• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Mel úplně ho chápu, taky to půjdu po o zalomit :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
tak dite mi na chvilku uslo dneska hrozna noc asi ho neco bolelo ..
jee terco to je super kachynka je zdrava jupiiii
me boli palice jako svina od rymy uz aby to bylo pryc
pajdi to me by asi u ty postylky kraplo hned po tom co by zacla dejchat...volali jste pak nekam?
je jani super naprava uz te tam asi do orodu neuvidi co?
gucci uz rodi?
jo jo to zlucovy si chci koupit uz pul roku ..vzdycky zapomenu
ty jo puzziova super honzik je sikula uz se na nej tesim ale az za dyl chjooooo
mel ty voe a proc taky nechrnis jaho jdu hned nasledovat
M. si vzal dneska pulden na peci strasne me boli palice chjooo chjooo
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Tek, já bych ho následovala, ale potřebovala jsem to tady trochu zpohlavkovat a uvařit, odpoledne mám AJ a zítra máme rehabku, takže nebudu skoro celej den doma a tak abych to měla zítra vše o.k.
26. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Ach to moje dítě, na cucání palce u nohy má velkej břišní sval a na otočení se na pupek má zase těžkou hlavičku. Nemá to prcínek můj jednoduchý. :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Tek teda takové nachlazení ti vůbec nezávidím. Já se teď pořád modlím, abych nic do porodu nechytla :unamused:
O Gucci nevíme, vůbec se tady neobjevila. Tak snad je OK.
SMS žádná nepřišla, ale teď mi volala máma, jestli se něco neděje, že mi posílala SMS a já ji neodpověděla. ale mi nic nepřišlo :unamused:
26. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
ahojte,

tak hurá, že je Kačenka v pořádku a to sono určitě už dopadne dobře.. :slight_smile: a bude doma..

rio, já peru v persilu senzitivo, zatím to vypralo všechno krom mrkve.

puzzi, Honík je nočníkový král :slight_smile: to musí být fakt vtipný, užijte si sraz s campi.. :slight_smile: a pozdravuj..

mel co máš z toho, moje dítě zase nemá žádné zuby a nechce příkrmy :grinning: dyť víš.

gucci rodí nebo co? :astonished:
26. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Milu a objevují se tam sem tam pěkný materiály??? :grinning:
Ty voe, od jedné nespat, to není možné, že vám to takhle nejde. Mě to nešlo pak k ránu,když jsem byla těhu,ale to co předvádíte s gucciovou je masakr.
HOlky, díky. Už jí mám berušku doma a byli jsme na cvíču, takže teď jsou totálně vyřízený a spí. :dizzy_face:
Mel, no koukám výborná noc. Že doufám, že se u nás zuby obejdou bez takovýhle nocí je asi příliš naivní,co?
Mel, tak někde tu probdělou noc Lukášek nahonit musí, proč s ním nespíš? :confused: Aha, už to čtu. Jsi blázen, po takové noci by mě uklízení ani nehlo, teda mně by nehlo po jakékoliv noci,ale to už je vedlejší.
:sweat_smile:
Holky, Gucci přeci nemůže rodit, páč nemá tašku do porodky,né? :grinning:
26. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
zdar ženský,
tak se sem kooonečně dostávám.
Mel,díky za vyřízení pozdravů :wink:
Tetes,tebe si jdu vychutnat,já ti dám mrchu :astonished: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
si nějak dovolujeeš čéče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak abys věděla,už nemám dole 1,5 kg,ale 1,7 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Teri ani nevíš, jak bych spala, ale ono to fakt nejde. Teď jsem myslela, že se prospím a spala jsem asi půl hoďky a jsem jako rybička a to já jsem mega spáč.
To je super, že už máš Kačku doma, mám strašnou radost, že je vše ok.
Leni no klobouk dolů, že ti ta kila jdou tak pěkně dolů. Jen tak dál!
26. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tetes, mamka říká, že třeba u bráchy ani pomalu nevěděla, že mu rostou zuby, jen u stoliček prděl, že to měl až na zádech. . . A s tím úklidem, pro mě je to způsob jak se kapánek probrat a být použitelná pro to naše zvířátko. Které asi do oběda nevydrží vzhůru. . . :grinning: Super, že máš už Kačenku doma.
26. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak Gucci nerodí :slight_smile: Má návštěvu, Grej s malou :wink:
26. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
No jo, ona vlastně něco takovýho psala, jelikož tu ale všechny máme určitý druh demence. . . . :grinning:
26. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Leni, ty voe já čekala, že když nemáš čas, tak že se objevíš až za dýl a už nebudeš dočítat, tak ta mrcha zmizí v propadlišti dějin. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Holky,házím sem tento odkaz. Pokud je to možné nebo se vám jen trochu chce, třeba si tam některé dítko vyberete a uděláme tím nějakému dítěti velkou radost k Vánocům. Neříkám, že by jsme měli peněz na zbyt,ale za tohle to asi stojí. http://www.rozhlas.cz/darujhracku/portal/
26. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tetes,já ti dám,že sis myslela,že zmizí v propadlišti dějin :grinning: kozo jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Čus bus autobus,

