, jsme si psala kojení - 21:15, 23:30, 3:00 a pak v 6:00. ještě na chvilku pak usla takže jsme vstávaly v 6:45 a jsme docela vyspaná.. tak snad se to trochu zklidní.. koukala jsem Stelince na zuby a nic, ale když jsem jí zase masírovala dácničku tak drželaa usmívala se.. takže nevím..
19. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Mili: no tak to byste na to imuno měli fakt jít, páč tak jsme to měli my :grinning: :wink:
19. lis 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci souhlas s tebou, dnešní noc stála za úplne ho... Asi v jednu jsem se vzbudila strašnou nevolností, to trvalo asi 2 hodky a od půl čtvrté jsem už nemohla vydržet bolestí, tak jsem chodila po bytě. A už jsem fakt měla slzy na krajíčku a přemlouvala K. ať vyleze. A ten na mě kašle jak na placatý kámen a kope mě do žeber :wink:
Mysky Aduš je neuvěřitelně šikovná, taky jsem hned musela kouknout kolik jí je :slight_smile:
Rio teda Vojtíšek má s tím zažíváním problémy. Snad to není nic vážného, když je veselý. Držím palečky, aby se to brzy zlepšilo.
Jdu kouknout na dárečky pro dvojky...
19. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.