• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Bré ranko,
fůůůůůůůůůůůj margotka je hnusný sladkiý lepidlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. lis 2009 v 05:56  • Odpověz
brééééééééééé rááánko

tjo Margotku jsem už neměla snad sto let
my máme ted v novém bytě v knihovně udělanou takovou skřínku na sladkosti a chipsy a tak PRO HOSTY a pG to taky nějak nepochopil a pořád chodí kolem jak mlsnej pes a loudí a furt užírá...jsem mu už říkala, že mu tam dám nějakou dětskou pojistku :grinning:
28. lis 2009 v 06:31  • Odpověz
doprčic, 37tt....a já furt neperu a nechystám :grinning: ...zítra už musím fakt začít :grinning:
28. lis 2009 v 06:34  • Odpověz
jo, odpo za mnou přijedou kamarádky z Prahy, tak budu asi až večer :wink:
28. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
dobrý ráno
tak reakce na očkování po dvou dnech snad konečně zažehnaná,chuděra si to docela vyžrala :unamused:
jdu vás dočíst co novýho,jestli už třeba máme Kubíka,Gucci vidim ta je tu :slight_smile:
28. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
Mysky, Kubík se ještě do zítra musí hřát u maminky, pak otevřou Podolí a může vykouknout na svět. :wink:
Gucci, no u nás máme taky takovou skříňku, zajímavé, že flašky jsou tam stále ale sladkosti. . . :grinning:
28. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
steffi že byl včera monitor bez kontrakcí ještě neznamená že už dneska nemůžeš porodit :wink:
Mel sem se musela začít smát jaks psala o tý margotce :grinning:
tetes už máš Kačenku doma???a už do nemocnice nebude muset viď??
gucci nestresuj,stejně až budeš odjíždět do porodky tak budeš řešit že máš doma bordel a co všechno si zapoměla tak což... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Ad kolotoč: nemám,máme zvednutý patro a postýlku pod ním takže jsem nad ní přisponkovala plyšáky,okolo natáhla vánoční blikačky a krásně u toho Aduš usíná,a už máme světýlka natažený i v kočárku páč princezna se bojí tmy tak jí to večer pouštíme :sweat_smile:
Mel aha,takže kdyby to na Steffi přišlo dneska večer tak se bude držet zuby nechty doma a ráno až otevřou porodku tak nakluše rovnou na porodní sál s hlavičkou mezi nohama?? :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Mysky, né musí to na ní přijít až v neděli večer!!! Porodka se otevírá v pondělí. :wink:
28. lis 2009 v 07:35  • Odpověz
Bréé ránko,
Mel teda s tou Margotkou sis to u mě po... To je nejlepší čokoška co znám. Tu zbožňuju. Ještě tejden a pak je budu moci žrát po kilech :grinning:
Mysky stále jsem 2v1, Kubík je prostě poslušný a když teda Terka řekla, že 4.12., tak 4.12. nebo až 5.12. na maminčiny narozky :wink:
Jinak Podolí je ofiko zavřené až do pondělí, ale včera někoho z poradny posílali na porodní sál, tak možná, ža už by nás o víkendu vzali, ale zkoušet to nebudu :slight_smile: Úklid a veverkování je naplánováno na pondělí :wink:
Gucci gratulace k 37tt, taky už to máš za pár. Hele a vypráno a vyžehleno máš za 2 dny, když sebou hodíš. To zvládneš :wink:
28. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
tak jsem vyprovodila pantátu Gučiáka na akci, kladla mu na srdce, že má manželku v 9.m. tak at se podle toho chová, ale myslím, že na to zapomněl, jen co překročil práh bytu :grinning:

mysky: to je dobře, že už je A líp bobinka majá světýlková :grinning:
28. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Zpráva od Lenky: Ahojky podávám ne zrovna veselé info, zhruba před 2 hodinami (psala mi ve 12,51) me privezli do nemocnice a jsem na kapačkách. :cry: Od čtvrtka mi bylo hrozně slabo, v pátek jsem kolabovala, 2 dny jsem nemohla nic jíst a pak už ani pít, takže totál zesláblá, váha mi slezla na 55kg, včera večer se do toho pridal průjem a horečky 39 a ráno už jsem jela. Nemám sílu stát, jsem vyčerpaná a celá vyschlá, snad mi kapačky pomůžou. Pozdravuj holky.
28. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
zdár, jsem tu, návštěva odešla, dostala jsem krásné dary do bytu

mel: tjo co se jí to stalo proboha? :confused:
28. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Gucci fajn, že sis užila návštěvu. My dneska byli na dlouhatánské procházce, bylo to super, trochu mi tvrdlo břicho, ale jinak nic. K. fakt čeká na ten prosinec :wink:
A teď jsme byli v DBK na Budějárně a koupila jsem adventní věnec, ať aspoň trochu vánoční nálady mmáme v tom bytě.

