• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
Steffi, teď koukám, že jsi 39tt, jsem si všimla až teď :sweat_smile: Týjo!
S čípkama a otevřením je to asi vždy loterie a myslim si, že takový to ležet co nejvíc atd. radí doktoři pro sichr, ale někdy holka leží a rodí tak jako tak předčasně, někdy je otevřená od 35tt a ležení fláká a přenáší, těžko říct, co všechno má vliv.
Steffi už je tak jako tak hoooodně za vodou a Gucciová vlastně se 3kg hG 36tt taky, takovej tejden až dva fajn do tý doktorský donošenosti, ale fakt máte holky super, že už můžete být v klidu!
To tady pak už nebude žádná těhule? Holky snž, s tím musíme okamžitě něco udělat :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
prý kapénkama
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Pudly, mluvíš o chlamydiích? Síce o tom moc nevim, ale tak nějak mi to k tomu sedí ty tvoje popisy...
To tě fakt lituju, budeš brát asi nějaké dryáky ATB?
23. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
pudly: nemáš to chlamydie?
23. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
jdu spát jsem unavená jako prase a z nervů my určo vyleze pasový opar a to bude třešnička :angry:
23. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
pudly: brou
23. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jo, Puzzi to video byla z malinkata je starší.
Gucci:tak paráda ještě 9 prstů a máš to :grinning:
Pudly: tak to je opravdu nepříjemné, snad se to vyléčí bez větších následků.
Rio,já bych na rehábku šla, chápu že je to cvičení nepříjemné, vidím to teď sama,ale myslím, že je to pro dobro věci a hlavně já rehábku nevnímám jako nutné zlo,ale spíš i prevenci. :wink:
Gucci: ty furt děláš jako kdyby tě celé těhu vůbec netankovalo a že všechno co děláš ve spojitosti s následujícím porodem je vlastně z vůle někoho jiného, tak to snad aby ten pG za tebe i porodil :grinning: a vzhledem k prognóze váhy hG by to asi nebyl špatný nápad,že? :grinning:
Puzzi:ono nejde moc o doktorskou donošenost,ale je to prostě lepší do toho 38.tt, dvojky jsou v poho,ale jinak dost často bývá ten reflux a blinkání, vlastně dvojky nejsou úplně v poho, jsou o ten měsíc opožděný ve vývoji (jako pasení apod.),teda Míša je na úrovni 2m dítěte, to je prostě lenoch,ale vůůůbec mu to nevadí. :grinning: Ale určitě už jsou holky za vodou,teda Steffi zž za chvilku bude tak kilometr za vodou.
Tak už mám doma od kamarádky jednokočár (hroznej nezvyk) a zítra nastupuje Kačenka s P. do nemo. :frowning2: Snad jak kdyby to cítila dneska,poprvé v životě na mně usnula do jídle, přitulila se,chytla mi ručičkama okolo krku....no a já se rozbrečela jako blbá.
23. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
tetes: no ted si mě přesně vystihla :grinning: , taky mám pocit, že to jde furt mimo mě nějak a nějak se nemůžu dokopat se do toho pořádně dostat, ale dneska na tom kurzu kojení jsem měla nejvíc dotazů :sunglasses: , tak na mě můžete být pyšné ženy :grinning:
šiši to je doják s tou Kačkou :cry: , jak dlouho tam bude?
23. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Tetes, to jsem nevěděla, že děti mírně dřív narozené mívají častěji reflux. Honzík blinkal jako malej hodně a v současnosti blinkne třeba 1x za dva dny, ale furt jo, ale vlastně byl cca donošenej, narodil se o 10 dní před TP. Míša je holt pohodář, to bylo vidět i na tom videu ze včera :wink: Líbí se mi tvůj přístup, jak to v poho bereš a současně cvičíš rehábku, to je hezký.
Budeš za Kačkou asi každý den chodit, viď? Neboj, to zvládne, bude tam s P., to je moc dobře, že ne sama, snad to uteče a budete zas všichni spolu doma.
23. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Pudli taky mě napadly chlamidie. Pokud tomu tak je, tak neboj ATB na to docela dobře zabíraj. Pak sice kontroly, ale většinou se toho zbaví lidi dobře...
Gucci to je fajn, že se ti kurz líbil. Mi se taky libily, ale moc si z nich nepamatuju.
Puzzi já už jsem za vodou, K. už je naprosto donošený dítě. Já jen teď čekám na čerstvě vymalovaný Podolí :grinning:
Tetesko jsi mě rozbrečela s tou Kačenkou. Moc a moc přeju, aby bylo vše OK a byla zase doma s váma...
23. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tetes, proboha jak to zvládneš řídit jednokočár? Teda už mi i slza drala do oka. Jé Míša je krevní skupina Lukýse. . . Proč bych to dělal, když můžu být i bez toho. :grinning:
No náš terorista dneska stále ještě nespí. . . Se vyhajal do půl šesté a teď s námi cvičí, dřív dostane zase hlad, ne usne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Mel tak třeba se teď nají a pak bude spinkat až do sedmi, to by bylo fajn, ne?
23. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky já končím, jsem strašně unavená, zítra bude pG ještě doma, takže Grej dorazí až ve čtvrtek, aby ještě Kačenku nenakazil
tak broooou
23. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tetes já se rehabce nebráním, jen že mám jít k primáři až na konci prosince, on zas na to nespěchá a nevím jestli by mě tam poslal už teď - ale já bych tam šla radši dřív
To se nedivím, že jsi brečela, ale Kačenka to zvládne, ale bude Ti smutno, to je jasný...jak dlouho tam budou?
Reflux má Vojta taky pořád, blije po každém jídle, ať je to zahuštěné mlíko nebo příkrm
23. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Zítra nastupuje, ve středu jí budou dělat to vyšetření a ve čtvrtek jí pustí. Já vím, že to není nadlouho,ale......asi jsem ujetá,no. Když ona je takovej můj paňár milovanej... :sweat_smile:
Gucci, tak to jsi se teda na kurzu kojení pochlapila s dotazama. :grinning:
Puzzi:jj, mívají to častěji, prostě každý týden v bříšku je znát,ale samozřejmě to není dogma. :wink:
No, mně to vážně jakoby netankuje co umí nebo neumí,jestliže jsou pod dohledem odborníků, cvičím s nima, teda K. je v poho,ale kvůli té kyčli,prý to taky pomáhá. Já nikdy nepochopila takovéh to tlachání jak se sejdou maminky a ptají se: Tak copak už umíte? Z toho mám osypky, za prvé z plurálu a za druhé z těch ambic,které se převádějí na děti. Těším se až se budou přetáčet apod.,ale spíš z důvodu, že bude zase nějaká novinka, něco co je bude bavit,ale jinak je mi to fakt jedno. Aby jste to chápaly dobře, né že by mi byly jedno děti, že by mi nezajímalo jak se vyvíjí,ale že prostě všechno má svůj čas a já se nechci trápit tím, že něco neumí,když to neovlivním. :wink:
Mel:já už řídila jednokočár v nemocnici poprvé jak tam byla K., půjčovali ho tam a já chodila s M. ven,když tam byl P. a musím se přiznat, že jsem ho nahnula a dala do toho stejnou sílu jako jsem zvyklá a málem jsem M. vyklopila :sweat_smile:
Ale jinak kámoška má kočár asi za 8. tis, jako docela pěknej,ale zkusila jsem si ho složit (jde to na hovno) a když jsem ho zvedala jak oho dám do kufru, tak není o moc lehčí než ten náš tank. akorát je menší, tak se lépe pobere,ale jinak taky nic moc.
Mel, tak to je jasný, kozu nebo falšku dostanou, přebalit je stejně přebalíme, opičky na ně stejně budeme dělat,aby se zabavili,takže proč by jako měli vyvíjet usílí,kterého je netřeba. Jsou to chytré hlavinky ty naše mimča. :grinning:
Rio:já vím, že se nebráníš. :slight_smile: Ale divím se, že třeba Vojtíška pravidelně nekontrolujou,aby bylo fakt vše ok.
Jinak nechtěla jsem vás tu kýčovitě dojmout, ale mně se prostě vážně bude stýskat.
23. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes, mě by se taky stýkalo po tom našem teroristovi.
Jani, cože Luky spát do sedmi, když v noci nedostane najíst? Cháchá od pěti jsem ho přemlouvala, že ještě jako spát a v šest jsem pochopila, že ještě vteřinu bez jídla a umře.
Nic jdu ho přebalit, pán vytvořil zase hodnoty. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
24. lis 2009 v 06:12  • Odpověz
Ahoj holky,

Pudly je mi to moc líto. Ale stejně jako holky si i já myslím, že jsou to chlamydie. Moje ségra je měla taky a vlastně jí říkali to stejné, ono je totiž několik druhů. Ale myslím, že jí taky strašili rokem a nakonec byla za půl roku v pohodě a pak už jen chodila na kontroly. Tak držím palce, ať to máš co nejdřív za sebou.
Gucci, jak psala Tetes ještě 9 prstů a můžeš rodit :grinning:, ba néé hezky odpočívej ať máte ledňáčka, to by bylo trapný, abyste porodili s Jančou stejně v prosinci :grinning: . Vy budete tady první narození v roce 2010 a Janča s Kubíkem ten rok 2009 hezky uzavřou :dizzy_face:. Jéé to jsem to krásně vymyslela, jsem já to holka šikovná :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:.
