• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak co teda??? :grinning:
1. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
tak afi nic
1. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Mílo, no nemá. . .
1. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
A kdy má svátek?
1. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
na Ivanu?
1. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Jj. . . . Teda pokud si nezměnila jméno. :grinning:
1. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahááá, tak to řeknu hned néééééééééééééé :grinning: .
1. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Mílo, promiň, ale já myslím, že moje nee bylo jasné, ale budiž, když ne tak ne, nóóóó!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Já myslela jako jméno néééé, jsem pochopila, že když ne, tak ne, ale nevěděla jsem jméno a vo vo vo to de :grinning: .
1. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
Mílo, no tak to jó nó.. . . Ježiši, já si dneska připadám jak hotentót. Nic jdu trošinku pomučit dítě, už se krásně natáčí na bok - teda levej suprově, pravej pokulhává. . . Tak by se otočil. :sweat_smile:
1. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
to úúúúú, ty voe je jakože sranda a né že jsi úplně ale úplně blbá :grinning: :grinning:
Gucci, vy budete ti případy, že až ti rupne voda a přijdeš za pG, se slovy praskla mi voda, tak bude nadávat,kde teď v noci sežene instalatéra :grinning:
Příkrmy jsou teda neskutečná prdéél, jestli jsem kdy měla obavy, že děti neunosí všechny věci,které mají, tak už je nemám. Myslím, že spíš nebudu stíhat prát. :grinning: Káťa docela dobrý,otvírala pusinu, pak už teda měla tendence si jídlo osahat,páč přeci mi nemůže důvěřovat,že jí tam nedám nějaký hnus. A Míša se u toho tak strašlivě šklebil, ale fakt děsně. No řezala jsem se při každé lžičce. A zítra už fakt jdu do toho, že je na jídlo vysleču a dám jenom brynďák. :grinning:
1. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tetes, tak to je dobrý, když je to jen JEJICH oblečení. U nás to kolikrát je JEHO oblečení, MOJE oblečení, JEHO puzzle, NÁŠ koberec. . . . :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Rio, 3 tisíce je dost, to je hodně k naštvání, že budeš mít hlídání, abyste se měli líp a M. sníží plat a hned užitek z tvýho hlídání menší, to je hodně na prd! Chlapeček hlídaný si na Vojtu určitě zvykne a bude opatrnej, budou prima dvojka, oběma jim společnost druhého určitě prospěje!
Tetes, těším se na popis první mrkve.
Mel, večerní psycho 2,5 hodiny nezáviděnéhodné!
Gucci, ty tvoje vstávačky mě dostávaj! Hodně štěstí s taškou, splň dnešní úkol číslo jedna! :wink:
Pudly, tys od 5 vzhůru sama nebo s Editkou?
Tek, Oli šikula se stoupání, je šikula i na klesání či padání?
Milu, mělas v noci Gucciové odpovědět, beztak už se hodinu nudila vzhůru :grinning:
Milu, díky, dnes mám takový poloviční svátek, takže mi popřejte Všechno, nejlepší si nechte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tetes, na poprvé celkem úspěch! Já taky dnes po o převlíkala, ale já jsem debil a nepoužívám bryndáky.
1. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Puzz, kdybych já nedávala bryndák, tak budu prát asi tak 2x denně. :grinning: No psycho to ani tak nebylo, spíše jsem nechápala, protože i když vyloženě nechce spát, tak dokáže v postýlce ležet a občas zakňourat o dudlík, ale tohle byl vyloženě řev, ale nevím proč, bříško ho nebolelo, spíše myslím, že zlobí zoubky. :unamused: A unavenej byl fakt šíleně. . .
1. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
no teda, jak tady není Janča, tak těhulky neposunují téma nahoru :grinning:

puzzi, proč bys byla debil, já bryndáky taky zatím moc nepoužívám, Stele vadí.. zkoušela jsem dát svoje staré triko a bylo to docela ok, akorát bylo S. asi teplo. a přeju teda Všechno :slight_smile: (to je asi lepší ještě než Všechno nejlepší :grinning: )