tak jsem tady. Pán byl docela dobreeej, sympaťák jako chichi, fakt se mi líbil. Uvidíme co se z kluka jednoho ušatýho vyklube :grinning: .
Tak Jani je ok a nerodí.
Gucci má návštěvu a taky nerodí.
Tek bolí hlava, au au, ti to pofoukám, aby tě nebolela...foooooouk :slight_smile: .
Leni, zhubla 1,7 kg...potfora sem vleze jednou za uherák a hned mě nase*e, že zhubla :grinning: , to se dělá kolegyně???????????????, :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jinak já spala jak mimino od 9:00 do 4:50, jestli vás to teda zajímá :grinning: .
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
A Milu nám to nááádherně shrnula :wink:
26. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
šáááu
prej mě sháníte či co :grinning:
26. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
jsem to tady psala asi x krát, že přijede Grej s Kačkou :grinning: , ale jste hodné, že se tak o mě tak strachujete, i když Janča spíš měla strach, abych jí nepředběhla :grinning:
Nejvíc mě ovšem pobavilo, že jste si v osm myslely, že spím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ráno jsem trochu uklízela a Grej dorazila v deset a odjela ted :wink:
26. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Tetes já už včera pro dvě děti dárky posílala do dětského domova a vybrala jsem si je zrovna v tom odkazu - ještě jsem tam přidala i nějaké dárky navíc pro ostatní :dizzy_face:
26. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Gucci vůbec ne, s tím předbíháním to bylo jen rejpnutí. Spíš jsem měla strach, že zase nějaké komplikace. Na Grej jsem samozřejmě zapomněla a když jsi mi to napsala, tak moje reakce byla..jsi ale blbá, si ho.. pamatuješ :slight_smile:
26. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
tak jsem byli na nákupy, pG má botky, tak super, zase dá chvíli pokoj :grinning:
v sobotu má akci z práce, odjede dopo a vrací se až v neděli, tak doufám, že mě zase něco nechytne
26. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Gucci vůbec to nepřivolávej...
Já jsem tady psala, že doufám, že nic nechytnu a už je to tu..začínaj mě bolet záda a mám zvýšenou teplotu :unamused:
26. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
neke :confounded: , tak tfuj tfuj, at tě to brzy pustí :wink:
tjooo dávaj Zkrocenou horu
26. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
áááá už kucí sexujou :grinning:
26. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky, užila jsem si s Honzíkem krásnej den u Campi. kde jsou ty časy, když tam u Lenky děti ležely na dece a pásly, dneska jsem zírala na Ladunku drobečka, jak se super plazí stylem voják do zákopu a zvedá zadek, stoupá si, je moc šikovná. Honzík objevoval nové prostředí, chodil z obýváku do chodby k chodítku a dalším pro něj novým věcem, fakt super. Jo a dostal od Campi k narozkám super kostky, takový ty gumový měkký, jestli někdo znáte. myslim, že teď tyhle věci užije, naučil se poslední dobou dávat menší kelímek do většího a podobně. Malej problém byl polední spaní. Campiovi mají dvě postýlky, takže to bylo v pohodě, ale Honzík to tam nezná, takže