• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
holky teda kde jste přišly na to že jsem taková úžasná matka???? :confused: :confused: :confused: já taková fakt nejsem, taky padám na hubu, někdy zuřím, i jsem na Vojtu už i zvýšila hlas...miluji ho, miluji děti, ale jsem stejně občas neschopná jako všechny ostatní
23. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ta Gucci se ještě neozvala, jak dopadla u dr.? Jsem z ní nervozní.
23. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky,jak se máte a co vaše dětičky?Nějaké žhavé novinky??
Já jsem dnes byla s Maruškou na očkování,do předloktí,překvapila mě že ani nepípla :confused: :slight_smile: Jinak je stále akční,pořád někde lítá,naučila se kolo mlýnský,to se jí moc líbí :wink: všechno jí zajímá,nic jí neuteče,je stále ve střehu.Jo a vypadá to že má atopický ekézm,no objednám jí na kožní a uvidíme,achjo...
23. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Gucci píše: Ahojky. Tak UTZ super. "malá" má 2850g, tzn. přibrala za týden 350g, což je dost. Průměr je o 100g míň :grinning: Nicméně to vypadá, že bude dlouhá ne tlustá :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Rio: Film Mikulášovy patálie se moc povedl, dali tomu na netu hodnocení 80%, skvělá odreágovačka :slight_smile:
Atopickej exzém nezávidím, snad to nebude tak hrozný...

my jdem ve čtvrtek odpoledne do Motola na dětskou ORL, nevím jestli jsem to tady psala, ale M. asi 2 měsíce chrochtá - chrchlá, na plicích to není, takže asi nějakej výrůstek v dýchací trubici nebo zvětšený mandle, dejchá normálně, ale kamkoliv přijdu, tak na mě všichni koukaj jak na blázna, že jsem s ní venku, že je totál zahleněná a dusí se, nebo že má astma...Už jsem toho měla po krk a taky mi to samotné vadí, je to fakt nepříjemnej zvuk, doktorka říkala, že to samo odezní, ale nic, mám kamaráda na ORL u dospělejch, tak mě to domluvil na dětským s primářem. Uvidíme, co na to řekne, jestli tam něco bude, tak se jí budou endoskopicky koukat do krku v částečný nebo plný narkóze :frowning2:
23. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Terkytko, jé chuděrka Mariánka.
Mě Luky chroptí od narození. . . :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už moc nevěřím, že to bylo jen díky tomu zlatýmu stafilokokovi. :unamused:
Jé no super, hG bude pořádný kus ženský. :dizzy_face:
23. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Tak Gucci paráda, že holčička je "normálních"rozměrů :grinning: . Bude taková akorát :dizzy_face: . I když pofkat pofkat..za týden 350g :astonished: , to jéééé 6 týdnů do porodu?? :confused: To bude obřík :confused: :grinning: :sweat_smile: .
Terkyt,ťak ať vám to s Mariánkou dopadne dobře to vyšetření a k tomu endoskopickému vyšetření ani nedojde.
Pajdi, teda holčičky pijou jedna báseň, jsou to šikulky. :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj Rehos, prima žes nakoukla. Maruška je šikulka a musí s ní být velká legrace. Atopický ekzém nezávidím :unamused: Já ho mám dodnes...
Terkytko, tak hlavně ať to nic není. Chuděrka Mariánka. Držím všechny palečky.
Milu K. taky tak přibíral, teď naštšstí zpomalil, takže hG nebude zase takový obřík :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tož Jani já nevím..vždyť už má Kubík 3,5 kila a než porodíš, to je ještě 14 dnů, to bude mít 4kila :confused: , to teda pro mě obřík je :sweat_smile: .
23. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Odhad k porodu je 3700-3800g a to jsou prý dneska normální děti. Říkala dr. na UTZ :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jani, normální děti? Tak proč u mě při prvním zjištění 3900g měli oči navrh hlavy? :angry: :confused:
23. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Mel to nevím, ta dr. mi říkala, že budou muset předělat ty tabulky, že dneska se prostě rodí větší děti než třeba naše generace.
Hele u mě nemají strach ani 4kg dítěte, prej jak jsme s L. velký, tak K. bude dlouhý.
23. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
No super, dlouhán. To je dobře. :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hele já nevím, uvidíme, já se v těch jejich hodnotách vůbec nevyznám :slight_smile: ale předpoklady má :wink:
No nic, jdu na prochajdu, je tam zase tak nádherně, musím využít sluníčka. Si každý den říkám, jak je to perfektní počasí na kočárkování. V tom prosinci už to bude složitější, ale i tak se na to těším, ty procházky s břuchem už nejsou tím pravým ořechovým :wink:
23. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
No mě právě dítko místo oběda a procházky usnulo. . . Teda dneska má náběh na 4 jídla místo pěti. :grinning:
Jinak nějaké fotky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3561605#navigator
23. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
Tetes, včera jsem zapomněla kouknout na to video, to je taky dost dobrý, to je teď nějaký novější? Míša očividně ségru ignoruje :grinning:
Kačka s flaškou je šikovná, i když jí nesvede naklopit, tak je borkyně, že si jí drží, Honzík držel dvě sekundy a hned pustil, rád si u pití mlíka šmrdlal rukama v očích a protahoval se.
Mel, Luky chudák s těma zubama, mu dávaj celkem zabrat asi.
