• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
ježiši, pG má křeče v lýtku, tak mu říkám, at si veme Magnesium, že je v lékárničce, tak našel tu krabičku a ptá se mě, jestli to není jen pro těhotný :grinning:
22. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Gucci mělas mu říct, že je, ale že on je přeci taky těhotný :grinning:
22. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Jani: obávám se, že humor dnes u nás není na místě :grinning:
22. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Až taaak, tak to je na tom pG hodně špatně :wink:
22. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
fi pif, on totiž v pátek ztratil hlas, nemá ani teplotu nic, jen nemůže mluvit a když mluví tak ho to bolí, dr. mu řekla, že to má z únavy....ted na mě zvýšil šepot, tak jsem mu řekla, at po mě laskavě nešeptá :grinning:
22. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak tos ho musela hooodně nas....
22. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
No nic jdu žehlit, ať se pak můžu koukat na Superstar :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
jj taky mě čeká v týdnu žehlení, pG o víku pral, ale já si to nechám na ráno, až tady budu zase v pět bloudit :grinning:
22. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Gucci no jo ty toho stihneš hodně ráno, to já třeba nespím, ale aspoň ležím v posteli nebo se přesunu do obýváku, ale žehlit by se mi nechtělo :wink:
22. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
já radši makám ráno než večer :slight_smile:
nic, začínaj mě bolet kloubíky, tak se jdu natáhnout
kdybych ráno už nebyla, tak držte palce u dr., podám pak zprávu
jinak jsme celý den v Praze a budu asi až večer, páč pak mám od čtyř kurz o kojení v porodce (snad si mě tam zase nenechají :grinning: )

