• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parta z diskuze "Komu se podařila inseminace" II.

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak Jani s Kubíkem je už doma a je to prý nádhera a až se trošku zajedou, tak sem mezi nás zase přijde :slight_smile: .
3. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
jé mili to je super :slight_smile:

jinak jsme nás přehlásola teda k té nové doktorce.. :slight_smile: kouakal jem na netu jsou na ni docela dost pozitivní ohlasy, ikdyž samozřejmě i negativní, ale to asi má každý.. ale je teda proti prevenaru.. my ho stejně už máme naočkovanej.. :slight_smile:
3. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Jé super, Janička už je s Kubíkem doma. :dizzy_face:
3. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
jééééé ta se má, tak doufám, že jí ještě dneska stihnu
3. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,

držím pěsti Pajdulce, ať je Magdalénka v pořádku a mohou jít domů!!! Už toho fakt bylo dost.

Jani, vítej i s Kubíčkem doma!!!
3. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
ježiš tak kde je ta Janča....dyt ty malý mimina furt spěj ne :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
gucci, jasně furt spěj - když se ti to nehodí. :grinning:
3. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
No Janča sem přijde až si to doma trošku zajedou. To jako nebylo teda podle mě myšleno, že to bude dnes nebo zítra..ale třeba až v neděli nebo tak...
3. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
mili: jo aháááááá, tak já tady čekám jak na trní, furt čekám s obědem :grinning: , to bych tady do neděle umřela hlady :grinning:
3. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
kay, to je super s tou doktorkou to je hrozně důležitý,když ti sedne a máš k ní důvěru a je i velice taktní, že se ti třepa na Stelinku ptala soukromně apod. Super.
gucci, jo já myslím, že je to výborný nápad jet do Prahy vlakem, ale možná bych si se sebou vzala už tu tašku do porodky. A copa, že tě p.G takhle pustí, že tě raději neodveze?
Tak ať se Kubíkovi doma líbí. :dizzy_face:
A ty které měly včera radost z našeho vstávání v 6,30 h, dneska nepotěším páč vstávačka v 8,30h a za celou noc vlastně od 18,30h od večera jenom dvě vzbuzení. :slight_smile:
A to mi zrovna dneska posílala kámoška dvojčatovka smsku, že dneska jsou od 4,30 hod vzhůru a že L. usnula až ve 21,30h.....tak jsem jí poslala zprávu od našem spánku a přišla mi odpověď: Tak jestli jsi mi chtěla hodně nasrat, máš boda. Nazdar! Hned mi to zvedlo náladu,není nad to po ránu někoho nasrat. :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Gucci :grinning: , já se z tebe fakt jednou pose*u :grinning: , myslíš že jako přijde dom a hodí Kubajze do postýlky a sedne ke koňovi? :grinning:
Tetes taky dobrý s dvojčatovkou :grinning:.
3. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
tetes: pG je už v Praze (pracuje tam), takže já jedu vlakem a sejdeme se u mě v kanclu, na večírek jdeme spolu a zpátky jedeme spolu autem :wink:

Mili: no tak nějak jsem si to představovala :grinning:

no nic, jdu se chystat a za hodku vyrážím, tak držte palce, kdyžtak jsem registrovaná v Podolí :grinning: :grinning: :grinning:

fáááááááááááááááááááááááááá
3. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tetes, jakej druh makového odvaru dáváš dvojkám pít? Že bych s tím taky začala. :dizzy_face: A jinak umíš lidi fáááááááákt potěšit. :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky, dneska byla blbá noc, jsem tam byla u Honzíka 5-10x, mezi 3 a 4 asi nespal, vždycky zpětně nevim a ty noci mi splývají, ale už jsem v noci nadávala, že zas a zas. Ráno se vzbudil v 7 na mlíko a už neusnul, ale byla jsem hotová, tak tam byl chudák sám do 8. Chudák = zpětně mi ho je líto, že je tam tak dlouho sám, ale nebrečí tam, si tam něco hraje apod.
Tek, super Oli s vrácením dudana a vyřvání u velmi častého kojení ti schvaluju, v Oliverovo věku je víc jak 1-2x mlíko za noc určitě zlozvyk, ono i to 2x je na hraně.
Tetes, bomba krmení, to je sranda! :grinning: Krmíš oba najednou?
Kay, Lama Ole Nydahl je ten buddhák, znáš? Já jako neznalec bych ho určitě neznala :sweat_smile: Tu vodu jsem převařila, nalila do konvice a normálně na lince, byla to tak dávka na den a předpokládám, že převařená voda se nezkazí.
Honzíkova první rajská s kolínkama nic moc, jedl chvíli a pak to plival :sweat_smile:
Kay, to by bylo super, kdyby vás vzala ta jiná dr.
Gucci, v Ikee celkem maso.
Tetes, jsi tu dvojčatovku celkem dorazila, možná jí to ani moc vtipný nepřišlo :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
holky vzala nás :slight_smile: takže příští úterý jdeme k ní a že kartu si vyžádá sama :slight_smile: tka jsme ráda.. docela se mi ulevilo.

puzzi, ne tak toho neznám, ale dřív jsme taky na nějaké sedánky takhle chodila.. jednou sjembyla dokonce ze zvědavosti i na Chobotovi (to je ten pán co propaguje ajahuascu a přiotrávil jí asi 20 lidí :sweat_smile: :grinning:)
teda s tím spánkem, honzík měl nějaké sny? :astonished: nebo zuby? myslíš že je to už teď o zvyku kojení? já teda dneska v noci kojila po max 2 hodinách, ale myslím, že to byly asi spíš zuby.. nevěřila jsem vlastním očím při každém pohledu na budík :grinning: pořeším s doktorkou novou a uvidíme,když tak o vánocích zahájeníme odvykačku :slight_smile:

tetes, teda tak to by mě asi taky nasralo, taková sms :angry: nicméně když se člověk vyspí, je všechno hned růžovější :slight_smile: doky byla fakt fajn, taková svérázná, ale mě to je sympatický, lepší než ten unylej doktor u kterýho s enedočkám ani normálního měření.. nemylsím teda že by ta doktorka byla perfektní, to asi není žádný doktor, ale myslím, že je to fakt krok dopředu.. (dokonce na té přednášce říkala, že můžeme klidně malým prckům i osolit, jako trošinku, ale to em raději nebudu psát, aby to někoho nenaštvalo :grinning:)
3. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
