• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Puzzi, důvod byl nevyspání a potřeba spát a přetažení.
Jinak stále se snažím kojit, dvakrát si třeba prso vezme a potřetí ani omylem, tak uvidíme jak to dopadne. každopádně zítra bude první mrkvička, tak jsem na to hodně zvědavá. To bude brajgl.
Moc se těším na fotky Kubíka. Jsi hodná Milu, že pro nás vesnické balíky nazýváš porodky správným názvem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Rio, ty jo tak 3 tisíce jsou znát, ještě že budeš mít to hlídání.
30. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
Bré ranko,
Luky si včera večer zahrál suprově na Grejovic Kačenku (neusíná dříve jak v deset), v sedm urvanej, že kaši musel vypít z flašky, protože řval jak tur jak chtěl spát a byla by tudíž všude. Položila jsem ho do postýlky, vypadalo to že hned je tuhej a pak to začalo, střídavě řev, pak když jsem ho vzala na míč, tak si ze mě dělal prdel, pak jsme si ho vzali do postele - tak si chtěl povídat, dala jsem ho zpátky do postýlky, tak si tam povídal, pak se pos* a nakonec teda v půl desáté usnul. . . V noci teda jednou dudlík a před chvílí jsem mu dala mlíko a nechala ho v postýlce, tak nevím zda tam spí nebo co tam dělá. . . Ale je tam ticho. :dizzy_face:
Rio, teda tři tisíce to je pěknej mazec. :angry:
1. pro 2009 v 06:15  • Odpověz
brééééééé rááánko

já dnes opět v 2,30 vstávačka :rolling_eyes: , totálně čilá, tak jsem se přesunula do obýváku a četla si, pak jsem vyprovodila pG do práce, dostala od něj mega důležitý úkol na dnes, a to zabalit si tašku do porodky :slight_smile: , pak jsem dala prát a od půl šesté do sedmi si zdřímla
1. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
dobré ráno,
Já jsem od 5 vzhůru ale nic jsem neudělala nic se mi nechce a tak na všechno kašlu
Jooooooooo to je důležitý úkol to musíš splnit na 100%
Teda Luky je ponocný co?
1. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
Edi je zase za gaučem asi zase kadí slyším jen stukání chi chi chi chi chi
1. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
zajímavé že má nutkání vždycky někam zalézt aby nebyla vidět.
1. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
cusik...ty voee krasny info od janci parada se tesim na kubajze...a co ze ne nakonec to podoli?
jdu zkusit cist
1. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
dobré ráno,

Milu nebuď smutná, věřím se že se malého prcka dočkáte..

Pudly, Edi chodí kadit za gauč? :grinning: :astonished:

gucci, budeš vzpomínat jak jsi mohla spát nebo se aspoň válet v postýlce :slight_smile: :grinning: a tu tašku si fakt už sbal :grinning:

rio, teda 3tis je dost, doufám, že mají aspoň o to míň práce, když nemají zakázky :angry: myslím, že v Brně pokud člověk chce práci sežene.. takže by se M. mohl rozhoupat..
1. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
pudly: kámošky klučík taky dycky při kadění zalezl do malého stanu co měl v pokojíčku :grinning:
teksas: v podolí minulý týden malovali :wink:
1. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
editce prdelce zpetne vse nej k narozkaaaam :--)))
tetes ja to mela taky v tomhle obdobi..musela jsem odstrikavat a davat mu z flasky..a le teda jen vecerni kojeni a trvalo to asi mesic a pul a pak uz pohoda...ted bych nakojila i v narvany tramvaji
koukam gucci uz taky docela ready :slight_smile:))
jeee akubajz dalsi vlasac se na nem tesam
púuzzi hod spliny za hlavu mas krasnyho honzika:slight_smile:)
pudly posrany atb.
jeee evina ale to byl asi jen skok
sakra vic nestiham oliver si stoupa uz o vsechno
1. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,

nestíhám máme uzávěrku, tak přeji všem hezký den.

