• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Bré ranko.
Luky usnul ukázkově po sedmé hodině, ale v osm řev jak tur, asi se mu něco zdálo či co. . . No pak AŽ v půl druhé první dudlík, nechal mě po dlouhé době vyspat 4 hodiny v kuse!!! No do tří furt dudlík, pak trocha čaje a do půl šesté klid, zase dudlík a ještě furt chrní! :dizzy_face: Tak nás pomalu balím na rehabku, za hoďku abych nás oblíkla a dopravila do sklepa ke kočáru. Mamka ho tam včera musela nechat, protože nejel výtah, teď už se na chvíli vzpamatoval tak zase jezdí, snad teda. Z pátého patra jít s Lukym a věcma po schodech kdy nevím jestli se zhasne světlo hned nebo za pět vteřin. . . Máme slepej barák, takže zhasne světlo a je tma jak v pr*.
No Grejina Kačenka si v noci většinou tak dvě hodinky chce hrát! Dneska od desíti snad do půlnoci podle toho co psala Grej.
Puzz, super jak jste si to užily.
Mysky, jé Adulka takovou blbou reakci? :frowning2:
27. lis 2009 v 06:38  • Odpověz
mel: s tím výtahem je to vopruz teda

já se tady zase klátím...na prosincovkách porodila včera holčina, co měla termín 24/12, má holčičku s mírama 49cm a 3150g ... to kdyby porodila až za ten měsíc, tak nevím kolik by ta malá vážila, málo ale určo ne :grinning:
27. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
gucci, no super. Taková krásná holčička. . . Sice o měsíc dřív, ale pěkná váha i míry. :dizzy_face:
27. lis 2009 v 06:51  • Odpověz
včera bylo ve zprávách, že maj na Podolí nějaký super inkubátor, co zachrání miminka s velmi nízkou porodní hmotností a pG na to jen suše: Hm, tak to se nás netýká :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 07:01  • Odpověz
gucci, no to fakt netýká. Ale nevím jak je to v Pardubické porodnici, ale Luky na pár hodin do inkubátoru putoval na prohřátí, nevím zda je to jen u dětí narozených CŘ, že strašně rychle prochladnou a nebo i u normálního porodu.
27. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
dobré ráno..

puzzi tak to je skvělý žejste si to s campi tak užily :slight_smile: a Honzík se assi teda trochu bál, ale zvládly jste to teda pěkně.. Teda Ty takhle voláš P.? Mě by to asi ani nenapadlo, je vidět, že jste na Honzíka holt dva.. :slight_smile:

gucci, pG je teda fakt vtipnej :grinning: no však Ty můžeš kliďo piďo už rodit :slight_smile: já s etak těším až tu bude zase nějaká čekačka, kdy jste s Jančou jako prodily a na dojmy a tak :dizzy_face:

mysky teda chuděrka Adélka, snad už to bude lepší.. dávalas i prevenar nebo to má jen z hexy?

