• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
mel ten věčně utikající dudlik vám dává zabrat :grinning: co dávat lekce" nahoď si sám" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale se snídaní vydržel dlouho,to koukám :slight_smile:
2. pro 2009 v 07:07  • Odpověz
Mysky, jo on co se týká jídla docela vydrží, do doby než teda začne řvát na lesy, že umře hlady. :grinning: Pak už nepomůže ani dvacet dudlíků. To s "nahoď si sám" jsem už jako chtěla aby pochopil, ale lepší ho je vzít do ruky a zahodit, než dát do pusy. :sweat_smile:
2. pro 2009 v 07:12  • Odpověz
tak jedině navlíknout na pérko aby se mu vracel zpátky :grinning:
2. pro 2009 v 07:18  • Odpověz
Mysky to né, přilepit lepidlem, ale nějaké do vody, protože slindí jak bernardýn. :grinning: Ke všemu on vydrží i spát bez dudlíku, jenže jak se dostane do takového měkčího spánku, tak je to v háji a nutně ho potřebuje aby spal dál.
2. pro 2009 v 07:27  • Odpověz
mel my nahazujeme dudlík pořád v noci, on ho prostě nějak jak je rozespalý neumí najít a trefit se do pusinky
mysky my jsme měli Nutrilon a přešly na Sunar a ten mu chutná hodně, pije víc než kdy jindy a větší dávky
2. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
Rio, no právě že já než bych čekala, že by si ho možná našel sám, tak ho radši letím nahodit, protože by se určo probudil úplně a to by bylo k ničemu.
2. pro 2009 v 07:31  • Odpověz
Pajdulka píše:Jsme všechny tři v nemocnici. Majdalenka přestala zase včera dýchat, tak nás hned odlífrovali nem. zatím sledují saturaci, měla UZ mozku, EEG, EKG, odběry. Na výsledky zatím čekáme a na další vyšetření taky. Má dost vysokou srdeční akci, tak uvidíme víc po ECHU srdce. Doufám, že to bude všechno v pořádku a pustí nás brzy domů. Držte nám prosím pěstičky.
2. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
Mel teda to jsou zprávy od Pajďulky :frowning2: . Tak držíme palce co to jde, aby bylo vše v pořádku a Majdalenka neměla nějaké vážné problémy. Chudinka prdelka naše malá, má taky pořád nějaké trápení :cry: .
2. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
ježiš takový špatný zprávy od Pavlínky :frowning2: Madlenka bude určitě v pořádku,snad má ty problémy s dýcháním jenom vlivem nezralosti,mel pozdravuj jí a napiš že držíme palce a myslíme na ně
2. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
dobré ránko,

jejda tak Pajdík teda v nemocnici, snad to bude s Magdalenkou dobrý a všechno vyjde pěkně ty echa a uz a eeg.. moje nervy..

mel ajak to děláš když chce Lukynek UM jako hned teď, Ty se probereš z komatu a nemáš nic nachystanýho? :confused:

jinak dudlíka poslední dobou nenahazujeme, ale jen proto, že se S. začla budit přesně po 3 hodinách a vím že dudel by ničemu nepomohl, protože chce kojo.. takže vlastně mezitím docela dobře spí.. ale já se teda nevyspím :grinning: snad ta kaše bude chutnat i dneska, už jsme z toho nervozní.. jinak jdeme dneska se švagrovkou na přednášku o příkrmech tak snad mi tam něco poradí.. jo a taky se včera hrozně natahovala po křupkách co jsme tu měli, musím koupit ty dětské, jen jsme je nikde v obchodě zatím neviděla :rolling_eyes:

puzzi, užijte si výletování :slight_smile: u nás tovypadá na pěkné počasí, tak snad i v Praglu :grinning:

rio to je kvělé že Vojtík takhle pěkně pije, fakt někdy tačí změnit značku :grinning:

mysky Ty jo, fakt Tě s tou školou obdivuju.. :pensive:
2. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
kay, jak to dělám? Vstanu, udělám UM a narvu mu flašku do krku. :grinning: Prostě musí vydržet, nic jiného mu nezbývá.
2. pro 2009 v 08:20  • Odpověz
Jejda chudák Magdalenka, tak hlavně aby bylo všechno v pořádku
Kay ty křupky mají třeba ve Vaňkovce v té zdravé výživě nebo i v kamnném obchodě, ale tam mají kratší myslím
kaše taky Vojtovi chutnala nejdřív a taky od Hami, ale pak si víc oblíbil od sunarky, je i jemnější, tak třeba můžeš někdy vyzkoušet a držím pěsti, aby se Stelinka rozjedla, Vojta teda nedá moc příkrmům ani teď, ale chutnají mu už jogurty - dtěské od 8 měsíce od Nestle
2. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Holky, dneska by mohla jít domů Janča s Kubíkem. :dizzy_face:
Tak uvidíme jestli se ozve, že jsou už s taťkou doma :slight_smile: .
2. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Jé tak to je dobře že budou doma a těším se na fotky Kubíka :dizzy_face:
kay Vojta taky musí počkat než se udělá mlíko, musím ohřát vodu v mikrovlnce a nasypat mlíko, je to sice otázka asi 30 sekund, ale i to je někdy hrozně dlouho pro něho :grinning:
2. pro 2009 v 08:27  • Odpověz
Kay neobdivuj,nějak mám strach že letos to nezvládnu a pokud ano tak s nervama v kýblu :confounded:
Stelinka jde po křupkách jooo???Tak snad se do těch příkrmů dostane a odpoledne něco vymyslíte :wink:
Mel :grinning: :grinning: takovou dobu by A. nevydržela,ta řve hlady ještě se zalepenejma očima :sweat_smile: to má Lukášek docela výdrž :wink:
2. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Rio děkuju za tip se sunarem,zkusim spíš ten pže ten nutrilon prej děti moc nechtěj :unamused:
2. pro 2009 v 08:30  • Odpověz
Mysky, no on řve taky hlady se zavřenýma očima, pak už s otevřenýma, když ho přenáším do obýváku tak se mele na ruce, přidá na hlasitosti když dostane bryndák - asi má strach, že bych mohla zapomenout na tu důležitější část - mlíko, no a pak huráááááááááááá žrááááááááááádlo. . . .
2. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
Mysky, jsem si nevšimla, že by Luky nutrilon nechtěl. :grinning:
2. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
mel ty dáváš Lukymu bryndák i na mlíko?
mysky právě lituji, že jsme nezkusili sunar dřív, Vojta Nutrilonu pil málo asi mu fakt nechutnal moc, po sunaru je jako divý
2. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Rio, jo dávám, protože kolikrát prská a pak i ke konci dělá kraviny, takže se jistím a pak při krknutí spouští dlouhou táhlou slinu spolu s mlékem (dobrou chuť kdo jíte). :sweat_smile:
2. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
mlíko asi chutná každému jiné, my přešly na sunar i proto, že je levnější
mel tak to jo, já bych asi měla taky, protože on je fakt pořád ublinkaný, ale on ho nesnáší tak ho nechci trápit i u mlíka, dávám mu umělý u jídla
2. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
mel jaks to uhádla?jim pomeranč :grinning: ale mě ho neznechutíš :wink: No ono co Lukáškovi nechutná že?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když Adulák je stejnej nenažranec takže by jí to možná taky bylo jedno co pije :grinning:
Rio já myslela žes dávala ze začátku Nutrilon kvůli Refluxu?????
už se mi skoro budí dítě tak jdu využít krásnýho počasí a půjdem ven,snad se tu oběví odpoledne steffi pochlubit se Kubíkem :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
mysky my jsme dávali nejdřív Nutrilon který byl zahuštěný, ale po něm měl zácpu, tak jsme přešly na Nutrilon komfort proi zácpě a zahušťovali Nutritonem, když se to upravilo tak na normální a stále zahušťovaly a zahušťujeme i Sunar, to je jedno jaké je to mlíko, Nutriton se může dát do všech, ale on pil mlíka fakt málo, po Sunaru se rozpil a třeba 210 nevypil nikdy, Nutrilonu max. 150 a teď mu někdy ani 210 sunaru nestačí
2. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
ježiši tak já se zrovna dneska ráno odpojím, páč si říkám, že tu zase nikdo nebude a vy nakecáte celou stránku

a ještě takové zprávy o Pajdě :frowning2: , to mě moc mrzí, jdu jí napsat SMS
taky jsem dnes myslela na Janču, že by je měli pustit :dizzy_face:
Mysky právě, co Lukymu nechutná že?
Rio, no Luky je skoro od malinka na něj zvyklej, takže mu to nevadí.
Jj sunar je levnější, ale Nutrilonu už má Luky čím dál méně a mám ho z Polska za 250, takže to docela jde.
gucci:dobrej břuch.
Panebože, ta Pajda už by teda taky mohla mít vybráno a holky zdravé a v pohodě.
Dneska vstávačka ve dvě a pak až půl sedmá, což by bylo super, kdyby se jim pak chtělo ještě spát, což se jim nechce
:angry: , teda teď už zase spí.
Rio, jinak super, že se Vojtíšek tak rozpil. Asi mu fakt Nutrilon "nejel". :wink:
2. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Tetes Vojta nevstává pozděj než v 6 ale já odmítám vstát tak ho nechám hulákat v posýtce a po 10 minutách vstávám dávat dudlík a spravovat ho protože se točí v postýlce a natahuji si to aspoň do 7 dýl nevydrží a řve už hodně
normálně jsem teď zjistila, jaký je koumák - u noh postýlky je kytka - v takovém vyšším stojanu, ale přišlo mi, že v dostatečné vzdálenosti, ale on se potvůrka skrz šprušle asi natáhl a přijdu a kytka z části orvaná :angry: :grinning:
2. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Tak jsem psala Janče, jestli jako půjdou dnes dom a prý jí už porodník propustil a čekají na pediatričku, aby ještě ona schválila, že Kubík je ok a můžou jít domů.
Takže já si myslím, že dneska už budou spinkat doma :dizzy_face: .
2. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Mili: supeeeeeeer :dizzy_face: , já se jdu dopo trochu projít, tak doufám, že jí tady stihnu :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.