• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Pajdi, no nazdar, teda pěknej masakr, ale snad už to bude dobrý. :astonished:
24. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
pajdi ahoj,teda to muselo bejt hrozný :frowning2:
steffi jj,je to náročný,většinou se učim večer když adulák usne a při procházkách
24. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Jani- vůbec jsi to neměla číst!!!! :angry: Hned na to zapomeň! Jé jak já se už na Kubíka těším :dizzy_face: .
Mili- neboj, určitě to dopadne dobře. Podívej se na mě. A Ty jdeš v mých šlépějích, takže za chvíli budeš mít taky u sebe mimíška :dizzy_face: .
24. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Pajdi ty jo, tak to sis užila :frowning2: Jsem o té revizi ani nevěděla. Doufám, že teď už je vše OK.
Jinak kontrola zase v pátek. Monitor a poradna. Jsem zvědavá.
24. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Pajdi neměla, pak jsem si nadávala celý den :unamused:
24. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Pajdi to musel být hrozný zážitek, snad se nebude opakovat.My monitor taky pořád používáme a jednou pípal, ale asi planý poplach
přidala jsem fotky do alba
24. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Rio Vojtíšek je fakt úžasný smíšek. Nádhera :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Při tom porodu jsem to ani nijak moc nevnímala. Snažila jsem se jenom pořád tlačit, ať už to mám za sebou. Jen to stříhání bylo strašné a pak to 45min. šití. To bylo horší jak porodit 10x za sebou dvojčata :confounded: . Ale porod jsem si užila! Když vyklouzla Eli, tak to byl ten nejkrásnější pocit na světě! :dizzy_face: Úplně jsem zapomněla na všechnu bolest a jen koukala, jak ji ošetřují a jak je krásná. Pak mě dr. vytrhl z mých pocitů štěstí a zavelel, tak maminko a tlačíme znovu. Načeš mě v tu chvíli proletělo hlavou- proč já kráva si pořídila dvě :grinning: :grinning: . Ale Majda už šla na dva stahy krásně ven :dizzy_face: .
24. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Pajdi no zvládlas to výtečně. A určo bys neměnila :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Jani- já jsem Ti o té revizi nepsala? :confused: Já myslela, že jo. No i když ono to bylo fakt narychlo. Večer ve 22h jsem si vydupala kontrolu na ambulanci a hned ráno v 7h jsem valila na sál. Naštěstí to šlo celkem rychle a ve 13h jsem už byla zpátky na pokoji s holkama.
Rio- fotky úžasné :dizzy_face: . Z Vojtíška je už teda pěkný chlap :dizzy_face: .
24. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Jani- neměnila, ani za nic :wink: .
24. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Jo, chtěla jsem se zeptat, jak dlouho jste po porodu krvácely? Je normální, že už mi v neděli skončilo šestinedělí a ještě pořád trochu krvácím?
24. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Pavli nepsala, ale nevadí. Hlavně, že to máš za sebou a teď už je vše OK.
Se nedivím, už se moc těším, až se všichni potkáme. To bude hukot :wink:
24. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Pajdi, já myslím, že po té revizi můžeš krvácet déle. Že se to šestinedělí tím trochu protáhlo.
24. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Pavli taky bych řekla, že se ti to protáhlo tou revizí. Uvidíš, co ti zítra řekne dr.
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Už se mi to tam zase ozývá. Zleva brek a pak velký prd, zprava prd a pak brek :grinning: . Doufám, že ještě chvíli vydrží spát. Jíst by měly až za hoďku. Zítra po mé STK jedeme ještě na 6ti týdenní kontrolu s holkama, tak se musím dr. zeptat na ty prdíky. Mám pocit, že už nemůžu jíst nic jiného než vývary a jogurty. Ze všeho je nadýmá, pak je bolí bříško a pak prdí jak aminy :grinning: . Minule si Eli takhle prdla na poradně před sestřičkou a ta jen pronesla, hm- dobrý! Za to by se nemusel stydět ani tatínek :grinning: . Tak jsem zvědavá, co mi poradí. A hlavně doufám, že bude mít Eli už lepší ty odběry. Zas ji budou bobinku zítra píchat :frowning2: .
No já jsem teď spíš uvažovala, jestli nemám dr. zavolat a přeobjednat se na jindy, když ještě pořád krvácím. Ale zase H. už má na zítra domluvenou dovču, tak by to bylo škoda.
24. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Pajdi teda chuděrko taky nemůžeš mít nic bez komplikací, tak hlavně abys byla v pořádku
taky souhlasím že to krvácení po revizi může trvat dýl, uvidíš co Ti řeknou
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Pavli no jsou to holky šikovné a za prdíky se nestydí. Zkoušela jsi nějaký ten Sabík nebo Probio kapky, třeba by je to uklidnilo.
