• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Dobré ránko,
koukám, že Gucci zase straší :slight_smile: Já měla dneska docela dobrou noc, až na sen, že je K. otočený prdelkou dolů a já musím okamžitě na císaře :wink:
Gucci to je pěkné, jdeme se projít do Polska :slight_smile:
Puzzi no uznej, vždyť by ti to zlobení chybělo :wink: A že se mi to vrátí, já vím já vím :slight_smile: A na H. narozeniny to bohužel neklaplo, malému se fakt ven nechce.
Mysky nene Hamiltona mi nedělal, klasické vyšetření, proto mě to špinění překvapilo, ale snad to bude dobré. Ono je to asi i tím, že mám ten čípek křehčí, jelikož mi dělali 2x kryo..
Tetesko no L. bude doma a vařit umí, tak snad hlady neumřu. Ale i tak mám něco v mrazáku :wink:
Puzzi tak si krásně užijte dnešní oslavu a s br. salátem mi děláš teda megachutě a s dortem taky :slight_smile:

Jinak pro všechny, v pasu to je vydlabaný meloun na balkóně na Mallorce :grinning:
21. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Ahoj děvčátka :slight_smile: .
Gucci ty si strašák, takhle brzo ráno :sweat_smile: . No a procházka jen tak do Polska dobrýýý :grinning: .
Jani, tak já teda taky myslela, že to je dort, ale pořád jsem přemýšlela kde to jsi, pže u vás na balkoně to prostě není.
Puzzi, fajn že už máš všechno nachystaný a Honzulák si to všechno užil, zažil a ještě užije. :slight_smile:
Mysky žooova to si to dostala brzo :confused: .
Tetes, no zařvat já na manžu, že je kachna na stole, tak se lekne a možná ani nevejde, pže ví že k takovýmu výkonu bych se já nikdy nepřinutila... :sweat_smile: .Bůh ví co by si hudák myslel... :sweat_smile:
Jo a děvčátka moje milovaný, když bude Jani chtít, tak já jí klidně navařím, to jako s tím nemám problém. Teda jídla typu velkých ptáků rozuměj kachna, husa apod., tak to jako čekat nemůže, ale jinak jí uvařím co jí na učích uvidím :slight_smile: .

