• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
no nic, já si jdu dát spršku, vemu batůžek a jdu se projít a na nákup
zase mi není moc dobře od žaludku, to musím nahlásit v pátek tomu dr.
2. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Jé super, Janča a Kubík půjdou domů. :dizzy_face:
2. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Jé jinak Vojtík je teda naprostej šikulka. . . Oškubat kytku. :sweat_smile:
No my půjdeme ven jen co se dítko vychrní, nají, a zacvičí. Je tam nádherně.
2. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
dobré ráno,
Puzzi jo byla jsem vzbuzená od 5 ale sama Edi spí tak do 7.30. :grinning:
Sunarek chuťově dobrý ale Ed s něho blinkala tak máme hami a konečně začali dělat i babánové apd.
Jéééééééééééžííííííííííííííšššššššššššššš doufám že se to dá brzy do pořádku Pajduš držím palce.
Jsem zvědavá jestli pustí Steff domů už se těším.
2. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
jé Jani s Kubíkem jdou domů :slight_smile: to jim přeju, a těším se na další fotečky :slight_smile:

mysky, no obdivuju, bo to vidím na švagřici, je tedapravda od dost mladší než já, asi o 8 let, ale i tak má energie rozhodně víc a školu teda zatím zvládá.. sice taky zuby nehty ale já bych nedala ani to.. a hlavně byhc na to neměla mozek.. je fakt, že jsem si teď říkala, že byhc si mohla udělat na mateřské jednu zkoušku odbornosti, ta by s emi mohla pak hodit, ale až nebudu kojit v noci, bo nevyspaná jsme k ničemu.

rio, no a jí Vojítk zeleninu ikdyž začínal na té kaši? mě přijde ta chuť dost výrazná a sladká.. Sunarku na Dobrou noc jsme právě už zkoušeli a dopadla stějně jako všechno.. napadlo mě, kdyby tu hami kaši fakt jedla, tak že bych pak vždycky trochu přidala dopolende do příkrmů a tím by to měla sladší a měla by tam tu chuť kterou má ráda.. a nemusela bych příkrmy třeba nijak přislazovat.. no ale to je ještě hodně vzdálená teorie, dneska jdeme na přednášku o příkrmech, tak uvidíme jestli se dozvím něco nového..

tetes, krásná noc.. :slight_smile:

pudly, a kdo Tě budí? bych byla nepříčetná :angry: a jak je? je to lepší?

mel no já teda když dělala tu UM, tak jsme musela nejdřív 5 min vařit vodu, pak 15 min chladit a pak teprve byla hotová, to by mě Stela asi urvala ruky.. to už s enemusí převařovat? to stačí ohřát v mikro? já teda už používám normoš vodu z kohoutku..
2. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Kay, vodu mám vždy převařenou v konvičce. Takže ji mám pak vždy na ráno i připravenou ve flašce v ohřívači (holky používají mikro, já ohřívač když už ho babí koupila), takže jen přihřeju vodu, dám mlíko, zamíchám a hotovo.
2. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
rio, oni normálně vstávačka tak půl osmá, včera dokonce v osm, ale dneska spali hodně v kuse, tak se to asi promítlo.Vojtík je velkej koumák.:grinning:
Jé, normálně já tej Janině i závidím, ty pocity,když si ten uzlíček přinesou domů. :dizzy_face:

Já ohřeju již převařenou vodu v mikrovlnce a pak do toho přidám um a do minuty hotovo.
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Tak Jana psala, že pokud bude dneska zase pěkně pít, dneska se váží kolik toho do sebe dostane a pokud bude vše ok, tak zítra ráno domů. :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Jé, takže fotky Kubíka až zítra? :confused:
2. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
tak já používám samozřejmě taky kojeneckou vodu, ale teď už nepřevařuji - ta jedna se nemusí převařovat, dr. říkala že v pořádku, takže jenom ohřeju na potřebnou teplotu a já mám nachystané 4 lahvičky v ledničce, mlíko nasypané v dávkovači i s Nutrionem, takže to je fakt chvilinka
Tak Janču ještě nepustili? No Kubík určitě bude pěkně papat a zítra budou doma.
Tetes taky mě napadlo že to byl krásné, skoro k závidění to přivezení miminka domů
Kay Vojta zeleninu jedl, ale on jí moc nedá a třeba odemně jí vůbec moc nechce, spíš skleničky, ale třeba mu chutnala koprovka podle receptu od Anippe. A zkoušela jsi do té zeleniny dát trochu mlíka Tvého - pokud se Ti povede trošku odstříkat? Já teď přidávám sunar a je to lepší, ale Vojta je fakt nimra, on jí té zeleniny o dost míň než by mě, no ale jsem ráda i za to
2. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
my teda taky zase vstávačka po šestý hodině, kdyby mi někdo uměl poradit, jak to posunout, jsem mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ze spací Mariánky, kterou jste ještě i v září na srazu obdivovaly se stává turbomyš, včera hodina spánku odpoledne a v noci 10 hodin, jinak celej den lozí po bytě z místnosti do místnosti, i když si myslím, že už je totál mrtvá, tak zkusím uspávat, přijdu se podívat do postýlky a tam hlava tlemící se nad žbrdlinama, že voco jako jde :wink: Nějak si na to nemůžu zvyknout, je to takovej skok :wink: Zkusím ji dneska unavit na plavání :grinning:

bryndák se mi osvědčil plastovej s korýtkem, jen se pak otře, případně vyleje :grinning:
2. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Terkytko, jo tenhle plastovej furt kupuju a ještě jsem ho nekoupila. :grinning: Jé super, Marjánka je turbo. No já si taky kolikrát říkám - ten je unavenej, šup s ním do postýlky, přijdu a on pasouc koníčky hlavu vyvrácenou a čučí nahoru na kolotoč. :grinning:
2. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
Jé vše nej Marjánce k desetiměsíčninám. :grinning:
2. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
zdár, jsem zpět a byla to moje poslední prochajda do porodu....po 2,5 hod. mám fakt dost, bolí mě úplně všechno

