• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Gucci nevím, ale zásadně s tím nesouhlasím. A tajně doufám, že se s dr. v pátek domluvíme na příští týden :wink:
24. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
steffi ty voe vy se tady s gucci předháníte nebo co??prej štrůdl ke snídani,tjo tebe bych chtěla za manželku :grinning:
24. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Jani, hm super. . . Tak sice né že bych v těhu mohla v klidu spát, ale takové kraviny jako ranní pečení štrůdlu mě fakt nenapadaly.
24. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
já měla taky štrůdl na snídošku, ale od maminky :grinning:
jéééé venku je slunkooo, to bych mohla vyprat aspon ty plyšáky dneska, na 40 jste říkaly co? a mám je prát podle barvy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Mysky to je vyjímka. Já většinou peču o víkendu :slight_smile: Ale tento víkend jsem nepekla, L. se tvářil, že pak týden jí stejnou buchtu a že teda bude snídat chleba. Ale včera si vzal piškoty a jogurt, tak mi bylo jasný, že pokud nebude buchta, tak on nebude pořádně snídat :slight_smile:
Ale tverohovej štrůdl do něj padal, jak do studny :grinning:
24. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Gucci na 40 a ja je prala najednou, neobarvily se :wink:
Mel já už fakt nevěděla co mám dělat :wink:
24. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Jani, škoda že bydlíš tak daleko, bych tě "zaměstnala" od tří do pěti - ideální čas, kdy jsem Lukymu nejdříve vysvětlovala, že fakt jíst nebude - dostal napít čaje a pak že ještě není čas vstávání. . .
24. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
mel ty máš dobrý nápady,steffi by mohla obstarat Lukáška gucci Adélku a my by jsme v klidu spaly :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Jani já to jako myslela, že jako poslední v tomhle roce porodíš ty a je jedno jestli to bude zejtra nebo za tejden. Je mi jasný, že rodit posledního prosince nebudeš. :wink:
Já už radši mlčím :zipper_mouth: .
24. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
Mel no já bych si s ním hrála, aspoň bych se zabavila :wink:
Milu tak to jo, to ti odpouštím :slight_smile:
Nemlč, pěkně povídej :wink:
24. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
tak teprv teď se mi vzbudilo dítě,já jí miluju :dizzy_face: :slight_smile: venku se udělalo krásně tak si můžu vzít ven učení,huráá :slight_smile: už abych tu školu měla hotovou :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Mysky jojo je nádherně. Ale učit by se mi venku nechtělo, seš fakt dobrá, že se přinutíš...
24. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky, dravá zvěř nakrmena, tak mám chvilku čas abych vás zkontrolovala, co tady provádíte :grinning: .
Nejdřív opožděně všechno nej nej Honzíčkovi k narozeninám, hlavně hodně zdraví a ať hezky zlobí :grinning: :grinning: :grinning: .
Mili- co Ty, kdy jdeš na tu laparku?
Tetesko- co Kačenka, kdy jde do té nemocnice?
Jani- co Ty, ještě držíš v celku? Asi jo, co? Když pečeš štrůdly. Ty jsi blázínek, co bych dala za tři hodiny spánku v kuse. Ještě si to užívej, dokud to jde. Dneska se Eli po krmení ve dvě hodiny v noci rozhodla, že se už prostě spát nebude a hulákala do pěti do dalšího krmení :angry: . Nezabralo vůbec nic a dokonce ani kolotoč, který je zaručeně vždycky uspí. Teď se tam zase vzteká, protože jsem ji dala na levý bok- ten co ji bolí :frowning2: . Ale marné, musí to vydržet. Snad brzy usne a zaspí to.
Jo a jsem teda vděčná, že máme doma chůvičky!!! Z pátku na sobotu v noci nám Majdalenka přestala dýchat. Byl to ten nejstrašnější okamžik v našem životě! Když začal monitor ječet a já uviděla Majdalenku, jak má oči v sloup a je celá šedomodrá, tak jsem myslela, že umřu. Naštěstí stačilo s ní hodně zatřepat a nadechla se. Vůbec nechci domýšlet, co by bylo, kdybychom monitor neměli. :cry: :cry: Vůbec bych nevěděla, že se něco děje a myslela bych si, že spinká.
24. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
tak já bych taky brala Jani Tebe nebo kohokoliv na hraní s Vojtíškem v noci nebo v 5 ráno, nechcete přijet? on je opravdu moc roztomilý :grinning: :grinning:
dnes jdeme zase plavat, Vojtíšek to miluje - teda ale já jsem tak malá, že v tom bazéně stojím skoro na špičkách, se mě minule ptali kolik měřím a že menší maminky už tam chodit nemůžou :grinning:
24. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Pajdi fuj, teda nedýchající Majdalenka. :confused: To bych asi měla oči navrch hlavy.
24. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Pajdi šmankote :astonished: , tfuj až sem se zpotila jak sem se lekla..no fakt, ještě že ten monitor máš..No jsem šťastná, že to tak dopadlo...uf¨
Já Pajdi zatím nevím jak to bude s laparkou. Jsme dohudnutí tak, že 6.1. jdu na imuno do Podolí, na konci ledna budu mít výsledky s kterýma jdu do CAR a tam se mrknou jestli nááhodou ten endometriom nezmizel(to pochybuju k mojí smůle)a podle toho se rozhodne. Pokud bych se kvůli imunu musela léčit, tak v té době by ta laparka proběhla, aby to bylo tak nějak zároveň a zbytečně nečekala..
24. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Rio :grinning: , úplně tě chápu, já mám 160cm, myslím, že bych stála pod vodou :grinning: .
24. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
tjo Pajdi, to je maso :fearful: , ještě, že ten monitor budeme mít taky, to je hrůza fakt, hlavně, že to dobře dopadlo
no nic, pG vstal, vypadá "skvěle" naladěn, tak mu jdu vymyslet nějakou činnost, jinak mě z něho picne :grinning:
24. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Mel- já se třepala ještě druhý den ráno a celou noc jsem už nespala! Teď jsem jak postižená, když jedeme někam s kočárem nebo v sedačkách a já nemám monitor, tak furt do nich šťárám, jestli jsou ok, jestli se hýbou :confounded: .
24. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Pavli ahoooj, koukám, že to zvládáš, že si uděláš čas i na koně. To je super.
Ty jo s tou Majdalenkou v noci, brrr. Tohle bych nechtěla zažít. My už taky pořídili monitor a koukám, že to je věc k nezaplacení.
Jinak pořád držím, i když už je to psychicky strašně náročné...
Rio koukám, že vás všechny nadchlo hlídání dětiček nadránem :slight_smile: No kdyby to bylo možné, tak bych i ráda pohlídala :wink:
Užijte si plavčo, to je super, že se Vojtíškovi líbí. A s tím jak jsi malá jsem se nasmála, já bych měla opačný problém :wink:
24. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
No já mám pocit, že tohle se děje jen při nočním spánku ne? My teda monitor nemáme a neměli.
24. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Mili- třeba zmizí, přece se ta smůla musí jednou prolomit!! A to imuno- to je super, že na něj jdeš. Snad se tím vysvětlí, proč to pořád nejde, odstraní příčinu a Ty budeš konečně taky těhulka. Už se nemůžu dočkat těch Tvých //. :dizzy_face: :dizzy_face:
Guci- :grinning: :grinning: , pak napiš, co jsi mu vymyslela. :grinning:
24. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Pajdi vůbec se nedivím, taky bych byla vyplašená ještě několik dní. Mi stačí, když se K. hýbe míň v břiše...
Včera jsem si debil přečetla jedno vzpomínkové album, jak holce těsně před porodem umřel v bříšku chlapeček, jsem z toho byla špatná celý den a furt jsem hlídala, jestli se K. hýbe a šťouchala jsem do něj...
24. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Gucci upřímně, jsem ráda, že je L. v práci. Stačí mi víkendy :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Jani, jo ke konci se většinou mimča hýbou míň. No teda Lukýno to nepřeháněj celou dobu . . . :grinning:
24. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Mel jojo, už tam má málo místa, když jsem viděla na UTZ, jak je tam už naskládanej, tak se mu divím, že se už nerve ven :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Jani, to album jsem si četla taky a říkala jsem si ... doufám, že ho nebudou číst těhule..a je to tady...raději na to nemyslet :unamused: .
NIC TAKOVÉHO TĚHULE DO PORODU ČÍST NEBUDETE!!!! JASNÝ!!! :wink:
Pajdi nevím, nějak mě ta naděje, že to jednou vyjde opouští... :unamused:
24. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Jo Mílo těhule budeme muset odnaučit čtení. :grinning:
Jani, Luky tam musel být taky pěkně namačkanej a co? Ven ani omylem. Ty máš aspoň zaniklej čípek. Takže přeci jen kapánek se mu možná i chce, ale má to zakázaný.
24. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Rio- užij si plavčo :wink: , to já bych měla stejný problém jako Jani :grinning: .
A kdy máš další kontrolu Jani?
Já mám zítra STK, tak jsem zvědavá, co mi dr. více řekne k tomu mému porodu a následné revizi!! Týden před našim propuštěním se za námi přišla podívat a říkala mi, že nechápe, proč při tak malých dětech jsem byla tak strašně potrhaná- 19 stehů uvnitř a 13 venku a na 3x nastřižená :angry: . A pak ještě po 3 a půl týdnech, kdy jsem měla pořád bolesti a oni mi tam tvrdili, že je to v šestinedělí normální, zjistili, že mám v děloze 2 velké ložiska zapomenuté placenty a jedno zaseklé napůl v čípku!! Takže pak následovala akutní revize! No jsem fakt zvědavá, co mi na tohle řekne!! Bohužel jsem měla tu smůlu, že ta moje dr. byla jak při mém porodu, tak při revizi na dovolené a ve fakultce se malovalo a byl tam audit, takže nikdo neměl na nic čas a pacienti se odbývali, jak to jen šlo. :frowning2:
24. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Milu neboj, už nic takovýho číst nebudu...
A ty přestaň s tím pesimismem. Zrovna před pár dny jsem tě chválila, jak to skvěle zvládáš...
Mel no aby ještě K. nepřekvapil, si to rozmyslí a bude :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.