jinak Stelinka si dávala s chutí večer kaši.. úplně po ní natahovala ruce a dávala si lžičku do pusy a otvírala ji hlavně.. teda jako začátečnicky a ne dlouho ale bylo vidět že jí chutnalo.. Já jsem ji teda nedala dýl mlíko a byly jsme u švagrové a ona měla kaši od Hami. Mi teda nechutnala ale Stele asi jo :slight_smile: tak zkuíme zítra zase :slight_smile: byla jsme úplně překvapená a jsme hrozně ráda, teď ještě aby to i zítra tak měla.
1. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Kay, no super. Já myslím, že Stelinka tomu všemu přijde na chuť, jen to prostě bude dýl trvat. :wink:
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Kay, super úspěch s kaší, to jsi asi zírala a byla štěstím bez sebe, viď?
Já nějaký skvrnky od jídla neřeším a nepřevlíkám, to jen když je to víc nebo když je to mokrý. Většina jídel je v pohodě 99% v puse.
1. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
puzzi, no to víš že jsem zírala a furt říkala švagřici jestli to taky vidí :grinning: a viděla.. nebylo to jako ukázkové to je jasné, ale úspěch to pro mě byl ohromný.. jen mám trochu strach, aby mi pak chtěla jíst tu zeleninu kterou ani teď nejedla.. ta kaše je docela sladká podle mě. ale je mi to asi zatím fakt jedno, mrkev se tá míchat i do kaše :grinning:
jj, tak Stelinka je zatím celá špinavá a mokrá, ale taky to neřeším.. teda to mokrý jo, ale to špinavý fakt ne..

mel, no snad jo. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj, ahoj,

minuly tyden u nas byla puzzi s Honzikem. Honzik fakt super borec, ja jsem zvykla, ze jsou ty chodici deti dost narocny, musi se za nima behat po celym byte a byvaji rozjiveny, ale Honzik je dost rozvaznej a neni splasenej. Chodi teda uz dost suverenne, nepada, nekymaci se... A puzzi to moc sluselo, jsem ji porad obdivovala, fakt hezka mamka.
Natocila jsem pokracovani k fotce, kterou teksas udelala pred prazdninama a nazvala ji "Honzo, naval dudel". Neni to nic zvlastniho a tocila jsem to přes mříže (postýlky), ale pokud vas zajima, jak moc Lada miluje specialne Honzikovo dudliky, tak mi pisnete do IP a poslu vam odkaz na video.

Moc gratuluju steffi a posílám pusu Kubulovi, už by mohli bejt doma, ne?
Tak ted musi bejt gucci pekne nervozni, jestli pred Vanocema nebo po nich..

ad prvni prikrmy - ja krmila zasadne nahatou Ladu a sama jsem byla taky vysvlecena. Si pamatuju, jak jsme v srpnu s Evou u teksas sedely pred holkama v podprsenkach:slight_smile: a dávaly jim mrkev s bramborem.

Skvrny od jidla resim, pouzivam bryndaky (latkovej a na nej davam umelohmotnej) a utiram prubezne pusu ubrouskama. Prijde mi to skoda, aby bylo obleceni zniceny. A spinavy oblečko jde hned do spiny, pracka to vypere.

m.e.l: jestli jeste vedes tabulku, tak Lada na 10mesicni - 7680 g a 71 cm - prcek, no..

kay: co náký nový fotky na facebook?

Jeste musim pochvalit nádhernou Kačenku brebentilku. Na e-mail určo odpovím, omlouvám se, že jsem nereagovala, páč se mi zdálo, že nebylo, o čem psát.

Tak já jdu pokračovat v práci.
1. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Kay, aspoň že Stelinka něco dobře jí, zvykne si na lžičku, i ta zelenina se časem poddá.
Campi, díky moc, potěšil mě tvůj popis naší návštěvy, bylo to moc fajn, jojo :wink: Video prosím prosím.
1. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Rio, puzzi: kdyztak písnete, jestli se video zobrazilo, abych nerozesilala nejakej spatnej odkaz, nejsem v tom moc zbehla.

