• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jako neodsuzuju kdo si pořídí monitor i pro zdravého novorozence. Je to každého volba. Původně jsem ani nechtěla chůvičku, ale za tu jsem dneska vděčná, protože když Luky spí v postýlce a já dělám rambajs v kuchyni, tak aspoň můžu zavřít dveře od pokojíčku i kuchyně a Luky nemusí začít řvát jak na lesy abych ho slyšela.
24. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
24. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Tek úúúžasný. Jak našel dudel :grinning: A jak se staví, no šikulka...
24. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
zdár
jsem tu

Jani: co to čteš prosím tě :angry:
mel: přijď to vysvětlit naší ženě, že se má na konci hýbat míň :grinning:
Pajdi: ježiši, držím ti zítra palce na STK, to je síla teda :fearful: a probio jsou v Polsku za 234 Kč :wink:
tetes: já mu ale musím vymýšlet trochu program, on sice dneska asi 3x řekl: ale já bych měl ještě ležet, ale nezájem :grinning: , ale už má dnes splněno, předělal police v knihovně a udělal pořádky s DVD a CD, takže může ležet a kurýrovat se :grinning:
24. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
ježiši, ten můj pG je děsně přízemní
včera mi nedovolil v Ikee koupit černé baňky na stromek
a ted jsem mu popisovala, že bych hG na poličku nad přebalovákem přichytila za ocas plyšovou krysu a na ní přišila plyšového netopýra (jako kolotoč) a on mi řekl, že jsem vadná :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
ahojte,

taky nějak nestíhám, včera nějaký problémový den, hodně, dneska o moc lepší, ale furt nestíhačka.. Hlavně dospávám noci a uklízím, bo jsme domalovali S. pokoj a ještě není dodělaný..

Pajdi moc zdravím.. holky holt budou muset vydržet, a Ty hlavně taky, prdíky jsou děs.. zkus jim dát místo sabika ten baby calm, je to přírodní a Stelince to hodně pomohlo.. ale ono těm dětem prostě asi spíš vadí i to prdění.. :sweat_smile: s tím nedýcháním, vím že je to děs, taky s enám to stalo,a le teda nevím jakou měla barvu bo jsme nerožínala.. ale hlavně to cce klid a mít telefon vždy u sebe, to mě trochu ukliňovalo..

gucci, hm tak my černý baňky máme doma na přání M. :grinning:

tek krásný videjka. Olik je prostě šikulák, a jak pěkně povídá :slight_smile: S. se začla trochu točit do kola.. resp tak do půl kola :grinning:

jani, ještě 2v1? teda Ty snad vydržíš do toho prosince :slight_smile:

a monitor jsme měli, S. byla nedonošená a ještě s malou porodní vahou, ale já jsme ho koupila ještě než jme to věděla.. používám ho pořád na noc, abych byla klidná, myslím, že ot není nic proti ničemu, a kdsž bude stelinka ve svém, tak můžu jen nakouknout jak to bliká a budu klidná, nemusím chodit k ní a rušit jí.. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Puzzi,jj přesně mám radost z něčeho nového kvůli tomu,že je to baví. :dizzy_face:
No,já si myslím, že SIDS není "doménou" pouze nedonošených či rizikových dětí i když je tam samozřejmě větší riziko,ale každý to má jak chce. My si monitor půjčili v půjčovně,které jsou po celé ČR, stojí to 900 Kč na půl roku, to si myslím, že nikoho nezabije a hlavně prostě lépe a beze strachu spím.
Gucci, téda ty jsi taky dost přízemní, bych čekala, že tam hG pověsíš nad přebalovák krysu živou...vůbec nesji originální:grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
jo puzzi, Ty jsi ta vyjímka potvrzující pravidlo s tím znamení... :slight_smile: a ¨honzík je vtipálek, a ještě rozumí kráně, úplně ho vidím jak ukazuje na světlo :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojte
Pajdi na ty prdíky adulákovi hodně pohlt taky Baby Calm a průběžně několikrát denně masíruju bříško Pupíkem a je cejtit jak se jí tam ten vzduch honí a kolikrát se vyprdí i při tom masírování tak zkus i to,třeba to holkám pomůže
Tek tjo,Olík už si stoupá :dizzy_face: Je krásnej,drobeček malej
Kay a už je to se Stelinkou lepší???
Ad monitor dechu: chtěli jsme si půjčit v Praze ale pořád jsme to odkládali že příště a příště.....no,nemáme ho do teď,ze začátku jsem z toho byla dost nervózní ale teď už jsem celkem v klidu a už pro něj nepojedem :unamused: nepřipadám si že bych díky tomu byla míň zodpovědná,jen aby si Mel nepřipadala že je jediná
24. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
kay: se máš :wink:
holky brou :wink:
24. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak já už jsem doma jenom s M. a poprvé v životě teď večer před usnutím trochu békal cca. 10 minut, byla jsem tam 3x ho utěšovat, to u nás vůbec není zvykem a Kačenka v nemocnici prý spinká,ale pořád sebou šije a vrtí se. Tak nevím jestli by bylo možné, že se vážně nějak vnímají a chybí si?
Mysky, určitě nejste nezodpovědné,jen já bych se prostě bála, ale mě se SIDS hodně blízce dotýká (nebudu rozebírat),takže k tomu nejsem objektivní.
24. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
gucci, vyfotím a pak pošlu :grinning: ale na druhou stranu jsem si vůbec musela stromeček vydupat a to byl jediný ústupek, aby s prý M. aspoň trochu líbil :wink:

mysky, no snad, včera byla fakt hrozně protivná, já už vynervená co jí je, večer 2 kadila zelený, tak nevím jestli mám dost mlíka, příkrmy jí vůbec nejdou, takže je to takové všelijaké, dneska byla celkem v pohodě, i docela spala přes den, teď už se 2x budila na dudel, a jak jsem na ni šahala, byla úplně mokrá, ale podle mě horečku nemá.. jsem z toho hlavně nervozní a smutná no..

tetesno on je asi zvyklý na kačenku vedle sebe, al emusíte to zvládnout spolu sami.. určitě se vnímají...
24. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Tetes osobní zkušenost určitě rozhodování ovlivní,chápu...Podle mě je to dost pravděpodobný že si Kačka s Míšou scházej,přeci jenom jsou na sebe zvyklí
24. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Odpo jsem byla u babi, umřela jí Bobina (ratlík), tak je babi hrozně smutná, chápu, 16 let s Bobinou a teď je babi najednou sama a život bude jinej a tak. Jezdím k ní s Honzíkem poslední dobou tak jednou týdně, tak aspoň nějaký rozptýlení snad občas má, je mi jí teď moc líto.
Kvečeru hlídal Honzíka hodinu můj táta, já italština a P. byl v Praze. Můj táta má nějaký charisma a kouzlo, Honzík ho má strašně rád, chová se vždy u něj dlouho, což u nikoho jinýho nevydrží (ani u mě). Prej mu táta četl nějaký leporelo dvakrát dokola a Honzík vedle něj seděl a poslouchal, to nechápu, já přečtu dvě stránky a Honzík už do toho mlátí nebo jde pryč. :sweat_smile:
Steffi, to bylo možná jedno z posledních, kdys byla jen ty středem zájmu a obdivu, příště už budou kolegové opěvovat krásu Kubíka :wink:
Tek, to je krása ty videa, jak super stojí a balancuje, lákáš na toaleťák, jo? No a jak najde dudlík a vzrušeně dýchá, jako Honzík :grinning:
Gucci, černé koule na stromek jsou dost zajímavý, když jsem to kdysi viděla poprvý asi zrovna v Ikea, tak zděšení, ale něco na tom je, není to tak hrozný a ... Ale kupte si blejskavý barevný, aby se líbily hG :wink:
Kay, noci máte už lepší? Já výjimka Panna? Dík :wink: Až budeš mít čas, tak se klidně rozepiš, co znáš za Panny a čím tě vytáčí, třeba se pobavím :sweat_smile:
Tetes, je to zvláštní, ale docela hodně bych věřila, že i takhle malý dvojky už se asi vnímají a cítí, to je teda něco, chudáci malý, neví co se děje, ale brzo zas budou spolu :wink: To musí být pro vás s P. nádhernej pocit, že vaše děti budou mít mezi sebou to super dvojčatový pouto, vy milujete je a oni sebe navzájem, to musí bejt moc hezký.
Kay, ajéje, snad měla včera Stelinka jen obyč blbej den, to bude zas dobrý!
Zítra ráno brzo vstáváme :sweat_smile: V půl osmý poradna, to zas zapomenu zeptat se na půlku věcí, ale snad ani nic moc vědět nepotřebuju, všechno vim :grinning: :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Puzzi babi je mi líto,co nějakýho staršího pejska z útulku???
Ty děti jsou stejně potvory jak u ostatních dělaj jak jsou hodný a doma si vybíjej energii a chvíli neposeděj :grinning:
24. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz
puzzi no tak to je mi taky líto s babi resp pejskem.. znám to taky mi umřel po 16ti letech pes a byla jsme z toho fakt v prdeli... ale hodně.. a ještě babi na ni byla určitě mega fixovaná.. a co nový pes by to nespravil?
jinaks těma Panama, znám jeden opravdu odstrašující případ, ale to byla asi porucha osobnosti a nemá to moc co se znamením dělt.. ale jinak lidi v tomle znamení prostě nemají pro mě to "souznění" nebo prostě nejsou většinou na stejné vlně, což se právě mylsím o Tobě říct nedá, ještě jsem znala jednu takovou holčinu ale s tou už jsem se dlouho neviděla.. jinak jsme měla tu čest mít i pár rande s borcem ve znamení Panny a to byl děs.. takvej hrozně unylej nalízanej kořínek.. no nic pro mě :grinning:

jinak Stela si dneska asi ze mě dělá dobrej den a ještě pořád spí.. po x večerech kdy jsem musela kojit už po 21h se dneska ještě nevzbudila a když půjdu spát tak ji stejně probudím :frowning2: už se těším na ten pokojík, ale na druhou stranu s emi po ní bude v ložnici stýskat :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes já myslím, že si dvojky chybí a do toho Kačenka je i v jiné postýlce a prostředí.
Mysky, dík.
25. lis 2009 v 06:05  • Odpověz
Ahoj holky,