tak broooooooou
22. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
hezký večer, koukám že o víkendu tu vládly zase hlavně těhulky :wink:
to je fajn že zládáte, jste holky šikovné
gucci nemocný chlap, Tě lituju, to moc dobře znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes je pro mě dobrý den, ani jsem to tady nepsala, ale měla jsem od léta domluvené hlídání chlapečka - hlídání mělo být od ledna, ale minulý týden mě napsala ta maminka, že nakonec jí bude hllídat babička. No sice chlapeček byl pěkně nevychovaný, peníze taky neměli být nic moc, ale už jsem s tím počítala. Tak jsem z toho byla docela špatná. Dnes mě volala jiná maminka a chce hlídání celodenní - teda od 8-15 pro chlapečka 2 roky a 4 měsíce, penez nabízí víc a maminka je po telefonu moc sympatická.Navíc bydlí kousek, vozila by mě ho a zase si pro něho jezdila a dokonce i v lednu, kdy máme ještě plavání, by ho ten jeden den v týdnu dala do soukromé školky. Příští týden se tam jdeme s Vojtou podívat, tak snad to klapne
22. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Gucci, no totok nevšimnout si jakou má krásnou ženu. :angry: P. si kolikrát nevšime a to ví, že jsem u toho holiče byla, blbec!
Já ty probioťáky taky kupovala a ještě jsme je ani nepoužili. Teda v 6N jsem je kapala, tak nějak preventivně,ale pak už ne.
Jo, zvažuju, že se nechám ostříhat, od doby dvojek, mám vlasy neustále v culíku a už mi to sejří, jenže jak mám vlnité a husté vlasy tak mi nejdou žádné účesy...jak já třeba závidím účes Campi, jenže v tomhle bych vypadala jako strašidlo, páč by se mi to zvlnilo. tak nevím asi půjdu na ježka. :angry:
Pokud máte chuť přidávám aktuální foto dvojek.
http://picasaweb.google.com/kackaamisa/ADeti4Mesice?authkey=Gv1sRgCNSGstew8PKlIA#
Rio:tak to je super, držím palce ať to vyjde.
22. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Super fotky, já je fakt žeru :slight_smile: To jsou taková sluníčka. A L. šel kolem a zrovna tam byla Kačenka a on jeeee Kačenka, tu poznám, to je tak nádherné dítě :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Rio tak to je super, že jsi sehnala celodenní hlídání. To je perfektní, tak ať to klapne...
22. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Gucci piš hned SMS, jak jsi dopadla u dr. Držím palečky, aby bylo vše OK.
22. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Díkes. Téda ten L. je ale hodnej.Toto video doporučuji jako metodu jak navyknout děti na tvrdý spánek. :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=-m3O26jFwKo
22. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnes vám zas jednou napíšu, co novýho Honzík umí: Honzík ukazuje, když mu řeknu Kde je... a něco co zná. Např. ráno v ložnici, už bylo denní světlo, nesvítili jsme. Řekla jsem: Honzíku, kde je světlo? A on se zamyslel, pak se koukl nahoru na světlo a pak ukázal prstíčkem. Pak umí v postýlce ukázat na krtečka, medvídka (nálepky na stěně) a dalších pár věcí. A když řeknu Honzíku, zazpívej, tak zazpívá buď Skákal pes, přes oves ala dedede dedede, nebo občas udělá něco jako Kočka leze dírou nebo Ovčáci, fakt zírám.
Gucci, děláš si srandu se vstáváním ve 3:33? Asi ne, co? A to jsi už v tu dobu vyspaná nebo fyzicky nemožné spát dál?
Kojící a strava - já už ani nevim, asi jsem si dávala pozor na ty zásadní věci typu fazole apod. (ale to stejně moc nejim), čerstvý pečivo jsem určitě jedla.
Barvení vlasů u těhotných mi přijde v pohodě, vlasy jsou přece mrtvá věc, ne? Nebo jak to napsat, chápete... Mně to přijde trochu pověra.
Kay, hodinový řev síla, ale noc teda dobrý!
Tak a teď sis to u mě pos-rala s neoblíbeným znamením Pannou, takže Kay, končíme, už se s tebou nebavím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Gucci, zeleninu a ovoce při kojení jez, vyzkoušej, uvidíš. Nejíst zelí, po hroznovým se taky prdí, ale to bych třeba občas zkusila, nehrotit. Jasně, pokud má dítě problémy s prdama a brečí a brečí, tak pak je to jasný s omezeníma, ale jinak...
Marti, Honzík taky rád stojí a chodí a po 5 až 10ti soustech v židličce se začne vztekat a občas dokrmuji za chodu. kde že jsou má předsevzetí jíst jen v židličce? Ano, tam jsou, v prd--- např. namazanej chleba jí za chodu od začátku do konce (kostičky do pusy tu a tam).
gucci, lituju tě, očividně má doma nemocného chlapa a to je něco! :grinning:
Rio, to mám za tebe fakt radost s tím hlídáním, 3x hurá, hip hip hip! :wink:
Tetes, jdu na fotky hned...
22. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Tetes, ti zas vyrostly. Je ti Kačka podobná, říkaj to lidi? Mně to najednou tak přijde. Hele, víš co je zvláštní? Míša jako velkej 4 měsíčňák mi přije ok, ale u Kačky mě to překvapuje, mám jí nějak furt zafixovanou jako malinkou :sweat_smile:
Jů, Kačka si drží flašku? Tý brďo, to se Honzík naučil v 9 měsících! :confused: :sweat_smile:
A vidím Steffi s Kačenkou, Steffi, tobě to tak moc sluší!
A na další fotce Majda, ta taky vyrostla, těším se hrozně na sraz plzeňskej.
Kachna na stole na vlastní oči :grinning:
Super fotky, jsem se pobavila a pokochala :wink:
22. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ti zas vyrostly - se mi povedla pěkná pravopisná hovadina, sorry češtinářům :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak oslava u Puzziů nakonec v pohodě, budou krásný roční fotky, co?
Rio gratulace k hlídání...

Já jsem včera měla hezkej večer, spala jsem u našich, mamka večer hlídala a byla jsem s kamarádkou na festivalu francouzskýho filmu ve Světozoru na Mikulášovejch patáliích, jde to u nás do kin v půlce prosince a bylo to super, moc doporučuju, teda jestli máte rádï ty knížky a vůbec Mikuláše..

