• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Taky přeji všechno nejlepší k svátku Kačence - hlavně aby měla všechna vyšetření v pořádku a byla brzy doma a maminkou a bráškou
a taky všechno nejlepší kay, hlavně aby Stelinka začala víc papat příkrmy a víc spinkala
včera plavání nic moc, Vojta byl nějaký unavený a půlku prořval, ale ustáli jsme to a vydrželi do konce.odpoledne pak doma usnul, za půl hodiny se probudil se šíleným pláčem, takový jsem ještě nezažila, úplný hysterák, nedal se uklidnit a když se mi ho podařilo zase uspat na rukách, ještě dlouho vzlykal ze spaní chudáček :frowning2:
25. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Kay, taky vše nejlepčejší k svátku :dizzy_face: .
Rio, teda chuděrka Vojtíšek, měl nějaké trápení :frowning2: . Tak snad dnes už ten den bude mít o hodně lepší. :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
tak sem krava vse jsem si smazala..prcic a znova to bestiham napsat...bestiham je vystizny mam rymu jako tram
25. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Puzzi, to je blbý s babičkou, chápu to, že je smutná. Naše babi taky plakala, když jí umřel pes... :pensive: Pro ty staré lidi jsou ty zvířátka fakt všechno, povídají si s nima....
Tak tvůj táta je dobrej kus, za prvé pěknej a za druhé akční, tak bodeť by to Honzík nevěděl.
Kay, vše nejlepší k svátku.
Tak jsme Kachně volala a prý moc dík, pusa od tety Míly byla dobrý prej taková čamtavá. :dizzy_face:
Normálka čumím jak jsou ty malé mimča chytré,nebo spíš jak vnímají. On narození Kačenka spinká v noci lépe než M., teď poslední dobou se jim to ustálilo zhruba nastejno, nebo M. jenom o jedno navíc. A já říkala P., že minule se v nemo. oba strašně budili. No, a taky že jo K. prý byla 3x za noc vzhůru :confused: a pak už si jí prý vzal dospinkat k sobě. No a já parádní noc M. se vzbudil v 3,30 h na kójo a pak v 7,30h vstávačka a dokonce v těch půl čtvrté hned usnul,takže paráda, já spala 5 hodin v kuse!!!!! :dizzy_face: Ale stejně dřív po nějaké pařbě jsem po 5-ti hodinách nevěděla o světě a teď jsem se po 5-ti hodinách cítila vyspalá.
25. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Tak jsem zpět. Rehabka super, to je taková úleva, když mi všechno uvolní a i K. se to líbilo, se tam mlel, až jsme se tomu smály :slight_smile:
Rio chudák Vojtíšek, to měl nějaký špatný sen nebo jiné trápení. Snad dneska bude líp. Krásně svítí sluníčko, tak to bude takový pozitivní den.
25. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak Kačenka už má vyšetření za sebou, prý jen trochu plakala u zavádění cévky,ale jinak v pohodě a výsledky budeme vědět odpoledne. Snad to bude v pořádku. Až se M. vzbudí,tak za nima vyrážíme, už se jí nemůžu dočkat.
25. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Tetesko držím palce, aby výsledky byly v pořádku a Kačenka mohla jít domů a už neměla žádné takové trápení.
Je to šikulka, že skoro vůbec neplakala. :slight_smile:
Jani, dobře že se rehabka líbila u Kubíkovi, ten musel asi koukat, co to s ním ta máma dělá :grinning:.
25. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
tetes: držím palce, až je všechno ok :wink:
rio: chudák Vojtí, asi se mu něco zdálo :confused:

já se ted vrátila, jsem totál mrtvá, nohy mě bolí, unavená jsem, dala jsem si o a asi si na chvilku dřímnu
a příští pátek jdu k novému gynekologovi, tak jsem zvědavá, sestra je hrozně super
25. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
jéééééééééé já dnes začínám 9. měsíc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tetes, držím Kačence palce, snad to bude v pořádku, když má ten svátek. Je to statečná holka.
