• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
dobrý ráno
Jani,roste,já to porovnávám vždycky s těma dveřma co máš za sebou a břicho už je přez :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hezký,užívej si ho,tipuju tě na tendle víkend :wink:
gucci ty jo to je cifra :sweat_smile: se tam malá gucciová pěkně roztahuje :grinning:
puzzi Honzíkovi všechno nej nej nej k prvnímu roku :dizzy_face: :dizzy_face: a fotky jsou krásný,nejvíc se mi líbí ta kde Honzík čučá do trouby :grinning:
Rio,dobře že už je Vojtíkovi líp
Tetes já to taky furt řikám že to s dvojkama zvládáš bezvadně a momentálně s jednim si neumim představit že to mám dvakrát :fearful: v tom prostě dvojčatovky obdivuju,ale tim nechci v žádnym případě řict že s jednim dítětem máme fox,ale prostě dvojčata jsou složitější na manipulaci,časový rozložení...... :wink:
Kay,jaká byla noc?????
Mel jako ty si taky nějak ráno prodlužuješ to vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dusíš ráno Lukáška pod polštářem ne?? :grinning:
Milu,dobře že ti teď udělaj nejdřív to imuno než půjdeš na Ket,napadlo mi jestli si měla po ET estrogen????Je to jenom nápad,samozřejmě dr.jsou v tom profíci a vědí líp,ale já po 1ET ho neměla a nic a pak při obouch KET jsem lepila náplasti a v obouch to dopadlo........
20. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
chjo,dítě se mi dneska rozhodlo že nebude vstávat....ve 4.00nasadila úsměv a oči jak baterky že jako vstáváme tak jsem jí nechala ve společnosti 8nohý obludy a šla spát tak si s ní asi hodinku povídala a teď to dospává :rolling_eyes: jí budu muset vzbudit nebo se mi psi už po***ou :angry:
20. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
tjo ted mi psala kolegyně z práce, přesunuli kvůli mě vánoční večírek z druhé půlky prosince na 3.12. abych mohla jít taky, ti jsou hodní :dizzy_face:
20. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
gucci třeba čekaj porod on-line :grinning: :grinning: je to od nich hezký :slight_smile:
20. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
mysky: je to možný :grinning:
20. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
božínku...co si obleču? asi nějak pytel na břicho :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Gucci ti jsou hodní :slight_smile: s oblečením trochu prekérka, ale ono ti to i v tom pytli bude slušet :wink:
Mysky no tak tento víkend beru, pak musím týden vydržet, jinak rodím jinde než v Podolí :slight_smile:
No nic, jdu se chystat. Zatím a budu asi Gucci posílat info.
20. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Mysky a estrogen, ten je v kterých lékách,nebo co to je za náplasti ?? Já měla jen Utrogestan. Nedává se estrogen v tom případě, když přirozeně neovuluješ a neroste ti sliznice? :confused:
20. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Jani ty jedeš příští týden k vašim?
jj piš piš, budu sem podávat zprávu :wink: , drž se
20. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Jani, pupík pěknej, jak jsem říkala vypadáš jak tučňák :dizzy_face: .
Gucci, tak to jsou moc hodná v práci :slight_smile: :wink: .
Jani a proč nebudeš i mě posílat info????????????? :frowning2:
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
No já píšu jak prase: prej v kterých lékach :angry: :grinning:
20. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Mili: janča možná myslela, že tu dnes nejsi :wink: ... co máš v plánu na víkend?
20. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
milu já měla přímo náplasti ESTRAHEXAL,měla jsem je protože mi pomaleji rostla sliznice ale právě s nima jsem 2x otěhotněla i s menší sliznicí a bez nich s ne a to jsem měla sliznici ukázkovou :unamused: jako fakt to spolu nemusí souviset ale zeptat se na to můžeš
Gucci nene budu doma, ale Podolí maluje :slight_smile:
Milu tobě budu samo taky posílat info, ale myslela jsem, že máš hooodně práce a Gucci se doma nudí, tak ať to tady píše ona :wink:
Gucci se nenudí, Gucci si dělá manikuru :grinning:
20. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Tyy joo, to je chválihodné :wink:
No nic, L. je tady, tak vyrážíme. Zatím papa
20. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Jani tak to jo, tak to máš schválené. :slight_smile:
Gucci se prej nenudí :grinning:.

