• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky,

včera jsem ani nezaskočila, celej den jsem byla v luftě... Nejdřív balení, potom jsme byli s mamčou na nákupech a odpoledne mi volali z nemocnice, že mám jít dnes na příjem, že udělají kontrolní utz a krev, kvůli podezření na mimoděložní... Tak jsem se teď vrátila, kleslo to z 319 (min.pátek) na 11,4, takže je to dobré. Další krev za týden.
My asi vyrazíme s malým k našim, MM chce jet na víkend na chalupu, tak ať tu netrčíme sami a já se u našich trochu odreaguju...

Koukám, že Janča je stále celá-hezkej pupošek :dizzy_face: Moc na tebe budu myslet, počítám, že jak se vrátím, bude už Kubík venku :dizzy_face: :dizzy_face:

Puzzi, Honzíkovi vše nej (viz prosinec), krásně si to dneska užijte a nezapomeňte mu zadělat na sourozence :dizzy_face: Vidím to velmi nadějně :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
zprávy od Steffi:

Tak monitor OK, bez kontrakcí. Na diabetologii se se mnou rozloučili a UTZ: obvod hlavy 96mm, femur 71mm :sunglasses: a odhad váhy 3414g. Uplně normální plod. Jupííí :grinning:
20. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
Jé super zprávy od Janči. :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
milu tak to jo,pokud máš sliznici jinak o.k a navíc to zvyšuje ten prolaktin tak je to fakt zbytečný
lao,hlavně že se to mimoděložní vyloučilo :unamused: užijte si to s vítkem u rodičů
tetes na to očkování už jsem taky natrefila,zeptám se na to dr. jako ne že by mě to netěšilo,ale přijde mi to vůči ostatnim blbý že já bych k tomu měla přijít takhle a spousty jiných maj sypat peníze jenom proto že se narodily dřív...
steffi paráda,takže žádnej obřík ale normálně velký mimčo :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
Ten pneumokok, dobrej masakr, když už jsme za něj vyplázli 6000. . . Ale nelituji těch peněz, jen je to fakt kapánek nefér. . . . :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tetes, jj taky si někdy říkám, že za ty léta mám už takový zkušenosti, bohužel zjištěné přímo na mě, že bych mohla začít ordinovat a otevřít růžovku :grinning: .
Lao paráda, že HCG kleslo a mimoděložní se nepotvrdilo.
To placení za toho pneumokoka je nefér, ale zase takhle se to brát nemůže. Prostě super, že konečně někomu došlo, že za tohle se prostě nemá platit.

Tak a teď mi tak jako došlo jak přeje Lao Puzzi...hele Puzzino co se děje??????? :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Holky, díky moc, nemám fakt během dneška čas, už mám hotovej brsalát a dort, pomalu utírám prach, kvečeru bude úklid. Dopo jsme byli všichni s Honzíkem na výletě, byli jsme venku od 10 do 11:30, půlhodina pauza mimo kočár, cestou zpět Honzíkovi klesala hlava, tak jsem si vzpomněla na časy před rokem a šťouchala jsem ho do krku (studenou rukou), smál se tomu a neusnul. Pak oběda spí. Ráno jsme mu dali knížku Palečka, měl jí kdysi rád a ztratili jsme jí a pak jsme mu postavili tunel a stan, jo, dobrý. Ale holt z toho ještě nemají takovej rozum, jásání typu hurá dárky samozřejmě ne. Nafouklý balónky paráda, ale když prasknou, tak je to hrozná rána
Večer vás dočtu, jdu na prach, až se Honzík vzbudí jedeme k babi, my si na hodinu odskočíme do posilovny a kvečeru domů uklízet.
Mějte se, holky, těšte se taky na narozky vašich dětí, je to moc hezkej pocit, Honzík už je batole.
20. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Milu, co by se mělo dít? :wink:
20. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
No to jako já nevím Puzzi :wink: . To nám musíš říct ty... :sweat_smile: .
20. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Bože já mám dementní dítě. . . snaží se otočit na pupek v lehátku! :grinning: :dizzy_face:
Puzzi, když máš tolik elánu, nechceš pak přijet uklidit k nám? :wink: A vem sebou ten brsalát. :grinning:
20. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
autor
Nic se neděje, Honzík má narozeniny, to víte, jinak nic zvláštního :sweat_smile:
Jestli myslíš tu Laolinu poznámku ohledně zadělávání, tak to víte aktuální stav, tzn. jsem 1d, snž a asi ještě chvíli budu :sweat_smile:
Se vám přiznám k mírnému poklesku na mysli "Nemysli na to". Poslední týden mě občas bolí břicho jako na MS, jsem teprve 32.DC, času dost, to zas jo, ale hlodalo mi to, páč tohle byl můj příznak u Honzíka. Jsem si říkala, že by bylo hezký najít // na Honzíkovo narozeniny. Tak jsem si včera koupila test.... Ale já to asi neumim kupovat, zas jsem koupila negativní, do prčic :sweat_smile: :grinning:
Takže tak, Milu :wink:
20. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Mel, ty seš drzá až to práská :grinning:
20. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Puzzi, já a drzá? To bych si v životě nedovolila být drzá! :grinning:
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Aha Puzz, tak to je mi líto, ale věřím tomu, že to je tím, že fakt ty testy neumíš kupovat..hele já za celý 4 roky nekoupila ještě žádnej co by fungoval :grinning: . Sranda musí být a držím palce :slight_smile: .
Jinak se stav s brsalátem u nás, uklízet nemusíš. :slight_smile: :wink:
20. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
autor
Milu, to je horší jak Sportka, tam jsou aspoň tu a tam nějaký malý výhry, ale ty testy, to je furt totál prd :grinning: Jsem to sem psala pro pobavení, snad jste to pochopily, litovat nechci, se nelituju ani já, jsem to věděla, že nic nebude, jsem to jenom chtěla zkusit co kdyby, dneska by byl hezkej datum. Ten druhej test z balení asi vyplácám na vánoce, co kdyby :sweat_smile: a pak další až třeba v červnu na Honzíkovo svátek. Nebo ne, 4.4. máme výročí svatby, tak pak zas koupím, sakra, musim zjistit, v jakých lékárnách mají ty výherní...
20. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoooj, tak než vás dočtu.
Poradna taky OK, čípek zaniklej a branka prostupná na špičku prstu. Prý ten týden co mají zavřeno ještě rodit nebudu, tak snad má dr. pravdu :slight_smile:
Jo a pokud neporodím do 14 dní, tak budou vyvolávat, mám se na to psychicky připravit :wink:
20. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Puzzi jasně, že to nikdo jako litování nebere, vždyť kdybysme to tak braly, tak já tady nemůžu ani pípnout, já v té těhusportce nevyhrála ani jednou..teda jednou..ale následky jsou až dodnes... :unamused: :wink:
Jo a až zjistíš kde se prodávají ty výherní testy tak dej vědět a já snad do Plzně klidně i sjedu :grinning: .

