• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak holky, Maxík je odtaženej a stálo nás to i s dýžkem 3300Kč. :angry:
Museli přijet dva normální odtahovka a ještě džíp, který se jakž takž dostal do garáží a Maxíka na tyči vytáhli. No byli chlapi šikovný, tak jsem jim dala 100 dýžko a to se jako musí :grinning:.
Jo a výměna té brzdovky vyjde na cca 1500, takže ten odtah byl nejdražší :angry:. Jsme to ale tupci stejně :grinning:.

Hele jaký i\ý se píše ve slově dýžko?
30. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
30. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Gucci, něco podobného co napsala Tetes jsem Ti taky chtěla napsat, ale nebudu se opakovat, že? :grinning:
Mílo, tak to fakt nevím, já jsem ten češtin ta dobrá řeča . . .
30. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Mili: já myslím, že to máš správně :wink:

jééé puzzi, takovej vlasáček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojte
Tetes ty jo,vždyť to je úspěch žes vydržela kojit do teď a současně ještě odstříkávat pro Kačku,a že jsi Míšovi už dala flašku - přeci ho nenecháš o hladu :wink: udělala jsi pro ně s kojením cos mohla a holt budou oba třeba na UM když ztratíš mlíko ale zato ty budeš v pohodě a tim pádem i oni :slight_smile: :slight_smile:
gucci už ti dochází že jsi na řadě jo??? :grinning:
Milu ale stejně vám určitě vyjde i vlastní mimčo a současně můžete udělat šťastnýho nějakýho prcka z domova
pudly ty jo,atb maj docela vedlejší účinky ne???
30. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jé takovej krásnej Kubuláček vlasáček. :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: Jéé,další vlasatej,je krásnej
30. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tééda Kubikula je takovej pěknej vlasatej a macatej klučík, ten je kouzelnej. Už se vidím, že až uvidím Janču, že budu řvát jako želva :sweat_smile: .
30. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
však Janča to říkala, že bude určo vlasatej, že oba s L měli vlásky
Mili a v kolik tam jdeš?
30. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Končím s prací v půl 4, takže cca na čtvrtou tam budu.
30. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hezkýýý já měla 19000 příspěvek :grinning: .
30. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Mili: tak jí moooooooooooooc pozdravuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já ted fičím do města zase něco vyřizovat, zatím :wink:
30. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
ty jo vlasáč kráááááááááááááááááááásnej :grinning:
jo ty antibiotika jsou svinstvo docela děsné ale k tomu přispívá taky to že nám už asi 4 za rok to tělo je prostě zhuntované pokud jsem k dokymu nechodila byla jsem zdravá to zní ale blbě ale je to tak.
Mili pozdravuj a koukej ještě něco nafotit ju :grinning:
30. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
teda Pudly to je děs, hele řekni to doktorovi, abys to nepřenesla nějak na Edi.. a jez hodně lactobacily..!!! nebo ať Ti předepíše ten Hylak forte, je to humáč, ale zabírá to..

ježiš Kubík je krásnej, s těa packama jak leží spokojeně :slight_smile: trochu mi připomíná Stelinku :grinning:

tetes, jasně že ho nenecháš hlady, zkoušej to, ale když to nepůjde, což je vidět že takových pár nocí a padneš na hubu, tak to nejde.. však to vždycky zkus než dát flašku a uvidíš, třeba to rozjedeš.. Nechci tu propagovat žádné výrobky, ale já si koupila emulips na hubnutí s příchutí anýzu, je to prý i na kojení, je fakt že na hubnutí mi to moc nepomáhá :grinning: ale mám opravdu pocit, že na to mlíko jo.. tak třeba to zkus.. a to to neberu pravidlelně, možná kdybych brala, tak bych byla i jako modelka s kozama plnýma mlíka :grinning: drž se.
30. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
gucci, jsem si to myslela, že tě nepotěším. :grinning: to víš, mně se to kecá,já se neotvírala ani na cenťák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mílo:ty voe, vy jste fakt paka. Ale když na to máte :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ježiši, bobánek malinkatej vlasatej, to je nádhera :dizzy_face:
Tak jsem byla u dr., a začínáme s příkrmama :sweat_smile: ,ty voe to bude hukot. jestli jste shlédly to video,jak tam Kačka povídá,tak si dokážete představit,co dělá s rukama a jak se bude trefovat do lžičky s jídlem. :grinning: Dr., přestože je laktační poradkyně, byla hrozně rozumná, říkala, že mít jedno, že by mi asi ještě pořádně rozkojila,ale že jí je jasné, že s dvěma je nereálné,abych si na celý den lehla do postele a zkoušela co půl hodiny přikládat.Takže to mám zkoušet, ale nelámat přes koleno, že mm je samozřejmě to nejlepší,ale že úplně nejlepší je šťastná a v pohodě máma.
30. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
jé tetes, to ti řekla ta laktačkyně hezky :dizzy_face: , přesně tak to je, nejdůležitější je, abys byla v pohodě ty
30. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Jé tetes, super, že i když máš doktorku laktační poradkyni, tak že to není žádná fanatyčka. Fakt myslím, že spokojená máma je nade vše.
Tak my byli u doktorky, Lukymu zase udělala výtěry z nosu a jestli se na nic dalšího nepřijde, tak pomaže na ORL. Může mít posunutou přepážku či tak nějak. Jo a orientačně jsem si ho tam hodila na váhu a doma pak odečetla oblečení a plínu, tak za necelý měsíc přibral cca 200g, což jsem docela ráda. . . . .
30. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
mel: to přibírá nějak málo ne? ne jak naše 350g týdně :grinning:
30. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem zpět od Janči. Jsem nakonec vyrazila o něco dřív, takže jsem o to i dřív doma..to by vás nenapadlo, co? :grinning:
Takže:
Kubík je nádherneeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, ale tááááááák moooooooooooooooooc, že to nejde ani napsat. On má krasný buclatý tvářičky a nosánek a taky si držel ručičky, když spinkal. No on je prostě kouzelnej :dizzy_face: . Jsem si ho 2x chovala a to byl nádhernej zážitek, samo že jsem uronila slzu.Má plno vlásků, normálně má ježoura a ty vlásky na straně má jako u hlavičky, takže on má samozřejmě hned od porodu prostě trendy účes. A jaká dělá pusinkou šibaláky, to je úžasný.
Jani, vypadá taky moc hezky, jen chodí opatrněji, což je jasný. Malej krásně saje, takže pokud bude vše oukej, tak jdou ve středu domů.
Moc vás všechny pozdravuje, ale zatím na sms neodepisuje, pže nestíhá, ale myslím, že to vám je jasný.
Jinak je v Krči=Thomayerce :grinning: spokojená a říkala, že to je tam možná lepší jak v Podolí. Že personál úžasnej a jsou prý starostlivý a hodní.
Jediné co nám tam vadilo je, že jsou všichni na chodbě, kterou všichni chodí, takže je tam průvan a strašně tam práskaj dveře, to je nedomyšlený.
No a fotky nemám, mě bylo hloupý brát foťák a hned ho blejskat a z mobilu by to nebylo ono. Ale hned jak bude doma, tak Kubíka dá do alba, L. prý zdatně fotí :slight_smile: .

