• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojte,

terky židlička zajímavá..

puzzi no jo to je fakt, že Honzík bude mít první jubileum.. :slight_smile: a na vánoce už bude všechno goumat..

rio, a Ty chodíš k annipe, když víš že je M. nmocnej a na vojtíka něco leze? nevím, já bych ot raději asi odložila.. a ty papíry na balení Ti chválím, myslím, na fotkách by ty noviny vypadaly blbě.. pokud teda budete fotit.. je jasné že se tím dá ušetřit, ale to bych to spíš nechala rozbalené úplně.. nám třeba táta jednou dárky jen prostě přehodil dekou a bylo to taky uper, tahal to jak z klbouku.. :slight_smile:

tetes, no Tvoje dvojky jsou fakt hodňoučký.. s tím režimem to máš skvělý, že vám to klape víceméně stejně, a já teda S. taky budím, aby spala jakš takš dle režimu, nemyslím tím že byhc ji budila na minuty, ale hlavně třeba navečer aby nebyla vyspalá na noc.. takže když to zalomí na dýl, tak ji tak hodinu až dvě před koupáním budím..

víc taky nevím :grinning:

jinak já pořád čekám jak na trní, kdy se S. dneska vzbudí, poslední 4 dny asi to bylo kolem 21:15 a dneska nic.. buď je to večerní procházkou kdy vytuhla a nebo že jsme včer "vaničkovali" ve vaně poprvé a ai se tím unavila.. kdyby to takhle vydrželo aspoň.. jen se bojím jít spát, abyhc i nevzbudila, musíme ten její pokojík vymalovat co nejdřív, abych ji tma mohlapřesunout. bude mi smutno, al ais se všichni vysíme líp. a Vo to de..
19. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
Rio, no to je fakt, já na Vánoce loni celkem záviděla vám těhulím :wink:
Na Vojtu něco leze? Achjo, snad jen něco měnšího.
Balit dárky na vánoce jo, jako všem, na narozky ne, tunel mu postavíme, balónky nafoukneme a dostane ještě knížečku krtečka a CD s písničkama a to mu pustíme.
Tetes, tak ta tvoje kámoška dvojčatovka to má fakt drsný! ty máš fakt zlatý děti :wink:
Kay, pokojík určitě doporučuju a přeju dnešní dobrou noc!
19. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
www.dubisar.cz - nové fotky 10-12 měsíců :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes já myslím, kde je vůle tak jde skoro vše, takže v tomhle jsi dobrá, že opravdu s dvojkama podnikáš i nějaké to cvičení apod. A to buzení - chápu, protože pak to musí být na palici - jednou usne a druhé je vzhůru.
VŠE NEJ HONZÍKOVI K PRVNÍM NAROZENINÁM!!!!!!!!!!!!!!!
U nás dárky - 3x puzzle na zem, sedátko do vany a nějaká pidi hračka. . . . Něco pak u našich, ale žádná kvanta.
20. lis 2009 v 06:02  • Odpověz
brééééééééé ráánko

mel: krmení tatínka nic moc, ale aspon se zapojuje :wink:
jj ta židlička je bezva a Terky to krásně popsala
tet: to je dobrý, že máš srovnání s tou dvojčecí kámoškou, každé dítě je fakt jiné no
20. lis 2009 v 06:40  • Odpověz
jéé Honzulák má dneska narozky, tak vše NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ a pořádně to oslav Honzí :dizzy_face:
20. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
já včera koupila ty probiotické kapky pro malou, můžou se používat od začátku nebo až od 1 měsíce?
a taky jsme s mamkou objevily super ušničky po naší holčičku v jednom zapadlém zlatnictví, z bílého zlata a přesné jaké jsem chtěla a za super cenu, tak jsem měla obrovskou radost, pak je tam skáknu koupit :dizzy_face:
jo a to Slovensko fakt padá, dědu bohužel odvezli do nemocnice na plicní, nezdál se jim nějaký nález na rentgenu či co a prej tam maj i hodně chřipek, tak to nebudem riskovat, abych něco chytla
20. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Jé gucciová dostává konečně rozum? :wink:
20. lis 2009 v 06:51  • Odpověz
tak ted mi volal pG, je už asi tři týdny nachcípaný, ale chvilkama je to lepší a pak zase horší a asi ho dorazila ta sobota, jak se vracel za mnou na kole, aby mě odvezl do porodky a ted totálně ztratil hlas, nemůže mluvit, je totálně KO takže jde k dr. a snad je to jen větší nachlazení. Ještě, že mi mamča sehnala v lékárně roušky :unamused: a snad to nějak vyleží a vypotí než se v neděli vrátím bobek můj :unamused:
20. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
Honzíkovi všechno nejlepší k narozeninám, ať krásně roste a dělá všem jen radost :dizzy_face:
kay když doktorka mě říkala, že mu asi nic není, to že blinkal po příkrmech nemusí znamenat nemoc a hlavně včera už neblinkal, proto jsem k Annipe jela...v noci už vypadal zase ok, teď taky a m. už je taky skoro zdravý. Jo a říkala mě taky dr. že pokud by to měl od m. nebo odemně chytnout, tak to dostane během prvních 3 dnů, m. to začalo skoro před dvěma týdnama
Vojta dostane hodně dárků, protože já jsem mu hračky teď moc nekupovala, má vlastně jen kousátka a chratítka pořád, takže dostane to, co bych mu koupila stejně - jako třeba vkládací tvary, navlíkací kroužky a podobně...no a mám hodně kamarádek které mu chtějí něco dát, tak proto se to tak nahromadí...chrastítka pak zabalím, už ho moc nebaví
20. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
Vše nejlepší Honzíkovi k dnešním narozeninám a mamince, že to s ním tak pěkně zvládla a jsou tak perfektně sehraná dvojka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Tak ať vám to takhle vydrží co nejdéle :slight_smile: .
20. lis 2009 v 07:33  • Odpověz
Dobré rááánko,
taky přeji VŠE NEEEEEJ Honzulákovi k jeho prvním narozeninám. Pořádně si je užij Honzi a maminku pěkně zlob, ona je za to ráda :wink:

