• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Kay tak to tě musím zklamat :grinning:
20. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Mel:no, my to očkování máme 2x, že... :sweat_smile:
Mysky:jenom to využij. No, nespravedlivé to trochu je,ale někde se začít musí a je dobře, že začali. Jak píše Míla.
Puzzi, asi chodíš do špatné lékarny s negativníma testama. A jako co,že to tady nevyspepičíš a musí tě píchnout až Lao? Potvoro! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Dvojky jsou dneska nějaký náročný,jsem ráda,že přišel P. z práce...uffff
Steff: já tipuji 4.12. anebo pak přenášení.
No,já si hlavně podle té fotky představovala Janinu úplně jinak.
20. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Tetes, vím že vy máte očkování 2x. Takže je to 2x tak nespravedlivé. :angry:
20. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: jj, je to 2x nespravedlivé, to je moc hezký výraz, mi pobavil. :grinning:
P. to má s nima teď vážně těžký,úplný peklo, doprdele práce, oni všichni tři chrní a ještě mi jako zavolal ať jim jdu zhasnout a jeho přikrejt,protože na něm leží Myš. :angry: :grinning:
20. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Tetes, víš jak je to těžké? Mít na sobě jednu Myš? :grinning:
20. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Tetesko já chci 5.12. na mé narozeniny :dizzy_face:
Teda P. je šikovný otec, hned je uspí, to je krása :slight_smile:
Jooo a jak sis mě představovala, to mi zajímá :wink:

Řeknu vám, že mě dr. dneska vyšetřil nějak víc, jsem dokonce zašpinila. Až jsem se lekla, ale naštěstí to během chvilky přestalo. Ale už jsem chtěla volat L., ať přijde, že jedem znova do Podolí :wink:
20. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Jo Jani, ono malé zašpinění a hle může z toho být i porod. :wink:
20. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Mel já už se ničemu nebráním, klidně ať vyleze :slight_smile:
Ale abych pravdu řekla, už jsem si odvykla nějakému špinění :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Jo Jani, si pomalu zvykej. 6 týdnů to jistí. :pensive: Hele co takhle 22.11.? Ale to už je asi Podolí zavřený co?
20. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Ne není, až od pondělka 23.11. To by bylo hezké datum :wink:
20. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
holky no s tím očkováním je to sice blbý, ale na druhou stranu budou mít ženský zase nižší mateřský ne? a je to holt pokrok no, všechno se mění.. u přísštího mimča už to budete mít taky zadarmo :slight_smile: teda tetes asi už ne :grinning:

jani no špinění nemusí nic být, ale klidně může.. ale hele až to přijde tak to přijde.. 22.11. je fakt pěkný datum a ještě nedělňátko, to by bylo pěkný :slight_smile: nechcete vyhánět už v sobotu? :grinning: s tím melounem jsi mě teda zklamala.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Kay to máš pravdu a myslím, že bych si raději nechala vyšší mateřskou než očkování zdarma. Přijdu o trochu víc peněz než stojí to očko. Ale aspoň něco, to je fakt...
Kay no ja to teď nebudu pokoušet, pokud se rozhodne vylézt sám, tak ok. Ale vyhánění nechám fakt až na tu dobu, až bude otevřené Podolí, ať nerodím třeba v Benešově :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Všechno nejlepší Honzíkovi k narozkám, jakoby to bylo včera, co jsi rodila a už je mu rok :wink:
Zajímavý u těch výherních testů je, že když už jsou výherní, tak pak má člověk těch výherních několik za sebou a pak zas dlouho dlouho nic :grinning:
Ještěže jsem je nemusela kupovat a měla jsem jich v práci fůru :sweat_smile: A pak se tam pár výherních taky našlo :sweat_smile:
Ty jo, malování v Podolí, to je teda prekérka, musíš si zvoli Jani dobrý datum
:wink:
20. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mel, no ten náš Myš není až tak těžkej. :grinning:
Dneska jsem položila K. na stůl na bříško a pásla, P. akorát přišel z práce,tak jsem na něj volala ke dveřím, No to je dost, že jdeš Kachna je na stole. To by jste nevěřily, jak byl v té kuchyni rychle a jaké bylo jeho zklamání a dokonce mi řekl, že jsem úúúúplně blbá. :grinning: :grinning:
Mel:já to dostala až teď a třeba E. ještě vůbec,ono to to kojení asi ovlivňuje docela dost.
Steff, to se nedá popsat,ale měla jsem představu jinak vymodelovaného obličeje, trochu nižší, hodně jsem si tvojí podobu spojila s mojí bývalou kolegyní z práce....Mimochodem máš narozeniny stejně jako můj tchán.
20. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tetes :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Terkytko no myslím, že výběr data porodu, krom plánovaného, je asi něco podobného jako ty výherní těhu testy :wink:
Tetesko se nedivím, že byl P. hned v kuchyni. To říct L., tak ani bundu nesundá :grinning:
No já si vás taky představovala úplně jinak, ty fotky strašně matou..
20. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Terky, jestli ono to s těma testama nebude jako když vrána k vráně sedá. :grinning:
20. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jo, Jani to jsem ti chtěla jednu věc,kterou mohu jenom doporučit. Dokud můžeš navař si nějaké jídla do mrazáku, vzhledem k tomu, že nemáš blízko maminu apod.,co by ti donesli jídlo, fakt mohu jenom doporučit. Ze začátku je člověk tak vyfluslej, že pro mě tohle byla největší pomoc,když mi máma nebo tchýně donesly jídlo. Skoro si troufnu tvrdit, že ty první týdny po porodu nebudeš mít na vaření ani chuť a náladu a zase kvůli kojení fakt budeš muset jíst.
20. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
steffi já po tom poslednim vyšetření taky špinila a za 3dny jsem rodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě dělal hamiltona to tobě asi ne :unamused: což,necháme se překvapit
si musim postěžovat,sem dneska dostala MS,skoro do roka a do dne od tý poslení -loni 16.11 :grinning: takže tetes na mě kojení nefunguje :rolling_eyes:
20. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Tak vás jdu dočíst. oslavenec dávno spí, dort mám hotový, řízky obalený, salát hotov, ráno jedou všichni kromě mě do bazénu, tak budu mít čas to tady nachystat. Se těším na všechny, mám ráda oslavy i přípravy :slight_smile:
Děkuju ještě jednou všem za přání :wink:
Honzík dostal od nás ten tunel a stan, je to super, během dne si zvykl a furt tam leze a do stanu jsem mu dala hračky, ne že by byl z toho úplně totál hotovej, ale dobrej dárek. Jinak bohužel máme ještě tady malé děti, takže fakt holky vánoce moc nehrotit, ono je to stejně spíš pro nás příležitost aspoň koupit nový hračky a tak :wink: jak píše Rioko, prostě ty vánoce využijeme na koupi věcí, co bychom jim stejně koupili :slight_smile:
Gucci, hlavně ať se pG uzdraví do porodu, ale to má ještě čas :slight_smile:
Steffi, tvoje přání je origoš :grinning: Prej pěkně zlob, ona je za to ráda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To se ti vráááátíííí!!!
Ježiš, Steffi, tys dneska ještě neporodila? Mě to teď napadlo, že dnes musííííš na ty Honzíkovo narozky! Šup vana, svařák, sex, to ještě stíháte. To je ale břuch! :slight_smile:
Jak vás pokročilé těhule čtu, není co závidět, Steffi a nevolnost fakt nic moc.
Vy jste nějaký málo přibraný, ne?
Mysky, z Adélky je až moc andílek, ne? V noci se jí nechce spát a ty jí necháš, ať si usne a ona si usne a ráno do devíti, co to jako máte za vzorný děti? :grinning:
Tetes, tenkrát před rokem v porodnici jsi ještě nevěděla, že jsi těhotná, nebo už jo? Nojo, to chápu, ty vzpomínky na začátku těhotenství jsou taky moc hezký. Já vzpomínám, jak bylo P. 30 a dostal ode mě jako dárek 4 dny v Liberci a to jsme si užili super a hotel a to už jsem byla těhotná, ale nevěděla jsem o tom ještě :slight_smile: A bolelo mě břicho jako na MS a já se bála, že to dostanu a že nebudeme moct do aquaparku :sweat_smile:
Tetes, tak to je přesně ta blbá dvojčatová situace, jak píšeš unavený a chystat do kočárku, to je i s jedním dítětem psycho.
Lao, odreagovačka u vašich dobroš nápadoš :wink:
Steffi má normální plod? A není 7 cm femur na mimino moc? :grinning: :grinning: :grinning: Tyjo, snad porodíš bez vyvolávání!
Milu, no právě že ty tu pípat můžeš se 4 rokama, ale já abych se litovala po 4 měsících, tak bych byla fakt kráva :sweat_smile: Se budu litovat jen tak trošku tajně soukromě, to se smí, žejo :wink:
Mel, takže když si koupím u vás 30 těhutestů, tak je to skoro tutovka? Jeden stojí nějakých 15Kč, to mě nezruinuje! Nebo teda Mysky do Kauflandu, jo?