Steffi, nojo, takže fakt střelec Kubík, tak ti to vyšlo, Střelec už je tutovka :wink: To je fakt, že já budu s tebou naopak Kubíka taky prožívat, že před rokem takhle malej byl Honzík :wink: Tak už snad brzo porodíš a budeme mít děti brzy od sebe (až na ten rok).
Rio, taky snž, jů :wink: Tak občas napiš, na to prožíváš či neprožíváš :slight_smile:
Tetes, máš s dvojkama fakt dobrý noci, jedno vstávání a spí 13 hodin, to je labůžo. Myslim, že kolem půl roka průměrné dítě má noční spánek jen 11 hodin, tak to máš fakt dobrý. Ale kdo je průměrný, žejo :sweat_smile:
Vy voe, holky - to je :grinning:
Steffi, pozdravuj Pajdu, snad se prdy brzo zlepší a Pajda se zaběhne, musí to být záhul.
Rehos, čau, s Maruškou máš teď určitě super zábavu :slight_smile:, atopák nic moc :confounded:
Gucci, 350 gramů za týden je dobrý, tzn. do týdne máš v břiše tříkiláčka a hotový mimino :wink:
Terky, dobrý s ORL, že ses tam s Mariánkou objednala, raději to vyšetřit. To bych vám nepřála tu narkózu, snad to nebude potřeba, ale i kdyby, hlavně když to pomůže.
Steffi, v prosinci s kočárkem a novorozencem nádhera, Kubík bude spát, ty se budeš kochat vánoční výzdobou v ulicích, pořádně se oblečete, super náhodou, na to ráda vzpomínám.
Mel, ta poslední fotka Lukáška je úžasná a komentář jestli je pravda, tak se směju :grinning:
23. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Puzz, bohužel to pravda byla. Dneska už podruhé. . . Ke všemu teď podruhé už to byla napůl "zubní", kdo ví co se kde ještě klube. . . Můj malej upíreček. :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
Honzík poslední dobou zas hezky kadí do nočníku (ne vždy, ale víc jak 50%). Je to sranda, posadím ho a za chvíli vidím, jak rudne, prdí do nočníku, zatíná břicho... V létě bych ho chtěla naučit říkat si a i na čůrání, uvidíme, bude to asi chtít posazovat každou chvíli, což bude v létě z hlediska oblíkání snadnější. Už se těším hrozně, až mu jednou koupím první slípky :sweat_smile: Ani nevim, co teď frčí na obrázky na klučičích slipech, nějaký Spidermany jsem viděla v HMku :grinning:
23. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Puzz, jo to Luky kolikrát pase koníčky, kouknu na něj, vidím jak začíná zhluboka dýchat, zvedá se prdelka. . . :dizzy_face: Ale jinak Honzík je šikula, na to učení se taky těším na léto, když bude trochu chodit tak když třeba budeme na chalupě, tak ho necháme "naostro" a bude. :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
Venku je krásně, ale dost větrno, ale prochajdu jsem si užila :slight_smile:
Mel moc pěkné fotky, výroba je dokonalá :grinning:
Puzzi jojo vánoční Praha je pěkná, ale tam moc nechodím. Já spíš do lesa a tam bude mokro, ale neva, budu chodit s kočárem i tak :slight_smile:
23. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Tak jsem dnes zjistila že se Maru vyklubala 1.stolička :fearful: ,čekala sjem dvojku vlevo dole a ona stolička

http://www.youtube.com/watch?v=7iucu1tKDvE všechno jí zajímá...
23. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Rehos, taky koukám Marušce rostou zuba jak ji napadne.
23. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
mel no prvních sedm jí vylezlo přesně jak mělo a ta stolička byla mimo plán :grinning:
23. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Rehos, aha. . . Tak to jo. . . Luky to bere mimo plán. Už od třetího zubu. Jen ty první dva vzal správným směrem, jenom teda ne ve správný čas. Skoro všude se člověk dočte, že od 6tého měsíce. . . Chá chá. . .
23. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
to jsou ty jejich tabulky,víme že se občas i narodí se zubem :wink: kolik už jich Luky má?
23. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Rehos, klube se 4tý.
23. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Jinak všechny máte super fotky i videa :slight_smile: a snažilkám přeju ať se dočkáte brzy :wink:
23. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Puzzi:tahle noc byla dneska první takhle dobrá, uvidíme dnes většinou je to klasika po 3 hodinách, taky jsem dneska daleko odpočatější a vyspanější i ta hodina navíc v kuse je sakra znát.
23. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Rehos, Maruška krásně tatínkovi pomáhá.......... :grinning: :grinning:
Terkytko, snad to nic nebude a samo se to ztratí v tom krčku.
Tetes na tom videu Míša na ségru pěkně kašle :grinning: :grinning: se nenechá rušit.
Tak M. nespal celé odpoledne i když jsem s ním jezdila hodinu venku a až v 6 vytuhl a spí doteď, asi ho budu muset nenápadně vzbudit.
23. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
ahoj holky tak už vím jaká je infekce v mojem těle a teď záleží kde všude je a co už udělala za paseku ale co je horší že nevím kde se ve mně vzala nechápu to a jsem s toho na mary. :confounded: No ale hlavně že je to nalezeno a že to snad půjde vyléčit a nezpůsobí to neplodnost nebo dokonce rozpad dělohy tímto se ukončuje snažení na rok asi tak super zvěsti se mi chce brečet :frowning2:
23. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.