Rio, možná Vojtíška něco prudce vzbudilo a lekl se. :unamused: Takhle Martík řve když ho vzbudí sousedovic uštěkanej :angry: pes.
Gucci, toto letí.......................
25. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky, v první řadě přeju Tetesině Kačence všechno nejlepší k svátku, který bohužel tráví v nemocnici, ale oslaví to zítra dodatečně návratem domů k mamce a bráškovi :slight_smile:
Babi nového psa nechce, babi blbě chodí, možná operace s kolenama, v létě by možná jela k moři tam do CHorvatska, kam jezdíme a prostě už nechce kvůli svému věku, že už by to nezvládala. Má doma ptáčky, tak aspoň něco. Snad to časem přebolí, chudák babi je teď doma hodně smutno.
Kay, tak to dík za poklonu, že jsem pro tebe v pannách výjimka :wink: Já jsem mírně zaujatá proti štírům, na mě moc temperamentní a živý a bodají, no a Honzík je nakonec štír, tak taky měním mírně asi názor :grinning:
Kay, přeju, ať stelinka spí ve vlastním pokojíku víc v klidu, určitě jo! Jaks psala, že jí rušíš, když jdeš hlasitěji do postele, myslim, že vlastní pokoj pomůže na lepší noci.
Gucci, zařizovat do města s taškou do porodky? Co to má pG za nápady? :grinning:
Kay je taky vlastně Katka, nojo, bingo, vše nejlepší Kay :wink: Bude oslavička? At je Stelinka min. dneska velkej andílek přeju :wink:
Rio, co asi trápilo Vojtíška včera? Chudák :frowning2:
Tetes, tos měla super noc, pozdravuj Kačenku a napiš pak co výsledky, doufám že ok!
Tetes, mě včera napadl takovej nápad, ale ještě si nejsem jistá. Tvoje tchýně cvičí Mojžíšku? Je dobrá? Možná bych do toho zase šla, mobilizace, denně doma, tenkrát jsem cvičila poctivě dva měsíce a třetí měsíc šup //, samo že nevim, zda to bylo tím, ale co kdyby? Nebo Eva taky chodila k nějaký fajn Mojžíšce v Plzni, žejo.
To mi připomněla Steffi, že byla na rehábce.
Gucci, gratuluju k 9. měsíci!
25. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Teri to je super, že už to má Kačka za sebou, teď hlavně ať je vše ok. A je to statečná holka, že to tak krásně zvládla.
Milu no nejvíc se mu líbilo, když mi uvolňovala vazy a hejbala celým břichem :slight_smile:
Gucci nejřív vítej v 9. měsíci a pěkně si ho užij :slight_smile: A jsem zvědavá, co řekneš na nového gynekologa :slight_smile:
Já teď taky asi na hoďku vytuhla, jak jsem byla zmordovaná z toho cestování. Ale teď si dávám kafíčko a hurááá na prochajdu. L. na mě bude čekat a půjdem se projít v tom krásnem počasí :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mám pozdravovat od Lenky, nějak nestíhá. A vzkaz pro Tetes: Stroj funguje, už má dole 1,5 kg. :wink:
25. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak všechno dopadlo výborně, jsem si tak oddychla. Kačka je zdravá ten reflux je dovyvinutý, takže netuším,kde ten zánět chytla, zítra ráno ještě sono ledvin a pak už jí budu mít berušu doma. :dizzy_face:
Puzzi, moje tchýně už je v důchodu a občas teda vypomáhá v Rokycanech,ale už nechce, tak to bych jí musela moc,moc ukecávat. A my měly nedávno takovou výměnu názorů,tak bych od ní teď nerada něco chtěla. Ale pokud by ti na tom hodně záleželo, tak to překousnu a zeptám se jí. Evina si jí moc chválila, ale prý měla dlouhé čekací termíny, tak se jí zkus zeptat.