Tak to je vše a já si du zalézt někam do kouta a vyřvat se..
30. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
jééé Mili díky za zprávy, to je supeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , já už se táááák těším na fotkýýýý
a ty neřvi ženo má, přijed do PCE a zajdem na MOJITO nealko samo :grinning: :wink:
30. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Gucci :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
ženy, bylo někomu před porodem zle, na zvracení?
30. lis 2009 v 16:55  • Odpověz
gucci bylo, Janče. :grinning:
30. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
mel: to jsem nějak nezaregistrovala
30. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Já ti to říkala :grinning:
30. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
už to mám tři večery za sebou, ale přes noc to dycky přejde
ted jsem si uvařila těhu čaj
30. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak jsem zde, dnes celkem normální dobrej den, tak už zas vidím¨svět růžově :slight_smile:
Jsem se pobavila na videích od Tetes, prej něco pro Puzzi, že jednoče lepší než dvojče :grinning: :grinning: Ty voe, masakr, hustota, takhle když řvou oba, tak bych asi řvala taky, páč chovat jen jednoho a co druhej? Ale to měli nějakej důvod, např. hlad? A pak ty ostatní videa výborný, to jsou dva kecálisti broukálisti a Míša je takovej rozvážnější, viď? Jsou každej jinej povahou, to je vidět, ale současně jsou oba moc milý a hodný.
Rio, jste s M. úžasný s plány na adopci, to je až dojemný :wink:
Tetes, tak jsem zvědavá, co ti dneska dr. poradila kojení x UM. JJ, s dvojkama jsou spurty a častý kojení asi zabijácká věc.
Gucci, návštěva byla holčička 10M. Nojo, seš na řadě s rozením, nepanikař anebo panikař, když tl jinak nejde, ale neboj, to dáš a bude to v pohodě! Hele a skoro bych si vsadila u tebe na prosinec, do ledna mooooc daleko :wink:
Pudly, gyn. problémy po ATB děs, nějaký laktobacily si kup. Suchý ruce až popraskaný trochu mám celou zimu, je to na prd :-/
Gucci, per oblečení jak píšeš, světlý a tmavý, já prala bílý, žlutý dohromady a pak modrý, ale to jen napoprvé, jinak pak už vše jako dospělácký, tzn. světlý a tmavý.
Milu, sakra, až takový prachy kvůli blbý vodičce do blbý nádržky, jo?
Tetes, s ranní flaškou si nedělej hlavu, já bych vyměkla už v noci. A pil z flašky Míša v pohodě?
Jojo, KUbíček je další vlasáček, je krásnej malinkatej, ale super dopečenej vypadá.
Tetes, takže příkrmy a co UMxmm, budeš kojit a co nebude stačit tak flaška? Nebo spíš už jen UM?
Milu, děkujeme za info z porodnice, takže nádhernej Kubík a šťastná Janča, to je hezký :slight_smile:
30. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
laktobacily mám mám nějaké za 200kč kde je jich 2 miliardy v tab.ale jak je vidět nic moc :frowning2: nezabírají
30. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
to je škoda já jsem se těšila na fotečky a ty jsi mně sklamala béééééééééééé bééééééééééééééééé :grinning:
30. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Mili z Tvého příspěvku je strašně cítit láska k dětem a touha po miminku, ale neboj, Ty se dočkáš i toho svého drobečka a bude nejkrásnější na světě, věřím tomu :wink:
Pudly to mě mrzí, že máš takové zdravotní problémy pořád, chjo už aby se Tě to pustilo a byl klid
Tetes máš rozumnou doktorku, důležité je mít klidnou a pohodovou maminku, to ani kojení nenahradí.Já jsem se taky trápila když jsem přestala kojit, ale když se z uřvaného a nespavého mimina stal spokojený Vojtíšek, byla jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. A Ty jsi kojila tak dlouho, jak to šlo a dala jsi jim co jsi mohla, oni budou krásně prospívat i s příkrmama :slight_smile:
My jdeme zítra plavat, snda bude Vojta vyspanější.Dneš děs běs, celé odpoledne vedle vrtaly a Vojta nemohl spát, venku strašně fučelo, to se taky nedalo dlouho, tak byl šíleně, ale fakt šíleně pritivný. A noci pořád taky nic moc, dost se budí pláčem, nevím jestli zase zuby nebo co....
v pátek jdu na rehabku, tak taky uvidíme jak to dopadne, jestli budeme cvičit nebo ne
v sobotu jsme byli u toho chlapečka co ho budu hlídat a vypadl celkem v pohodě, no bude se muset s Vojtou dohromady hlídat, měl se k němu hezky, ale nedokáže ještě dávat pozor aby mu něco neudělal, zítra přijdou k nám na chvilku, prosinec bude zvykací a hlídání od ledna
a m. přišel z práce s tím, že jim snížili od prosince plat o 3000 že nemají zakázky, tak to mě naštvalo, už takhle je to bída, snda se dokope najít si práci v Brně a ušetřit za dojíždění
30. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.