No a já jsem zasejc v práci, včera jsem přijela domů v devět večer, najedla jsem se a padla za vlast.
Dnes to vidím maximáááálně do oběda, teda doufám a pak dom. Musíme jít dnes nakupovat a taky si musím koupit šaty na večírek..to bude masakr, já a šaty... :grinning: .
No a večer si asi zajdeme na večeři a pak si dáme vínko. No a další postup ani plánovat nebudu, aby to nedopadlo jako v týdnu :angry: :grinning: .
21. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Milu teda lituju tě, ale zase to budeš mít za sebou.
Plán na dnešek máte dokonalý :wink:
A jsi neuvěřitelné zlatíčko, moooc děkuji za nabídku, že mi případně přijdeš uvařit. Ty joo já se budu mít :slight_smile:
21. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Bré ranko,
Jani já vím že už jsi nám to jednou s tím melounem vysvětlovala, ale stejnak si furt myslím, že je to dort. :grinning:
Luky se rozhodl, že strašit ve tři ráno není zase tak špatnej nápad. Nakonec trocha mlíka a byl klid.
21. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
dobrý ráno.
steffi tak teď má Kubík nařízeno čekat pže jedu pryč a budu až v úterý a já chci být u toho :grinning: :grinning:
gucci užijte si vílet,dneska bude krásně
mel my byli vzhúru ve 4 :angry: se ty děti domluvily ne???ale dobrý,dostali jsme berušku na pružince ta na půl hodiny zabrala pak dítě uslo a dospává do teď :dizzy_face: :dizzy_face:
milu zase inventura????ať ti to rychle uteče a plán na večer vypadá slibně :slight_smile:
21. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Mysky rozkaz, předala jsem K. :wink:
21. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Jani hele stačí pak říct a já navařím a donesu, akorát mi někdo musí trošku vysvětlit jak se vaří pro kojící maminy. :sweat_smile: Aby se pak Kubík chuděra nevztekal, co že mu to ta máma dává :grinning: .
21. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Si Milu myslíš, že já vím, jak se vaří pro kojící maminy. To bude pokus omyl :slight_smile:
21. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Pro kojící matky se vaří jednoduše - žádné extrémní množství cibule, fazolí, hrachu . . . a podobných nadýmavých věcí. :wink:
21. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Fazoule a hrách zásadně nevařím, to bych střílela ještě tejden po tom :grinning: .
Extrémní množství cibule taky nedávám, pže kdybych pak na někoho dejchla, tak padne mrtef k zemi :grinning: .
Takže to Jani zvládneme :grinning: .
21. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Milu tak to je brnkačka, to zvládneš levou zadní :slight_smile:
Já dneska dělala lasagne a udělala jsem je pro celou ulici, tak jsem si říkala, že je zamrazím a určitě se někdy budou hodit :slight_smile:
21. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak koukám, že jste teda toho zase mraky nakecaly :grinning: .
Já byla v práci do jedné, pak jsme jeli s H.nakupovat. Koupila jsem si na večírek krásné šaty, bolerko a kabelku a to vše jen za 2500Kč, což je krásná cena, na to, jak to krásně vypadá. Fakt až jsem se divila. Pak nákup a huráááá večeřička :dizzy_face: .No bylo to fenomenální, H. se celou dobu usmíval a říkal, že je krása se na mě dívat, že bych prý mohla dělat reklamu na jídlo. Že takhle blaženě se tvářím jen při jídle :grinning: . No a teď sedíme na gaučíku a pijeme vínko a mezi nás si pro jistotu lehli oba dva pejsáni, aby nedej bože nedošlo k nějakému kontaktu :grinning: .
21. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Jo a holky, ne že toho tady plno nakecáte, kdo to má dočítat :grinning: .
21. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Milu no tak to se pěkně obleč do šatečků a hoď fotečku. Si tě ani představit neumím :wink:
Užívejte si klidného večera a vínka, já si taky dneska dala decku červeného svatomartinského :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Mílo, užij si krásný večer. :wink:
Tak Luky dneska protiva nad všechny protivy, pak si dal od čtyř do půl šesté šlofíka a v tu chvíli vyměněný chlapeček, řehnil se tady s náma, hrál si o závod - takhle si s hračkama snad ještě nikdy nehrál . . . No nechápu. . . Ke všemu předtím jsme se málem pohádali s P., protože Luky je fakt asi nejprotivnější když je on o víkendu doma - nechápu, v týdnu je fakt v pohodě, když nepočítám protivné večery.
21. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Tak se nám oslava trochu zvrhla jiným směrem, než bylo v plánu. Naši přijeli v půl jedný a táta že v půl třetí musí být na druhým konci Plzně (kde naši bydlí, půl hodiny cesty) na let balónem (dárek k 50tinám, domluva podle počasí a zrovna dnes to vyšlo a táta to domluvil a tím mě i mámu naštval, že oslava a on to domluví, táta zas že to jinak nešlo, že pak letos už by to nevyšlo atd.). No nic, máma mu vynadala, já to za chvíli vydejchala, domluvili jsme se všema, že se pojedeme podívat na ten balón a pak oslava pokračování u našich. Honzík spal, pak se vzbudil a za 15 minut odjezd, takže dárky a jídlo jsme sbalili a jeli jsme na balón. To bylo fajn, Honzík zíral, chodil venku apod. Pak jsme jeli k našim a ti že dojedou za hodinu, až klesnou. Ale klesli asi za 10 minut (blbej vítr, haha, hlavně že počasí dnes super), dorazili brzo za námi všema, takže dort konečně (Honzík chtěl sahat na svíčku, tak jsme jí rychle sfoukli), dort všem chutnal moc, Honzíkovi taky. Dostal super věci, hrací telefon, bubínek, auto a další bezva drobnosti, celkem mě překvapil, že si to vše ohrál, bylo to fajn. Takže nakonec bezva oslava.
Gucci, fakt chceš vydržet do ledna? zas mělo by to něco do sebe, ještě by sis v klídku užila Vánoce a Silvestra :wink:
Milu, tak co, máš šaty? Šaty na večírek - úplně závidím, bych hned šla někam. Čtu, že šaty máš a večeře a kompliment H., tyjo, umíte si udělat krásnej večer, to teda jo!
Mysky, to je super, jak u Adély zabírají hračky, jak jí to baví, to u takhle malýho Honzíka neznám, to až teď si to fakt užívám, např. dneska dokázal paličkou bubnovat do bubínku. jezdit s autem po zemi ještě neumí, ale točí si s kolečkama. Jo a dostal taky odrážedlo a při posazení hned slejzá a bojí se, ale to přijde, aspoň že to má točící kolečko.
21. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
bré ránko
já bych se s tím spaním měla jít už někam léčit... :angry: , dnes opět vstávačka v 3:33 hod :rolling_eyes:

jdu vás dočíst...
22. lis 2009 v 05:00  • Odpověz
tjo mě to s tím "projít se do Polska" vůbec nedošlo :grinning: , když my máme hranice tady za barákem skoro :grinning:
Mili: super plán na včerejšek :wink: , na jaký večírek si jdeš kupovat šaty? tjo taky mám chut se někam vyšňořit a hezky oblíct, já na to teda moc nejsem, ale jednou za rok .. :grinning:
to vaření pro kojící maminy mě taky zajímá, já si totiž nějak zásadně neuvědomuju, že by mě z něčeho nadýmalo, takže si to budu muset nastudovat a napsat a vylepit někde v kuchyni....v úterý má přijet na návštěvu Grej s Kačenkou a taky jsem se jí ptala co můžu a nemůžu uvařit na o, aby pak Kačka neměla problém
Puzzi: jj moooc ráda bych vydržela aspon do 1.1. :grinning: , já vím, že jsem si nemohla vybírat, ale prosinec byl jediný měsíc, kdy jsem fakt nechtěla rodit a jestli strávím vánoce v nemocnici, tak mě picne ... to jsem ráda, že to s tím balonem nakonec nějak vyšlo a nenarušilo to oslavy :wink: a myslím, že každé dítě má fotku z prvních narozenin, jak šahá na svíčku na dortu :grinning: (já jí mám teda určo :grinning: )

joo a včera kadeřnice super, byla jsem u ní poprvé, střihá na střídačku pár dní v Praze a pár dní tady, takže už mám zase krásně čokoládové vlásky :sunglasses: , hezky očíhané, takže už se nemusím bát, že by se mě malá lekla až vyleze :grinning: ... jo a taky se mě ptala, ve kterém jsem měsíci a že moc těhotné nebarví (já chtěla jen přeliv), ale že když už jsem jednou na přelivu byla (v létě) a dobrý, tak že teda jo
22. lis 2009 v 05:13  • Odpověz
ahojte,

tak S. po uložení děsný hodinový řev.. asi měla hlad cuděra, takž pak jsme jí zase trochu nakojila a usla.. v noci vstávačka už jen v plůlk druhé a v 5 a spala do 7h, tak se to docela dalo..

Teda milu taky bych chtěla takový kráný večer.. ani oblíkat bych s enemusela pěkně, mi by tačilo vypadnout a nebo v klidu popíjet váínko nebo šampáňo s Martinem u telky.. :dizzy_face: doufám, že se vám to vydařilo.. :slight_smile:

puzzi teda ti chlapi :angry: pěkně jste to nakonec skouleli.. že jste dělali oslavu u vašich. no a Hozník si určitě tunel a stan užije, ikdyž to není ještě obr nadšení :slight_smile:

gucci, a proč nechceš rodit v proinci, jen kvůli těm vánocům? já třeba nechci v září, bo to je moje neoblíbené znamení zvěrokruhu zrovna (nic proti nikomu tady :slight_smile:) a dospi se hlavně.. :slight_smile: jo a s tím vařením, Grejina Kačka už papá příkrmy, takže myslím, že už Grej jí asi skoro všechno.. Jinak e fakt vyhýbej prostě čerstvému pečiivu, luštěninám, syrové zelenině, cibuli apod., ovoce jen domácí, hlavně jablka, švestky, (bacha na hroznové víno a hrušky), nedávat moc koření, zelí, kyselé věci.. :grinning: no prostě všechno co normálně jíš :grinning: a po 6N můžeš zkoušet co mimču nedělá špatně.. ale je prostě potřeba zařídit se podle miminka..
22. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
Krásné nedělní mlhou zalité ráno :slight_smile:
Gucci teda jako v 5 jsem taky byla vzhůru, ale v půl čtvrté, to už by mě ranilo...
Co procházka do Polska? Pořídily jste něco?
Super, že sis užila kadeřnici. Já si nechávám vlasy dorůst a barvu mi na to hodil L. :wink:
Puzzi teda narozeniny trochu se změnou plánu, ale koukám, že nakonec dopadly parádně. Moooc se těším na fotky...
Jo a s tím br. salátem jsi mi udělala takovou chuť, že bude dneska na oběd a řízečky, mňam mňam :slight_smile:
22. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. lis 2009 v 09:32 • mirkas01
Milu:super večer, jsem zvedavá na fotos Milu v šatech!
Puzzi:tak hlavně, že se oslava byť operativně vydařila a s balonem bylo zpestření.
Gucci:já jsem tu asi jediná,kdo tu stravu jak v těhu tak při kojení nijak zvlášť nedodžuje a děti neměly jediný problém. Nedala jsem si zelí,čočku nebo syrovou cíbu. Ale čerstvé pečivo jsem měla a jím celkem normálně, i hrušku či podobné věci. Já jsem hodně přesvědčená o tom, že je to individuální, že prostě jsou děti,které na prdíky trpí a trpět budou i kdyby jsi byla na vodě a děti které se s tím prostě poperou. Asi v tom šestinedělí jsem si dávala trochu většího bacha ale vážně nic striktního. No, je to na tobě já si myslím, že se to má zkusit. Ale jak říkám v tomhle jsem tady jediná. :wink:
22. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Tetesko já budu mít stejný přístup. Říkám metoda pokud omyl :wink:
Jsem si přečetla, co by kojící matky měly jíst a to bych nepřežila. To jsou jen obilné kaše. Minimum mléčných výrobků a na těch jsem já teď závislá...
22. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
zdáááár
tak už jsem doma

