• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Jani, teda to snad ne! No zase takové krásné nedělňátko. :grinning: Hele Thomayerovka je blízko a když přijdeš otevřená na tuším 5cm tak tě vzít musí. :wink:
29. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Gucci ale jenom celkem :wink:
No hele mě bolí břicho jako při hodně silné ms a je to taková vlna. a to břicho strašně ztvrdne..ale fakt některý byly hnusný, jsem se ani nadýchnout nemohla. Ale teď po sprše se to uklidnilo, tak doufám, že aspoň do toho zítřka vydržím :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:17  • Odpověz
Jani aspoň do půlnoci, pak tě třeba už vezmou. :wink:
29. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
No já nikam nespěchám, jsem ráno pustila pračku. Za chvíli půjdu vařit oběd. Táta si v poledne přijede pro auto, jako do porodky mě jen tak někdo nedostane. Mám toho moc :wink:
29. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Jo a ještě křížové bolesti, to je jako peklo!
29. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
jj to jsem měla tenkrát v tu sobotu, jsem nemohla ani dýchat, ale nebyla jsem schopná udělat skoro ani krok, natož abych šla do sprchy
tak mooooooooooooooooc držím palce, ale vypadá to, že se to už rozjíždí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Jani, jj křížové bolesti rozhodli o tom, že bez epi ani ránu. :unamused: Byl to docela hnus. . . .
29. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Gucci při té kontrakci se taky ani nehnu. Do sprchy jsem došla mezi kontrakcemi :grinning:
No doufám, že to nebude na tejden, to mě omejou :wink:
29. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Mel to se nedivím, já je měla tak celkem 10 minut, ale to je fakt humus největší...
No já jsem pro epi i bez křížových bolestí :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
aha, no tak vida, tak to jsem tenkrát měla jednu blbou dlouhou kontrakci...to v té porodce jako nepoznali nebo co :grinning:
29. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
dobré ránko,

janiiiiii, koukám, že Kubík se klube na svět :dizzy_face: Datum krásné, no ta porodka, mylsím, že Ti to pak bude už jedno, kam pojedeš :grinning: drž se kočko :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
dobrý ráno

jani to vypadá že se bude rodit :dizzy_face: :dizzy_face: myslim na tebe a držim palce :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Jani, no já původně epi nechtěla. . . No já toho vlastně nechtěla, že? Jo a s tím hodně práce mi připomínáš Teksas, tak taky pomalu termín na krku a furt ještě lítala po brigádách apod.
Jinak Luky v noci milionkrát dudlík, buď zase zuby a nebo nevím. Zítra s ním nakvačím k doktorce, protože furt v tom nose asi toho stafíka má. Už mě to neba a ke všemu má trochu teplotu. :frowning2:
29. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Kay máš naprostou pravdu, až to přijde naostro, tak mi bude úplně jedno, kde rodím.
Díky že na mě myslíte, pomáhá to..
Mel proto já si nedělala žádný porodní plán, se budu rozhodovat podle momentální situace :slight_smile:
Teda a chůdě Luky, pořád něco... :unamused:
29. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
mel: tjo chůdě Luky :unamused:
29. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Jani, já porodní plán neměla. Jen jsem si prapůvodně říkala, že epi nee a císař taky nee. . . No a jak to dopadlo?
Jo choudě Luky, ale zatím je veselej, tak to není nic tak zlýho.
29. lis 2009 v 08:46  • Odpověz
Mel snad to jsou zuby a ta teplota k nim,hlavně žádnej bacil aby to nebyl :unamused:
steffi já taky epi nechtěla a nakonec jsem ani neměla,ono fakt dopředu asi nemá moc smysl řikat jak to bude
29. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
tak jsem doplnila do alba výbavičku, snad to bude stačit
29. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Já co se porodu týče nemám nic naplánovaného. Já bych byla nervní, kdyby to tak pak nebylo. Mám jediný cíl, dostat to mrně ven :grinning:
Ale kontrakce úplně přestaly a už jen špiním, tak to byl jen takovej trénink, abych věděla, až to přijde :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Gucci moooc pěkná, i když u půlky bych řekla, že spíš čekáte kluka. Ale teď pár růžových věciček to vyjasnilo :wink:
29. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
jj Jani, cíl máme stejný :grinning:
gucci stačit to bude určitě. A některý ty kousky jsou fakt parádní :dizzy_face: akorát to je určitě všechno takový maličký..... :sweat_smile:
jo? tak to je dobře, mě se zdá, že máme toho růžového nějak moc....to kupuje hlavně moje máma, ale už se přeorientovala na fialovou naštěstí :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
steffi uvidíš,ale už bych bejt tebou nechodila nikam daleko od dopravních prostředků :grinning: tjo,já sem normálně nedočkavá na čerstvýho mimouše
29. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
mysky: 56 mám fakt minimálně :grinning: , vlastně jen ty body s krátkým, jinak je všechno 62 nebo 68
29. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
gucci kde máš aktuální břuch????ti v albu chybí 9měsíc tak se polepši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
mysky: fotíme zítra :wink: , já fotím co 4 týdny, ale ted budeme fotit radší každý týden :grinning:
29. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Gucci, myslím, že toho má hG více jak Luky v současné době. :grinning: Ale móc hezké věcičky.
29. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
jani, myslím že to je nejlepší, neplánovat, protože pak s eto může fakt vyvíjet úplně jinak než má člověk představu a plán je stejně na nic.. já bych chtěla i epi i CŘ kdyby to bylo potřeba.. ale to Ty řešit nemusíš, Kubík bude šikulka a vykopukne na svět určitě hladce a rychle :slight_smile:

gucci, Ty jo, 62 a 68 má Stela teď :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Gucci no ono jiný cíl ani nejde mít :grinning:
Jinak myslím, že toho máš tak akorát a uvidíš, až se malá narodí, tak určo návštěvy ještě donesou další věcičky...
Gucci vzala sis příklad ze mě :wink: V 9. měsíci už není jisté, která fotka bude poslední :wink:
29. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.