Díky z avyřízení, mrcha jedna kilo a půl dole, chci taky!
25. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
holky v čem perete pro mimča, pořád v lovele? ono to totiž ty příkrmy vůbec nevypere tak nevím co silnějšího zkusit...
dnes jsem byla s kamarádkou a její holčičkou - 2 roky, v té dětské kavárně a hrůza, zrovna tam byla nějaká přednáška o hubnutí - propagace nějakého zázračného léku nebo co, no měli tam zařízení hlídání pro děti, nějaké holky a hned se vrhly na Vojtu že si ho vezmou, jenže ten fakt není zvyklý a nešel by k někomu koho neznám, tak jsme tam byli asi půl hodiny a Vojta byl z toho hluku a zmatku hotový, tak jsme to museli zabalit a jít se i s kámoškou projít
jo a byli jsme před pár dny v obchodě - v Tescu a prodavačka byla z Vojty úplně hotová, normálně přestala markovat že si ho musí pochovat a nemohla na něho přestat koukat, furt že se nám povedl a tak, jsem se úplně červenala nad tou chválou :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
tet: to jsou super zprávy fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, tak snad už máte všechno za sebou a do nemocnice už nebudete nikdy muset :wink:
25. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
rio: někdo tady psal persil sensitiv
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
gucci díky zkusím to teda
Tetes to je super, že je Kačenka v pořádku a zítra už budete zase všichni spolu :dizzy_face:
25. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
rio: to je dobrý s tím Tescem :dizzy_face: tos musela být fakt pyšná, já bych taky nevěděla co na to říct :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Tetes, super dobré zprávy. :slight_smile:
Peru v teď tuším v Arielu, předtím v Lanze, předtím v tuším Persilu. Co mi přijde pod ruku v tom peru, Luky evidentně snese všechno.
25. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Zejtra jedu ke Campi a dorazí i Martuše, se moc těším!
Napíšu vám další vtipnost. Když Honzíka posadím na nočník, tak vždycky řeknu Honzíku, udělej kaky kaky a on jako odpověď zaprdí pusou. Stačí říct Kaky kaky a on to udělá, je to hrozně srandovní :grinning: A taky dneska na všechno ukazoval a dělal s úžasem Ba :sweat_smile:
Kačka je zdravá a ok, super! Nemohlo to být třeba i z hovínek v pleně, že se dostaly do moč. trubice? Což se asi u holčiček může stát snadno a moc nevim jak proti tomu, ale snad už se to nebude opakovat.
Tetes, Eva chodila taky k tý tvojí tchýni, jo? Jsem myslela, že jinam. Hele tak nic, to nebudeme hrotit, když je v důchodu, zkusim sehnat nějakou jinou mojžišku z plzně.
Rio, Lovela je fakt na ho..., kup si Persil Sensitive, nevypere 100%, ale 97% jo. Škoda, že to dnes v tý kavárně takhle blbě nevyšlo.
Chvála prodavačky musela bejt super.
25. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jinak můžu doporučit Žlučové mýdlo od Ulricha - nedám na něj na doporučení jedné holčiny dopustit. Vypere skvrny i na 40 stupňů, teda jen ten bílej krásnej ubrus kterej pan H. zašpinil omáčkou se nevypral. . . :angry:
25. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
rio:zkus koupit obyčejné žlučové mýdlo a přeprat to jím. Stojí pár korun, mají ho myslím v Dm. Anebo dělám,když se jedná o pokaděné věci, že je okamžitě (mám koupený zavírací kyblík) namočím do vody s práškem a pak až když peru třba za tři dny přihodím do pračky a bez problémů se to vypere. A upozorňuji, že to nesmrdí. :sweat_smile:
Ty jo to jsi se musela teda pýřit. Vždyť jo, Vojtíšek je pěknej kluk. :dizzy_face:
Puzzi, nene nechodila ke tchýni, chodila někam jinam.
aha, kouknu a vidím, že Mel píše o tom mýdle..
25. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tetes, to je dobře, že je Kačka už v pořádku. Ten zánět měl i martík a opravdu se to prý přenáší z hovínek třeba když je průjem a dostanou se ty bakterie do močový trubice. Tyhle bakterie totiž žijou ve střevech a tam jsou užitečný.
Rio, taky pomáhá na fleky namočit to a dát na sluníčko a když to uschne tak zas namočit a dát slunit a tak pořád dokola až to sluníčko vytáhne, ale funguje to jen když to není už zapraný. Vojtík se fakt povedl, už teď po něm ženský jedou :grinning: :grinning:
Puzzi, po*ralo se nám dnes auto, už se rozpadá, sakra, takže zítra neuvidím kaky kaky. V sobotu kupujem nový, tohle už asi ani nikdo od nás nekoupí.
25. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Bré ranko. . . . Příliš spaní škodí, ke všemu mám pocit, že jsem snad v tý posteli ani nebyla jak mě bolí nohy z nachozených kilometrů. Asi se někde prořezává další zub - mám podezření na ty jedničky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 06:19  • Odpověz
Ahoj holky,

Tetes supppeeeeerrr, že Kačka je v pořádku, myslím, že to byl pro vás nejhezší dárek k jejímu včerejšímu svátku :dizzy_face: .
Rio, teda takovej malej a už na něj letí takový velký ženský jooo??? :grinning: No jo, není se čemu divit, když je tak krásnej a roztomilej :dizzy_face: . Věřím, že si musela být v tu chvíli strašně šťastná a pyšná mamina :slight_smile: .
Puzzi, kaky kaky dobrýýý, úplně ho na tom nočníku vidím jak má našpulenou tu pusinku a prdí :slight_smile: :sweat_smile: .
Marti, teda to auto je k vzteku, ale jestli kupujete teď o víku nový tak vám to akorát vyšlo. Akorát, že tohle starý už neprodáte..hmm..to je blbý, ale třeba na náhradní díly aspoň, aby z toho byla nějaká ta kačka...

No a já tu dnes školím dopoledne jednoho nového pána, tak jsem zvědavá co to bude za materiál :grinning: .
26. lis 2009 v 06:23  • Odpověz
Dobré dopoledne,
nebojte nerodím :slight_smile: Jen jsem využila toho, že L. jel ráno na Budějárnu na odběry a samo se mu nechtělo sockou, tak jsem se přidala a mám nakoupeno.
Noc radši ani nekomentuju, ale zjistila jsem, že 3 hodiny spánku mi začínají stačit. Jsem spala od 10 do 1 a šlus. Ale je to pruda, ta noc vůbec pak neutíká :unamused:
Teri mám obrovskou radost, že je Kačenka úplně zdravá a doufám, že to bylo poslední vyšetření. Už si toho chuděrka vytrpěla víc než dost.
Puzzi no to musí být legrace, jak H. sedí na nočníku a pusou prdí :grinning: Si ho představuju v živých barvách :slight_smile:
Marti s tím autem je to na po.., ale zase aspoň už máte vybrané nové a nemusíte něco narychlo shánět.
Milu užij si nového pána :wink:

A kde máme Gucciovou? Snad ta nám nerodí :fearful:
26. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Jani, no už mě ta myšlenka jako napadla, že rodíš. A fakt asi Tě pozvu na noční hlídání. :grinning: Jsem po týhle noci spíše uchozená, než vyspalá. To zase cestou na AJ budu v metru usínat.
No že by Gucciová někdy taky spala?
26. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
Mel no dneska bych to hlídání i brala, fakt jsem nevěděla, co mám od té jedné dělat. V TV nic nedávali :slight_smile:
To se mi nezdá, že by Gucciová spala :wink:
26. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Já toho mýho chlapečka miluju, nejdříve od pěti straší a teď už 2,5 hodiny je totální tuhoň. :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.