jinak S. dneska noc docela bych řekla nadprůměr, kojení v půl jedenácté, pak ji vzbudil M. když šel ve 2h spát a pak až v 6h a do 7h mě nechala relativně spát :dizzy_face:
27. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko,
dneska jsem spala do 5ti a teď jsem ještě na hoďku vytuhla, takže paráda. V těch 5 byl vyspalej i L., tak jsme si povídali :slight_smile:
Jinak jsem se v noci vypotila, košilka putovala rovnou do prádla a snad to bude dobrý. Prostě musí. Cpu se samým ovocem a nikam téměř nechodím, tak snad to bylo jen z přetažení nebo že by se tělo připravovalo na výkon :wink: Ale dneska kromě návštěvy Podolí budu raději polehávat a víkend taky. Fakt rodit s nachlazením nechci...
Mysky teda chudák Adélka, taková silná reakce na očko. Snad to dneska bude o poznání lepší... A váha a míra super!
Gucci o měsíc dřív holčička a s takovou vahou, nooo dobrý! Fakt jsou ty děti nějaké větší. Ale ty ještě nejmíň 2 týdny vydrž.
Mel docela pohodová noc. Tak ať Luky na rehabce pěkně spolupracuje. A ať výtah funguje...
Puzzi super den s Campi.
Kay koukám, že ty ses taky dneska relativně vyspala, prostě lepší noc skoro všude :slight_smile:
27. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Jani, dobrý, já jsem vzhůru od půl páté, četla jsem si, ale už jsem nezabrala, tak si vybírám dárek k třicátinám :grinning:
27. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Jo a už sis vybrala? A kdy je máš?
27. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
až v květnu :grinning: , ale tak v půl páté ráno mě nenapadlo nic jiného, než nápad na dárek k narozkám :grinning:
chci nové kolo :sunglasses: http://www.merida-bike.cz/prodej/matts-tfs-trail-500-d-09
27. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
27. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Moooc pěkné sis vybrala.
27. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
jj už jsem to ráno četla, maso, já asi nevytáhnu paty z domu fakt, max na prochajdy s rouškou :grinning:
27. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
jani: nevím ještě, jestli to bude přesně tohle, ale prostě nové kolo to nejspíš bude
27. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
No je to děs! Já už fakt chci porodit...
Aha já myslela, že už máš na 100% vybráno. Ty Meridy jsou fajn.
27. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
ee, to má ještě čas, mě to jen tak napadlo a pG se toho hrozně chytl a už mi ho vybírá :grinning: , on si kupoval nové kolo minulý rok, tak at nejsem jak chudý příbuzný :grinning:
27. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
To my si kupovali s L. nová kola, když jsme přijeli z USA, abychom se nezáviděli :wink: No a já tento rok na něm ani jednou nejela :unamused:
27. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
no já to myslím tento rok jednou stihla na jaře, ale jinak taky nic a fakt mi to chybí a dycky pG závidím, když někam fičí, ale příští rok si to vynahradím, akorát musím někde sehnat ten vozík pro malou
27. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
No já ne, jsem z lyžovačky šla rovnou do IVF a bylo. A taky mi to chybí, už se těším. Plánujem někdz v létě nějakou dovču na Šumavě s kolama...
27. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
a budeš kupovat ten vozík?
27. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
To ještě nevím, na Šumavě ho půjčujou a uvidíme, jak budem jezdít v Praze.
27. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
jj taky to musíme promyslet
27. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
27. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Gucci no je to další věc, která potřebuje prostor. Jako pokud budem jezdit hodně kolem Prahy, tak se vyplatí. Pokud občas, tak je lepší si ho půjčit...
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
no to jsem zvědavá, jestli je to poslední foto :wink:
jj tak tak, nebo pořídit jetý
27. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Gucci já taky a upřímně, ráda bych :wink:
Jo jetý by šlo a to bych třeba dala i do kočárkárny a nebála bych se tak, že ho někdo šlohne...
27. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
My jsme byli na Šumavě na kolech v srpnu, na Filipově Huti nad Mordravou a vozík za kolo jsme si půjčili na Modravě, chlápek tam má fakt výběr, dokonce když si ho pak koupíte, tak vám odečte půjčovný. měl tam hlavně oba typy, ten Chariot i Cruisër, my jsme měli ten Chäriot, je líp odpruženej a hlavně s vložkou pro malý mimča, tak to bylo super. Na Kvildě půjčovali ¨jen ten bez vložky por starší děti, to by nám bylo k prdu. Ale je to super, snad se tam dostanem v zimě na běžky, chtěla bych to zkusit tahat na sněhu na běžkách, táta teda tvrdí, že to neutáhnu, tak jsem zvědavá :wink:
jedu na víkend ke švagrový a k bráchovi na druhej konec Prahy, budu až v neděli.
S prasečí chřipky se snažím nevyšilovat, zatím se chovám jako dřív, i jezdím mhd. Ale chápu, že před porodem je hrozba horší. Ale takovejch věcí už bylo, kdy nadělali humbuk a nic z toho, třeba to nebude tak hrozný.
27. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
jj Terky, určo máš pravdu s tou chřipkou, podle mě je prasečí stejná jako normální, akorát se to více zveličuje tedka, ale není radno to ted pokoušet
já teda byla u kamarádky, půjčovala mi ještě nějaké mimi věci, měla jsem s ní jít do města, ale najednou na mě padla taková únava, že jsem jela radši domů
27. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Tak jsme byli dneska na rehábce a Míša tak strašně prdí a smrdí, že mi normálně bylo stydno, jako fakt tam jenom prdama zasmradil celou místnost i rehábka nakrčovala nosík. :sweat_smile: On už tři dny nekadil, tak očekávám v nejbližší době velkou smršť. Jsem chtěla dát i prát a raději to odsunu,páč je mi jasný, že to Míšánek vezme i s bodýčkem. :grinning:
Normálně v nemo byla K. třikrát za noc vzhůru a jakmile je doma, tak zase krásně spí, dneska první vbuzení až ve 4,30 hod!
Jani, hezkej pupek, ani strie nemáš super, vyjdeš z porodky a nebude vidět, že jsi rodila.
Gucci, koukám prosinec je takovej lehce obézní :grinning:
27. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky máte nějaký dobrý kolotoč nad postýlku nebo stačí nějaký obyč? baví to mimina?
27. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.