K dr. jdi, buď tě vyšetří nebo ne, ale aspoň budeš klidnější..
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Pajdi holka moje, no to sis teda užila. A to že měli audit a do toho ještě já nevím co, je neomlouvá!!!!
Kurňa to mě může tohle vždycky naštvat!!! Uf, hlavně že to máš za sebou.
Holky jsou srandistky :grinning: . Prd zleva, prd zprava :grinning: .
Pajdi děkuju, ale já nemám ani 1%, že bych mohla otěhotnět přirozeně...jsem odkázaná jen na IVF...
Jani, ani nevím, že si mě chválila.. :confused: . Snad raději nechválit... :wink:
Jako snažím se žít normálně, ale už prý nejsem takové sluníčko....no nevadí, nějak bylo nějak bude.. :pensive:
24. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Rio- to bych nebyla já, kdybych to měla bez komplikací :grinning: , ale snad bude všechno na STK dobré. Hlavní je, aby byly holky v pořádku a budu šťastná :wink: .
Jani- uvažovala jsem o těch probio kapkách, prý je mají teď v polsku za 200,-. Sabík nám nepomáhá vůbec. Jen nevím, jak se tam dostat. Asi tam vyšlu v sobotu H. Prý jsou dobré i na ten vápník a fosfor, co chybí Eli.
24. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Milu no já tě chválila před L., tak to ani nemůžeš vědět :wink:
Pavli vyšli H., máte to za rohem a ty probio jsou určo lepší než Sabík.
24. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
No nic, jdu do práce na obídek, tak zatím papa :slight_smile:
Pajdi a zase se objev, moc se na tebe budu těšit...
24. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Miluško- neštvi mě, prostě se to teď podaří a basta!! Přijde se na to, proč to nejde, vyléčí se to a budeš těhule jak vyšitá! :wink:
Jinak vím, že je nějaký audit a malování neomlouvá, ale už na to kašlu. Hlavní je, že jsou holky ok a zbytek už je jedno. Jen to byly nervy a asi zbytečné. Kdyby tam byla ta moje dr., tak se nic z toho možná nemuselo stát. Ale to je taky ,, možná,,. Třeba by se to stalo i s ní a ještě bych vyplázla 10000,-.
24. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Jani- až bude zase chvilka a holky budou jakož takož jako dneska spinkat, tak jsem tu :wink: . A kdyby něco s Tebou, tak mi hned piš nebo volej, klidně i v noci. Stejně jsem skoro celé noci vzhůru s holkama :wink: . jasný? Tak dobrou chuť. Já jdu pomalu začít kojit savice.
24. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Pajdi uvidíme....já si už nesnažím něco malovat ...určitě to nevzdávám, ale prostě to beru tak jak to je a uvidíme...jako pořád doufám, že se zadaří, ale bojím se, že další pokus nevyjde a nezvládnu to..ale zatím se utěšuju tím, že do dalšího pokusu je daleko :grinning:.
A všem papajícím holkám přeju dobrou chuť :slight_smile:.
24. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Gucci, z tvé uklízecí mánie a následnému zadávání úkolů p. G....ten teď z tebe musí mít vekou radost. :grinning:
Mysky:Adélka je pěknej kousek :dizzy_face:
Steffi, strašně se mi líbí jak jsi v pohodě, myslím že jsi tu snad první z nás všech co "nekňučí" po porodu a jsi úžasně v pohodě. :dizzy_face:
Mysky, ty voe s tou školou ty jsi úžasná, máš můj obdiv!!!
Panebože,Pajdi tak to je poprvé co slyším,že vážně přestalo dítě dýchat, většinou člověk neví jeslti to byl falešný alarm.....no ještěže to dobře dopadlo. To je fakt strašný. :pensive: A jeli jste pak k doktoru?
Milu, já 164 cm,tak to jsem proti tobě fakt obryně Stáňa.
Mel,fakt? Ty bláho, tak to bych teda neriskla.
Pochvala Steffi se bere zpět,já ti dám,číst takováhle alba! Neser,Blaženo! Já už se teď musím takovýmhle věcem vyhejbat, jak máš děti tak je to fakt masakr,jak to se mnou hejbe,jakékoliv smutné věci.
Mimochodem teda když už blbé téma načato se mnou v nemo ležela paní, co měla 6 letého synka, pak dva potraty, pak 2 dny před termínem jí taky zemřelo mimčo v bříšku a pak tam ležela 3 m. s placentou jako já. Jako vyžrala si to holka statečně.:frowning2:
Pajdi, ty voe co to tam máte za nemocnici? Tam snad dělají místo doktorů řezníci,ne. :angry: :angry:
Pajdi,já měla ty očistky taky strašně dlouho a po šestinedělí dokonce jakoby MS,tak jsem si ještě říkala, že to je teda smůla,ale pak vlastně 3 m nic.
