• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
kay: no jo, tak víš jak je na tom naše hG s váhou :grinning:
29. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Kay přesně tak, nechám to na dr., když řeknou CŘ bude CŘ. A když nebudu kontrakce zvládat bude epi.
Kay no jo ale hG bude o dost větší než byla Stelinka :wink:
29. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Jani, no jsem zvědavá kdy Kubík vykoukne, ale myslím, že k vyvolání nedojde, že vyleze jako poslušný chlapeček sám. :wink:
29. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
jani: no můj první cíl je rodit v lednu :grinning: anebo v první půlce prosince :grinning:
29. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Mel no taky bych to tak nějak viděla. Myslím, že na páteční poradnu už nepřijdu, teda doufám :slight_smile:
Gucci no tak co toho 5.12., nám to asi nevyjde :wink:
29. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
ee, to je brzy, my jdeme teprve 7/12 na ten předporodní kurz :grinning:
já jsem s malou domluvená bud na 9/12, 12/12 nebo leden :grinning:
29. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Gucci tak byste to zvládli bez předporodního kurzu :wink:
29. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
pochybuju, my nevíme fakt nic :zipper_mouth: :grinning:
29. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
gucci, já na předporodním kurzu byla a byl k . . . nebudu sprostá. :wink:
29. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
mel: tak já vím, ale tenhle se jmenuje otec u porodu, učí se tam dýchat, hlídat kontrakce a kdy jet do porodky, když ti neprdne voda a tak a hlavně je to takové aktivní i s chlapem
oni tady dělaj i předporodní kurzy v porodce, ale o těch jsem slyšela, že jsou na prd
29. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
gucci a pouštěj tam na videu chlapům porod????
A.když viděl v práci porod na videu tak z toho měl trauma už do předu a díky tomu právě nechtěl být u porodu :unamused: tak kdyžtak bacha na to a radši na to pg dopředu připrav :wink:
29. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
No nic děvčátka, krvácení se vrátilo, tak mažem do porodky. Začínám mít strach o malého. Držte palce, aby bylo vše OK. Budu informovat SMSkama. Napište prosím Milu, co se děje..díky moc.
29. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
mysky: nepouštěj, jsem se ptala :grinning: , kdyby pouštěli, tak tam nepáchnu ani já :grinning:

Jani: drž seeeeeeeeeeeeeeee, Mili jdu psát, i Pajdě :wink:
29. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Jani bude to v pohodě :wink: držim palce :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
gucci :grinning: :grinning:ať žije blažená nevědomost
29. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
mysky: jj přesně, jako vocat pocat :grinning: , já ani nečtu ty příběhy o průběhu porodu a tak, počkám si až na svůj :wink:

tak jsem psala Mili, Pajdě, Teksas i Tetes :slight_smile:
29. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Gucci jsi hodná, já teď volala do Podolí a tam mi doporučili, že si mám skočit do Thomayerky, že oni mají ještě ofiko zavřeno...tak snad mě tam prohlídnou...
29. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Jani: fičte, Mili na tebe moc myslí :dizzy_face: a my samo taky :wink: , při krvácení se má jet hned, určo to bude všechno ok a budeš mít nedělňátko :dizzy_face:

JO A NEZAPOMENTE VYPNOUT PRAČKU :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
jé taky na Janču moc a moc myslím a držím pěsti ať je porod hladký a rychlý a Kubík brzy na světě :dizzy_face:
29. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Jani, držím palečky a myslím na Tebe!!!!
29. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

já vás pravidelně čtu,ale nějak nemám co bych psala...
Jani, holčičko moje milovaná, jak jsem už psala, myslím na tebe a doufám, že tě v Thomayerce pořádně prohlídnou a bude vše v pořádku. Strašně na tebe myslím a chce se mi pořád brečet..já jsem prostě pitomá :sweat_smile: .

Leni, šmankote co je s tebou???? Mel nepsala Lenka co by to mohlo být?,?
29. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
zdááááááááááááár Mili
jaká byla sobota? snad ne pracovní
29. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Nene Gucci, H. byl v pátek a v sobotu ve škole, tak jsem vegetila doma sama. Včera jsme pak večer byli nakupovat na vánoce a dneska odpo jedeme ke tchýni pro adventní věnec :slight_smile: .
Co asi ta Janča?? :confused:
29. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Gucci, téda pG je asi starostlivej jak se mu to hodí. Jeden den tě pomalu nechce pustit do města bez tašky do porodky a druhej den propaří noc v hospě,kde není signál. :sweat_smile:
NO, Gucci to aby byla malá hodně velká, páč K. má ještě teď 56/62 a M. 62. 68 ještě ani náhodou a to už má přes 6 kilo!
Jani, už jsem psala smsku, teda nejdřív jsem jí napsala Gucci, to aby mi zkontrolovala pravopis a ona to nepochopila a poslala mi jí zpátky :grinning:
Tak snad to vezme Kubík hopem, je teda škoda, že nevyšlo čerstvě vymalované Podolí,ale neva.
29. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
tka my jedeme na plavání, koukám, Janča jela, takže Podolí se asi nedočkám, moc držím pěsti a doufám, že až přijedeme bude Kubíček na světě, moc držím pěsti.. :slight_smile: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
no holky, u nás 56 nemá smysl, páč v PCE se dává to trojbalení se dvěma látkovkama na jednorázovku kvůli kyčlím min. celé šestinedělí a pak podle kontroly a pamatuju si jak se kámošce narodila 4kg holčička a obleček ode mě 56 ji narvala jen na focení, abych jako měla památku, že ho měla na sobě :grinning:

tetes: no já si hlavně říkala, proč to chceš poslat zpátky, proč to neodešleš z odeslaných sms :grinning:
29. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Mili: už máš dárky? já akorát pro neteře a pro švagrovce, brácha chce peníze a našim a tchánovcům nevím vůbec co
29. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak Janča psala, že jí vzali v Krči a dali jí tabletku a injkeci na krvácení, aby jí to zastavili. Je to začínající porod, kontrakce má slabé a nepravidelné. Malý je v pořádku. Pokud by se něco zkomplikovalo, tak jí vezmou na akutní CŘ.

Gucci, mám dárky pro H., jednu ségru a jednoho synovce a tchána. Ostatním buď budeme dávat třeba poukázku do Ikey nebo peníze. Takže ještě koupit babičkám knížky a tchýni rakletovač a tak nějak finíto. :slight_smile:
29. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mili. aha, tak to už si jí tam nechaj co .... to může asi rodit i zítra...
29. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
no tak koukám, že asi to Podolí nebude co? tak Janču moc pozdravujte a snad se nic komplikovat nebude a v "klidu" porodí normálně svého Kubíka :slight_smile:

holky já ty vánoce nějak nezvládám :grinning: nakoupila jsme teda něco pro S. ale už to chtělo stejně něco novýho, takže by to asi dostala i tak a jinak mám něco pro M. a to je vše :grinning:
29. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.