Po dvou hodinach ucetnictvi jdu spat. Lade rostou horni dvojky a v noci se budi treba po 20 minutach s řevem. Uz týden! Minulou noc zabral nurofen, tuhle noc s nim asi nebudu čekat a rovnou jí ho šoupnu. Vzhledem k tomu, ze po nem spala dnes ráno do pul devate, tak to asi byla nejaka bolest.

A zejtra uvidím fešáka Olivera v hudebce, se na něj těším. Dobrou!
1. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
campi zobrazilo a Ladunka je suprová :grinning:
1. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
bréééééééééééééé

aktuální pupek zde
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3589092&vReferer=
2. pro 2009 v 05:35  • Odpověz
kay: to je super, že už začalo Stele zase chutnat :dizzy_face:
jéé ahoj Campi, to je super, že ses ukázala a dala o sobě vědět, o video si samo píšu :wink:
2. pro 2009 v 05:38  • Odpověz
Bré ranko,
campi, do tabulky se píše půl rok a pak až rok. Podle průkazu mladistvého, protože jinak si každá chodíte jak se vám líbí. :grinning:
2. pro 2009 v 06:30  • Odpověz
dobrý ráno
Gucci břicho pěkný :slight_smile: teď budeš fotit po tejdnu???
Kay,paráda že zachutnala kaše,konečně něčemu přišla na chuť,tak třeba půjde postupmě přidávat i zelenina :wink: Campi jéé,Ladunka je drobek.Chudinka se zubama,tak snad se brzo proříznou aby měla klid :unamused:
Tetes ty jo až příkrmy????No jo,dyť dětem už je skoro 5měsíců :sweat_smile: sakra,letí to
Rio,s těma penězma je to blbý,ale s tim hlídáním je to dobrý,taková průprava Vojtíkovi na sourozence ne???
Mel,ježiš jste měli pernej večer předvčírem...včera večer už dobrý???
ad bryndák:používáme už asi 14dní a ne kvůli příkrmům ale extrémnímu slintání,když vytáhnu dudel tak to je jak když odšpuntuju vanu :grinning: :grinning:

Co používáte za UM????Přemejšlim že bych jí dávala když chodim do školy,jako s kojenim zatim problém nemám ale na odstříkávání už prostě nezbyde a já se vždycky celý dopoledne nervuju abych pro ní měla na 2krmení a to je horor :frowning2:
2. pro 2009 v 06:44  • Odpověz
Ahoj holky,

Gucci pěknej bejvák pro holčičku Gučiovou :grinning: . No už se těším až bude venku :grinning: .
Campi ahooj, taky že se ukážeš :slight_smile:.
Kay to je dobře že Stelince chutnala kaše. :slight_smile:
2. pro 2009 v 06:50  • Odpověz
autor
Campi, tak doufám, že se ty zuby brzy proříznou, chudák Ladunka, že už jí to trápí týden. Takovýhle hrozný noci týden za sebou si radši ani nepředstavuju.
Jedeme dneska s P. do Prahy, P. školení, já s Honzíkem na chvíli do práce a pak ke kámošce na odpo.
Mysky, já dávám Nutrilon.
Gucci, krásný břicho, fakt :wink:
2. pro 2009 v 06:53  • Odpověz
puzzi sem si řikala co tu děláš takhle brzo a vy jedete na cesty jo???
2. pro 2009 v 06:55  • Odpověz
Mysky, no včera usínání docela o.k. Až tak hned usnout sice nechtěl, ale neřval proto v postýlce jak tur. Jen občas zakníkal, že chybí dudlajs. Jinak v noci dudlík 2,00 2,45 4,30 5,30 a 6,15 řev, dejte mi okamžitě najíst nebo umřu hlady. :dizzy_face:
2. pro 2009 v 06:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.