Pajdi, doporučuji probio a hlavně doporučuji laktobacílky, jsou na celou tu střevní miklofóru, nejsou drahé. Dávám je K. od toho zánětu močáku a mohla bych si řídit hodinky podle toho,kdy se vykaká.
24. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tetes, jelikož Luky nepatřil do rizikového sektoru - rodiče kuřáci, nízká porodní váha, a byl prostě zdravý novorozenec, tak pořízení monitoru jsem nepovažovala a stále nepovažuji za nutnost.
24. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jdu vás dočíst, dokud Honzík spí.
Tetes, plurál a bavení se o dětech na úrovni jak popisuješ, to taky nemám ráda. A co nějaký dítě umí se ani neptám, přijde mi to takovej dotaz jakože si chce člověk nahonit vlastní sebevědomí, že to druhý dítě umí z něčeho míň než vlastní, nevim, záleží na situaci. Já byla vždy natěšená, ať už Honzík umí to a to, ale asi snad ani ne kvůli okolí jako spíš aby se líp zabavil.
Mel, v pět ráno už bych být tebou dala klidně mlíko a třeba by pak ráno spal Luky trochu dýl. Honzík dostává mezi půl 6 a 6, když se vzbudí a pak parádně spí min. do 7 a pak vydrží v postýlce sám ještě tak půl hodiny (ale to až poslední dva měsíce). Brzo ráno mlíko dávat chci, je to výhoda na to ranní dospání.
Mysky, z bubínku mě hlava netřeští, musím s tím Honzíkem pomáhat a vydrží jen chviličku. Kéž by mě z toho hlava třeštěla, ať třeští, kdyby to Honzíka bavilo dýl než minutu :grinning:
Mysky, Adulák je krásná, jů, modrooká vlasatá, už je velká holka :wink:
Steffi, ty se opičíš po Gucci? Od 3 nespat teda nic moc!
Pajdi, díky za přání Honzíkovi :wink:
Od 2 do 5 jste nespaly, ajéje, Madlenka u toho Eliného pořvávání v pohodě spí? Asi jo, viď... A to vydržela Eli 3 hodiny v postýlce, sice nespala, ale nebrečela? Fuj s tím nedýcháním Madlenky, díkybohu za ty monitory!
Rio, to je tak hlubokej bazén, jo? To máš teda makačku, že skoro nedosáhneš a ještě s Vojtíkem manipulovat. Já minule na cvičení s Honzíkem nemohla moc dělat cviky na míči, měla jsem nějakej velkej a pořádně jsem nedosáhla na zem :sweat_smile:
Pajdi, to mě mrzí s tím tvým porodem, že se to pak zkomplikovalo na revizi, smůla, že ta tvoje dr. byla zrovna pryč.
Pajdi, já krvácela 4 týdny, týden jako střední MS a pak 3 týdny špinění.
Mysky, bomba učení večer a na procházkách, klobouk dolů!
Já jsem určitě pro monitor dechu, ale trochu i souhlasím s Mel, že u donošených a zdravých dětí je to fakt hlavně pro náš klid a spánek (já nemít monitor, tak bych bejvala k Honzíkovi furt běhala), ale taky jsem si říkala, že snad se nic nestane. I když Honzík byl ublinkávač, měla bych strach ze zaskočení zvratků.
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak jsem zpět, obídek dobrej a hlavně jsem si skvěle pokecala s kolegama. A hlavně slyšet od všech, jak mi to děsně sluší..no to je něco na mé ego :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ba ne příjemně jsem strávila 2 hodinky a přišla na jiné myšlenky.
Pavli to víš, že ti pošlu SMSku. To bych si neodpustila.
Tetesko díky za pochvalu, já se snažím nefňukat, i když někdy už toho mám taky dost. A ještě jednou přísahám, že taková alba jako včera už opravdu otvírat nebudu...
Puzzi ono to má asi ta příroda tak zařízené, teď spím asi nejmíň za celej svůj život, ale nejsem unavená. Prostě příprava na mrně :slight_smile:
Mel tak já budu mít monitor, i když K. bude donošenej, zdravej atd. Ale já budu o mooc jistější!
24. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Holky já jsem taky pro monitor dechu ať je mimčo donošené a zdravé nebo ne..prostě člověk nikdy neví a tohle je jistota.
Puzzi, taky tě chápu na míči :grinning: , úplně se vidím :grinning: .
Jani fajn, že sis to v práci užila a že ti všichni říkali, že ti to sluší je pravda...říkám ti to pokaždé když tě vidím :wink: , takže je to pravda pravdoucí :slight_smile: .
24. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.