kay mě to nenaštve :slight_smile: , klidně mi napiš i víc co ses dozvěděla jestli chceš na do IP nebo na skype, fakt mě to zajímá
dnes jsem byli na rehabce a bohužel, znovu budeme cvičit vojtovku, nejde jen o to, že Vojta nelozí, ale že pořád ta levá strana je slabší, při plazení má ruku v pěst, potřebuje posilnit i ruce a záda - sám neusedí, tak příští týden začínáme
na jednu stranu jsem z toho špatná, protože vím co to bylo za boj a když je Vojta větší, má víc síly a bude to fakt na sílu, na druhou vím, že to dělám pro Vojtu a že to pomůže
3. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz
Gucci, tak to je dobře, já myslela, že ještě v noci se budeš trmácet vlakem z večírku, to už bych i docela měla obavy. Takhle to máte dobře vymyšlené. Tak si to hezky užij a pobav se.
:slight_smile:
Já to s převařenou vodou dělám taky tak, ale třeba po 15-ti hod dám čerstvou.
Puzzi, třeba poprvé oba najednou, dneska každého zvlášť podle toho jak se vzbudí.
Puzzi, já myslím, že jí to vtipný přišlo, ona mi ještě napsala: ty,voe to snad na tom mobilu ještě ležíš....Ale tak já jí to nepsala samovolně,ale jenom jsem jí odepsala jak jsme na tom my. Mě by to teda nenasralo, záviděla bych,ale nenasralo....
Hm, no já teda nevidím důvod solit ani trochu,ale to je samozřejmě na každém...určitě to nijak neublíží.
Rio, to je blbý s tou Vojtovkou,ale zase jsi vážně skvělá máma, že tohle nenecháváš být a Vojtík bude jednou v naprostém pořádku a bude ti vděčnej. Jsi dobrá, že to neflákáš a jsi si vědoma, že je to pro jeho dobro. :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
tak já taky solit nebudu, ale třeba nevím jaké koření je možné dávat, vím že je možné to nějak ochucovat bylinkama a nějakým kořením od 10 měsíce ale nevím čím
Tetes díky za uznání :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojky,
jdu vas jen v letu pozdravit a vsem podekovat za uzasnou podporu.
Porod byl fakt rychly, takze bych sla do nej hned znova :wink: No a K. je zlaticko, doufam, ze se to jen tak nezmeni :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
3. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Jani ještě jednou moc blahopřeji, to je super, že porod byl celkem v pohodě a Kubík je nádherný, překrásný drobeček - já už se normálně tak těším na to, ža budu mít zase takového drobečka :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
ty brdo jani je krasneeeeejjj ...jeste jednou velkaaa gratulaceeeeeeeeeeeeee
a vis co vubec mi nejde do hlavy ze uz ho mas venku :slight_smile:))) si to vubec nedovedu predstavit az budes mit chut na navstevu tak rekni joooo :slight_smile:))moc radi pujdem treba na prochajdu
3. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj,
Jani Kubík je moc hezoučkej :dizzy_face: blahopřeji ještě jednou!....a tvůj porod mi moc připoměl ten můj

