• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jo Gucci a břicho jako na ms mě bolí už pár týdnů po každé námaze nebo v autě :wink:
Milu pěkná teorie :grinning:
Kay tak super, že dnešní noc patřila k těm lepším...
19. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Jani: fákt? to jsem ráda s tou bolestí MS, já se včera zase lekla a říkala jsem si, že ti napíšu sms a pak jsem nechtěla zmatkovat....takže neznamená to brzký porod jo? :grinning:
noc na hovno teda :angry: a jak ti bylo blbě? od žaludku? dneska máš hezký datum :grinning:
19. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
jani zkus tohle
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0
na prosincovkách to děsně frčí, jedna holčina už to má odzkoušené a prej to funguje :wink: , ale mohla to být jen náhoda
19. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Gucci klidně jsi mohla napsat. Fakt ta ms bolest je normoš, říkal mi to i dr.
Jojo blbě od žaludku, je to humus :unamused: Nevěděla jsem, jestli mám vyskočit a letět na záchod nebo to rozdýchat. Nakonec rozdýchání pomohlo...
jdu kouknout :wink:
19. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Gucci tak z toho bych se regulerně po... Ale proč by to nemohlo fungovat :wink:
19. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Já ještě vydržím do zítřka, co řekne dr. Uvidíme, jak je malej velkej, co ozvy apod. :slight_smile:
no jedna holčina z prosincovek už má díky nápoji doma holčičku :slight_smile:
jo ty ted chodíš vlastně každý pátek co? tak to jsem zvědavá teda
19. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Ráda věřím :slight_smile:
Jojo každý pátek a zítra mám maraton: monitor, diabetologii, velký UTZ a poradnu. To budu totálně vyřízená...
19. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
dobré ráno, koukám, že těhulky spaní nic moc, no to si taky vzpomínám jak jsem nemohla poslední dva měsíce spát a jak mi každý říkal, ať odpočívám a naspím se dopředu, ale jak asi to mi neporadili :grinning:
my teda noc taky nic moc, Vojta se pořád budil, i večer hodinu po usnutí, asi mu nebylo dobře, naštěstí mlíko v sobě udržel, tak uvidíme dál.Průjem už nemá, ale moc nemám odvahu zkoušet příkrm,jak se u toho zvracení dávil tak jsem se bála aby se neudusil :frowning2:
Mysky Adélka je tda fakt šikulka, Vojtík se taky otáček kolem 4 měsíce myslím ne-li pozděj
19. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
ješiši...já mám něco podobného v pondělí, nákupy v letnanech :grinning: , poradnu, velký UTZ, Ikeu a v PCE pak kurz o kojení :grinning:
19. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
teda Jani, koukám, že tvoje noc dost na prd, ale myslím, že už to dlouho trvat nebude :wink:
19. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Rio přesně tak, mám pocit, že teď spím nejmíň ve svém životě. Asi příprava :slight_smile:
Tak to je fajn, že Vojtík udržel mlíčko, snad bude líp.
Gucci pěknej plán na pondělí :wink:
Kay kéž by, už je to fakt náročné...
19. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
já si jdu zkusit na chvíli dáchnout, jsem fakt mrtvá, snad se mi to podaří
tak zatím :wink:
19. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Gucci ja počkám na pošťáka a jdu to taky zalomit, snad to půjde. Dobrou :wink:
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Tak jsem se pošťáka nedočkala. Nevadí, dojdu si na poštu :slight_smile:
A teď jdu konečně po výborném obídku vytuhnout :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
ta jsem si na hodku dáchla a trochu mi to pomohlo
na obídek ještě nemám hlad
19. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
je Marianka od Terkytky má novou Stokke židličku, vypadá super Terky, kolik stojí?
19. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
no nic, jdu vyzvednout mamku do práce a jdeme do města
tak zatím papa
19. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Gucci: vyšla mě na 5800,-Kč i s vložkou pro miminka a polštářkama, mám jí od jedné paní z MMB,ale jestli máš někoho známýho třeba v Německu nebo Rakousku, dá se objednat za 5 tisíc, ale neposílaj do Čech. Je teda perfektní.
19. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Terkyt mooc pěkné fotky. Mariánka je pořád stejný smíšek. A stolička fakt mooc pěkná.
Tak já neusnula, ale neva, dám si kafíčko a vyrážím na dlouhou prochajdu, je tam nááádherně. Takový podzim zbožňuju.
19. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak já poslala kluky na procházku a trošku se dospala. Dneska dával oběd táta http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3549420&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
19. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Milu, pak tedy nechápu proč jdete na imuno,když jsou takový hlavinky koumavý a přišli jste na to. :grinning:
Gucci, to je dost,že máš taky jednou rozum.
:wink:
Jani, no ty konce už jsou fakt pekelné. Tak snad už se Kubík rozmyslí a bude chtít vidět mamču z venku.
Mariánka je hezká holčička.
:dizzy_face: Co je na té židlčce tak zvláštního?
My byli dneska na cvíču a děti to tak utahalo, že o dvě hodiny přetáhly jídlo a spaly asi 4 hodiny v kuse v kočárku. U kamarádky dvojčatovky na terase. Ta slintala blahem jaké to mám hodné dětičky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A koukala do očkováku a v tomhle věku vážili jeji dvojky o 2 kila víc než naši. :sweat_smile: Je mezi nima 6 týdnů,ale je to hrozný vzhledový rozdíl,schválně pak dám foto.
19. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Mel tatínkovi moc krmení nešlo :wink:
Tet jojo ty poslední týdny jsou naprd, ale ještě pár dní a K. půjde ven, i kdyby nechtěl :wink:
Jsem zvědavá na fotky...
19. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
Jani, krmení tatínkovi docela šlo, ale lépe by mu to šlo lopatou podle toho kolik toho vždycky na lžičku nabral. :wink:
19. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
židlička roste s dítětem, udrží i 90kg dospělého, postupně se mění sezení a podložka pod nohama, jak dítě roste, aby sedělo pohodlně s dospělákama u stolu a taky to, že mu tam nohy nevisí jen tak dolů, ale má pod nima oporu.
19. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Pamatujete ještě před rokem, jak jsem vám tu napsala, že zejtra rodím a byla jsem hotová? Tyjo, vzpomínám teď na to :slight_smile:
Jsme doma, zítra chceme dopo jít s Honzíkem všichni ven, odpo pojedeme na chvíli k babi, jinak v plánu úklid, dort, chystání a v sobotu oslava :slight_smile:
Pudly, listí baví i Honzíka, byla jsem s ním dnes hodinu venku bez kočáru, celou hodinu chodil, teoreticky by došel na hřiště sám, ale půlku cesty jsem ho nesla, páč to bychom tam nikdy nedošli, cestou je moc kanálů a u každýho je potřeba se zastavit :grinning:
Tetes, takovýhle hračky bohužel Honzík moc neměl, ale myslim že jsou super a budou se líbit, barevné, zvukové, dobrá volba!
Gucci, na slovensko prď, válej se ještě chvíli doma :slight_smile: Blbá noc teda-
Milu, vy máte fóry teda, my takhle taky fórujem, humor nesmí člověka opustit :wink:
Steffi, blbá noc, tzn. zejtra rodíš, jo? Hurá, do toho!
Rio a co dnes přes den?
Jů, Terky, krásná fotka sněhulák, jak se to símtě povedlo vyfotit usměvavé dítě narvané do bundy a ležící na zemi? :sweat_smile:
Tetes, super kámoška dvojčatovka, jaký má ona dvojky, taky celkem hodný? Máte podobný zkušenosti a pocity?
19. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Puzzi já si to dobře pamatuju, jsem Ti tehdy záviděla že budeš mít na vánoce mimčo doma - ale po mém šestinedělí už jsem nezáviděla ani náhodou :grinning:
Vojta dnes dobrý, ale asi na něho něco fakt leze.Už neblinkal, byl teda spíš na mlíku jen jsem zkusila v poledne trochu příkrmu a dobý.Ale pak u Anippe byl zase uplakaný, možná u něho začíná nějaká viróza, m. byl dost nachlazený. Alex je super, fakt šikula, udělal obrovský skok, už působí jako velký kluk a je to pořád sluníčko :dizzy_face:
Terkytko fotky hezké, tu židličku má i kamarádka, ale už v ní nemá tu vložku, tak Vojtík v ní u nich neuseděl moc
tetes dárky si myslím žes trefila, to se bude dětem určitě líbit
holky budete jim dárky balit? já jsem nad tím přemýšlela, jsme si říkali s m. že je Vojtovi zabalíme do novin - v rámci úspory, ale nakonec mě to nedalo a koupila jsem hezké papíry, už k vůli fotkám.Ale má těch dárků moc, s těma co ještě dostane od tchýně, ostatních z rodiny a kamarádek jich bude mít minimálně 25 tak přemýšlím, že mu je dám navíckrát, třeba 3 dny po sobě, aby z toho něco měl....
19. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Puzzi, ty jonostalgie,co? :dizzy_face:
No, dvojčatovka bych řekla, že má průměrně hodné děti s tím, že holčička je spíš "zlobivější",takže je úplně vyřízená, pocity až tak stejné nemáme,páč její děti už ve věku našich nevydžely v kočárku, naše tam lehnou a usnou..... Dneska jsem s nima byla na cvičení a oni pak 3 hodiny spinkaly,že jsem je i musela vzbudit. Já bych řekla prozatím, že mám spíš lehce nadprůměrně hodné děti, takže jsem relativně v poho,ale ona fakt padá na hubu. Jenže podle mě je to taky tím, že ona s nima jakoby nic moc nedělá, nechodí na cvíčo......děti prostě nesjou tolik zabavené,tak je to náročnější být s nima i pro ní na psychiku. Má barák, takže nějak moc ani procházky a vždycky se s nima bála něco podnikat a když už tak jsem jí k tomu musela já "dokopat" nebo ukázat,že to jde. Nikdy s nima třeba nebyla sama u dr., což já chodím vcelku běžně, nebo jsem si jenom pro zajímavost zkusila jet s dvojkama tramvají,autobusem a z toho ona má strach. Ono to teda není nic moc, ten kočár je fakt velkej a těžkej. Dneska jsem ho poprvé dávala sama do kufru (tak 5 cm vůle na každé straně) a byl to teda očistec. A už mám i problém je unést. Mně dvojky večer usnou v cukuletu a ona musí uhoupavat a uchovávat a usnou jí třeba až v 22 hodin a každej jí spí jinak. V tomhle,když třeba M. se vzbudí v 7 a K. by klidně spinkala do 8 h, tak jí třeba vzbudím v půl osmé a ráno cvičím s ní, aby se rychleji utahala a ten režim se jim trochu srovnal a usínali přes den stejně. Já vím, že mi třeba vynadáte,že jí budím,ale už se párkrát stalo, že měli ten den celej úplně jinak, jeden se vzbudil a druhej usnul a já neměla pro sebe ani chvilku a to jsembyla večer úplně hotová, takže to bohužel pro ně, takhle řeším.
19. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahoj
puzzi to je bomba ..honzulakovi bude rok ty joooo :slight_smile:)
jo jinak krasny fotky edi a marianky :slight_smile:) taky nechapu takovouhle fotku to by O.musel spat
tetes ty mas stopro hodny deti se ke me doneslo ze nejvic hodna je K. :slight_smile:))
a darky super ...my budeme mit jen to co je v albu nevim jestli se pridaji babicky bo co?
rio ty voe tolik darku joo ? a do novin to snad neeee!!! jsou to prvni vanoce muswej to mit se vsivsudy prdelky maly...:slight_smile:
se tesim jestli je bude trhat :slight_smile:) chi chi
terky super stokke ja se ji pokusim vydrazit do 3000kc u nemcu :slight_smile:
jani tak zejtra teda porod jooo? :slight_smile:
vic uz zase nevim
19. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.