Rio a nemůžeš s k primářovi přeobjednat z toho konce prosince na teď? :confused:
Tetes :cry: :cry: ...myslím na Kačenku a na Tebe, abyste to holky moje zvládly :slight_smile: .
24. lis 2009 v 06:28  • Odpověz
dobrý ráno
Puzzi super že se oslava podařila i přez ten začátek.A bubínek dobrej dárek,netřeští už tě hlava?? :grinning:
gucci tu stravu moc neřeš,prostě vyzkoušíš a uvidíš.Já jim skoro všechno a dobrý :slight_smile:
tetes,dvojky jsou krásny :dizzy_face: a už jsou veliký :slight_smile: zvládněte to s Kačenkou,určitě to bude naposled co jí chuděru tahaj do nemocnice
Rio,paráda s tim hlídáním :slight_smile: tjo,snažilka,tak držim palce ať to brzo vyjde
steffi jako ty furt nic jo???Sem ti řikala o víkendu ne??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
gucci teda malá gucciová se taky s tou váhou nenechává zahambit :sweat_smile: Adélce roste konkurence :grinning:
pudly chjo....snad ty ATB zaberou :unamused:
Mel,lukášek mi připomíná s jídlem naší nenažeru,která ještě než v noci rozlepí oči tak natahuje na řev,k ní vždycky utikám a už po cestě sundavám prsenku aby nevzbudila celej panelák :sweat_smile:
24. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Mysky, ale Adélka má na noční jídlo ještě hodně velkej nárok, zatím co Luky by po kaši fakt mohl vydržet ani neceknout až do rána. :wink:
24. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
bréééééééé rááánko

tak jsem opět už tři hodky vzhůru, ale aspon jsem si uklidila kuchyn a vyžehlila prádlo
venku je teda mega hnusně, chčije, tak doufám, že se to přes den uklidní
24. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Gucciová, prosím tě, fakt nechceš takhle zaskočit k nám? A proboha co furt uklízíš?????
24. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
mel mu chudáčkovi rychle tráví :grinning: :grinning:
gucci tjo ty už budeš vlastně po porodu zvyklá na brzký vstávání a ani ti to nepřijde :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3563888&vReferer=%2Fphotos%2Fmyskyva nový fotky aduláka
24. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
mel: tak já nebyla týden doma :wink:
a dneska se fakt těším, páč až pG vstane, tak budem přidělávat police do knihovny v obýváku a ukládat si tam hezky knížky, ted je to tam tak škaredě naházený a mě to sere :grinning:
24. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
gucci, jelikož si týden nebyla doma, tak nevím co uklízíš, nebyl nikdo kdo by tam udělal bordel. :grinning:
Mysky, teda Adélky je kus ženský. :dizzy_face:
24. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
mel: pG byl doma, to stačí bohatě :grinning:
mysky: jééé super, konečně nějaké foto :wink: , my Adouš připomíná trochu Olíka :dizzy_face:
24. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
my=mi
24. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
gucci ty máš normálně hnízdící syndrom :grinning: Olíka jo? :fearful: ne,max těma vlasama
mel však ji nech,až se gucciová narodí tak se gucci postupně naučí bordel přehlížet,zatim má moc nevybitý energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
mysky: nevim, jestli je to hnízdící syndrom, spíš je to ve mě normálně :grinning: , mě hrozně baví zařizovat věci v novém bytě a zvelebovat a tak
24. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko,
Gucci tak dneska jsem se s tím nespaním k tobě přidala, od 3 do 5 jsem teda vydržela v posteli, ale byla jsem nas*aná, že nemůže spát a v 5 jsem vstala, upekla štrůdly, aby L. měl snídani a tak :wink:
Jo tak ty budeš odpočívat a to si jako odpočinek představuješ dělání polic a tahání knížek :slight_smile:
Mysky tak tvůj rozkaz zněl neporodit do úterka, tak jsem to K. vzkázala, ale mám takový pocit, že si ještě nevybral, které úterý jsi myslela, asi to první prosincové :wink:
Adu je nádherná, ty ksichtíky. A Gucci má pravdu je trochu podobná Olouškovi :slight_smile:
Mel hmm koukám, že Luky se nedá ošálit, co se jídla týče. Typickej chlap :slight_smile:
Milu jako já nic uzavírat nechci, rodím příští týden, max. ten přespříští a basta!! :slight_smile:
24. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
ahoj jani
jsem si taky říkala, jak to Mili žena má myslím, s tím, že budeš uzavírat tento rok :grinning:
24. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.