Holky jak to je s pajdulkama, už jsou doma?

puzzi dneska v noci jsi v tom nebyla sama, já jsem normálně do 4hod brejlila do tmy, potom najednou začal řvát alarm, Alex obrýsoval roh postýlky a desky ho nebraly, no a jak jsem s ním šoupla, probudil se :frowning2: a brejlil se mnou hodinu na baloně, potom už jsem dostávala křeče do rukou, tak jsem ho šoupla k nám do postele, kde sice po chvilce usnul, ale já spala asi na 10cm asi do 7.30 :confounded:

Rio kurna vojtovka :unamused:cvič poctivě, at je brzo po problému, ty to zvládneš!

Kay super s doktorkou, super že tě vzala a nakopla v příkrmech...haha Alex taky rajskou nemusí :grinning:

Já už převařuju vodu z kohoutku, dopoledne na den, večer dávku na ráno, stojí mi to na lince...ale mudře to za boha nepřiznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

co jinak u nás nového? do tabulky: 10měsíční Alex v číslech 79cm/10,7kg :slight_smile: doktorka prohlásila, že většinou v tomhle věku děti přibírají méňě, ale Alex si drží cca svoje kg za měsíc :sweat_smile: protestovala jsem, minule to dělalo kg za necelé 2m :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Konečně se A. prořezala pravá jednička nahoře, horňáky jsou prostě děs, myslím, že jsem i u Ladunky postřehla horší průběh.Taky v nejhorším dáme panadol sirup na lžičku a je klid.
A dneska jsme koupili první pořádné botičky, protože se už tři dny staví, zatím jen na doma,ale kožené s certifikátem, jsou jako opravdické ne ven :slight_smile: . Koupeny ve speciálce, za deset minut jsme byli z obchodu venku, paní nožku přeměřila, dala instruktáž,super, tak holky brňačky, kdyžtak doporučuji !
3. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Anippe blahopřeji k zoubku a taky ke krásným mírám - co by ta dr. chtěla :confused:
já jsem se ptala dr. na to, jestli můžu dávat převařenou vodu z kohoutku a ona mi říkala, že ať dávám do roka radši kojeneckou, tak nevím...ale dnes došla a dostal čaj z přefiltrované a převařené taky z kohoutku a nic mu nebylo, tak to ještě asi zvážím - myslíž že je stejná voda v Bystrci a u vás? a kde jsi koupila ty botky?
Vojta se hrozně rozpil čaje, vypije za den i 400 což nikdy nedal, ale jsem ráda
3. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Annipe, míry Alexe jsou super. On až se rozběhá tak to zhubne. :wink:
Rio, Vojtovka asi blbý, ale zase víš, že je to pro dobro Vojtíška, takže to určitě zvládnete.
Jé Kubík je úžasnej, bych ho hned ušmudlala. :dizzy_face:
3. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
cau holky dneska u lenky super ..
ladunka je neuveritelne sikovna ..krasne me mi udelala mala a vedela dokonce kde mam nos...taky umi paci paci a rika kasparkovi di domu :slight_smile:) olous ji parkrat zmasakroval ale jinak super jsme se bavily ..jedna chvile byla kriticka pac lada mi stahovala katata ze zadu a oliver ze predu jak se na me oba splhali ...to byla prca...
oliver ji docela stiha aspon v tom plazeni ..ze ji muze vzdycky zdrhnout...ale je to fakt prdelka krasna a sikovna
joo a videla jsem ivco ty kostky co jsme daly honzikovi k narozkam a fakt super :slight_smile:))
3. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
hele to uz mam davat boty kdyz se stavi doma? ja mu to nedavam nechavam ho jen v ponozkach?
sakra
sul bych taky nedavala...jo jo da se bylinkama ale taky nevim jakyma..rio zkus se zeptat mudry.
ja si teda taky rano nepamatuju kolikrat vstavam sakra
anipp miry alexe super velkej chlapak ..ale on je fakt velkej
ja mu dneska dala poprve nustrilon a pak jsem se docetla ze je zase slazenej cukrem ..me s tim zacinaj stvat sakra
oliver teda pije jen z DMka bio fenyklovojablecnej caj..sakra
3. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
rio ona to doktorka myslela v dobrém :wink: možná je jí trochu líto, že nám nemůže v tomhle radit :grinning:
já chtěla dávat taky do roka kojeneckou, ale jednoho dne mi došla no a....vyzkoušela jsem, v pohodě, tak co?! Teda na vodu ještě máme, ale pořád jsme zapomínali, P. musel kolikrát v noci na benzinu a toho odpadu!
Nevím jestli máte stejnou vodu, ale podobnou určitě... :grinning: hele, ale co by za ni třeba v Indii dali ?

Speciálka na dětské botičky, Žirafka nám.28 října :wink:

šmarjá Ladunka už mluví? :confused: notěpic!
3. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
tak alex teda kusanec :grinning: super že se ta jednička už prořízla :dizzy_face: a boty teda výborný, zajdeme určitě taky, tak za pár měsíců :grinning:

rio, napíšu na skype uhledně těch příkrmů :slight_smile: teda skvělé že se Vojtík takhle rozpil.. cos koupila za čaj? V Bystrci podle mě je voda z přehrady, ta asi není úplně ok.. třeba v líšni je z březovského vodovodu a ta je prý moc dobrá.. já teda kojo už nedávám..

s tím solením, ona neříkala že hafo solit a od 4m.. ale že ke konci už s emůže trochu osolit třeb maso, které je jinak dost nechutné (zatím nevím, nezkoušela jsem), a že to pak není pro tělo takový šok, když si od jednoho roku řekne dospěý že teď už může dítko všechno a vlastně začne dávat normální solené jídlo.. ale jasné že to nikomu nenutila :slight_smile:

Jani, Kubk je nádherný, a podle fotek má Tvůj nosík :grinning: tak se pěkně zabydlete a užívejte se... :slight_smile: a ozvi se jak budete ready.. :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
prej možná vršek Brna jako Bystrc, Řečkovice je zásobený z Křetína
3. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.