• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
já jsem Janči psala cca před hodinou a žádná reakce, tak furt čučím na mobil, kdy mi přijde oznámení o narození KUbajse :dizzy_face:
29. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Gucci, jsem sice na MD, připouštím, že už kolikrát dost blbnu. Ale!!! Mně se odeslané zprávy neukládají!!! :grinning:
Milo, co je to rakletovač?
A v Krči je dobrá porodka? Cože jí nevzali v té Thomayerovce,když jí mají pod barákem? :confused:
gucci: tak to může být hG ráda, že se nenarodí v létě, páč na léto dávat takovéhle balení,to je teda nářez. Musím říct, že bych dávala max. jednu látkovku, ty dvě je fakt šílenost a z mimča neforemný balík. No, uvidíš sama.
29. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
tet: no však já vím, že je to humáč to dvojbalení, ale fakt se to tady dělá, no uvidíme no
29. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
jinak rakletovač je tohle http://www.g-obchod.cz/elektricke-grily/raclette-gril-princess
je to taková forma grilu, jsou tam takové lopačiky a na to si dáváš třeba brambůrek a tak, nebo cokoliv si můžeš dát na ten gril, jsou na to i spešl rakletácké sejry, mnam mnam
29. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
gucci, rakletovač je super vychytávka na různé párty.. tak §janča nepíše :astonished: hm, tak dneska je fakt pěkné datum :slight_smile:
29. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Tetes - Krč = Thomayerovka, víš?
Mílo, jo Leni (l26) psala. Až se k tomu dostanu tak přepíšu sms. . . . Měla docela hroznou noc a váhu má 54,5. . . Jako bere tu dietu fakt fofrem. . . :grinning: :angry:
29. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Tetes, tak už ti to holky vysvětlily jak s rakletovačem, tak s porodkou v Krči :slight_smile: .
My rakletujeme a fondujeme pořád. Já teda raklety miluju :dizzy_face: , zrovna v pátek jsme to papali, kupujeme ty spešl rakleťácké sýry, k tomu uvařené brambůrky, nahoře si upečeme k tomu anglickou a pak to celé polijeme tím rozteklým sýrem.
29. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Hádejte co jsme s manžou vyvedli...
Došla nám voda v odstřikovačích v autě, tak se H. jal tu vodu dolít. No a na jednom víčku v motoru byl obrázek jakoby oken se stěračem, mi to teda v tu chvíli připadalo :sweat_smile: a H.řekl no jo a začal to tam lít..jenže..ona je to je nádrž na brzdovou kapalinu :unamused: . A ten obrázek je jako otevřená knížka a to tě má trknout, že jako si máš nejdřív přečíst manuál..
No, takže abych to shrnula, ráno to odtáhnou do servisu, brzdovku vymění a budu moct zase trandit :grinning: . My jsme s manžou fakt materiál :grinning: .
Takže zítra pracuju z domova. :sweat_smile:

Jo jinak jsme se dohodli s manžou, že od nového roku začneme řešit adopci. Samozřejmě, že budeme zkoušet i KET a IVF, ale tohle prostě už začneme a uvidíme... :slight_smile:
29. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Mílo a jéje, šikulky. . . Příště když budete chtít cokoliv dolejt, utáhnout, zavřít apod. tak to radši dejte rovnou do servisu, ušetříte hromadu peněz. :grinning:
S tou adopcí, no není na škodu mít "náhradní" plán i když věřím, že nakonec vyjde to vlastní. :wink:
29. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Tak hurááááááááááááááááááááááááááááá.
Kubík je na světě, teď mi Jani volala.
Narodil se v půl 4, Libor byl u porodu, vše proběhlo jakž takž hladce. Po obědě začaly kontrakce a v půl 4 vykoukl Kubík na svět. Má 50cm a 3,60kg a je v pořádku a zdravoučkej a hned se přisál. Janu trošku nastřihli, ale prý dobrý, prosti kontrakcím brnkačka :grinning: .Zítra se na ně půjdu podívat.
Huráááááááááááááá. Kubíčku vítáme tě na světě a přejeme jen štěstí, štěstí a štěstí :dizzy_face: .
29. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Jéééééééééééééééééé super, gratuluju Janičce k malému. No to byl ale fofr. :dizzy_face: Takže krásné nedělňátko, Kubíku vítáme tě na světě.
29. lis 2009 v 17:34  • Odpověz
milu vy ste teda matroš :grinning: fakt dobrý.. adopce je asi dobré krajní řešení, možná vám to pomůže i psychicky.. když jsme se o adopci bavili M. tak ten byl absolutně proti, ikdybysme neměli vlastní deti, H. je fajn, že na to přistoupil.. M. řekl na rovinu že by to nezvládl..
29. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
Mimochodem, Gucciová si na řadě. :grinning:
29. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Jani moc a moc blahopřeji, míry Kubíka úplně krásné a super, že to má za sebou, mám velkou radost.Mili moc ji zítra pozdravuj :dizzy_face:
29. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Jani moc gratulujůůůůůůůůůůůůůůůůů a Kubíkovi přeju všechno nej do života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Milu prosím vyřiď Janče mou gratulaci a že je oba zdravím,ať jsou brzy doma :wink: Šlo to rychle..
29. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Jani obrovská gratulace, krásně jste to všichni zvládli :dizzy_face: přeji hlavně zdravíčko :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky, určitě budu Janču zítra moc moc pozdravovat a pak vám vše napíšu :dizzy_face: .