Mysky při běžné stimulaci ti díky hormonům, které do sebe pícháš fakt ta sliznice roste, pokud pak jdeš na KET kde samo nestimuluješ, tak pak má někdo problém s tou sliznicí. Já to měla minulý rok před KETem a to jsem brala na sliznici Estrimax, ale ani to nepomohlo. Pak se zjistilo, že mám vysokou hladinu prolaktinu a teď v Podolí jak mi jí srazily a beru léky na ten prolaktin, tak sliznice je ukázková. 10DC byla vysoká 9mm a prý vypadala moc dobře. Takže já jsem spíš pro, když člověk má normoš ovulku a sliznice roste jak má, další hormony do sebe nervat. Nehledě na to, že estrogen má za vedlejší účinek právě zvýšení hladiny prolaktinu. Takže tak :slight_smile: .
20. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Gucci, my máme dnes zase inventury, takže opravdu toho času tolik nemám. já se jako lekla, že jako nebudu nic vědět o Jani.
20. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Mili: tjo vy tam taky máte pořád inventury
20. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
ahojte,

tak u nás první kojo v jedenáct, jsme si říkala, že to nabírá ten správný čas.. no ale pak ve 2h a pak ve 4h a to už jsme ais neměla moc mlíka bo tam povykovala v postýlce, ak jsem ji v půl paté šla přebalit, jestli není zase náhodou pokaděná, nebyla a pak jsem si ji ted avzala do postele a vystrčila prso.. no něco tam vypila a pak jsme obě usly, ale mě bolí za krkem a byla jsem dost promrzlá, bo mám nad sebou střešní okno :angry: ale Stela spala do 7h.. :grinning:

Honzíkovi všechno nej nej k narozeninám.. to je úlet jak to uteklo.. :dizzy_face:

jani jsme na vás moc zvědavá.. :slight_smile:

gucci, to jsou v práci teda fajn, že to takhle kvůli Tobě přesunuli :dizzy_face:
20. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Gucci, každých půl roku.A jelikož je naše firma rozdělená na Nové komíny a pak nerezové, tak to děláme vlastně 2x za rok za ty Nové komíny a 2x za rok za nerez. No a je to od sebe vždycky ob víkend.
Najednou to udělat nejde, pže je toho strašná spousta.
20. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
mili: aha
20. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Gucci : jojo :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
pG má inventuru co dva měsíce a ted zrovna 31.12., tak jsem mu slíbila, že budu dělat vše pro to, aby na ní nemusel :grinning:
20. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
No Gucci to se teda musíš hoodně snažit :wink: . My mít inventuru co dva měsíce tak nás všechny jebne. Tak vellký sklady kde je cca 300 000ks různého zboží, tak to bych s tím teda zásadně nesouhlasila. :grinning:
20. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
no kdysi to měli každý měsíc, fakt vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Šmankote a co dělá? Vždyť jen nám ta inventura trvá celý pátek až do večera a ještě sobota a někdy i neděle. A další týden než se to všechno uzavře a tak :confused: .
20. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
no on je jako vedoucí pracovník, ale u nich dělaj inventury všichni, počítaj jogurtíky, mlíčka, sejry :grinning: , všichni kdo maj ruce a nohy tak počítaj a on to pak třeba dva tři dny dává dohromady
20. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Gucci, tak pytel přes břicho je ještě dobrej, já bych si ho musela dát i přes hlavu. :grinning:
Tek:jj, K. je zlatíčko, koukám tamtamy fungují hodně rychle. :wink:
Všechno nejlepší Honzíkovi k narozkám. :dizzy_face:
Mám s tou jeho návštěvou v porodce takové nostalgické vzpomínky, že jsme v té době měla v břiše dvě bublinky. :dizzy_face: A o 15 kilo méně. :angry:
Gucci, dotáhla jsem to na 124 cm, tak když ještě chvilku bude hG u tebe, tak to možná zmáknete. Každopádně je dobrá na to, že je tam sama. :grinning:
Mysky: Tak ve 4 ráno by mi to nepotěšilo teda. Hele, víš, že pro srpnové a pozdějš narozené děti bude očkování pneumokoku zdarma. Já vemeno jsem odkaz na ten článek poslala dr. s tím, jestli je to pravda a asi 10 minut po té jsem si uvědomila, že se děti sice měly narodit v srpnu,ale nenarodily,takže se nás to vůbec netýká. :sweat_smile: Takže dr. si o mě bude myslet, že jsem úplný dement, nejen, že nedokážu odebrat moč,ale ještě nevím datum narození svých dětí. :grinning:
Milu, ty voe blebej humor,ale ty už by jsi mohla být skoro doktorka přes gynekologii s tvýma znalostma.
Inventury byla moje noční můra. Hlavně když jsem dělala v Raabu, to bylo fakt peklo. Jednou jsem jela 24 hodin v kuse a pak jsem si nepamatovala jak jsem dojela autem domů.....
Před chvilkou jsem měla fakt prekérku,oba byli unavený na spinkání, K. pofňukávala a M. tak strašně plakal :frowning2: no už jsou na balkonu v kočárku a do 30 vteřin oba usnuli, ale než jsem je oblékla pomalu jsem se tu rozbrečela s nima....... Ještě jsem to vygradovala pač jsem s nima předtím cvičila tu Vojtovku a pak je odprosovala ať na to rychle zapomenou a nezačnou maminku nenávidět.....Odpo vyrazím ven na prochajdu, už se těším svítí krásně sluníčko.
20. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
noo tak nefim, jestli dám 124 cm, ale na 120 si myslím, že to dotáhnu :grinning: , no ale aspon to má výhodu, že tam má fakt místo a nemusím chodit často na WC apod. :grinning:
20. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.