Jani, tak aby to fakt nakonec tak nedopadlo, ale já myslím, že jen co otevřou Podolí, tak to přijde a bude. Kubík bude na světě mrk frk :slight_smile: .
20. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
jani super, zprávy, úplně normální plod :grinning:

mel, hele Stela se taky chce otáčet v lehátku a nemyslím si že je dementní.. :sweat_smile:

puzzi, neva, příští měsíc budou kolejnice.. nebo třeba zítra :grinning: ty testy asi vyrábí špatně nebo co.. :grinning: užijte si narozky, fakt velká gratulace.. :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kay to říkal Dareba, já si taky myslela své :wink:
Ty jo Puzzi tys me výherníma testama totálně odrovnala :grinning: :grinning: :grinning:
Hele Milu v IKEMu se to občas povede a jsou výherní :wink:
Lao no K. bude na světě jedině pod podmínkou, že se vrátíš až 30.11. :slight_smile:
Mel prej dementní dítě :grinning: Jak to o něm mluvíš, ti chce udělat radost, že se umí otáčet a ty ho takhle nazveš, by se měl na tebe příště vykašlat :grinning:
20. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jani, tak v Ikemu jsem zatím štěstí neměla, asi jsem si zadala špatný čísla HCG a proto to nevyšlo :grinning: .
No tak třeba další pokus bude úspěšný..někdy příští rok...
20. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jani, no on se stejnak na ten pupek neotočí ani na podložce.
Kay, to byla nadsázka víš??? :wink:
Hele výherní testy prodávají v naší lékárně, ale je to ošidný, vyhrává tak asi každej 20tej koupenej na jednu osobu. :grinning:
20. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
steffi no tak mi na Kubíka ještě 14dní počkáme :slight_smile:
puzzi s výherníma testama jsi mě pobavila :grinning: :grinning: hele u nás je prodávaj v lékárně v kauflandu,ty jsem měla vždycky pozitivní :sweat_smile:
mel,prej dementní,on se chudák pokouší o nemožný a ty ho takhle tituluješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jani, doporučuju začít aktivně za týden vyvolávat doma. :wink:
20. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Milu no jo, ani IKEM není 100% jistota :slight_smile: Ale jednou na ty správné narazíš, uvidíš...
Mel jojo od 30.11. ho začnem vypuzovat, už si toho břicha užil dost a když jsem ho dneska viděla, jak je strašně zkroucenej, tak se mu divím, že tam ještě zůstává :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jani, když u maminky je prý nejlépe. Bere si příklad z Lukýna. :grinning:
20. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
jani no jo a za chvíli už budeš mít v pasu fotku ne s dortem ale s Kubíkem :slight_smile: a přestaneš mi konečně dělat chutě :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Mel řekla bych, že je to typický kluk. Kam spěchat :slight_smile:
Kay to není dort, to je vydlabaný meloun :wink:
20. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Jani, no takovej Olík se docela zachoval hezky, i Vojtíšek byl celkem ukázkovej. Honzík, ten se rovnou rozhodl, že nebude strkat hlavu někam kde to nezná. :wink: Vítek vylezl docela asi nejlépe a Alex taky docela dobrý. :wink: Takže Kubík by si mohl vzít příklad z těch hodných kluků.
20. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
Mel no má na to ještě 2 týdny, takže pokud to stihne, tak mu nebudu moc nic vyčítat :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
jani ty voe a já si celou dobu myslela že je to smetanový dort s jahodama.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.