• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
No, a my už od pátku z ničeho nic pěkně bojujeme s kojením. :frowning2: Už mi nejde takřka nic odstříkat a Míšovi to z prsu prostě nestačí. Kope nožičkama, odtrhává se, brečí u toho, dneska to prso ani nechtěl, byl to půlhodinový boj....zítra jdu k dr., tak se s ní musím domluvit, jestli přikrmovat, nebo dát um. Pro stovjí omluvu podotýkám, že já prostě nemám prostor a čas krmit jedno dítě víc jak půl hodiny a za hodinu ho kojit znovu. To by mezitím plakala Kačka a já měla nervy v háji. Nechci si stěžovat, že je to s dvojkama technicky těžké,ale na takovéhle věci je to prostě daleko složitější. Pro dobro jednoho bych odsouvala to druhé a to prostě nejde!Takže uvidíme a možná už prostě budu muset s kojením skončit. Opravdu jsem se snažila,aby mlíko měly obě děti, ale s takovýhlema problémama už na to prostě kapacitně nemám. :pensive:
29. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
teda puzzi, Honzulák má nějaký špatný období, ale snad to rychle přejde a bude to zase ten správný raubíř :slight_smile: v dobrém myslím.. :slight_smile: užij si vínečko, taky bych si dala.. :sweat_smile:

tetes, nejsi za vesnickýho balíka, se v těch pražkejch porodkách (nejen) taky nevyzbám.. a podolí je třeba pro mě výraz pro dědinku co je kousek od našeho domova :grinning:

Edi taky všechno nej nej :grinning: a hlavně zdravou a pohodovou maminku jako do teď.. :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Puzzi a Mel díky za Editku :slight_smile:
Tak Kubík je tady, super a docela rychle :wink: tak ať je zdraví a šťastný :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
holky díky, moc Edi je po očkování hrozně uplakaná
Mel, váha byla: je to jemná holka 9800g a vysoká je jako zahradní trpoš 78 cm :grinning:
Tetes co spurty nemůžou to být???To se dycky za nějakou dobu upraví tak týden a je to docela na hlavu a při dvoj.. to musí být teprve
29. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
tetes, ty jo co vlázníš, jaký omluvy, dyť některé maminy dvojčat, troufám si říct, že většina dokrmuje už od narození, tak je jasné že nejsi dojná kráva, tělo to vyčerpává a prostě třeba už nemůže, nebo je to fakt ten spurt, nebo i s jedním mimčem já třeba mívám laktační krize, kdy prostě to mlíko nemám.. dyť jsme to tady řešila kolikrát, klidněpodle mě zkus dokrmit ještě UM, a třeba se ještě rozkojíš za pár dní.. hlavně klid a nic si nevyčítej..
29. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
tetes, ty jo co blázníš, jaký omluvy, dyť některé maminy dvojčat, troufám si říct, že většina dokrmuje už od narození, tak je jasné že nejsi dojná kráva, tělo to vyčerpává a prostě třeba už nemůže, nebo je to fakt ten spurt, nebo i s jedním mimčem já třeba mívám laktační krize, kdy prostě to mlíko nemám.. dyť jsme to tady řešila kolikrát, klidněpodle mě zkus dokrmit ještě UM, a třeba se ještě rozkojíš za pár dní.. hlavně klid a nic si nevyčítej..
29. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky,

Janiiii, gratuluju ke Kubíkovi!!!!!! Si dal načas :dizzy_face: Přeju hodně zdraví!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Uvidíme, ještě samozřejmě zabojuju,ale nevím. Páč M. byl dneska tak uplakanej jak byl hladovej, že to bylo na blázinec a típ pádem odsouvám tu Kačky, páč je v tu chvíli nenáročnější a pak z toho mám výčitky.....Každopádně díky za hezká slova, Kay.
Přikládám toto video speciálně pro Puzzi,aby už se na mě nezlobila, když občas napíšu, že mi to s jedním dítětem přijde víc v poho. :wink: :slight_smile:
http://www.youtube.com/user/tetes8#p/a/u/0/JcR2lnsOsn8
a pak ještě toto video zase naopak, abych se pochlubila jak je krásné mít dvojky. :dizzy_face:
http://www.youtube.com/user/tetes8#p/a/u/1/alxJIzRQxTM
a do třetice všeho dobrého naší tryskomyš Kachnu
http://www.youtube.com/watch?v=tOqtzWaVBxE
29. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
paráda Kubík už je na světě,to je fofrník :slight_smile: Moc Jani gratuluju,krásný míry ani neni obřík jak ji strašily. Milu vyfoť prosim zítra Kubíka a že mooooooooooooooc gratuluju
29. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky!
Moooooc gratuluju Janině ke Kubíkovi a přeju mu v životě všechno dobré. :dizzy_face:
A děkuju Tetes za info. :wink:
Tetes, možná je to jen krize - u nás to bylo zhruba v tomhle období taky (jak M. vůbec nepřibírala a měla jsem málo mlíka). Ale i kdyby už jsi skončila, tak stejně dobrý, žes to vydržela za těch podmínek do 4. m.
29. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Bré ranko,
Tetes za co se omlouváš? Prostě logické, že když nekojíš naráz obě děti tak prostě pak nejde, aby jsi jedno kojila hodinu, druhému odstříkala - ke všemu když není co a pak dokrmovala. By jsi asi seděla jen s kozama venku a na nic jiného s nima neměla čas. I tak jsi prostě dobrá a vydržela jsi dlouho, kdyby jsi s kojením skončila.
30. lis 2009 v 06:45  • Odpověz
brééééééééééééééé ráááánko