Janča mi taky psala, že budou K vážit dneska a případně je zítra pustí, tak snad bude pořádně papat klučík náš :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dnešní den bych shrnula jako super, až na dopolední zácpu v Praze. Dojeli jsme do Prahy v 8:15 a hned bylo vidět na Barranďáku obří zácpa až na sjezd na Plzeň, to jsem nikdy nezažila. Takže hodím P. na školení na karlák a pojedu přes centrum. Životní chyba Kousek za Motolem zácpa jako sto prasat, fakt nekecám, metr za tři minuty, stupeň ne pět, ale minimálně dvacet! P. šel na tramvaj, já tam s Honzíkem stála a stála a stála, hrůza. Honzík to zvládal super, po cestě nespal, ani v zácpě, ale CD s písničkama je zázrak, takže byl hodnej. Já byla nasraná, nesnáším zácpy. Po 45 minutách stání jsem to vzdala, otočila se a jela zpět na Plzeň, že uvidím co Bar. a kdyby furt kolona, tak pojedu domů do Plzně a kašlu na to. naštěstí Barr už dobrej, krásně jsem to projela, díkybohu. Jela jsem na ČM do práce. Honzík usnul 15 minut před dojetím, vzbudil se minutu po zastavení. Ale ok, v práci úplně bomba, chodil, povídal, nikoho se nebál, všichni zírali a prej "To je furt tak veselej?"
Pak jsem šla s jednou kolegyní do Ikea na oběd, zapomněli jsme v autě dudlíky i piškoty, ale Honzík dostal oběd a rohlík, my se taky najedly, celkem fajn. Pak na odpo ke kámošce a zase spaní na prd, Honzík po dálnici koukal a usnul 5 minut před dojetím a to tvrdě, 5 minut jsem stála na parkovišti a spal. Tak nic, že ho vyndám a kdyžtak využijeme postýlku u kámošky. Přišli jsme ke kámošce, Honzík ožil jak nikdy, nadšenej z nových hraček, paráda návštěva. Až na to, že spadl na hranu dveří a trochu si rozrazil čelo, ale ok. Pak procházka 1,5 hod., neusnul a hrozně se nakláněl z golfek a řechtal se, jak ho narovnávám. Byla to situace a pár na zadek, ale přišlo mi to taky dost vtipný, tak jsem ho narovnávala a smála se s ním. Pak zpět přes Prahu pro P., Honzík usnul v půl 6 a spal až domů, v půl 7 probuzen, nálada rozespalá, takže mlíko, koupačka a od 7 spí.
Mysky, ty nenahazuješ, Aduš není dudlíkačka?
Rio, já koupila teď taky výjimečně Sunar, tak jsem taky zvědavá.
Pajdulky a Majdalenky je mi moc líto, doufám, že to bude pod kontrolou a v pořádku.
Kay, máš v noci problém po koju chvíli zabrat? Já když vstávám k Honzíkovi, tak i když je to minutka, tak pak se často převaluju a nemůžu usnout.
Honzík dnes na oběd dostal bryndák v Ikea a do deseti sekund si ho strhl, takže tak...
tetes, dvojky už taky celkem ráno vstávaj brzo. Nebojte, holky, mám takový pocit, že pak k rku si ty spánky hodně dětí trochu prodlouží, jak spí míň přes den.
Kay, vodu z kohoutku jsem převařovala předem, vždy cca litr a schlazený pak do mikro a je to hned. Zvlášť když má někdo mikro v ložnici u postele :grinning:
Zítra jde Janča s Kubulou dom? Tak se na ně moc těším!
Terky, posunout ranní vstávání? Dám ti nějaký tipy, zabrat můžou i nemusí. Na některý děi zabírá nedávat je pak dopo spát hned brzo. Např. vstává dítě v 6 a v 8 unavený. Nedávat, dohání noc. Vydržet do 9-10 a až pak. Za týden až dva si prodlouží ranní spaní. Tip dva trochu zabíral u nás možná - večer režim, vždy ve stejnou dobu spát a nepřetahovat. Honzík když šel spát dýl než ve svých 7, tak ráno vstával dřív. V noci 10 hodin je spíš podprůměr, zkuste jí dávat večer dřív, je to nelogický, ale uvidíš.
2. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
puzzi já jsem se rozhodla, že mu to ranní spaní taky zkusím posunout, on totiž usíná zase kolem 8.30, tak mu to posunu na 10, jestli to zvládneme
koupila jsem přes net od jedné holky manducu, tak jsem zvědavá jestli se to bude Vojtovi líbit, už mě nebaví ho tahat všude v kočárku a navíc se v něm čím dál víc vzteká
2. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak to jsi měla parádní den a Honzík je suprovej suprouš :dizzy_face:
No, já předpokládám, že dvojky dneska trakhle brzy vstávali zcela vyjímečně!!!
2. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jo a Honzík to zvládl bezvadně, se moc těším že ho za dva týdny uvidím i s Ivčou a manželem :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Rio, posouvej postupně po půl hodinách po pár dnech na tu 10, schvaluju, 8:30 je už na Vojtovo věk brzo a třeba si pak posune ten noční! Už Vojtík v kočárku sedí a i tak neba? Ne že by mě to překvapovalo, vždyť víš, že Honzík a kočár žádná sláva taky :sweat_smile: I když taky se to poslední dobou dost zlepšilo, odpočine si v kočáru, jinak je hodně v pohybu.
Aha, Tetes, tak to bylo určitě výjimečné :wink: Dík :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Jojo, za dva tejdny zase uvidím Rio. P. totiž chce jet do Brna na buddhistickýho jednoho důležitýho na nějakou přednášku atd. Riokáči jsou tak hodný, že nás nechají u sebe přespat, se těším!
A 16.12. přijede Tetes a Evamik na návštěvu, to se taky těším.
2. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
Puzzi Honzík byl dneska poklad že jste to tak zvládli :dizzy_face: :dizzy_face: Zácpa nic moc :confounded: :confounded: ale tak hlavně že jste se nakonec dostali
gucci aby to fakt nebyla poslední procházka :grinning: :grinning: ne,ještě aspoň tejden vydrž :wink:
puzzi,Aduš je dudlíková spíš přez den,na noc ho nepotřebuje,když na ní přijde potřeba tak si vystačí s rukou a když vás tak poslouchám jak musíte v noci nahazovat tak doufám že jí to i vydrží :sweat_smile:
Terkytko,M. je teda akční :grinning:
steffi dneska ještě nepustily????Tak snad zítra půjdou domu,určitě se těší
2. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
cau holky
smarja chudak pajdulka ale to asi fakt neni dobry ze prestava dejchat..fuj musi to bejt hroznej pocit
tetes treba to bylo vyjimecny ale nevim :slight_smile:)) hele a co prikrmy dneska?
mysky nenahazujes jo?
ja tak mesic neli vic taky ne ac je dudlikovej tak si ho vrati v poho i poslepu..horsi je ze se v noci normalne budi na jidlo ..ted jsem ho uz nechala i dvakrat v noci rv at..pac na to nemam ho furt kojit a kdyz nema hlad pres den tak prece podle me nemuze mit hladani pres noc..podle me jen pruda..no nevim
puzzi uzasnej den..to je parada jak je samostatnej fakt super....
olous naopak nevyhraje si furt jen knoura a leze za mnou ..uz ho mam pk plny zuby :slight_smile:)
terky vse nej marjance ....se taky rozlezla je to je fofr :slight_smile:)
rio manduca super ja si koupila jeste zimni obal na ni a zatim jsem ho nepouzila :frowning2:((
zitra chci koupit potraviny a zkusit olousovi uvarit pac mi nic neji chjoo jen ovoce to zdlabne celou sklenku..prej je po me
novinka umi plazit jazyk rostak :slight_smile:))
jeee kubajz jde zitra uz konecne domu supeeer
ja jdu chrnet zitra nas ceka navsteva u campi..se tesim na ladunku
2. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
tek plazí jazyk jo??? :grinning: Olouš je šikovnej že si vrátí dudel a že leze pořád za tebou,no jo,mamánek malej,ale je to milý :dizzy_face: Co máš za zimní obal na manducu?To jsem nikde nenašla,jenom ty vaky a to asi neni to co máš ty?
2. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Nejde mi nahrát video,takže popis.Ad. příkrmy, oba otvírají pusinu pěkně, páč jim vždycky na noc dávám sabíka na lžičku, asi chuděrové mysleli, že bude zase sladkost a hle ona proradná matka jim tam strčila mrkev. Káťa včera docela v pohodě i byla relativně čistá, neměla tendence sahat po lžičce čímž mi hodně překvapila. Míša otvíral pusinku,ale po každé lžičce se tvářil jako kdyby to byla jenom poslední hodinka a já mu cpala do pusy žížaly. A dnes, Míša úplně parádně papal, nikde ani šmouha,jen pár na brindáku, páč je to asi strašná prča a vždycky s plnou pusou se začal smát, takže prskal,ale i dnes se u toho tvářil patřičně zhnuseně asi jako je v albu fotka se strejdou Gustavem,ale do toho otevřená pusa plná prkve a svraštěné čelo a Kačka, ta Kačka můra jedna byla nějaká rozverná, takže neustálé tahání za brynďák,který byl samozřejmě od mrkve, páč otevřela pusinu já tam strčila lžičku a ona jí jazykem vyštouchla,takže mrkev spadala a to udělala skoro pokaždé, takže ruce od mrkve, kalhoty od mrkve, ale hrozně jí to bavilo, plnou pusu a hodila po mě úsměv s vyplazeným jazykem......No, je to teda něco,ale zatím se fakt bavím.
2. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
ahojte,