šmankote Gucci, já se z tebe potento :grinning: , dělat z netopejra kolotoč :grinning: :grinning: :grinning: . Toho bych se bála i já :grinning: .
Jééé to jsem se zasmála :grinning: :grinning: .
Ale černý koule na stromek mi nevadí, určo jsou doplněný ještě jinou barvou, aby ten stromec nebyl tak smutný. Jako já bych si to nepořídila, pže už mám vše do stříbrna, ale nemusí to vypadat špatně.
Kay, tak ještě že už je to lepší a až bude Stela v pokojíku, tak si určo zvykneš i když ty začátky asi budou stejskavý :slight_smile: .
Tetes, já si myslím, že dvojčata jsou na sebe zvyklí. Vždyť si vem, že ty s manžou jsi taky pořád a pokud najednou vedle tebe nespí, tak se třeba v noci probudíš a hledáš ho..Můj kolega má kluky dvojky a říkal, že i přes to, že jim je už 5let, tak dělají všechno spolu a neustále se doplňují i jako slovně, že jeden začně větu a druhý jí dokončí :grinning: .
Puzzi, je mi líto babi, musí to být pro ní šok..a přesně jak píšou holky, co nějakýho hodnýho klidnýho staršího pejska z útulku? Já myslím, že to je dobrej nápad. A jinak Honzula s tvým tátou, to je fakt zajímavý, ale je to moc hezký :slight_smile: .
25. lis 2009 v 06:25  • Odpověz
Tek, Olík je úžasnej. Jak si pěkně vejská u té zelené hračky(nedokázala jsem identifikovat co to je :grinning: ), to je sranda a jak se tak hezky usmívá, on je prostě sám se sebou spokojenej :slight_smile: .
25. lis 2009 v 06:29  • Odpověz
No jo zapoměla jsem pochválit šikulku Olíka. . . Ten bude za chvíli běhat, aby si pořádně užil sněhu, pokud někdy nějakej napadne. Jsem to včera jen v rychlosti zkoukla - byla jsem nějaká totálně mrtvá, a cestou na AJ málem přejela stanici. Prostě o Národní třídě vůbec nevím, a na Karlově náměstí jsem si říkala - nezavírej oči nebo nevystoupíš.
25. lis 2009 v 06:35  • Odpověz
Jé vše nej Kačence k svátku. :dizzy_face:
25. lis 2009 v 06:41  • Odpověz
No jooooooooooo myslím na to celou dobu v autě a pak zapomenu.
Kačenkoooooo všechno nejlepší k svátku, pusinku posílá teta Míla. :dizzy_face:
25. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
bréééééééééééé ráánko

VŠE NEJ KAČENCE K SVÁTKU :dizzy_face: :dizzy_face:

tet: tak vám držím palce, aby vám to rychle uteklo, ale zítra už budete mít Kačku zase u sebe :wink: a určo ci myslím, že se žvížata vnímaj a že to Majkí cítí, že je tám sám a to samé Kejtí
kay: no to mi určo vyfot a pošli :wink: , musela jsem ustoupit a koupili jsme teda stříbrné, ale jestli jich bude málo, tak určo dokoupím černé :grinning:
puzzi: to je dobrý s H a tátou, fakt zajímavý
teksas: tak jsem konečně v klidu koukla na ty videa a super jak je Oli šikula :dizzy_face: , ta beruška je boží a prej "tohle není táta" :grinning:
můžete mi někdo stupidně popsat, jak se dávaj videa na youtube?
25. lis 2009 v 07:08  • Odpověz
Brééé ránko,
jdu jen pozdravit a jedu na rehabilitaci, se těším jak malá :slight_smile:

A přidávám VŠE NEJ hlavně Kačence, aby dneska hravě zvládla to vyšetření. Ale přeji vše nej i ostatním Kateřinám :slight_smile:
25. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
jani tak si užij rehabku :wink:
já jedu za hodku za kámoškou a jdem se projít do města, potřebuju tam ještě něco vyřídit a pG po mě chce, abych si sebou vzala tašku do porodky :grinning: :grinning: :grinning: (bych jí musela mít sbalenou :grinning: )
25. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
ahojte :slight_smile:

milu, gucci no tak já mám k nim samo taky stříbrné, být to na mě, tak máme bleděmodré, ale ty jsem nikde neviděla a když už tak plastové a to nebrat.. takže mám stříbrné doplňky.. :slight_smile:

Kačce taky přeju hezký svátek, ať vám to všem rychle uteče a hlavně ať je Kačenka už v pořádku.. :slight_smile:

steffi užij si rehabku, ikdyž myslím, že jak Ti s něčím pohne, tak valíš rodit :grinning:
25. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
vse nej kachne a taky kay... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
jéé kay je taky Kateřina? tak to vše neeeeeej taky :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
dobrý ráno
Kačence a Kay všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
jé holky díky :dizzy_face:
25. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.