jakmile jsem ho nechala samotnýho v postýlce a odešla, tak hroznej brek, slzy, achjo, dost blbá situace, nechala jsem ho tam a chodila ho po chvílích uklidňovat, chtěl ke mně do náruče, ale zas se mnou by neusnul, volala jsem i P., aby mě podpořil, tak že ho mám nechat, že určitě do 20-30 minut usne, ať tam chodím, jo, nakonec to vyšlo a usnul na 1,5 hodiny jako vždy. Na spaní umím bejt tvrdá, to jo, ale takhle v cizím prostředí jsem měla pochybnosti, že brečí fakt strachy, že to tam nezná, ale do kočáru se mi na spánek nechtělo, to je půl hodiny a na nic a moc v kočáru spát už neumí, tak vyhrálo vybrečení. celkově návštěva super a mnohem lepší než dřív, děti si tam cca vystačily a my měly dost času na pokec, to bylo super!
Marti, to mě mrzelo, že nedorazíš, snad příště! V sobotu nový auto? Tak ať se s nám pak bezva jezdí :wink:
mel, z nachozených nočních km mám trošku husí kůži, to jsou blbý noci tohle, na mlíko nedošlo?
Milu, tak co pán, dobrý matroš? :sweat_smile:
Steffi, my se nebojíme, že bys rodila, to by bylo náhodou super, kdybys už rodila :slight_smile:
Ježiš, ty noci, to je něco, už fakt radši roď, se pak vyspíš pravděpodobně líp!
Tek taky na ho.no noc :confounded:
Tetes, třeba to není naivní, Honzík zuby nijak strašně neprožívá, snad jen horní jedničky dvě dost blbý noci, ale to měl i rýmu, tak těžko říct, jinak ani nevim, takže neboj dopředu, třeba to bude cca ok. Blbá noc možná ze zubů je u Honzíka, že tam třeba 3-4x za noc musíme jít a pohladit, nahodit apod., nic hroznýho.
Leni, furt cvičíš denně? Borkyně sportovní :wink:
Na to Daruj hračku se podívám, na sbírky atd. moc nejsem, ale tohle mě láká, dětí v DD je mi moc líto.
Gucci, a co Grej a Kačenka?
26. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojte,
dneska vůbec nestíhám,byly jsme u dr. na 1.Hexe a docela mazec reakce,celý odpoledne prořvala a už srážim teplotu panadolem :unamused: jinak aktuální váha výška....5800g 64cm takže už docela v normě a možná ani nebudem mít malýho golemka :sweat_smile:
tetes,to je dobře že Kačka má výsledky v pořádku a konečně jí máš princeznu doma :dizzy_face:
Leni,ty mi neserř se schazovánim kil,na tebe naběhnu a uvidíš :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
steffi ty jo,zalez do pelechu a vylež se
tek ať se brzo uzdravíš a hlavně Olouš aby to od tebe nechytnul
26. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
brééééééééééééééé

puzzi: to jste si to super užily s Campi, doufám, že se tady zase někdy objeví :wink: .... a tos mě překvapila, jak jste si to užily, když jsou ted dětičky větší, já si myslela, že s miminama je na pokec více času, když jen leží a nemusí se kolem nich tak lítat
mysky: super míry :wink: , chudinka Aduš s tou reakcí :unamused:
27. lis 2009 v 06:08  • Odpověz
puzzi: Grej super, konečně si to chuděra začla užívat, páč Kačka už je lepší, směje se a tak, takže paráda, má dole dva zuby pizizubka :grinning: , akorát to spaní jí moc nejde, byly tady cca 5 hodin a spala za celou dobu 20 min., ale asi jí to stačí
27. lis 2009 v 06:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.