puzzi, teda super výlet, až na ten zácpovej začátek.. seš dobrá 45 min.. to bych nedala..a honzík to zvládl skvěle.. :slight_smile: :dizzy_face: teda zase budete v Brnisku jo? a na jakýho buddháka jde P.?
aha s tou vodou mě to teda nenapadlo :grinning: a nechávalas j ipak v lednici? a v čem? PETce asi ne že? no to si pamatuju že jsi psala že jste si pořídili malou mikro do ložnice :grinning:

tetes jo, co příkrmy?

tek, no Olik vyplazuje jazyk jo? hele ze zeleniny si nic nedělej, dneska na přednášce o příkrmech mi uklidnila doktorka, že některý děti prostě zeleninu nejí a jí ovoce a že i já mám zkusit ovoce.. je fakt, že tu byla annipka a zkoušeli jsme dát Stelince Alexův banánse sušenkama a mměla jsme docela pocit že jí to jede.. jen neví jak polykat.. teda zní to líp než vypadalo, každopádně děkujeme Ajovi že se se S. rozdělil :grinning:

jo a musím vám napsat, jsem děsně nadšená.. byly jsme na té přednášce o příkrmech, měla ji nějaká pediatrička, super baba, přednáška teda klasika to co se člověk normálně dozví i na netu nebo tak, ale pak jsme s eptaly co jsme potřebovaly a fakt jsme se odzvěděla co jsme potřebovala.. že s emám vyprdnout na zeleninu a zkuit ovoce, nebo tu kaši co jí chutná - jo dneska večer ji zase chutnala.. snad i dvě lžičky spolkla :grinning: že jí tu kaši mám dát i na oběd aby i na ni zvykla, že jsou děti jedlíci a nejedlíci, a hlavně že prof. Matějček říká, že žádné dítě v ČR za posledních asi 60 let hlady neumřelo :grinning: takže se nemáme bát, že by se nakonec nerozjedly.. a že až bude moct rajkou pmáčku s kolínkama, že mi garantuje že tu zblajzne.. a pak s emě taky soukr ptala na ten stelinčin hemangiom, jestli jsme někde byli a tak, tak jsem ji řekla jak jsme se museli vnutit na uzv a tak a ona sama mi nabídla, že pokud jí to nezmizí do dvou tří let, že nás pošle za známou plastičkou a že to odstraní.. že je to na fakt blbým místě.. no co vám mám povídat, jsme nadšená a zítra jí budu volat, jeslti by nás nevzala jako pacienty.. Toho našeho pediatra znala, neřekla teda o něm nic špatného ale bylo na ní vidět co si myslí, taky dělala na onkologii asi 5 let a dělá výživářku, fakt skvělá a ještě i jako člověk mi sedla.. teď jen aby nás vzala :grinning:

jdu spát, dobrou
2. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
bréééééééééé ráááááááááánko

kay: to je super s tou přednáškou a pediatričkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , to fakt potěší, že se někdo "cizí" stará, je to super
puzzi: výlet si zvládla na 1* a Honzulák samo taky, měli jste perný den koukám, v Ikee asi maso co před vánocema :grinning:
teksas: gratulace Oloušovi k vyplazování jazyka :grinning:
tetes: ááá ujo Gustav :grinning:

už se těším na Janičku dneska, odpo jedu vlakem do Prahy, máme vánoční večírek :sunglasses: , tak snad jí stihnu
3. pro 2009 v 06:49  • Odpověz
Bré ranko,
á gucciová bude rodit ve vlaku, super. . . Budeš mít lístek na celý život zdarma. :grinning:
Puzz, Honzík je šikulka.
NOC příšerná, v deset řev jak na lesy, vzala jsem malého do náruče a strááááááášně dlouho utěšovala než přestal řvát jak na lesy, snad až po půl hodině možná i delší době se konečně zklidnil a zase usnul. Znovu řev o půlnoci, fakt jsem nechápala, řval opravdu jak na lesy, to už jsem mu pak dala čípek, teď to chuděrka všechno dospává. Poprvé se ozval v půl šesté, tak jsem dala dudlík a spí dál. Nevím jestli bolelo bříško, či něco jiného, ale byl to fakt děs, tohle jsem u něj nezažila a hlavně fakt se mi v ruce mlel a nešel zklidnit. :frowning2: :cry:
3. pro 2009 v 07:10  • Odpověz
mel: to maj ted ČD takovou akci, že když u nich ve vlaku porodíš, tak máš doživotní lístek zdarma? :grinning:
3. pro 2009 v 07:15  • Odpověz
gucci, no vždycky když se takhle někde něco zajímavého stane, tak bejvá odměna. :grinning:
3. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
ooooo tak super :grinning:
3. pro 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.