• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
zdááááááááááááááááááááááááááár
23. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Pudly holka :frowning2:
23. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
zdááááááááááááááááááááááár jsem koukala že máš kosmetiku dětskou jako já je moc dobrá i ta olejová lazeň pro mimi je taky supr.
23. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
tetes: krásné fotky :dizzy_face: a Janičce to tam moc sluší :slight_smile: a dvojky jsou už fakt hrozně velkéééé
pudly: to je hrozné :cry: a co je to za infekci?
23. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Pudly to je mi líto...a co to je za neřáda?
jsem asi blbá brečím tady jako kráva normálně se lituju a přitom to nechápu jak jsem to mohla chytit a jak to že to trvalo tak dlouho než na to přišli ???? :frowning2:
autor
Steffi, vánoční les má taky velký kouzlo :wink:
Mel, nojo, to máš dobrý (i vy další s jarníma a letníma dětma), že až se budou učit chodit, že bude venku hezky. Teď to ještě jde, poslední dny je aspoň sucho, tak může Honzík chodit, tu a tam spadne na zadek, seberu ho a jde dál. Ale jelikož občas padá anebo si k něčemu nečekaně sedne, tak až bude mokro nebo břečka bláto, tak nevim, snad ale už brzo bude chodit bez padání, už mu to jde krásně.
23. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Pudli teda to jsou zvěsti :cry: Ale ber to pozitivně, ví s čím bojují a určitě to vybojujete...
Gucci tak co u dr., vše OK?
Marti teda Martínek si dneska užil slunečného dne, byla škoda jít spinkat. Tak snad nebude vyvádět v noci...
23. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Puzzi určo má vánoční les své kouzlo. Už se fakt těším na kočárkování :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
pudly: díky, já na bübchen dostala doporučení od většiny kamarádek mamin :wink:

Jinak dnes jsme se rozloučili s pražskou dr., byl to doják, dala mi na sebe mobilní číslo, abych jí napsala, kolik naše holčička nakonec při porodu vážila :grinning: , tak to mě fakt potěšila :grinning:
prej, jestli vydržím do konce, tak bude mít 4kg určo a podle toho jak jí měřila kosti, tak bude spíš dlouhá, je stále hlavou dolů a je dost dole a už mě tam dost tlačí (to už mi říkali v porodce), jinak mě prohlížela, čípek prej v poho a jsem otevřená na 1 cm či jak se to počítá, každopádně mám víc odpočívat
23. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
jo a ještě jsem se pak po prohlídce oblíkala a ona ju mě stála a kecáme a dr. mi říká: no, ale když ležíte, tak to bříško tak velké není, ale ted jak na vás koukám, tak ho máte velké fakt dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Gucci tak to jsi snad otevřená víc než já a to mám za 14 dní rodit :slight_smile: Tak doufám, že si to vezmeš k srdci a budeš pěkně odpočívat...
23. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Gucci už se těším na další foto břicha :wink:
23. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
nějaká sviňka hnusná co prý rozkládá tkáň pokud na to má podmínky :frowning2:
23. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
otevřená na prst, tak to máš skoro porozeno :grinning:
23. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Pudly, a o co jde? Hlavně že na to přišli a jde to vyléčit, nevěš hlavu, to bude určitě dobrý. Achjo, je mi to líto takovýhle zprávy na depku :confounded:
Gucci, už jsi u tý pražský skončila a budeš mít novou gyn v Pardubkách?
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Guccikatá bude hezky těžká :grinning:
23. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
no já to nějak nepochopila, ten 1cm jsem měla napsaný už v papírech z té porodky, tak proto mě i dr. vyšetřovala, že se na mě jukne, že jestli to bude blbý, tak by mě hned poslala ležet do porodky, tak já na ní čučela jak z jara...no naštěstí to je prej v poho
puzzi: jj, já tam chtěla dochodit, ale pG by mě už samotnou do Prahy nepustil a v PCE už mám domluveného dr. a ted už budu i chodit na monitory do porodky
23. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Gucci a co ti dr. říkala na ty ms bolesti?
Pudli já si myslím, že to tak špatné nebude. Oni dr. rádi straší...
23. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
jen nevím jestli to jde vyléčit, někdy to je tak že se to jen zastaví a nepostupuje to a někdy to ty antibiotika zahubí a je to pak se musí co 3 M na kontrolu jestli se to nevrací no super předpověď na rok do předu :frowning2:
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
já se taky těším že se Vojtík bude učit chodit na jaře a bude to super, že snad nebude mokro a zima
jo ale dnes jsem si psala sms s rehabkou - mi napsala jak se Vojtíšek má, což mě hodně překvapilo že si vzpomněla, tak jsem jí psala že se pořád jen plazí a nestaví se na kolínka, ani se nesnaží lozit, tak mi psala že je ve slepé uličce a neví jak dál, že by to chtělo pomoct - ale to bych musela zase na rehabku. tak nevím teda
No Gucci otvíráš se brzy, já ještě v 36tt měla čípek úpolně uzavřený
jani: no psala si to do PC, ale já jí říkala, že to mám tak jednou za den, i když zrovna dneska už to mám asi potřetí :grinning: , ale třeba ne tak silné jako včera
no nic no, prostě už jsem slíbila pG, že do konce týdne nachystám všechny věci pro malou, zabalím si tašku a připravím pokoj, at máme klid :grinning:
23. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
a to teď musím dávat pozor aby to nechytla Edinka to by mně piclo nemůžu jí dát ani pusu a to je na tom asi to nejhorší :angry: :frowning2:
23. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Gucci to je tím, žes byla celej den na nohách. Fakt musíš víc polehávat, aby malá tak netlačila na čípek..
Ale věci připrav, tím nic nezkazíš :wink:
23. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
jani já to nechápu, mě v porodce říkali, že všechno ok, že můžu klidně rodit v lednu, jsem z toho jelen, zítra zavolám tomu dr. v PCE a objednám se k němu a uvidíme
pudly: držím ti moc palce, at to není tak zlé, jak to ted vypadá
23. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
njn, dneska jsem přišla v půl sedmé domů, byla jsem na tom kurzu o kojení, super to bylo
23. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Gucci ono to pootevření nic neznamená. Já třeba mám už 3 týdny úplně spotřebovaný čípek. Některé holky takhle začnou rodit a já držím :slight_smile:
Pudli taky moc držím palečky. A jak se to přenáší? že i Edi je v ohrožení...
23. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
No právě, ráno jsi vypadla z domu a večer se vrátila. Tak zítra pěkně polehávat, jinak mě předběhneš a to ti neodpustím :grinning:
23. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
njn, ale za to jsem dneska spala do 6 :grinning: , parááááda
23. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.