Ty jo co s tou Lenkou je, no snad ji v nemocnici dají dopořádku!
28. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Jani: to jste se krásně prošli :wink: , já jsem celý den doma a jsem unavená jak nevím co :grinning:
28. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Copak děláš? Kromě toho že ses věnovala návštěvě :wink:
Musím říct, že ty procházky mi dělají fakt dobře a jako že to je procházka tak 4km :wink:
28. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
no super
no dneska jsem nedělala nic, ráno jsem akorát upekla bábovku, pak jsem si dělala rychlý o, chystala nějaké občerstvení pro holky, trochu uklidila
ale já to tak mám poslední čtyři dny, hrozně mě bolí nohy a jsem unavená
28. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
No už to není jednoduchý, ja jsem taky hodně unavená. Včera po návratu z Podolí jsem na hoďku vytuhla a dneska po o taky. Je to náročný...
28. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
no já to mám z toho debilního brzkého vstávání, to je na prd prostě ... a přes den neusnu
28. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Jojo a bude hůř :slight_smile:
Včera mi psala ta kolegyňka, co má tu holčičku 1,5 měsíce starou. Že hodně vzpomíná jaký to byl klid, když malá byla ještě v bříšku :grinning:
28. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
šiš nestraš :grinning: , dyt ty mimina furt spí ne :grinning:
28. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Gucci nooo já nevím, co tak poslouchám, tak si to už přestávám myslet :grinning:
28. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
kde je Mili? už jsem jí dlouho "neviděla"
28. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
to nevím, taky jsem si včera říkala, že se tu jen mihla...
28. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahojte
holky nebojte,ty miminka fakt pořád spěj......přibližně od 10.00 do 02.00 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu číst co dneska novýho
28. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
aha,už jsem přečetla,dneska to nebylo dlouhý :grinning: :grinning:
tjo,a co se Lence stalo??Nějaká viróza???Snad to enni nic vážnýho
28. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Bré ranko, si pamatuji, že Luky bezvadně hned usínal po jídle během dne, za to v noci. . . . No a tak po 3 -4 týdnech už přes den byl víc a víc vzhůru.
29. lis 2009 v 05:56  • Odpověz
brééééééééé rááánko

tak jsem se právě opět přesvědčila o své stupidní naivitě, co se mého muže týče :grinning:
včera mi volala naposledy nějak v osm večer, že se přesouvací do Ambiente, tudíž tam není signál, tak mě ještě kontroloval, jestli jsem ok.....ted chvilku po šesté ráno mi píše SMS, jestli spím, tak jsem mu odpovídala, že ne a říkala jsem si, tjo to on už určitě jede domů :dizzy_face: a von mi pak volá, aby mi řekl, že jede teprve z Ambiente a jde spát k tomu kamarádovi, takže až se nějak vyspí tak přijede domů :rolling_eyes: .... na zabití :grinning:
29. lis 2009 v 06:34  • Odpověz
Bréé ránko,

Gucci pG je opravdu odvážnej a teda pařmen velkého kalibru :slight_smile:

Jinak u nás zajímavá noc, v půl druhé na záchodě jsem zjistila, že zase slabě krvácím. No nic, šla jsem si lehnout, že jako uvidím, co a jak. Malej se v břiše mlel, tak jsem byla docela klidná, že to je asi z čípku, ale bylo mi jasný, že se s ním něco děje. No a od tří kontrakce po 15ti minutách. Tak jsem ležela v obýváku, L. se v půl páté probudil a šel se podívat, kde jsem. Tak mu říkám, co a jak. No a od té doby nespíme oba.
Já už si teda umyla vlasy a oholila se a uvidíme co bude dál. Sprcha trochu pomohla, ale jednu kontrakci jsem ve sprše musela rozdejchat.
Jo a od těch pěti nadáváme K., ža se jako zbláznil, že poslední den, co je Podolí zavřené a on začne předvádět tohle a ještě k tomu takové debilní datum :grinning:
29. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
tjo Jani, prej debilní datum :grinning: :grinning: , náhodou 29/11/09 je celkem dobrý :wink:
a jaké to je ta kontrakce? tě jako bolí břicho či jak?
29. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.