Dneska V. už v práci nebyl, doma jsme trochu uklízeli a byla jsem plavat, M, už se skvěle sama zabaví, občas si teda hraje s dost nevhodnejma věcma, ale hlavně, že si hraje :grinning: Např. jsem musela dojít vráti pivní lahve, protože vleze vkuchyni pod stůl a ty láhve bortí a ťuká jima o sebe a hlavně pak ocucává ty hrdla lahví (starej alkáč :grinning: ) a Plzeňský flašky, jak maj ten zlatej staniol u hrdla, tak ho má pak i v puse...
vytáhla už jsem nějaký Duplo, co máme ještě po nás s bráchou, jsou tam takový vagónky, tak třeba s nima bude popojíždět. Ale třeba zalepenej balíček papírovejch kapesníků ji zabaví docela na dlouho, pěkně šustí :sweat_smile:
Odpoledne s ní V. blbnul tak, že mi rozlili kafe na stolku a pak se tvářil uraženě, že to jako má uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Volal na mě nadšeně, ať se jdu podívat, že to začíná bejt veselý, ale nedošlo mu, že to jako jen tak samozřejmě neukldiím já :wink:

Zejtra se těším na plavání...
Koukám, že už se staví i Majda, holky jsou šikovný... M. zatím jenom klečí a dneska i tak spadla trochu na hlavu, že byl brek, ze stoje to bude horší, tak ať radši nikam nepospíchá :wink:

Asi koukáte všichni na Gotta, co?
22. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Terky, Mikuláše jsem četla asi před 20ti lety a myslim, že se mi to moc líbilo :grinning: To mohlo bejt hodně sranda!
Super, že se Mariánka parádně sama zabaví, další bod máš za plzeňský pivo, zrovna si dáváme.
22. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky,

Gucci, teda nemocnej manža, to tě lituju. U nás jakmile je H.nemocnej, tak se musí chodit potichu a raději ani nemluvit :sweat_smile: . Tak ať ho to brzy přejde a máš klid.
Rio, držím palce, aby ti to celodenní hlídání vyšlo a díky tomu vám přibylo do domácí kasičky víc penízků :slight_smile: .
Tetes, no dvojky jsou nádherný. Co k tomu dodat, nejraději bych ti je sebrala a pořádně bych se s nima pošmudlala a uňuňala no a pak bych je asi vrátila, páč by u mě řvali jako tur :grinning: . Jsou fakt nádherní a přijde mi, že velikostně jsou na svůj věk úplně oukej. Povedli se vám a moc. :dizzy_face:
Puzzi, teda Honzulák je šikula šikovnej. Gratulujeme a teď už to bude zajímavější a zajímavější jak bude ještě víc poznávat svět :slight_smile: .
Terkyt, Mariánka je prostě pohodová holčička, to bylo vidět na všech srazech. Je to zlatíčko :dizzy_face: .
Gucci, držím palce k dnešnímu Dr.
23. lis 2009 v 06:31  • Odpověz
Bré ranko,
dvojky jsou dokonalý a to jak se Kačka snaží vzbudit Míšu. . . Ten naprostej tvrdolín.
Puzzi, ať žijou předsevzetí viď?
S tím držením flašky - Luky ji občas čapne, tak ho schválně nechám ať si ji teda drží sám, načež on po chvíli rozhodí rukama a strašně se diví, že najednou tu flašku v puse nemá a kouká na mě proč jsem mu ji sebrala.
Jo klube se mu 4tý zub, samo dvojka nahoře, takže z něj budu mít asi upíra či co. A večer asi kolika či co, řev jak tur někdy po páté hodině, nakonec se utišil až po cca 15ti minutách natřásání v manduce - moje ruce, záda. . . ani nemluvím, nechápu co se to dělo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a jídlo ve tři hodiny, hlady by prý chudáček můj umřel.
23. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
Dobré ránko,
teda to video je super, Míšu opravdu jen tak něco nevzbudí, to je paráda :slight_smile:
Tetesko no L. se do Kačenky zamiloval, ještě že je to prtě, jinak bych musela žárlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi paráda jaké pokroky H. dělá. Si vždycky představuju, že za rok budeme mít doma taky takového všeználka :slight_smile:
Terkytko to je super, že si užíváš prima večery. A to že se manža divil, že to neuklidíš, když on si přeci hraje s malou. Tak u nás to je občas i bez malého :slight_smile:
Mel tak hlavně, že to Lukyho brzy přešlo. Asi ho trápí zoubky...