musím se teda držet zuby nehty, páč pG je protivný jak vřed v prdeli fakt, on jak je nemocný tak je to děs, za á si nevšiml, že jsem byla u kadeřníka, což mě fakt nasral, za bé furt něco mrčí, no na zabití fakt, že já si nevzala pištu hufnágla

kay tos mě dorazila, ani zeleninu ani ovoce, to je maso teda, co jako mám žrát? :grinning:
jani: prošly jsme se hezky, koupila jsem si tam ty probiotické kapky a samo je nechala u našich :grinning: , ale v prosinci tam ještě určo pojedem :wink:
22. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Gucci, no můžeš jíst ten zbytek. . . :wink: A jak na potvoru zrovna po ovoci a zelenině malé nic nebude a po mase začne prďánkovat. :wink:
Jo jo nemocný chlap je horší jak blecha v kožichu.
A protivný nevyspalý Lukýsek vydá za dvacet miminek dohromady, ale huráááááááá po hodině se mi ho konečně podařilo uspat!!! Za celej den spal totiž akorát chvíli v autě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
jo Jani, díky za dnešní konzultaci...mě to dycky akorát vystraší, že mám pocit, že to u mě trvá hrozně dlouho
22. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj,
Puzzi, ještě dodatečně vše nej....Honzíkovi k narozeninám. Je skvělý, že si to umí už užít. A snad s těma novýma hračkama teď bude spokojenej pár dní než se mu ohrají.
Gucci, taky jsem moc stravu neřešila a vše bylo v pohodě. Nejím dodnes jenom luštěniny i když je mám ráda. A mléčný výrobky teda jím dost pořád, kromě čerstvého mléka. Takže klídek :grinning:
Mel, pro Lukyho je asi poslední dobou spánek ztráta času.
U nás vše docela v pohodě..... Martík se vzteká v krmící židličce, nejradší jí ve stoje :grinning: Ve dne v postýlce neusne, takže 2x denně nutná procházka, ale jinak pohoda.
Jo a asi kupujem nový auto! Fabii Combi zánovní.
22. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Gucci no nemáš zač, konzultace přišla trochu pozdě. My jsme byli na Konopišti a já měla mobil v batohu a neslyšela jsem ho. Hele ty ms bolesti já mám třeba půj dne. Sice ne pořád stejně silné, ale podbřišek bolí. Není to příjemné, ale dr. říkal, že je to normoš, že se děloha připravuje...
Tjoo nemocný pG je protivnej, z toho si nic nedělej, to platí obecně pro nemocné chlapy :slight_smile:
Marti to je prima, že se máte dobře. Nedávno jsem na vás myslela, byli jsme nakupovat v Albertu ve Vestci :wink: No vidíš, my Fabii Combi prodáváme :grinning:
22. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Jani: no to at se děloha klidně připravuje, ale v lepších situacích a ne když jsem zrovna večer s kámoškou na kafi, nebo když jsem ve vlaku apod. :grinning:
Marti: ahooooj, to je dobře, že ses ukázala :wink:
22. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
Gucci to víš, že když budeš v klidu doma, tak se nic nebude dít :slight_smile: Ono tohle je vždy v tu nejnevhodnější chvíli :wink:
22. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.