Kay, kupodivu s tím začal manža. Já po tomhle nevydařeném IVF řekla, že adopci nechci a manža byl zticha, pže prý viděl v jakém jsem rozpoložení, tak mě nechal.
Ale dnes jsem jen tak řekla, že třeba někdy budeme byt zdobit vánočně se svými nebo adoptovanými dětmi a on se toho hned chytl a že prý to samozřejmě budem zkoušet dál, ale tohle, že by chtěl taky zkusit. Takže někdy v lednu to začneme řešit. Třeba se mezitím zadaří a budeme mít děti pak hned dvě :slight_smile: . No do toho je daleko...nebudu předbíhat, už jsem si hubu nabila několikrát....
29. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Jé, taky gratuluji Jani ke Kubíkovi!
Právě jsem uspala, M. přes den spala jen hodinu (takže pro Gucci: mimino je celej den vzhůru :grinning: ) tak proto teď odpadla. Mám nějakou rýmu s ucpanejma dutinama, asi zahájím silnou léčbu a budu tři dny odstříkávat, jinak
se z toho nevyhrabu, M. je v pohodě. V. je v práci, tak mi moc nepomohl, ale už si můžu jít lehout a asi to půjdu zkusit vyležet.
Mili: to je fajn, že se oba na adopci shodnete, já mám teď od kamarádky dobrou zkušenost s adopcí, dostali 7 měsíčního chklapečka z Klokánku, teď mu byli dva roky a je skvělej.
29. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
huráááááááááááááááááááááááááááááááááááá
tak ještě jednou obrovská gratulace Janičce ke Kubíkovi, už jsem jí psala, Mili moc díky za info :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já jen bledě závidím takový rychlý porod, fakt paráda
a hlavně, že jsou všichni zdraví a všechno je super, krásné míry, už se moooc těším na fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
takže na mě zbyl ten prokletý prosinec co :grinning:

Mili: adopce je určo řešení, krajní a přesně jak píše kay, určo vám to pomůže i psychicky a to bohdá nebude, aby se to nakonec nepodařilo :wink:
a s tím odstřikovačem dost dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
tak ted jsem psala jance a prej uz je kubajz venku
tak jeste jednou velka gratulace ... :slight_smile:)))
jupi jupiiiiiiiiiiii jdu sip resit jestli popisuje porod
29. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
jéžiš já si to o Kubíkovi přečetla až teď :fearful: Jance přeju síly a Kubíkovi štětí a zdraví, má krásné datum krásné míry a ještě nedělňátko.. to je super.. :dizzy_face: :dizzy_face: a fakt rychlovka.. asi Janča držela ty začátky fakt doma :slight_smile:

gucci no a teď Ty, určitě se už moc těšíte.. :slight_smile: mi úplně běhá mráz po zádech :slight_smile:

mili, hele jak jsi napsala, že jednou budete zdobit sukroví s dětma, tak jsme s enormálně rozbrečela.. já mylsím, že to za to stojí, a pokoušet štěstí sami můžete přece pořád.. a třeba budou opravdu dvě naráz nebo tak.. :slight_smile: ona ta adopce není taky hned, takže času dosti :slight_smile: jsem taky ráda, že jste se na tom shodli, H. musí být super chlap, že to takhle vzal :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
kua taková odpovědnost ted na mě doprčic :grinning:
já si asi zítra tu tašku zabalím a věcičky vyperu :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Čau holky, díky Kay za info na skypu, že je Kubík na světě, takže jdu rovnou na poslední stránku a vidím že fakt že jo, Steffi moc gratuluju, parádní míry, akorát, no super, takže 29.11.2009 - docela pěkný a listopadový, jů, myslím na ně, první večer s Kubíkem a tak, to je krása, Milu, pozdravuj je zítra!
29. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
gucci, už bys možná mohla :grinning:
29. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
já mám ted úplně debilní pocit kua.... :grinning:
jako fakt jde do tuhého, to je maso, mě to furt nějak nedochází
jak jsem byla v té porodce ten víkend, tak jsem si říkala, že už mi to došlo a zase mě to pustilo
29. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
no nic, jdu si dát mrkvičkový salát na uklidnění :sunglasses:
dneska snad z té Janči neusnu :dizzy_face: je to super
brou :wink:
29. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
AHoj holky, jsem tu jen na chvíli dneska, návštěva odjela, chci tu trošku poklidit a večer Superstar jsem si řekla dnes bez PC, dáme si víno a tak. Návštěva byla fajn, ale nemám z toho úplně super pocity, Honzík byl nějakej ustrašenej a pořád se chtěl chovat, resp. pořád ne, měl i lepší chvíle, asi vzhledem ve srovnání s holčičkou nám to s P. tak připadalo, že máme absolutně nezabavitelný dítě a byli jsme z toho trochu smutný, teď kvečeru návštěva odjela a Honzík celkem v pohodě, tak bůhvíco to bylo, snad bude zase líp.
Honzík má teď nějaký ustrašený období, bojí se ve vaně tekoucí vody, když dělá moc rámus, v bazénu dneska taky chvílema leknutí z hřibu atd. a ruce vzhůru a ke mně do náruče, dneska při koupání P. odešel na 20 sekund pro flašku a Honzík ve vaně dostal hysterák, že pak už tam vůbec nechtěl být, jen stál, ruce vzhůru a řev, tak jsem přiběhla, rychle jsme ho domyli a konec.
Gucci, s miminama, když jen leží, je asi míň práce, já ani nevim, já neměla mimino, co jen leží :sweat_smile:
Tak jsem na poslední stránce, hltám, jak janča pomalu a jistě rodila, tyjo, to je docela rychlovka, teda takhle u PC jo! Dneska si na Kubajse s P. připijeme :wink:
Pobavil mě Míša od Tetes a jeho smradlavé prdy :grinning:
Melin Luky zuby, Gucci balí do porodky možná už, Lenka v nemocnici, ježiš, to je teda něco.
Kay, já nemám ještě na vánoce nic, takže to nezvládám Mega :grinning:
Milu, jsem se trochu pobavila, i když :sweat_smile: Snad to auto rozchodí v servisu, hele, ještě že se to stalo manžovi a ne tobě :sweat_smile:
Milu, jste super pár, jak je vidět, já osobně taky adopci nikdy nevylučovala, P. byl proti na 90%, je to velký rozhodování, ale líbí se mi, že jste se na tom shodli, že do toho jdete, myslim, že ať už k tomu nakonec dojde nebo nedojde (páč já věřím, že se vám zadaří KET atd.), tak to je dobrý rozhodnutí, držím palce!
Gucci, debilní pocit, že už brzo se ti změní život? Nojo, změní, ale uvidíš, že k lepšímu, si popřemýšlej, se mi líbí, jak ti to postupně dochází :sweat_smile:
Jo a jestli čte Pudlyna, Pudly, přeju zpětně vše nej k 1. narozkám Editce, doufám, že jste to bezva oslavili, přeju Editce, ať je šikovná, veselá a ať jí vy rodiče děláte jen radost :slight_smile:
29. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
aha, takže jsem za vesnického balíka s tou Thomayerovkou :sweat_smile:
Milo, ty to jídlo umíš tak krásně popsat, nemohla bych se k vám pozvat?
Teda Milu, vy jste dvojka je vidět, že je manžel IT. :grinning:
Panejo, to je nádhera s Kubíčkem a je ho teda kousek :dizzy_face: :dizzy_face: To je super, že je všechno v ppořádku. Mám fakt strašnou radost a úplně Janině ten pocit závidím. :dizzy_face:
Tak Gucciová jsem hóódně zvědavá jestli hG Kubíčka trumfne,když jí pořád říkáš malá velká, každopádně Kubík nasadil laťku poměrně vysoko.
Milu, to je určitě dobrý nápad s adopcí a do toho zkoušet. Pokud si dobře pamatuji tak Martuse má adoptovanou ségru a mají spolu výborné vztahy a Martina se taky narodila až po adopci ségry. A musím říct, že jsem nedávno viděla pořad o adoptovaných dětech a dost mi to vzalo, jak potřebují lásku apod.. Kamarádka sponzoruje dětský domov a vždycky jednou za čas ten domov pořádá nějakou akci,takže tam chodí jako sponzoři a říkali oba, že to prostě pak nedávají jak ty děti potřebují hladit apod. Takže i kdyby IVF nevyšlo byla by velká nádhera,kdyby se vám podařilo udělat nějaké dítě šťastné. :dizzy_face: :slight_smile: Jsi skvělá baba, víš to! :slight_smile: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
No na Editku jsem si taky vzpoměla, jsem husa zapomenout na ní. Takže dodatečně vše nej k 1. narozeninám. :wink:
29. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Editce taky všechno nejlepší k narozeninám, ať je hodné sluníčko, je zdravá a dělá mamince jen radost :dizzy_face:
Mili s tou adopcí si taky myslím, že je to dobrý nápad, my jsme o tom s m. taky mluvili, když mi nešlo otěhotnět a oba jsme byli zajedno, že pokud to nepůjde, tak si zažádáme. No a i teď nejsme proti tomu, si jednou - až bude Vojta a případné další dítě větší, si nějaké dítko vzít, třeba i starší kolem 3-5 let. Já jsem sama v děcáku několik let vyrostla a vím, že právě tyhle starší děti už moc nikdo nechce a je to škoda, když tam musí zůstat až do dospělosti
29. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.