Jooo a K. je můj zlatej chlapeček, ode dneška je střelec a on si počkal, jupííí :grinning: Teď ho přemlouvám, aby ještě týden vydržel :wink:
23. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
dobré ráno
Tetes dvojky jsou úžasné, vypadají fakt jako moc šťastné děti a hlavně jde vidět, že se jim věnujete a jsou spokojení - a TY na těch fotkách taky :slight_smile:
Terkytko Mariánka je šikulka, ví co je dobré :grinning: Mikuláše jsem taky četla, bylo to i v kině tak dobré?
Mili však Ty se dočkáš i poňunání ze svými dětmi - a Janča Ti do té doby určitě dopřeje se pomazlinkovat s Kubíkem viď
Jani Kubík je poslušný, já si teda myslím, že vydrží do termínu, zatím se drží pěkně a ven se mu moc nechce - i když to jsem si myslela o Vojtíkovi taky a pospíšil si o dva týdny
Mel Lukášek teda bude fakt zubatec, tak hlavně aby mu brzy vylezl a netrápil se
Musím se přiznat, že už patřím taky mezi snažilky, ale moc tomu nevěřím, že se to povede samo, no uvidíme
23. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Rio to víš, že půjčím Milu K. k poňuňání :slight_smile:
A máš pravdu, prozatím to vypadá, že chce být prosincové miminko :slight_smile:
Gratulace k začátku snažilkování :wink:
23. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Puzzi, teda Honzík je samje pokrok, to musí být nádhera. :dizzy_face: Jsi hrdá matka,co? To je fakt super.
K. si tu flašku jenom přidržuje,jakmile sebou hejbne,tak jí vypadne neumí to ručičkama posunovat,ale umí si jí dát do pusy.
Dneska byla super noc, oba se vzbudili pouze jednou a to ve 3,30 h, pak teda chvilku vykládali v postýlkách než znovu usnuli a pak až vstávačka v 7,30 hod. Takhle by se mi to líbilo každou noc. A to usínají v těch 18,30h.
Steffi, když tetes řekla, že Kubík se vyklube až v prosinci,tak prostě prosinec je jasnej. Střelec je můj brácha a můj bývalý manžel. Mimochodem oba cholerici.
:slight_smile:
Rio, děkuju s tím věnováním se fakt snažíme. To jsi mi potěšila.
Rio, cožeeee taky snažilka? Vy voe, holky smekám před vámi. Ale je fakt,že ty jsi pro děti prostě stvořená.
Milu,jakmile se chovají tak neřvou a u tety Milu by jim to strach nedovolil, páč by jinak dostali na prdel.
23. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Tetes díky ale taky nejsem vždy zrovna trpělivá matka :grinning: my se chtěli snažit až od jara, ale já moc nevěřím že to vyjde přirozeně tak na co čekat že... ale kdybych otěhotněla, tak bych byla přešťastná, já ty děti fakt miluji :dizzy_face:
23. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Rio držím palce. :dizzy_face:
A jak píše Tetes, ty si pro ty děti fakt stvořená, ty by si jich měla mít tucet, pže čím víc dětí by si měla, tím víc ty by si byla šťastnější i když ostatní matky by padaly na hubu :grinning: .
23. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
No to je fakt, když Teteska řekla, tak se K. narodí 4.12. :slight_smile:

Psala mi Pajda, že moc nestíhá, že už je na holky sama, H. je už v práci a holky trápí prdíky. Ale už vypijou 80ml za 3 hodiny, paráda!!!
23. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.