• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
gucci, máme obyč a navíc jim ho na noc sundavám, páč když pak melou ručičkama tak do něj praští a budí je to a špatně se dávají do postýlek. Že by je to nějak extra bavilo zatím nepozoruju. Zaujme je to na jedno max. dvě natočení. Kámoška kupovala takový ten super, od fp, co je na dálkové ovládání a dělá hvězdičky na stropě a říkala,že větší pí.... koupit nemohla. Ale kdyby jsi chtěla určitě ti ho prodá. :grinning:
27. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
tetes: fááákt :grinning: , zrovna jsem se na něho koukala :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak já jí řeknu, určitě se ho ráda zbaví :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
27. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
gucci, kolotoč máme taky obyč, a taky ho sundávám :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Tak než vás dočtu, monitor na jedničku s hvězdičkou, malej řádil a já totálně bez kontrakcí. V poradně mě ani nevyšetřoval. Příští pátek kdyžtak domluva na vyvolávání v tom týdnu od 7.12.
27. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jo a streptokoka nebo stafylokoka (teď nevím) nemám :wink:
27. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
tjooooooooo Jani, dyt je to za chvilku
27. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
jani tak super, že monitor ok a třea vyvolání nebude ptořeba.. :slight_smile: ale je pravda že je to za chvilku.. :slight_smile:
27. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jojo je to za pár a jak ty týdny letí, tak se ani nenaděju a bude to :slight_smile:
Darebák mě přivítal slovy, ještě v celku..jako by tomu ani sám nevěřil :wink: Si myslel, že se mě zbaví a já si to odrodím v jiný porodce, ale to se spletl, já mu tam ještě budu strašit :grinning:
Gucci kolotoč jsem nekupovala a ani nebudu.
Tetesko díky za pochvalu pupku a naštěstí mi ani kůže nepopraskala, tak to mám radost a pořád mám těch 13kg nahoře, tak snad už nepřiberu...
27. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
jani a říkali ti váhu?
27. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
Nene já nebyla na UTZ. Ale určo má přes 3,5kg.
27. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
no já jsem zvědavá na toho nového dr. za týden v pátek, co mi řekne na tu váhu malé/velké
27. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Tetesko, náhodou kolotoč od FP je docela dobrej. :grinning: On má takovou zvláštní funkci - dá se vypnout hudba, světlo, takže se pak točí jen a jen méďové. :wink:
Jani, bříško je móc hezké. Mám pocit, že Tě radši doktor nevyšetřoval, protože by jsi mohla hnedle začít rodit. :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
Gucci taky jsem zvědavá. Třeba dareba to už nereší...
Mel to mě taky napadlo, že mě radši nevyšetřoval, když mají do neděle ještě zavřeno :wink:
No nic, jdu se natáhnout. Jsem nějaká zmordovaná, zas mě začínaj bolet záda a pořád mám takový pocit, že není vše ok.
27. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
Jani, no ono aby jsi nám nezačala rodit, někdo tu taky psal, že ho začaly bolet záda a pak najednou šup a dítko bylo na světě. :wink:
27. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
tak my máme obyč. kolotoč a Vojta ho má hrozně rád asi poslední dva měsíce, když nechce spát přes den tak ho pustím a on často u toho usne, neo když potřebuji něco udělat tak ho taky v spotýlce zabaví třeba 10 minut, na noc taky sundávám, ale teď už ho dám pryč úplně protože na něhos koro dosáhne a bojím se aby ho na sebe neshodil
Jani porod se blíží a bříško pěkné :dizzy_face:
Tetes to znám, Vojta taky strašně prdí a někdy i dost smrdí, třeba v šalině v létě jsem se úplně styděla jak se to vinulo kolem kočárku :sweat_smile:
mě byl včera šíleně blbě, už 3 dny mě bolí hrozně hlava a večer se přidal ještě žaludek, v noci jsem nemohla skoro spát, tak jsem ráno šla k doktorce a má podezření na žaludeční vřed, zatím mám léky a uvidíme
a hlava mě bolí asi z páteře mám tam prý dost zatvrdlé hrboly
27. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Mel no kdyby mě bolely záda dole, tak bych tomu i věřila, ale mě spíš bolí v oblasti lopatek. No uvidíme, co se z toho vyklube...
Co na rehabce, Luky dobrý?
Rio teda vřed, kdepak sis to uhnala? A pokud tě bolí hlava od zad, tak šup na masáž :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
A ještě pro povzbuzení Milu a Lenky. Dneska jsem se bavila před poradnou s jednou maminkou, kterou znám od vidění už z dřívějška a věděla jsem, že čeká dvojčátka. Tak mi dneska říkala, že má doma 2 letého kluka, který se jim povedl až na 6 pokus z IVF a že si pak řekli, že když mají ty 2 mrazáčky, že si je teda nechají zavést a vůbec nevěřili, že to vyjde a ony se chytly obě embryjka a čeká další 2 kluky :slight_smile: Přišlo mi to moc hezký a povzbuzující :slight_smile:
27. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Jani, no dostal trošku těžší kalibr, aby se více snažil. No a má podobně mít podporu jako Tetesiný dvojky, to znamená ručník či něco takového smotaného pod hrudníčkem. Aby si vytvořil základnu níž, na to že mu bude 7 měsíců, tak se stále moc drží při zemi.
27. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Tak snad ho to povzbudí a bude na tom zase líp. Ale je fajn, že to cvičení pomáhá.
27. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
No pomáhá, ale pokud se víc nezlepší do 15.týho tak dostane Vojtovku. Zatím má jen takové lehké cvičení.
27. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
rio, ty jo vřed? Máš moc starostí nebo to jen tak?
Mel, tu podporu má jen M., K. je šikovná ona ta trochu zpomalenost bude asi dost doménou kluků,co jsem tak slyšela. K. už si na bříšku i krásně hraje, sice do toho pořád kejvá hlavičkou a vyplazuje jazyk jaká je to hrozná dřina, se normálně musím smát. Mel, zkoušíš s ním cvičit na balonu? Musím říct, že to M. dost pomáhá a je na něm akčnejší.
Steff, už se mi ten termín 4.12. blíží a nic tomu nenasvědčuje,sakra. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Mel on se chytne, souhlasím s Terkou, ti kluci jsou prostě línější...
Teri to je za týden, to se může stát věcí :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Tetes, na míči máme taky nějaké cviky. Asi 2 tuším. . .
27. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Manža objevil právě v baru poslední Margotku, holky kdyby jste viděly s jakou láskou ji obejmul. :grinning: Jeden by pomalu začal žárlit na pitomou sušenku. :angry: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Mel tomu naprosto rozumím. Se těším, až po porodu sežeru celou čokošku a nikomu nedám ani kousek :grinning:
27. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jani, u Tebe to chápu, ale u mého chotě. . . :grinning: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
No co no, margotka je margotka, taky bych se o ní prala :wink:
27. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Téééda Mel,jak můžeš říct o MARGOTCE, že je to pitomá sušenka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.