Tetesko já ti pořád říkám, že dvojky zvládáš dobře a pořád se to jen a jen potvrzuje :slight_smile:
Rio tak ať je Vojtíšek brzy zdravý, teď je těch chřipek a viroz fakt strašně hodně.
Gucci chudák pG, ale možná je lepší, že jsi od něj daleko, jelikož bys to určo chytla.
20. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
ahoj holky
Jani tak jak ses dneska vyspala?
20. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahoj Eli,
no líp než včera, i přes to, že jsem byla 3x na WC a asi hoďku jsem rozdýchávala nevolnost. Nebo si už prostě zvykám :slight_smile:
A ty?
20. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
no fuj teda, ta nevolnost to je humáč teda, tak že by se to už blížilo...
my včera s našima kompletně předělali a ustavili nábytek v novém pokoji, složili jsme postýlku a všechno, takže mě se spalo super, hlavně nechodím v noci na WC (klep klep), akorát vstanu nejpozději v pět, ale už jsem si zvykla :wink:
20. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Eli fakt nevím, co to je, ale je to poslední týden. Jediné, co mě drží nad vodou je, že to už dlouho trvat nebude :slight_smile:
Jee ty jsi včera zase blbla viď? :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
no tak celé dopo jsem seděla na prdeli a nic nedělala, tak jsem si to aspon trošišku odpo vynahradila :slight_smile: , ale naši mě taky nenechají nic dělat :wink: , dokonce jsem byla tajně s pejsánem, aby to táta neviděl :grinning:
a v kolik jedeš dnes do Podolí?
20. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
joooooooooooooooo

atuální obvod sausforku naší holčičky

114 cm :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Teda ty neposloucháš ani rodiče :slight_smile:
Je fakt, já včera byla hoďku na prochajdě a bylo mi báječně a večer jsme ještě jeli pro kočár na balkon, který jsem vyhrála na Aukru za 256 Kč a je super :slight_smile:
Teeeda tak to seš lepší než já, já mam furt těch 109cm. a vlastně musím jít vyfotit břuch, jsem zapomněla...

Do Podolí jedu na 10:30, snad mě vezmou dřív na monitor, abych to vše stihla...
20. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Jani a kde budeš mít Teutonku?
a jak dlouho ti tak dělaj monitor? já ho měla dycky tak do 5 min v cajku, malá se chovala jak měla, takže paráda
20. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
ne do 5 min ale do 25 min :grinning:
20. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
jj už jsem koukala, se mi zdá, že už ti fakt moc neroste :wink:
20. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Teutonku budu mít v předsíni.
Monitor je většinou do 30ti minut hotovej, ale já mám ještě diabetologii na 11:30 a na 12:00 UTZ, tak ať tam mám půl hoďky rezervu.
20. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Nene už neroste, naštěstí :grinning:
20. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
tak já nevím kam až mě to poroste, kolik že to měla tetes? :grinning:
20. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
To už si nepamatuju :grinning:
20. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
A kolik máš nahoře? Já 13kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
před třemi týdny 11 kg, další vážení bude v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá, Já mám za poslední 2 týdny 2kg nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to i trochu otokama, už nemám nožky jako laňka :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.