tak pořád přemýšlím nad Jančou a pak nad sebou a pak zase nad Jančou :grinning: ...vypadá to, že začínám trochu panikařit co :grinning:

a ještě mě ted dorazilo první video od Tetes :grinning: :grinning: :grinning: , tohle ted pustit pG tak jsem svobodná matka :grinning:

pudly: taky přeju vše nej Editce k prvním narozeninám :dizzy_face:
měly byste mít holky ty data narození napsaný v pasu u jména mimi :wink:
mel: jsem se koukala včera do tabulky, jak si tam krásně opravila Janičku, mohla bys mi tam prosím taky opravit kontrolu na 4/12, díky moc
evi: to je super, že ses ukázala, podle příště víc info jak se máte a tak :wink:
puzzi: snad Honzíka brzy to ustrašené období přejde ... a ta návštěva měla tu holčičku stejně starou jako Honzík?
30. lis 2009 v 06:49  • Odpověz
Tak první video - řekla bych, že Míša řve víc, Kačenka je taková decentnější.
Druhé video - občas jak se zatváří Míša, no být to Lukýno tak očekávám řev jak tur. . . :grinning: A Kačenka Míšovi furt šmudlá ucho, to je bezva. :sweat_smile:
Třetí video - Kačenka bude fotbalista a Míša myslitel. :dizzy_face:
30. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahoj holky,

chci vám všem poděkovat za podporu s adopcí. No uvidíme, je to běh na dlouhou trať. Samo, že bysme chtěli dítě co nejmenší, ale i to 3leté by bylo krásné, u staršího nevím...ale těžko teď rozhodovat, když ani nevím co nás čeká.
Jinak auto mají dnes odtáhnout, no sehnat odtahovku , která se vejde do podzemní garáže a ještě my jsme v -2 je fuška, ale v deset tu od fordu budou. Teda my to nezařizujeme, to ford. No naštěstí autorizovaný servis fordu je tady od nás kousínek, takže se tam dá v poho dojít.
Jinak Janče nějak dopol napíšu jestli můžu přijít a pokud to vyjde, tak určitě vše zjistím nafotím a já nevím co všechno. I když nevím jestli jsem správně pochopila, ale budeme moct být jen na chodbě, takže nevím jestli Kubíka uvidím.
Gucci, čéče tak by si teda měla uzavírat prosinec ty, ať je to stylový :grinning: . Co ty na to? :sweat_smile:
30. lis 2009 v 07:16  • Odpověz
Mílo určo Kubíka uvidíš bych řekla, my jsme taky nesměli brát návštěvy na pokoj, směly být jen na chodbě. :wink:
30. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
dobré ráno,
Tak jsem na větvi protože po těch antibioticích se mi udělala děsná plíseň na rukách a co víc samo gyn. problémy,a mám po sobě nějaké fleky dost divné.Takže na rukách ekzem a plíseň si představte jak to vypadá.

Na Janču myslím taky pořád, ti se musí mít dobře, když na ně tolik lidí myslí.

Gucci no krátí se to ještě pár dní a Gučikatá je tady taky :grinning: už se těším
30. lis 2009 v 07:22  • Odpověz
Pudly, pane bože co jsi to dostala za svinská antibiotika? :astonished:
30. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
nějaké extra na svině a možná taky pro svi... :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
holky nemáte někdo kalendář z roku 2008?
30. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
pudly: ješiši ty máš pešek teda, to musí být fakt humáč ty atb :rolling_eyes:
Mili: to bych nikdy neřekla, že je takový problém brzdit s vodou do ostřikovače :grinning: :grinning:

ženy, chystám se prát ty pidimimi věci :grinning: , můžu dát prát všechno barevné dohromady na 40 a pak všechno bílé na 40, nebo to mám nějak rozdělit víc? (jako bílé s potiskem apod), jsem z toho srna :grinning:
30. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
pudly: já ho mám asi v mobilu, co potřebuješ?
mel: díky za opravu
30. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
nic jdu pro Ed už je vzhůru, budu něco dělat taky ne jen válet šunky :grinning:
30. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
Gucci dělám pro Edi takovou knížku tak k tomu potřebuji ten kalendář, stačí jen ten lístek obyčejný malinkatý prťavoučký.
30. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
jo aha, tak to určo nemám
30. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Ty jo Gucci, já se vždycky strašně směju u tebe...prej jsem z toho srna :grinning: .to je obrat :grinning:
Pudly, teda ta plíseň...neměla by si se zeptat Dr.jestli je to normální? :confused:
30. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Tak noc naprosto příšerná, respektive nevím, že byla noc a skládala se z jednoho velkého boje kojit,kojit,kojit. Po hodině až hodině a půl buzení s brekem se přisát,hladovej, vomrněnej, tím jak řval vždycky vzbudil Kačku nebo Petra, takže Kačenku zase utěšovat na spinkání. Prostě masakr. A ráno v 7 už jsem vyměkla a dala mu flašku. Asi jsem srab. :pensive:
30. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
tet: a jak jinak jsi to chtěla řešit než flaškou? neblázni prosim tě, když to nejde tak to nejde
30. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
tak mám vyprané oblečky, ženy
doufám, že jste spokojené :grinning:
zítra ještě deky, pleny a zbytek a je to
30. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
gucci, troufám si tvrdit, že nám jsou vaše oblečku vcelku jedno, ale je to dobře, že se činíš. Ještě sbalit tašku a otevřít se na 10 cm a je to . :grinning:
30. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
proč jsi tak krutááááá kdo se máááá na to koukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.