Tetes, Lao mě nepráskla, na Prosivcovky jsem to s testama vůbec nepsala. Na prosinci řešíme občas sex, tak já psala, že my teď často, tak to Lao myslela jako narážku na to často asi, si myslim :sweat_smile:
Ty voe, čtu, že P. má peklo s dvojkama a říkám si,proč seš u netu a nepomůžeš mu a .... :grinning:
terky, tos s těma výherníma dobře trefila, to je fakt, že já jak loni s výhrama chytla slinu, tak to jelo, každej den jeden výherní :grinning:
Tetes, kachna na stole :grinning:
Musíme se srazit, Evamik mi psala, že po hexe dvojekj, tak hned pak házet termín, jo?
Tyjo, Mysky, to si mohla MS ještě počkat!
20. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Puuzi a to já bych mu i pomohla, že bych si vedle nich lehla. :grinning:
Jj, až bude K. z nemocnice (nějak to nedávám je mi to strašně líto) pak bude hexa a pak domluvíme termín.
to je jasný, že je to debilní situace i s jedním, al eono do toho ještě řve to druhé a nejhorší je ten pocit, že nevíš koho vybrat prvního a utěšit ho, to je fakt schizofrenie... :frowning2:
20. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
To uznávám všema deseti, že to, co je debilní situace s jedním, je se dvěma megamegadebilní :sweat_smile: :grinning:
20. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Hele, tak ať se vám zítra povede oslava. To bude zase mumraj,co?Bude zase něco vtipného? Hele, né že kvůli šklebům dáš Honzíkovi tláču s octem a cibulí. :grinning:
20. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
puzzi užijte si zítra oslavu
tetes s tim jídlem jak radíš holkám máš pravdu,si vzpomínám jak jsem druhej den po návratu z porodky uvařila rizoto ale v takový rychlosti a odbytý že se to fakt nedalo jíst :confounded: :sweat_smile: a dalších 14dní jsem na kuchyň rezignovala...Kdy jdeš s kačkou do tý nemocnice??? Co jí tam vlastně budou dělat??
20. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
No to já nevim, jestli někdo vymyslí Honzíkovi stopovačku za dárkem, no nevim, jak by to dopadlo, jedině že by dostal něco pro 4 leté dítě, do tý doby by to třeba vyluštil :grinning:
Mumraj bude každopádně :slight_smile:
Fuj, ocet a cibule, to nesnášíííím, nedělej mi antichutě! Dostane dort, je to ala bebe střecha, tzn. bebe sušenky, tvaroh, banán, ehm jasně že i cukr a máslo, ale tak narozeniny jsou jen jednou za rok, doufám, že mu to bude chutnat :slight_smile: Politý je to čokoládou, to si ještě rozmyslim, jestli mu dám nebo ne, asi jo.
20. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Já už ani nevim, jak u nás po porodu obědy, asi pro ně jezdil P. do jídelny k mámě do práce anebo to bylo ještě v těhotenství? Nevim, ale asi jsem nevařila, bych neměla absolutně čas. To až po 6N, když Honzík chodil spát do postýlky v 7-8 večer, tak jsem vařila večer. Až teď asi dva měsíce zvládám vařit přes den.
20. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
ahoj, holky prosím vás, co je to inseminace? kamarádka psala, že ji to čeká, nějak mi bylo blbý se ji zeptat, co to přesně je? dík za vysvětlení
20. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
bréééééééééééééééé ráánko

puzzi: s těma výherníma testama si mě fakt dostala :grinning: :grinning: a Milu taky :wink:
Jani: no to jsem na tebe zvědavá teda, bude to prosinčátko :dizzy_face: , tím pádem já musím mít lednici :grinning:
mel: prej dementní...chudák Luky :sweat_smile:
Jani: to je meloun na té fotce v pasu? já myslela, že je to malinový dortík :grinning:
jinak mám kolem sebe hromadu kamarádek mamin a ještě snad žádná kluka nepřenášela :wink:
Tetes: ty voe s tou Kachnou na stole to je dobrý :grinning: :grinning:
mysky: tak brzy MS?
puzzi: s tím brsalátem mi děláš fakt chutě :dizzy_face: a užijte si dneska oslavy :dizzy_face:
21. lis 2009 v 05:28  • Odpověz
morturi: inseminace znamená, že tvá kamarádka v den ovulace půjde s manželem do centra asistované reprodukce, manžel tam odevzdá spermio, které pak tvé kámošce zavedou takovou kanylkou přímo do dělohy
doufám, že jsem to napsala jasně, v pět ráno mi to většinou moc nemyslí :grinning:
21. lis 2009 v 05:32  • Odpověz
jééžiši tady to chrní při sobotě :grinning:
no nic, já se jdu s mámuškou projít do Polska a v poledne mám kadeřníka bojimbojim :grinning:
tak zatím a hezkou sobotu vinšuju
21. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.