Gucci, čéče ty si mi dneska ráno dala :grinning: . Ve 3:30 mi přišla sms, já vylítla z postele a koukám, že píšeš a já si hned řekla a do p*dele, už rodí. Jo! Prdlajs! Přišla sms co si mi posílala včera odpoledne jestli jsem už u Kubíka. :grinning:. Mě z toho tak tlouklo sérdce, že jsem nemohla usnout :grinning: :grinning: .
1. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Mili: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
tak si to zapamatuj a snad přesně za měsíc to už bude realita :grinning:
1. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
No to mě napadlo taky, ale to budu možná ovíněná ze Silvestra, tak mě třeba to sérdce tak bůšat nebude a hned ti prostě na férovku zavolám, abych jako v tom vstávání nebyla sama :grinning: .
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
no tos mohla klidně zavolat už dneksa, já už byla hodinu vzhůru :grinning:
1. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
No já se musela nejdřív zklidnit, páč já se fakt tak lekla, že rodíš, že jsem si málem ucikla :sweat_smile: .
1. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Mílo, teda Gucciová tě umí dobře strašit. :wink: Ono pak až přijde od ní sms, tak telefon jen tak zahodíš, že to zase bude jen nějaká kravina. :grinning:
1. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
neblázni, já teprve peru a chystám :grinning:
1. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Gucci, no mám furt takový tik, že na štědrý den budeš už s hG doma. . .
1. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
teda gucciova podivej co delas mila kvuli tobe malem prevlikala postele :slight_smile:)))
1. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
mel: takový tik má celá naše rodina :grinning: , jen my s pG furt bláhově věříme :grinning:
1. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
gucci, nepamatuji si totiž, že by se na týhle diskuzi až tak "nosilo" přenášení, víš? Ono teda ani na té mé druhé se to nenosilo, jen já a jedna holka jsme jak magorky porodily buď přesně na den nebo s jedno denním zpožděním. :grinning:
1. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
a není to daný nějak geneticky? moje máma totiž přenášela dva týdny :sunglasses:
1. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
gucci, tak to nevím jestli geneticky, se holek na druhé diskuzi zeptám jak mají genetické sklony. :grinning: A nebo můžeš začít ty, zeptej se Kay a Grej. :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
Milu, jé já myslela, že si s tebou Gucci chtěla v noci povídat,když nemohla spát :grinning:
Gucci, no to je jasný, Milu je totiž úúúplně blbá, páč ještě nepochopila, že hG se řídí podle toho co ty máš anebo nemáš nachystáno :grinning: ,takže když teprve pereš.. :grinning: :grinning:
Dneska první vzbuzení ve 4 ráno, pak sjem měla radost, že kójo a přisál se, ale za hodinu a půl byl opět vzhůru hlady, takže hovno,hovno slavný soude.Vstávačka v osm a teď už zase spí. :dizzy_face:
1. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
jo, scénka ze včerejšího večera:

ztvrdlo mi břicho, tak říkám pG, ať šáhne, jestli to taky cítí
a on: jéé, dyt víš, že já to nepoznám....ježiši fuj, to je tvrdý...chceš odvést do porodky?

:grinning: :grinning: :grinning:

takže on ten předporodní kurz potřebuje jako sůl :grinning:
1. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
gucci, no o říct si o odvoz budeš muset i bez ošahávaní břicha jeho osobou. :grinning: Teda pokud Ti zrovna neprdne voda uprostřed obýváku, to pak možná pozná čas odjezdu sám. :wink:
1. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Hele nemá dnes paní Puzziová svátek??? :confused:
Tsss to je urážka na zdi od Tetesovic..prý jsem úplně blbá :grinning: a ještě tam dá těch úúúúú, aby to jako podtrhla :grinning: :grinning: :grinning: .
1. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Mílo nee, Puzziová má svátek jindy. :wink:
1. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
no jo, dneska je Ivy
1. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.